Халатність працівників чи "гнила" сфера? - Отзыв об Укрпошта (Укрпочта)

https://www.otzyvua.net/ukrposhta-ukrpochta От Гость, опубликован 23 августа, 2016 год

Гость Отзыв сотрудника 23 августа, 2016 год Доброго дня!
Я раніше працювала листоношею у відділені з індексом 41714, мені видавався службовий велосипед. З того часу пройшло 6 чи 7 років. Я вже рік не працюю. І ось тільки сьогодні УкрПошта згадала про велосипед!!! Тепер мені звлнять щоб я повернула 900 гривень або велосипед.
Вибачте, але там повертати вже 2 роки як нічого!!! Щє 1,5 роки назад він зносився вщент! Ніяких запчастин до нього чи на ремонт иені жодного разу не дали! З УкрПоштовського велосипеда лишилась лопнута в 2х місцях рама! Я до ньго купила: руль, педалі, камуру, покришку,спиці, колеса,цепку, і всначиння до кареткі... Рама з нього лежить в гаражі лопнута вже 1,5 роки!!! Про які 900 гривень і погрози "прийдем з міліцією забирать" йде власне мова?
Розкажіть будь ласка чим і яким місцем думало керівництво коли мене звільняли? І чому згадали про це через рік?
Роздруківки зарплати я бачила раз в півроку, тому не знаю чи вираховували за нього з зарплати...
Як бути? Хто може дати відповідь на дане запитання?

Serg (Украина, Львів) 17 января, 2018 год Терміни всі пройшли, отож, посилайте їх на ..., або нехай побавляться в суд.
У відповідності до ст. 127 Кодексу законів про працю України:
Порядок покриття шкоди, заподіяної працівником проводиться у відповідності до ст. 136 КЗпП України, а саме: Покриття шкоди працівниками в розмірі, що не перевищує середнього місячного заробітку, провадиться за розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, керівниками підприємств, установ, організацій та їх заступниками - за розпорядженням вищестоящого в порядку підлеглості органу шляхом відрахування із заробітної плати працівника.
Розпорядження власника або уповноваженого ним органу, або вищестоящого в порядку підлеглості органу має бути зроблено не пізніше двох тижнів з дня виявлення заподіяної працівником шкоди і звернено до виконання не раніше семи днів з дня повідомлення про це працівникові. Якщо працівник не згоден з відрахуванням або його розміром, трудовий спір за його заявою розглядається в порядку, передбаченому законодавством.
У решті випадків покриття шкоди провадиться шляхом подання власником або уповноваженим ним органом позову до суду.
Гость (Украина, Миколаїв) 10 августа, 2017 год В первую очередь вы должны были этот велосипед сдать при увольнении. Вам его выдавали с какой-то бумагой под подпись. И сдать вы должны были его также.
Раз этого не произошло и вас уволили и отдали трудовую, то теперь они ничего от вас требовать не могут. Скорее всего они сами подписывали бумагу с этим велосипедом или вообще ее не заводили.
Ира (Украина, Київ) 12 сентября, 2016 год Они уже невправе ничего требовать "задним числом", 2 года прошло.
Чего-то нехватает при инфентаризации, вот и запугивают. Если надо, пусть раму заберут
вк (Украина, Хмельницький) 28 августа, 2016 год новый пачьтальен ,думает великом разжиться..Пусть хоть с папой римским приходят.
рр (Украина, Хмельницький) 24 августа, 2016 год я в шоке ,прикалутесь назначайте левые адреса при встрече веселитесь пусть вам звонят ,прошло два года поезд ушёл.
Гость (Украина, Первомайськ) 23 августа, 2016 год Ничего они вам не сделают... Вам же при увольнении давали обходной лист, так вот в нем указывается, кто, что должен подписать. Если все подписали, вопросов к вам они не имеют, если же не так, пусть гуляют, вы уже там не работаете, раньше нужно было думать о велосипеде.
Гость (Украина, Київ) 27 августа, 2016 год Вы, что шутите)))))))
Какой обходной.... Не давал мне никто ничего. Потом трудовую передали и всё
Гость (Украина, Одеса) 23 августа, 2016 год То віднесіть раму, скажіть що це все що залишилсь
Гость (Украина, Київ) 31 марта, 2017 год ага!!! типа подарить им шаровый металлолом? обойдутся! Пусть думают перед тем как отдавать трудовую! ето проблема начальства - пусть сами розбераютса!!!

Укрпошта (Укрпочта)

Почта