Особистий кабінет - надійний захист. Навіть від самого користувача - Отзывы об Укрпошта (Укрпочта)

Укрпошта (Укрпочта)
Отзыв написан вторник, 12 октября 4 просмотра
Тут бачила відгук користувача про погану роботу з особистим кабінетом. Щасливчику, поділись як ти взагалі там зареєструвався?!!!
Я не можу від слова взагалі. Заповнюю три години форму, постійно щось не так, зрештою натискаю " завантажити" і оп, повідомлення " прочитайте угоду користувача"
Я її читала, завантажувала, і результат один - мене знов викидає в пусту форму. Написала на Укрпошту в службу підтримки листа з матюками, відповіли що я тупа. Не звязуйтесь з особистим кабінетом - нерви дорожчі

Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Неможливо зареєструватись.
7 согласны 5 не согласны

Юрий вторник, 12 октября
Я щиро перепрошую, але "відповіли що я тупа" - це чиста правда. 40 секунд пішло на реєстрацію кабінету, дивіться що робите не так. Не завантажувати треба, а ставити галочку "Згоден"

Почта: отзывы

Отзывы о компаниях занимающихся почтовыми отправлениями. Каталог отзывов: Укрпочта, Новая почта, Ин-Тайм и другие

Укрпошта (Укрпочта)
Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» (УДППЗ «Укрпошта») входить до сфери управління Міністерства транспорту та зв’язку України, є національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 січня 2002 року.
детальніше
Діяльність УДППЗ «Укрпошта» регламентується Законом України «Про поштовий зв’язок» від 4 жовтня 2001 року, іншими... подробнее

Почта
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)