Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини отзывы

Отзывы об учебных заведениях, отзывы об учебе, отзывы студентов
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
45 отзывов / 22073 просмотра

Все в ваших руках)

Анна Отзыв написан среда, 11 сентября
Мені подобалося тут навчатися, це були найкращі роки мого життя. Викладачі ставляться до студентів з повагою. Можна обійтися без хабарів, потрібно лише бути старанним і не пропускати заняття. Скажу так: хто хотів - той вчився, а хто не хотів, той сам бігав за викладачами і пропонував гроші, а потім нив, що "деруть"... Мені подобалося тут навчатися, це були найкращі роки мого життя. Викладачі ставляться до студентів з повагою. Можна обійтися без хабарів, потрібно лише бути старанним і не пропускати заняття. Скажу так: хто хотів - той вчився, а хто не хотів, той сам бігав за викладачами і пропонував гроші, а потім нив, що "деруть"...

Якщо старанно вчитися, то проблем не буде)

Анна Отзыв написан среда, 11 сентября
Мені подобалося навчатися в УДПУ, це були найкращі роки мого життя. Викладачі ставляться до студентів з повагою. Можна обійтися без хабарів, потрібно лише бути старанним і не пропускати заняття. Скажу так: хто хотів -той вчився, а хто не хотів, той сам бігав за викладачами і пропонував гроші, а потім нив, що "деруть"... Мені подобалося навчатися в УДПУ, це були найкращі роки мого життя. Викладачі ставляться до студентів з повагою. Можна обійтися без хабарів, потрібно лише бути старанним і не пропускати заняття. Скажу так: хто хотів -той вчився, а хто не хотів, той сам бігав за викладачами і пропонував гроші, а потім нив, що "деруть"...

Якщо старанно вчитися, то проблем не буде)

Анна Отзыв написан среда, 11 сентября
Мені подобалося навчатися в УДПУ, це були найкращі роки мого життя. Викладачі ставляться до студентів з повагою. Можна обійтися без хабарів, потрібно лише бути старанним і не пропускати заняття. Мені подобалося навчатися в УДПУ, це були найкращі роки мого життя. Викладачі ставляться до студентів з повагою. Можна обійтися без хабарів, потрібно лише бути старанним і не пропускати заняття.

Хабарі, підробка документів

Кот в мешке Отзыв написан четверг, 5 сентября
Коли настане той день коли хтось з кимось не поділиться і все те кодло, бидло посадять за взятки, підробку документів, хабарі високо уповноваженим людям. Достатню буде однієї не підкупної провірки як всіх найдуть за що посадити. Коли настане той день коли хтось з кимось не поділиться і все те кодло, бидло посадять за взятки, підробку документів, хабарі високо уповноваженим людям. Достатню буде однієї не підкупної провірки як всіх найдуть за що посадити.

нууууууууууууууууууууу

ліва паличка твікса Отзыв написан 18 августа, 2019 год
не розумію тих людей що хвалять інститут, ой, да не вірте ви тим коментарям! це хтось з дирекції написав щоб ви поступали і грошики їм платили не розумію тих людей що хвалять інститут, ой, да не вірте ви тим коментарям! це хтось з дирекції написав щоб ви поступали і грошики їм платили
Достоинства:
  1. мда, якщо будете старатись то все буде збс
Недостатки:
  1. викладачі навіть самі вам скажуть скільки і коли платити
2 согласны

УДПУ універ

Ольга Отзыв написан 9 августа, 2019 год
Все добре
Чудовий університет
Навчалася на спеціальності Маркетинг, зараз працюю за професією. Вчити треба і на пари треба ходити, тоді не буде ніяких проблем! 4 роки прожила в гуртожитку, а щодо тарганів пишуть тут то прибирати треба у кімнатах!!!
Мені все подобалася !!
Все добре
Чудовий університет
Мені все подобалася !!
2 не согласны

УДПУ гарний навчальний заклад

Студент мем Отзыв написан 9 августа, 2019 год
Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти - одна назва! На чолі стоїть Чирва Ольга Григорівна, яка робить для нас все щоб було цікаве навчання. Дуже подобається навчатися. Є вимогливі викладачі Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти - одна назва! На чолі стоїть Чирва Ольга Григорівна, яка робить для нас все щоб було цікаве навчання. Дуже подобається навчатися. Є вимогливі викладачі
Достоинства:
  1. Гарна освіта
  2. Гуртожиток
Недостатки:
  1. Дві зміни навчання
1 согласен 2 не согласны

Рекомендую
1 согласен 2 не согласны

відгук про удпу

нещясний студент Отзыв написан 6 июля, 2019 год
!!!навіть не думайте поступати на економічний!!!
про стипендію навіть не мрійте її буде отримувати синочок якогось бугалтера з дирекції
фізкультура 200 грн анг мова 400
вчителі навіть не знають предмету
в гуртожитку пьють курять, в кімнатах мало місця, часто немає теплої води,дідовщина, таракани, в кімнатах кохаються навіть коли в кімнатах є люди_ І ЦЕ НА ВСІХ ФАКУЛЬТЕТАХ
!!!навіть не думайте поступати на економічний!!!
фізкультура 200 грн анг мова 400

вчителі навіть не знають предмету

Достоинства:
  1. низька вартість
  2. мені от близько додому їздити
Недостатки:
  1. не кваліфіковані викладачі
  2. хабарництво

нічого не навчили
за фізру і анг мову платитимете
вчителям байдуже
гуртожиток місце для п.янок і шмані
Достоинства:
  1. оцінки будуть ставити просто так якщо гарно покажете себе на першому курсі і просто будете зубрити
Недостатки:
  1. нічого не навчать
  2. державних місць мало

Валять відмінників заради своїх

Обурений відмінник Отзыв написан 26 февраля, 2019 год
Мені дуже шкода, що цьому закладові не потрібні відмінники. Я працюю та навчаюся день і ніч, не сплю в прямому сенсі слова. Я начитана та освічена людина.
А люди, у яких батьки працюють в університеті, отримають вищі бали, бо свої, хоча двох слів самостійно зв`язати невзмозі.
Ну, вибачте, що мої батьки не викладачі цього безладу та деградації, а директори фірм, і вони розуміють важливість самостійного навчання, а не корумпованого дуполизства!
Недостатки:
  1. Викладачі не володіють професійними рисами та методиками викладання, підлабузництво, корупція, панібратство

Злий студент

Злий студент Отзыв написан 21 февраля, 2019 год
Жахливо і сумно. Якщо ви студент,то ноги в руки і тікайте в гарні університети України,повірте вони ще такі є. Даний заклад це місце викачки грошей в перемішку з безвідповідальністю та пофігізмом. Гублять особисті документи, довідки,виклики та інше...При цьому не вони крайні,а звичайно ви,товариш студент. Відношення гадське. Дуже шкодую,що довелося тут навчатися. За сесії гребуть гроші конкретно. Саме більше добиває це...  Читать отзыв Жахливо і сумно. Якщо ви студент,то ноги в руки і тікайте в гарні університети України,повірте вони ще такі є. Даний заклад це місце викачки грошей в перемішку з безвідповідальністю та пофігізмом. Гублять особисті документи, довідки,виклики та інше...При цьому не вони крайні,а звичайно ви,товариш студент. Відношення гадське. Дуже шкодую,що довелося тут навчатися. За сесії гребуть гроші конкретно. Саме більше добиває це відношення до студентів, що денна форма так і заочна.
Достоинства:
  1. Плюсів не виявлено. Одні розчарування
Недостатки:
  1. Хабарі та корупція в арифметичній прогресії

Справжній УДПУ

noname Отзыв написан 7 февраля, 2019 год
Всім доброго дня шановні колеги!
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини - університет державної форми власності, проте з 2015 року, як його очолив «покищо» ректор Безстрашний, Безладний, Безперспективний, Безлюдний – Олександр Іванович, схоже став приватним і в ньому почали відбуватися кардинальні зміни:
Всім доброго дня шановні колеги!

- професорів, які працювали проректорами і мали зухвалість балотувалися разом із Безлюдним О. І. на посаду ректора було звільнено з роботи (професора Ярошинську О. О.) або понижено на посаді (Кочубей Т. Д. – професор кафедри);
- під його особистим тиском було повністю замінено всіх завідуючих відділами та змінено 8 з 12 деканів факультетів, а саме:
1. Професора Бріт Надію Михайлівну (ф-т іноземних мов);
2. Професора Кузнець Тетяну Володимирівну (історичний ф-т);
3. Професора Безверхню Галину Василівну (ф-т фізичного виховання);
4. Професора Авраменка Олега Борисовича (ф-т фізики, математики та інформатики);
5. Доцента Якимчука Руслана Андрійовича (природничо-географічний ф-т);
6. Доцента Дудник Олену Володимирівну (ф-т мистецтв);
7. Доцента Попиченко Світлану Сергіївну (ф-т дошкільної та спеціальної освіти);
8. Доцента Комар Тетяну Володимирівну (економічний ф-т).
Все це робилося і робиться з метою введення до складу Вченої ради університету довірених осіб, які завжди будуть голосувати за вказівкою ректора “за” чи “проти” продовження контракту з професорами, доцентами і викладачами, які йому чи його оточенню не вгодили.
Вже давно помічено, що ректор боїться розумних, досвідчених і авторитетних працівників, які можуть складати йому конкуренцію на наступних виборах у березні 2020 року.
Кадрова чистка шляхом реорганізацій та пониження у посадах завідувачів кафедр і керівників інших ланок відбувається постійно, щоб “усі знали своє місце”, ось найнеобґрунтованіші для:
1. Доктора наук Кірдан Олену Леонідівну;
2. Доктора наук Коляду Наталю Миколаївну;
3. Доктора наук Кочубей Тетяну Дмитрівну;
4. Доктора наук Заболотну Оксану Адольфівну;
5. Доктора наук Кривошею Ігоря Івановича;
6. Доктора наук Кривошею Ірину Іванівну;
7. Доктора наук Сокирську Владилену Володимирівну;
8. Доцента Валюк Вікторію Федорівну.
Чого тільки варте «одіозне спрощення» за вказівкою «покищо» ректора посади проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва доктора наук Сокирської В. В., оскільки, як вважають довірені «прокормлені стукачі» саме вона може претендувати на посаду ректора в майбутніх виборах, – і це тоді, коли для акредитації університету важливою є наукова складова.
За час керівництва «покищо» ректора Безлюдного Олександра Івановича з роботи звільнено близько 100 осіб. А скільки звільнились самі, подекуди навіть серед навчального року? А в скількох з тих хто все ж таки залишився у особовій справі лежать написані власноруч заяви на звільнення?
100 осіб звучить фантастично чи не так? Але ця цифра справжня та надана добровільно працівниками відділу кадрів нашого закладу вищої освіти. Перевірити її достовірність зможе будь-який свідомий громадянин здійснивши телефонний дзвінок або надіславши запит на доступ до публічної інформації.
100 дорослих, свідомих та відданих своїй справі, посивілих науковців котрі безпосередньо будували наш заклад, подекуди й докторів наук, принижуючи власну честь та гідність, нехтуючи всіма правовими нормами змушували писати «одіозні ректорські прохання про звільнення». Наприклад:
1. Доктора наук Ярошинську Олену Олександрівну;
21. Викладача Стрембицьку Лесю Леонідівну;
22. Лаборанта Бойко Ольгу Володимирівну;
23. Диспечера факультету фізичного виховання Дарієнко Наталію Миколаївну;
24. Лаборанта кафедри спортивних дисциплін Марченко Жанну Володимирівну;
25. Лаборанта кафедри теорії і методики фізичного виховання Подзерей Світлану Сергіївну.
За ці роки з університету також пішли перспективні молоді аспіранти, викладачі, які не бачать перспектив в університету і розраховуються:
1. Швидкий Вадим Олексійович;
8. Кравченко Ярослава Геннадіївна;
9. Козирь Олена Анатоліївна;
10. Опришко Анна Юріївна;
11. Гарачук Тетяна.
Всі люди в цих списках та документи справжні, вони були добровільно передані нам працівниками відділу кадрів нашого закладу вищої освіти, щоб унеможливити написання цих «Важлива інформація».

Ось вона «одіозна ректорська заява», яку Заввідділом кадрів наполегливо змушує писати ще за місяць до закінчення трудового договору всіх незгідних із таким «покищо» ректорським режимом або тих стосовно кого в «покищо» ректора є сумніви.
На перший погляд все наче й логічно, але ще раз уважно вчитайтеся в зміст. У «покищо» ректора просять не продовження трудового договору (що було б логічно) у зв’язку з його закінченням, а ПРОХАЮТЬ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ З РОБОТИ вказуючи на причину – закінчення терміну трудового договору.
За вказівкою «покищо» ректора, цей на перший погляд простий, але не зовсім законний спосіб позбавлятися розумних, досвідчених і авторитетних викладачів які «неугідні» та становлять загрозу для «покищо лігітивного» придумали працівники юридичного відділу. А зміст підібрали вже такий, що й претензій не поставиш, бо ж заяву сам писав.
Ми нічого не вимагаємо просто поміркуйте, що відчуває людина котра віддала все своє життя науці в стінах нашого закладу вищої освіти, а натомість отримала таку вдячність. Гадаємо, що всім зрозумілим є вислів: «Кадри вирішують все».
На Вченій раді по продовженні контрактів, обговорення кандидатур не відбувається, як правило, із 38 членів 23 чи 25 голосують “проти”, бо так вирішив ректор.
Можливо потім ще й щось в протоколи дописують, бо доступ до рішень Вченої ради нашого закладу вищої освіти тільки для обраних, незважаючи на те, що згідно із законом вони мають бути публічні.
Але це тільки в УДПУ імені Павла Тичини на Вченій раді не відбувається обговорення, бо уже все вирішив «покищо» ректор.
Напевно ті, хто так голосують, думають, що з ними так не буде, але ж і Сокирська В. В. свого часу була членом цієї зради і теж так думала.
Всі попередні ректори вкладали все у розвиток та імідж університету, а «покищо» ректор БЕЗЛЮДНИЙ Олександр Іванович просидів ці роки на всьому готовому і йому байдуже, що буде далі з університетом та викладачами (63 роки - пенсійний вік, може вже пора …).
Ми бачимо, що наші викладачі не маючи впевненості в завтрашньому дні, бояться спілкуватися один з одним, бо не знають, хто і що може передати ректору. Бояться, а що як завтра за них не проголосує Вчена рада.
Вони вже просто звикли мовчати. Чому? Хтось просто хоче спокійно доробити до пенсії, когось тримає аспірантура чи кредит. А тих хто незгідний з «покищо» ректором або просто вже втомився постійно носити відкупні за продовження контракту чекає Уманський центр зайнятості.
Безлюдний О. І. забув, що всі люди смертні і прийде час, коли доведеться відповідати за людські сльози, нервові розлади. За дорослих, свідомих та відданих своїй справі, посивілих науковців котрі безпосередньо будували наш заклад, яких принижуючи власну честь та гідність, нехтуючи всім правовими нормами змушували писати «одіозні прохання про звільнення».
Педагогічний університет готує вчителів для школи, а школа - це майбутнє нашої держави. Чи ВИ думаєте, що студенти, особливо старших курсів, сліпі і глухі, не бачать і не чують, що відбувається в університеті. Вони на жаль мають негативний досвід, здобутий у стінах своєї Альма матері. Студенти їдуть додому і все розповідають батькам, проводять антипрофорієнтацію – ось такий ВАШ імідж університету, створений за 4 роки ВАШОГО керівництва.
Сьогодні в університеті всі викладачі ставлять однакові запитання: «Що робитимуть студенти які повернуться вже зовсім скоро?» та «Що нам тепер сказати абітурієнтам, майбутнім студентам та їх батькам?» адже (згідно поштової скриньки) розсилка по школах, ліцеях та інших закладах була у 8,5 тисяч адрес.
Ще раз закликаємо Вас шановні батьки об’єктивно та свідомо поглянути куди ж насправді запрошують навчатися Ваших дітей та які перспективи на них чекають у нашому закладі вищої освіти при такому «покищо» ректорі та його ставлениках-деканах:
- прислуга у розважальних закладах та ресторанах;
- охорона та кухонний персонал «хасидського» мікрорайону.
Чому ? Все достатньо просто, навіть працюючи на двох роботах Ви попросту не зможете забезпечити свою дитину достатніми коштами і її доведеться йти на роботу, щоб забезпечити колосальні апетити ставлеників-деканів…
Починаючи із нашої першої розсилки, на головному сайті університету розміщуються статті про загрозу так званої «ініціативної групи», страхаючи Вас хакерами-маніяками, які надсилають анонімні листи, що перешкоджають роботі сайтів нашого закладу вищої освіти, – хоч насправді все зовсім не так!
Ми – ініціативна група яка хоче показати Справжній Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини – заклад, який вже перестав надавати освіту!
Заклад, в якому цьогорічна зимово-екзаменаційна сесія на деяких факультетах відбулась ще в жовтні, а студенти «заробітчани» змогли здати сесію навіть не перетинаючи кордон.
Заклад, в якому студенти навчаються з ректорською гарантією та тарифом.
Заклад, який не дивлячись на наші старання, все ж зібрав по 1500 гривень з кожного викладача для проходження Міністерської акредитації та збереження статусу 4 рівня!
Заклад, за кошти якого «покищо» ректор намагаючись приховати справжню діяльність своєї команди наймає журналістів, інженерів-програмістів та юристів не лише Умані та Черкас, а навіть із Києва!
Заклад, який постійно пише про атаки та анонімні листи, але жодного разу так і не спростувавши їх достовірність.
Заклад, задля збереження якого працівники добровільно ідуть на співпрацю надаючи доступ до внутрішньої інформації, розуміючи, що лише загальносуспільна поінформованість в силах зупинити тиранію «покищо» ректора Безлюдного Олександра Івановича.
Заклад, у якому страх «покищо» ректора, перед реальною загрозою інформаційної війни з подальшою вірогідною можливістю залишитися без посади та підтримки поплічників, простих викладачів та студентів змушує друкувати статті про хакерів-месників.
Весь час так званої атаки на сайт, інженери інформаційно-консультаційного центру нашого закладу вищої освіти та служба ректорату з безпосередньої вказівки «покищо» ректора намагалися відтягнути час інформаційного вибуху, обмежуючи доступ до зазначених у заявах інтернет-сторінок унеможливлюючи перевірку зазначених фактів.
Зрозумівши, що не в змозі щось змінити було прийнято рішення закрити сайт начебто з міркувань безпеки на профілактику, а вже потім було «дофантазовано неіснуючу атаку»…
Ми так до кінця і не змогли зрозуміти, махінації із сайтом та розсилка «Важливої інформації» це результат продуманої акції чи спосіб «обути» «покищо» ректора його ж командою приховуючи власну некомпетентність…
Щиро запевняємо Вас, що жодних протиправних дій із сайтом чи іншим його обладнанням ми не проводили, оскільки він планувався як прототип майбутнього сайту Справжнього УДПУ!
Шановний БЕЗЛЮДНИЙ О. І. ми втомилися від стилю ВАШОГО керівництва, незрозумілих поборів, пліток, які для ВАС є важливим джерелом інформації та керівництва аж до репресивних дій.
Викладачі хочуть якщо неспокою – то тільки творчого, хочуть упевненості в своєму майбутньому та майбутньому університету, хочуть зайти в аудиторію і мати з ким проводити заняття високого рівня, хочуть, щоб їх ректор був зразком у всьому.
У Вас на жаль немає чому повчитися, ВИ нічого позитивного не зробили за роки ректорства.
В університеті потужний професорсько-викладацький склад, не заважайте їм працювати в спокійній атмосфері, як це було до ВАС.

Щиро дякуємо всім тим, хто допоміг у написанні цієї статті, дякуємо й тим хто надав матеріал для наступних.
Дякуємо всім за ваше свідоме ставлення, розуміння та підтримку.
Дякуємо та запевняємо, що не обмежимо та не припинимо своєї діяльності зберігаючи заданий напрямок виключно в рамках правового поля!
1 согласен 1 не согласен Показать 1 ответ

Освіта

Студент Отзыв написан 3 февраля, 2019 год
Навчаюсь в інституті економіки та бізнес-освіти,відгуки позитивні, викладачі вимогливі, але не «валять», якщо є бажання навчатись, то ніяких проблем не буде. Навчаюсь в інституті економіки та бізнес-освіти,відгуки позитивні, викладачі вимогливі, але не «валять», якщо є бажання навчатись, то ніяких проблем не буде.
1 согласен 1 не согласен

жах

Костянтин Отзыв написан 2 февраля, 2019 год
Жахливе навчання в інституті економіки та бізнес-освіти. Так, все вірно, постійні внески і хабарі. Студенти і батьки, якщо хочете освіту, краще вибирайте факультет. Згоден, я перевівся рік тому звідси, було що слухати залякування від О.А.Бовкун яка завжди на хабарях сидить. Жахливе навчання в інституті економіки та бізнес-освіти. Так, все вірно, постійні внески і хабарі. Студенти і батьки, якщо хочете освіту, краще вибирайте факультет. Згоден, я перевівся рік тому звідси, було що слухати залякування від О.А.Бовкун яка завжди на хабарях сидить.
1 согласен 1 не согласен

НЕ ВСТУПАЙТЕ СЮДИ

Іван Отзыв написан 11 января, 2019 год
Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти це просто ужас. Вимагають "благодійний внесок" постійно. Знань ніяких не отримав за всі 4 роки навчання. Викладачі приходять з написаними конспектами і просто диктують під запис. На всьому на чому тільки можна наживаються. Погрожували відрахуванням, якщо не заплачу за державний іспит. Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти це просто ужас. Вимагають "благодійний внесок" постійно. Знань ніяких не отримав за всі 4 роки навчання. Викладачі приходять з написаними конспектами і просто диктують під запис. На всьому на чому тільки можна наживаються. Погрожували відрахуванням, якщо не заплачу за державний іспит.
1 не согласен

Тотальна корупція та відсутність знань

Яна Отзыв написан 11 января, 2019 год
Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти - одна назва! На чолі стоїть Чирва Ольга Григорівна, яка започаткувала в університеті правило "Благодійних внесків". Благодійні внески, беруть, нібито студентки, які за сумісництвом працюють в дирекції. Готуйтесь, що вам скажуть заплатити за сесію 6000 гривень і за магістерську роботу 300 доларів. Після навчання в даному закладі необхідно проходити реабілітацію в психіатра! Вами скористаються і...  Читать отзыв Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти - одна назва! На чолі стоїть Чирва Ольга Григорівна, яка започаткувала в університеті правило "Благодійних внесків". Благодійні внески, беруть, нібито студентки, які за сумісництвом працюють в дирекції. Готуйтесь, що вам скажуть заплатити за сесію 6000 гривень і за магістерську роботу 300 доларів. Після навчання в даному закладі необхідно проходити реабілітацію в психіатра! Вами скористаються і витруть об вас ноги! За заліковку і студентський квиток вимагають заплатити 200 гривень, хоча в договорі про навчання цього не вказано! Списки на стипендію окрема тема- готуйтесь, що підвищену стипендію будуть отримувати студенти, яких ніхто ніколи не бачив. Таким чином студенти стипендію не отримують, ці гроші переводять на ліві рахунки і розподіляють між ректорами. Корупційні схеми такі, що Верховній Раді і не снилось.Рівень викладацького стану нульовий, якщо спитати у викладачів визначення "економіки" більшість з них не зможе дати чіткої відповіді. Одним словом, обходьте десятою дорогою!Нікому не рекомендую!
4 не согласны

Жахливо

Гость Отзыв написан 22 декабря, 2018 год
Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти просто до сліз поганий. Є лише дві умови існування в інституті . 1 - платиш керівництву "благодійний внесок" і тебе ніхто не чіпає. 2 - виконуєш усі забаганки викладачів, заробляєш імідж і тебе також ніхто не чіпає. Але як бачите, про навчання тут мова не йде, адже його немає! Ніхто нічому не навчає! Взагалі!...  Читать отзыв Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти просто до сліз поганий. Є лише дві умови існування в інституті . 1 - платиш керівництву "благодійний внесок" і тебе ніхто не чіпає. 2 - виконуєш усі забаганки викладачів, заробляєш імідж і тебе також ніхто не чіпає. Але як бачите, про навчання тут мова не йде, адже його немає! Ніхто нічому не навчає! Взагалі! Головне прочитати на семінарі те, що почув на лекції. Організація процесу навчання відбувається заднім числом. Студент не має жодних прав, аж допоки не знадобиться.

Хабарі

Оксана (Россия, Moscow) Отзыв написан 5 декабря, 2018 год
Деякі викладачі не кваліфіковані і користуються службовим положенням, все інше тут купляється іспити, дипломні роботи і хто не хоче платити просто напросто шукають причини. Є таке особа Ольга Анатолівна Бовкун бере хабарі за сплату іспитів, виконує дипломні роботи за впевні кошти, або просто ріже роботи щоб ти платив їй хабаря. Деякі викладачі не кваліфіковані і користуються службовим положенням, все інше тут купляється іспити, дипломні роботи і хто не хоче платити просто напросто шукають причини. Є таке особа Ольга Анатолівна Бовкун бере хабарі за сплату іспитів, виконує дипломні роботи за впевні кошти, або просто ріже роботи щоб ти платив їй хабаря.

Викладач не знає!

олена (Украина, Київ) Отзыв написан 26 июля, 2015 год
Викладач англійської мови на економічному сама не знає англійської, зазубрила програму,а вільно не володіє, перекласти дослівно не може. Хто їх контролює? вони теж за гроші вчились і працюють. Шкода, що за роки навчання поглибити знання англійської в університеті потрібно самостійно. Викладач англійської мови на економічному сама не знає англійської, зазубрила програму,а вільно не володіє, перекласти дослівно не може. Хто їх контролює? вони теж за гроші вчились і працюють. Шкода, що за роки навчання поглибити знання англійської в університеті потрібно самостійно.

тпф

студент (Украина, Вінниця) Отзыв написан 12 марта, 2015 год
доброго дня! напишу за технолого-педагогічний факультет, на якому навчався....більшість викладачів факультету хороші, справедливо оцінюють знання студентів, і можуть дійсно навчити даній професії....та є такі, які лише гроші деруть любими методами, не зважаючи на те шо студент хоче здати своїми знаннями, і більшість це все йде по вказівках декана - ТКАЧУКА С.І., ЯКИЙ І САМ ВИМАГАЄ ІЗ СТУДЕНТІВ ГРОШІ, ...те шо...  Читать отзыв доброго дня! напишу за технолого-педагогічний факультет, на якому навчався....більшість викладачів факультету хороші, справедливо оцінюють знання студентів, і можуть дійсно навчити даній професії....та є такі, які лише гроші деруть любими методами, не зважаючи на те шо студент хоче здати своїми знаннями, і більшість це все йде по вказівках декана - ТКАЧУКА С.І., ЯКИЙ І САМ ВИМАГАЄ ІЗ СТУДЕНТІВ ГРОШІ, ...те шо здавати на ремонти і на підписку - це не страшно, а от коли тобі кажуть "заплатиш, і от тільки тоді здасиш.." ; не видають дипломів , хто вчився на державній формі,поки аж сам не знайдеш по спеціальності роботи, хоча це вони мають давати направлення, а якшо немає відповідної роботи, то просто видати диплом....а не так шо на випуску , одним дали дипломи, а другим ні...якби переобрати другого декана, то ситуація можливо б стала кращою..
Юната Отзыв написан 3 февраля, 2014 год
доречі , ректор Побірченко Наталія Семенівна !!! доречі , ректор Побірченко Наталія Семенівна !!!
Юната Отзыв написан 3 февраля, 2014 год
як випускник УДПУ, маю тільки гарні відгуки !!!! Студенти мають яскраве, насичене життя !!! займаються в різноманітних гуртках та спортивних секціях, грають в театрі та беруть участь у спортивних змагання міжнародного рівня, танцюють та співають в творчих колективах !!!! Вступайте до нашого вишу, не пожалкуєте !!!! як випускник УДПУ, маю тільки гарні відгуки !!!! Студенти мають яскраве, насичене життя !!! займаються в різноманітних гуртках та спортивних секціях, грають в театрі та беруть участь у спортивних змагання міжнародного рівня, танцюють та співають в творчих колективах !!!! Вступайте до нашого вишу, не пожалкуєте !!!!
3 согласны
Студент Отзыв написан 30 января, 2014 год
Університет дає якісну вищу освіту, дає можливість повноцінно розвиватися в особистісному й творчому напрямі. Я закінчила його 5 років тому. Сьогодні маю гарну роботу і приємні спосади. Стосовно корупції, то можу з упевненістю заявити: ті хто хоче сам здати сесію - здасть, усі ті, у кого не вистачає інтелектуальних знань і бажання - платять, і це уже їхні проблеми і...  Читать отзыв Університет дає якісну вищу освіту, дає можливість повноцінно розвиватися в особистісному й творчому напрямі. Я закінчила його 5 років тому. Сьогодні маю гарну роботу і приємні спосади. Стосовно корупції, то можу з упевненістю заявити: ті хто хоче сам здати сесію - здасть, усі ті, у кого не вистачає інтелектуальних знань і бажання - платять, і це уже їхні проблеми і їх вибір!!!
3 согласны
Студентка зла Отзыв написан 4 декабря, 2013 год
Ужас ужас там сидять самі взяточники. якщо ти учишся то половину платиш від повної суми....... В одної Бойченко В.М можна здати безплатно. і англійська мова...... Ужас ужас там сидять самі взяточники. якщо ти учишся то половину платиш від повної суми....... В одної Бойченко В.М можна здати безплатно. і англійська мова......
2 согласны 4 не согласны
hjrtjhntehjj Отзыв написан 19 июля, 2013 год
Быдло всегда стремится занять лучшие места в этой жизни, но не с помощью таланта и знаний, а используя силу, наглость, обман, подкуп. Препод который дает зеленый свет такому за деньги - оставляет за бортом достойных. В итоге руководящие должности занимают некомпетентные жлобы. Быдло всегда стремится занять лучшие места в этой жизни, но не с помощью таланта и знаний, а используя силу, наглость, обман, подкуп. Препод который дает зеленый свет такому за деньги - оставляет за бортом достойных. В итоге руководящие должности занимают некомпетентные жлобы.
7 согласны
Вася Отзыв написан 16 июля, 2013 год
Інститут хороший, тільки Мартинюк уже давно не ректо........... Інститут хороший, тільки Мартинюк уже давно не ректо...........
Сергій Отзыв написан 24 марта, 2013 год
Я закінчив Уманський державний педагогічний університе імені Павла Тичини у 2007 році. Хочу сказати, що це дуже хороший ВУЗ в якому дають не тільки якісні знання і належне виховання. Висловлюю велику вдячність професорсько-викладацькому складу цього університету. Тим хто хоче навчатись даю пораду, вступайте і навчайтесь... і не слухайте ті брудні плітки, що частенько можна зустріти в інтернеті. Це найкращий навчальний...  Читать отзыв Я закінчив Уманський державний педагогічний університе імені Павла Тичини у 2007 році. Хочу сказати, що це дуже хороший ВУЗ в якому дають не тільки якісні знання і належне виховання. Висловлюю велику вдячність професорсько-викладацькому складу цього університету. Тим хто хоче навчатись даю пораду, вступайте і навчайтесь... і не слухайте ті брудні плітки, що частенько можна зустріти в інтернеті. Це найкращий навчальний заклад не тільки в області а і в Україні!
9 согласны 8 не согласны Показать 2 ответа
Гогилашвили-Перевизнык Тамара Отзыв написан 27 февраля, 2013 год
Я тож очень скучаю за УДПУ!!!!!!!Было очень весело и интиресно!!!Была бы возможность пощла б еще учится.Всем преподавателям кафедры" Початкової освіти та соціальної педагогіки "большое спасибо за знания и понимание!!!!!С наступающим МЕЖДУНАРОДНЫМ ЖЕНСКИМ ДНЕМ!!!!Наталья С.Вы очень умный, добрый, талантливы, отзывчивый, интеллигентный,образованный, культурный...........человек!Удачи вам в вашей работе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я тож очень скучаю за УДПУ!!!!!!!Было очень весело и интиресно!!!Была бы возможность пощла б еще учится.Всем преподавателям кафедры" Початкової освіти та соціальної педагогіки "большое спасибо за знания и понимание!!!!!С наступающим МЕЖДУНАРОДНЫМ ЖЕНСКИМ ДНЕМ!!!!Наталья С.Вы очень умный, добрый, талантливы, отзывчивый, интеллигентный,образованный, культурный...........человек!Удачи вам в вашей работе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 согласны 4 не согласны
xaos Отзыв написан 3 июня, 2012 год
Найкращій ВУЗ у Черкаській області. До того ж є військова підготовка, сучасні гуртожитки Найкращій ВУЗ у Черкаській області. До того ж є військова підготовка, сучасні гуртожитки
6 согласны 10 не согласны

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Рік заснування – 1930.
Рівень акредитації – ІV, ліцензія АВ № 420905 від 18.11.2008 р.
Ректор – Мартинюк Михайло Тадейович, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент АПН України, заслужений...