Абсолютна безправність клієнта - Отзывы об Укрпошта (Укрпочта)

Укрпошта (Укрпочта)
Отзыв написан 16 июня, 2019 год 156 просмотров
Після того, як Укрпошта розбила мою оцінену посилку я зіштовхнувся з боку її представників з такою наглою брехнею, що в мене більше нема питань: керівництво центр.відділення м. Івано-Франківськ поводить себе, як звичайна бандитська структура, яка робить все можливе, аби присвоїти ваші гроші і не надати вам навіть компенсацію за розбиту посилку. Два рази я "розшукував" керівника відділення СЕРЕД робочого дня. Обіцяли передзвонити ЯК ПРИЙДЕ... Ясно що не передзвонили. Давали хибну інформацію, куди взагалі звертатися з заявою про компенсацію... Скажіть будь ласка, ви порядок наведете чи так і будете грабувати? Я вже рік "чекаю" відповіді на заяву про пошкодження мого відправлення. Заяву я особисто передав в руки вашому офіц.представнику у відділенні. Також наявний ваш акт, що підтверджує пошкодження під час пересилання. Заяву мабуть викинули та й усе. Гроші беруть за посилку, б'ють, відповідальності - нуль.
1 согласен



Комментарии к отзыву

У нас ще й такий "стимулюючий" закон(“Про поштовий зв’язок”-https://ukrposhta.ua/dovidka/normativna-baza/zakon-ukra%D1%97ni-pro-poshtovij-zvyazok/) згідно якому(ст.18) в кращому випадку відшкодування тільки 25% причому-від суми оголошенної вартості, а "якщо пошкоджене вкладення може бути використане, сума відшкодування зменшується за домовленістю з відправником або адресатом. У разі відмови відправника або адресата від одержання частково пошкодженого вкладення воно реалізується оператором". Отаке.
ps Наприклад, у нас в армії було за пр.. втрачене - в п'ятикратному розмірі.


Почта: отзывы

Отзывы о компаниях занимающихся почтовыми отправлениями. Каталог отзывов: Укрпочта, Новая почта, Ин-Тайм и другие

Укрпошта (Укрпочта)
Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» (УДППЗ «Укрпошта») входить до сфери управління Міністерства транспорту та зв’язку України, є національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 січня 2002 року.
детальніше
Діяльність УДППЗ «Укрпошта» регламентується Законом України «Про поштовий зв’язок» від 4 жовтня 2001 року, іншими... подробнее

Почта
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

Рейтинг: 2.6
12678 отзывов
Деливери
Деливери

Рейтинг: 3.2
2415 отзывов
Ин-Тайм
Ин-Тайм

Рейтинг: 1.1
4122 отзыва
Укрзализныця (Укрзалізниця)
Укрзализныця (Укрзалізниця)

Рейтинг: 2
938 отзывов
"Укрпочта" Донецк
"Укрпочта" Донецк

Рейтинг: 2.6
59 отзывов
АэроСвит
АэроСвит

Рейтинг: 2.9
64 отзыва