обман, ледарство і безвідповідальність - Отзывы об Укрпошта (Укрпочта)

Укрпошта (Укрпочта)
Nata Lisichka Отзыв написан 18 декабря, 2018 год 59 просмотров
Я б не писала цей відгук, якби не декілька фактів жахливої роботи цього підприємства.
Працюю на підприємстві, котре чекало дуже важливий лист із ДФС УКРАЇНИ, який згадана установа відправила за встановленими правилами, з вірною адресою, і ми, в надії чекаємо свій лист, не знаходячи собі спокою. Та замість того, щоб отримати свій лист вчасно і приступати до вирішення важливих питань, Укрпошта (відділення 01021) "подбала" про наш неспокій. Ми отримали свій лист про перевірку ДФС із затримкою в 3 дні, вже після перевірки. І все тому, що Укрпошта вирішила доставити нам лист через вищий орган, за іншою адресою, де наші "новини" засвітилися, і ми самі забирали, а не поштар приніс нам, що передбачено умовами пересилань рекомендованих відправлень. І так 5 разів за останні пів року.
Також нещодавно я відправила посилку мамі в інше місто, з доставкою кур"єром на вказану адресу, заплативши по встановленму тарифу (відділення 20501). Людина похилого віку, хвора, чекає ліки, їй дуже далеко добиратися на пошту, тому була обрана така послуга. Натомість Укрпошта присилає смс з текстом про домовленість за доставку. І зателефонувавши на відділення, моя мама почула отаку пропозицію: або їдьте самі забирайте, або платіть 26 гривень і вам кур"єр доставить. А нічого, що за все вже заплачено?! Та коли я зателефонувала до вказаного відділення УП, дотримуючись ділового спілкування, та сама працівниця, дуже довго думаючи, мені сказала, що кур"єр захворів, тому доставку перенесено на день пізніше.
Я розумію,що це державне підприємство і в них малі зарплати. Та я теж працюю на державному підприємстві, але ні я, ні мої колеги не дозволяють собі так халатно ставитися до обов"язків. Не подобається робота? Звільняйся!

Достоинства:
  1. начеб то доступна кур"єрська доставка, але за той потрачений час і нерви втрачається більше.
Недостатки:
  1. Повільні, безалаберні, безвідповідальні працівники із совковими звичками.

Почта: отзывы

Отзывы о компаниях занимающихся почтовыми отправлениями. Каталог отзывов: Укрпочта, Новая почта, Ин-Тайм и другие

Укрпошта (Укрпочта)

Почта