Недоставлено відправлення - Отзывы об Укрпошта (Укрпочта)

Укрпошта (Укрпочта)
Отзыв написан 20 декабря, 2018 год 66 просмотров
05.12. 18 з Черкас в Київ відправила рекомендованого листа з договорами та бланками суворої звітності. До сьогодні, 20.12.18 лист не доставлено і про це не повідомлено ні одну із сторін. Зі слів оператора контакт центру 07.12.18 о 18 год.20 хв. лист приносили до офісу отримувача, але так як там нікого не застали, тим більше, це була п"ятниця, лист повернули на відділення і більше не доставляли отримувачу, так як не була додатково оплачена повторна доставка. Хочу поцікавитися, це нова послуга від Укрпошти, доставка рекомендованих листів в офіси вночі, щоб отримати додатково оплату?
Окремо ні відправник ні отримувач не одержував повідомлення, що лист не доставлений і зберігається у відділенні, тому що на листі не було вказано номер телефону.
Кожного дня відправляємо десятки листів, але ніколи оператор не попереджував, що потрібно вказати номер телефону або наперед оплачувати повторну доставку. Чи можливо, десь у відділенні розміщена така інформація а я її просто не бачу???
А щоб мені повернувся цей лист, як недоставлений, він повинен зберігатися якийсь період, а потім тільки вони його повернуть...
Таким чином, відправлені мною договори не оплачені, клієнта втрачено, так як він оформив договір в іншій компанії, а бланки, які представляють матеріальну цінність втрачені, за що ще потрібно заплатити штраф.
З такою ситуацією на Укрпошті стикаюсь вперше, тому задумаюсь, чи ще колись користуватися їх послугами і своїх партнерів попереджу про такий "додатковий бізнес" від Укрпошти.

Комментарии к отзыву

На данный момент, никто не прокомментировал отзыв автора


Почта: отзывы

Отзывы о компаниях занимающихся почтовыми отправлениями. Каталог отзывов: Укрпочта, Новая почта, Ин-Тайм и другие

1

Деливери

Грузоперевозки, Алушта, ул. Красноармейская, 15
3
2391 отзыв
481727 просмотров
Меня кинули
Деливери Ответ представителя Деливери
22 часа 57 мин назад
Сергей, добрый день! Укажите, пожалуйста, номер квитанции по которой поврежден груз, передадим в службу безопасности для решения данного вопроса.

Укрпошта (Укрпочта)

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» (УДППЗ «Укрпошта») входить до сфери управління Міністерства транспорту та зв’язку України, є національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від...
Рейтинг 1.2 из 5 на основании 8641 отзыва

Почта

Ин-Тайм
Ин-Тайм

Рейтинг: 1.1
3564 отзыва
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

Рейтинг: 3.6
12251 отзыв
Деливери
Деливери

Рейтинг: 3
2391 отзыв
Укрзализныця (Укрзалізниця)
Укрзализныця (Укрзалізниця)

Рейтинг: 1.9
910 отзывов
"Укрпочта" Донецк
"Укрпочта" Донецк

Рейтинг: 2.6
105 отзывов
АэроСвит
АэроСвит

Рейтинг: 2.9
64 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close