Нельзя отправить с курьером с фирмы Днепра (если ты частн. лицо в Киеве и купил по инету) - Отзывы об Укрпошта (Укрпочта)

Укрпошта (Укрпочта)
Отзыв написан пятница, 8 октября 1 просмотр
Прошу довести це до Вашого керівництва.

Немає змоги використати Вас при моїй купівлі в Дніпрі (коли я в Києві) - якщо я не ФОП і якщо фірма-продавець з Дніпра не має з Вами договору.

Я ж не поїду в Дніпро за 500 км відправити вантаж (дати готівку Вашому кур'єру).

Це абсурд - Ви не даєте нам робити Вам замовлення.

Я просив співробітника фірми-продавця (яка не працює з Вами і не має договору з Вами) - - - самому заводити приватні акаунти на Вашому сайті, викликати Вашого кур'єра і відправляти з Вашим кур'єром куплений мною по інтернету вантаж, даючи кур'єру власну готівку (яку я попередньо перерахував на приватну карту приват співробітника компанії-продавця). Це все заборонено робити !!!

1 согласен 7 не согласны

Почта: отзывы

Отзывы о компаниях занимающихся почтовыми отправлениями. Каталог отзывов: Укрпочта, Новая почта, Ин-Тайм и другие

Укрпошта (Укрпочта)
Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» (УДППЗ «Укрпошта») входить до сфери управління Міністерства транспорту та зв’язку України, є національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 січня 2002 року.
детальніше
Діяльність УДППЗ «Укрпошта» регламентується Законом України «Про поштовий зв’язок» від 4 жовтня 2001 року, іншими... подробнее

Почта
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)