Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Отзыв об Укрпошта (Укрпочта)


Оценка автора: 2 из 5, просмотров: 7159

Рейтинг: 1.5, всего отзывов 5947

https://www.otzyvua.net/ukrposhta-ukrpochta От LinevLinevhttps://www.otzyvua.net/user/Linev, опубликован 7 августа, 2014 годLinev 7 августа, 2014 год На чрезвычайно конкурентном рынке почтовых перевозок Украины разгорается нешуточный скандал https://lenta-ua.net/novosti/68732-ukrpochtu-zalechivayut-do-smerti.html 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Не байдужий громадянин. (Украина, Киев) 7 августа, 2014 год Стаття досить цікава та не нова, в плані свіжості інформації.
Дужу спецефічна в плані конкретне однобічне бачення проблеми. Чому коли працював пан Г. Вовк доходи теж були не космічні.
Про махінації та тіньові схеми впевнено казати може лише людина яка до них причетна або яка нагється звести наклеп на колишнього робототдавця - тому вірити в повній мірі такій людині без конкретних фактів важко (номери договорів, контрагенти тощо). А про те що фактів бракує, або їх зовсім немає свідчить те що у органів правопорядку немає жодних питань до пана Паньківа (принаймні те що видно з публікацій в прессі). На цьому сайті багато відгуків колишніх листонош їх до уваги чомусь не беруть і вважають неправдоподібними (хоча можна вибрати будь -який період та любого генерального директора і завжди будуть однакові скарги (мала зарплата недалеке керівництво у відділеннях). А от не прості співробітники Укрпошти вдаються до відкритих звинувачень лише коли їх звільняють.
Щодо збитковості певних відділень - напевно що так і є. Та чи є необхідність в їх закритті - напевно що ні, адже є супер прибуткові відділення і в цілому по області можна вийти на середній прийнятний рівень доходів (головне проводити роботу з населенням по рекламі ПОШТОВИХ послуг - таж акція шоколад в подарунок поштою та тісно співпрацювати з інтернет магазинами).
А от що до життєвонеобхідних послуг то тут потрібно розуміти що пошта всебільше стає схожою на сільську крамничку в якій все є. Замість розвитку базових послуг проводяться реформи в сторону надання не властивих пошті послуг. Слава богу алкоголь та сигарки на пошті не продають.
Та це лише моє бачення та осмислення конкретної публікації, як воно є насправді знають лише працівники Укрпошти та сам Паньків. Потрібно завжди сподватись на краще, а готуватись до найгіршого.


Укрпошта (Укрпочта)

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» (УДППЗ «Укрпошта») входить до сфери управління Міністерства транспорту та зв’язку України, є національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від...
,

Почта

0965892432

Рейтинг: 5
2 отзыва
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

Рейтинг: 3.3
9820 отзывов
Деливери

Рейтинг: 3.2
2268 отзывов
Ин-Тайм

Рейтинг: 3
2814 отзывов
АэроСвит

Рейтинг: 2.9
64 отзыва
"Укрпочта" Донецк

Рейтинг: 2.6
105 отзывов
Укрзализныця

Рейтинг: 1.4
260 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться