Обережно: укрпошта не бореться з шахраями! - Отзывы об Укрпошта (Укрпочта)

Укрпошта (Укрпочта)
Отзыв написан суббота, 1 августа 12 просмотров
Вчора прийшла поосилка з Києва. За станом здоров"я я не могла піти у відділення, тож попросила родичку отримати посилку. Думала, що її вислала київська подруга. Пізніше родичка подзвонила і сказала, що заплатила за посилку 203 грн. Ще пізніше виявилось, що посилка від Дорош Анни.
Бачу, що подібні відгуки вже є, але Укрпошта досі нічого не зробила, тобто: фактично сприяє шахраям.

Гость суббота, 1 августа
І як Ви собі уявляєте пошта має з цим боротись? Для цього в нас є правоохороні органи, пишить заяву в поліцію!

Почта: отзывы

Отзывы о компаниях занимающихся почтовыми отправлениями. Каталог отзывов: Укрпочта, Новая почта, Ин-Тайм и другие

Укрпошта (Укрпочта)
Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» (УДППЗ «Укрпошта») входить до сфери управління Міністерства транспорту та зв’язку України, є національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 січня 2002 року.
детальніше
Діяльність УДППЗ «Укрпошта» регламентується Законом України «Про поштовий зв’язок» від 4 жовтня 2001 року, іншими... подробнее

Почта
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)