Абсолютна безправність клієнта - Отзывы об Укрпошта (Укрпочта)

Укрпошта (Укрпочта)
Гость Отзыв написан 16 июня, 2019 год 79 просмотров
Після того, як Укрпошта розбила мою оцінену посилку я зіштовхнувся з боку її представників з такою наглою брехнею, що в мене більше нема питань: керівництво центр.відділення м. Івано-Франківськ поводить себе, як звичайна бандитська структура, яка робить все можливе, аби присвоїти ваші гроші і не надати вам навіть компенсацію за розбиту посилку. Два рази я "розшукував" керівника відділення СЕРЕД робочого дня. Обіцяли передзвонити ЯК ПРИЙДЕ... Ясно що не передзвонили. Давали хибну інформацію, куди взагалі звертатися з заявою про компенсацію... Скажіть будь ласка, ви порядок наведете чи так і будете грабувати? Я вже рік "чекаю" відповіді на заяву про пошкодження мого відправлення. Заяву я особисто передав в руки вашому офіц.представнику у відділенні. Також наявний ваш акт, що підтверджує пошкодження під час пересилання. Заяву мабуть викинули та й усе. Гроші беруть за посилку, б'ють, відповідальності - нуль.

У нас ще й такий "стимулюючий" закон(“Про поштовий зв’язок”-https://ukrposhta.ua/dovidka/normativna-baza/zakon-ukra%D1%97ni-pro-poshtovij-zvyazok/) згідно якому(ст.18) в кращому випадку відшкодування тільки 25% причому-від суми оголошенної вартості, а "якщо пошкоджене вкладення може бути використане, сума відшкодування зменшується за домовленістю з відправником або адресатом. У разі відмови відправника або адресата від одержання частково пошкодженого вкладення воно реалізується оператором". Отаке.
ps Наприклад, у нас в армії було за пр.. втрачене - в п'ятикратному розмірі.

Почта: отзывы

Отзывы о компаниях занимающихся почтовыми отправлениями. Каталог отзывов: Укрпочта, Новая почта, Ин-Тайм и другие

Укрпошта (Укрпочта)

Почта