Укрпошта (Укрпочта)

Опубликовано 16 сентября, 2010 год
1.5
10 586 отзывов / 4 781 384 просмотра
Укрпошта (Укрпочта)
Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» (УДППЗ «Укрпошта») входить до сфери управління Міністерства транспорту та зв’язку України, є національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 січня 2002 року.
детальніше
Діяльність УДППЗ «Укрпошта» регламентується Законом України «Про поштовий зв’язок» від 4 жовтня 2001 року, іншими Законами України, а також нормативними актами Всесвітнього поштового союзу, членом якого Україна стала у 1947 році.

Укрпошта функціонує як самостійна господарська одиниця з 1994 року. Коли було утворено Українське об’єднання поштового зв’язку «Укрпошта», яке в липні 1998 року реорганізовано в нині діюче УДППЗ «Укрпошта» згідно з Програмою реструктуризації Укрпошти, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 04.01.98 за №1 .

Укрпошта сьогодні – це:

- понад 50 видів різноманітних послуг;
      - майже 15 000 відділень поштового зв’язку (з них понад 11 000 – у сільській місцевості), які надають послуги населенню на всій території України;
      - понад 100 тис. ініціативних, кваліфікованих, сумлінних працівників, завжди готові допомогти клієнтам;
      безпосередня доставка пошти майже до 15 млн абонентських поштових скриньок;
      прямий поштовий обмін із 72 країнами світу;
      37 магістральних автомобільних маршрутів завдовжки понад 29,4 тис. км та 3 авіаційні маршрути діють для перевезення пошти та друкованих видань;
      - щорічно розповсюджується понад мільярд примірників періодичних друкованих видань, пересилаються сотні мільйонів одиниць письмової кореспонденції, здійснюються десятки мільйонів поштових переказів.
      - річний випуск близько 80 сюжетів художніх та стандартних поштових марок; понад 200 сюжетів художніх маркованих та немаркованих конвертів; понад 120 сюжетів художніх маркованих та немаркованих карток.
      - Забезпечують виконання цієї роботи філіали підприємства (обласні, міські та спеціалізовані дирекції).

Загалом Укрпошта пропонує споживачам понад 50 видів послуг.

Ужасная работа укрГаВнОпочты

Сергей Сергей 54 мин 1 сек назад
По просьбе получателя отправил посылку первый раз в своей жизни укргавнопочтой.17.11.2020 приняли посылку с Киева в Киевскую обл.на протяжении 2х недель никто не знает где посылка!Операторы отвечают по шаблону (где моя посылка?обращение принято к рассмотрению и в течении ещё 5ти рабочих дней мы поищем!)Серьёзно?21й век!Сегодня 02.12.2020 получатель через каких-то знакомых узнал, что посылка пришла, забрал её и отправил наложенный платёж.Звоню... Читать отзыв По просьбе получателя отправил посылку первый раз в своей жизни укргавнопочтой.17.11.2020 приняли посылку с Киева в Киевскую обл.на протяжении 2х недель никто не знает где посылка!Операторы отвечают по шаблону (где моя посылка?обращение принято к рассмотрению и в течении ещё 5ти рабочих дней мы поищем!)Серьёзно?21й век!Сегодня 02.12.2020 получатель через каких-то знакомых узнал, что посылка пришла, забрал её и отправил наложенный платёж.Звоню на гор.линию и получаю ответ, что они ещё не нашли посылку...Это как?Коммуникации между отделами 0!Описываю ситуацию и спрашиваю когда поменяют статус в программе и отдадут мне мой наложенный платёж?Ответ, Ваше обращение принято на рассмотрение и в течении 5ти рабочих дней дадим ответ!Я в ШОКЕ!За них всё сами нашли обьяснили и ещё ждать не понятно сколько...Вывод если хотите что бы ваша посылка ехала по украине около 1 года в лучшем случае, тогда отправляйте именно укрГаВнОпочтой!Сплошной стресс, нервы и потом ещё й попробуй забрать свои деньги!Однозначно НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Достоинства:
  1. Их НЕТ!
Недостатки:
  1. Доставка от 2х недель минимум, операторы ничего не знают вообще, коммуникации между отделами 0,с руководством связаться невозможно (только письмом, ждать пару месяцев).Врут до последнего!

Укрпочта полностью тупит должны по 1 адресу отправить отправляют в другой конец города

Гость Гость 1 час 54 мин назад
Должны были отправит 02223 г.Киев пр.Ватутина 2 а, а отправили у відправлення 6512000771611 у відділенні 02505, Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 16/4
А теперь говорят ожидайте 5 дней пока мы разберёмся. Это просто ЖАХ, ЖАХ, ЖАХ

Скарга стосовно обслуговування!!!

Гость Гость 2 часа 1 мин назад
Добрий вечір,прийміть скаргу від вашого постійного клієнта,стосовного,того,що ваші співробітники відділення по вул.Табірна 46/48 систематично не виконують обов‘язки ,а саме:
-хамлять клієнтам
-не володіють інформацією стосовно видачі посилок,через що витрачають мій особистий час
-не оповіщають прибуття посилок на відділення
-не оповіщають прибуття посилок на відділення
Через це пропадає бажання взагалі співпрацювати з вами,Прошу звернути на це увагу тому що ці випадки повторюються постійно,тобто я роблю їм зауваження,на них ніхто не звертає уваги,робітники тільки сміються у відповіть.Там сидять тьоті яким вже давно пора на пенсію,а не хамити своїм клієнтам.Буду вдячна якшо приймете негайно міри!!!!!
Недостатки:
  1. Самі мінуси

Самая херовая почта в Украине - это укр почта

Артем Артем 2 часа 50 мин назад
Самая хреновая почта в Украине - это укр почта !!.
Самая хреновая почта в Украине - это укр почта !!.
Посылка с Киева в Одессу едет 5 дней при том что это так называемый "ЭКСПРЕСС"......При всем при том что ехать с Киева в Одессу даже на самом хреновом транспорте 5-7 часов всего...Берут деньги не понятно за что, ни какого сервиса и без ответственности, наплевательское отношение ко всем и ко всему...Меньше надо было бы платить зарплату главномe менеджеру этой структуры, получает по 100 тысяч гривен зарплату а люди побоку...Таких как он садить надо на 15 лет с конфискацией имущества, чтоб было не повадно !.......Негодяи....

два дня в БАХМУТІ

Гость Гость 4 часа 19 мин назад
чОМУ МОЯ ПОСИЛКА 8451018142644 Другий день лежить як прийнята і нікуди не Посылка прибыла в промежуточный пункт
Україна - ДОП БАХМУТ менеджери тільки дурний не бачитить чого ви прагнете -щоб почта здохла ,а потім ви недоношені лягли під папіка в приват структуру.причому здати іі за копійки .
Недостатки:
  1. ЖАХ!!!!

Скарга стосовно обслуговування

Юлія Юлія 4 часа 29 мин назад
Добрий вечір, прийміть скаргу від вашого постійного клієнта,стосовного,того,що ваші співробітники відділення по вул,Табірна 46/48 систематично не виконують свої обов‘язки,а саме:
-хамлять клієнтам
-не володіють інформацією стосовно видачі посилок,через,що витрачають мі й особистий час
-не оповіщають прибуття посилки на відділення
Через це пропадає бажання,для подальшої співпраці з укрпоштою.Будь ласка зверріть на це увагу!!!!

Не задоволена роботою.

Гость Гость 5 часов 6 мин назад
18.11 мені відправили експрес посилку, сьогодні вже 2.12 а відслідкувати як і отримати досі не можу. Від 21.11 вона просто не відслідковується, писала на їхню офіційну електронку так і телефонувала ( робот чи авто запис сказав що в дорозі) Сьогодні вже 15 днів вона в дорозі! За те що шановна Укрпошта зробила помилку в номері отримувача я вже один раз... Читать отзыв 18.11 мені відправили експрес посилку, сьогодні вже 2.12 а відслідкувати як і отримати досі не можу. Від 21.11 вона просто не відслідковується, писала на їхню офіційну електронку так і телефонувала ( робот чи авто запис сказав що в дорозі) Сьогодні вже 15 днів вона в дорозі! За те що шановна Укрпошта зробила помилку в номері отримувача я вже один раз зверталась бо заплатила за їхню помилку, а вони у свою чергу навіть не відповіли! Отже, гроші деруть як і інші але роботу роблять ще гірше ніж колись. Нікому не раджу цю пошту!!! Найгірша пошта в Україні.
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Суцільні мінуси

отделение 03110

Гость Гость 6 часов 38 мин назад
Одно из лучших отделений в котором мне пришлось побывать за последний месяц!!! Спасибо за сервис, так держать!

Дуже погано

Гость Гость 8 часов 13 мин назад
Відправлення зі Львова до Одеси опинилось у Київському сортувальному центрі, лежить там тиждень, Оформив звернення для розгляду ситуації і прискоркння доставки. Виявилось, термін розгляду звернення - 5 днів. Раніше таких проблем не було. Прикро.

Жах а не пошта

Вікторія Вікторія 9 часов 32 мин назад
Доброго дня.
Шокована роботою укр пошти а саме сортувального центру м.Житомир.
Як так можна похабно відноситись до людських посилок,чи там вже очі повилазили на яке відділення потрібно відправляти.
За тиждень звертаюсь на гарячу лінію не за однією посилкою.
Що не замовлю,товар із сортувального центру їде не за вказаною адресою.
Це просто жах...
Роботу укр пошти взагалі оцінюю в 0 балів.
Достоинства:
  1. -
Недостатки:
  1. Куча

Почта испортилась!!!

Анна Анна 9 часов 36 мин назад
Почему посылка в Киеве с 27.11 не двигается? Что можно делать 4 РАБОЧИХ дня на одном отделении? Это издевательство, а не сервис!
Вы что там потеряли все посылки в Киеве или отделение сожгли, что столько людей жалуются на одно и тоже. Может уже начнёте работать и примите меры!

Сотрудники ведут себя крайне ужасно

Анастасия Анастасия вторник, 1 декабря
Добрый вечер. Прицдя за посылкой вечером была большая очередь, принимало людей 3 окна, дождавшись своей очереди я подошла к окну, но сутруднтк встал ушёл и ничего не сказал, я простояла минут 10 у этого окна, упустив очередь, сотрудник так и не подошла, остальные сотрудники ходили мимо но ничего так и не сказали, думав себе 'пусть стоят '. Укр почта... Читать отзыв Добрый вечер. Прицдя за посылкой вечером была большая очередь, принимало людей 3 окна, дождавшись своей очереди я подошла к окну, но сутруднтк встал ушёл и ничего не сказал, я простояла минут 10 у этого окна, упустив очередь, сотрудник так и не подошла, остальные сотрудники ходили мимо но ничего так и не сказали, думав себе 'пусть стоят '. Укр почта 03134

ЖАХЛИВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Брик Михайло Брик Михайло вторник, 1 декабря
Я замовив багато товарів з аліекспресу і більшість прийшла на «Нову пошту» (працює бездоганно, дуже їм дякую), але одна прийшла в цю диру. Почнемо з того, що я живу на кордоні міста і села, і коли я вводив індекс, то ввів той що ближче до мене - в місті. І коли мені прийшло повідомлення що посилка прийшла у відділення і... Читать отзыв Я замовив багато товарів з аліекспресу і більшість прийшла на «Нову пошту» (працює бездоганно, дуже їм дякую), але одна прийшла в цю диру. Почнемо з того, що я живу на кордоні міста і села, і коли я вводив індекс, то ввів той що ближче до мене - в місті. І коли мені прийшло повідомлення що посилка прийшла у відділення і я спокійно пішов її забирати - все почалось. Зайшовши туди, мене зустріла не молода жінка, яка крикнула з кімнати - «хвилиночку». Пройшло 10 хв і вона почала мені кричати, щоб я сказав адресу, і я сказав, що адреса та сама що і ця на якій вони знаходяться. Вона вилупила на мене очі, і з прицикуванням підійшла вручну переписувати номер замовлення. І тут виявилось ЩО МОГО ЗАМОВЛЕННЯ В НИХ НЕМАЄ! Я перепитав, що може вручну переписали неправильний номер? А у відповідь отримав хамливу відповідь - «я за ці роки навчилась писати». Я покликав менеджера, і виявилось що моє замовлення відправили в головне відділення в моєму СМТ, хоча мені прийшло що воно в них.
Отже, МІНУСИ:
1. Хамливе відношення до клієнтів
2. Неорганізованість
3. Лінь і пофігізм до своєї роботи
4. Жахливе приміщення і сама пошта

Ужасная работа сотрудников

Катя Катя вторник, 1 декабря
Посылка полностью оплачена, у них произошёл збой, они не отдают посылку. Работать не хотят. Последний раз пользуюсь услугами этой почты

Де посилки?

Поліна Поліна вторник, 1 декабря
Дві посилки зависли на сортувальному центрі в Києві з 26 листопада(0500340292289 та 0500340762200). Це перший раз таке на Укрпошті, раніше була задоволена їхнім обслуговуванням. Читаю по відгукам, що це не лише у мене. Керівництво мало б розібратися в чому справа, натомість нерви йдуть, а очікування триває.

ТРЕТІ СУТКИ В КИЄВІ

Гость Гость вторник, 1 декабря
Чому моя посилка 0910710604653 вже треті сутки знаходиться .в промежуточный пункт
Україна - ДОПП КИЇВ.Коли ж ви перестанете валяти дурака і візьметесь за роботу.Менеджери ваші ДИБІЛИ,котрі невміють організувати роботу які плюють на всіх.тільки не на себе.
Недостатки:
  1. ЖАХ!!!

ТРЕТІ СУТКИ В КИЄВІ

Гость Гость вторник, 1 декабря
Україна - ДОПП КИЇВ.Коли ж ви перестанете валяти дурака і візьметесь за роботу.Менеджери ваші ДИБІЛИ які плюють на всіх.тількинена себе.
Недостатки:
  1. ЖАХ!!!

5 сантиметров в секунду

Сергей Сергей вторник, 1 декабря
Это скорость с которой движется посылка. Нет, *****, серьезно. Экспресс-доставка между отделениями, расстояние между которыми 15 километров, занимает больше трех дней. Насколько отвратительно должна быть организована доставка для такого результата? Почему, когда до конца рабочего дня еще 5 часов - я не могу получить посылку, которая прибыла в отделение но не была распакована, в этот же день?

Затримка заказу

Наталія Наталія понедельник, 30 ноября
Мій заказ теж завис з 24. 11. На прямій лінії відповідь одна- чекає черги. Тому 3 тижні помилки за 4 дні доходили а зараз Києві висять, і нічого не можна добитись. Ніколи більше на Укрпочту закази не буду робити.
Недостатки:
  1. Тільки мінус

Вызывает раздражение и ненависть

Наталья Наталья понедельник, 30 ноября
Постоянные очереди, стоя по часу на холоде, чувствуешь какое отношение к людям в этой стране.Отделение 03126 Киев.Работает один оператор,а двое так, сидят рядом.Одна из них замначальника отделения утверждает,что не имеет права работать,да и компьютера у нее нет.Говорят ,заболели все сотрудники и некому работать.Почему на Новой почте совсем по -другому?Или там сотрудники и руководство из другого теста сделаны?За что получал сумасшедшие... Читать отзыв Постоянные очереди, стоя по часу на холоде, чувствуешь какое отношение к людям в этой стране.Отделение 03126 Киев.Работает один оператор,а двое так, сидят рядом.Одна из них замначальника отделения утверждает,что не имеет права работать,да и компьютера у нее нет.Говорят ,заболели все сотрудники и некому работать.Почему на Новой почте совсем по -другому?Или там сотрудники и руководство из другого теста сделаны?За что получал сумасшедшие зарплаты ваш Смелянский, За то , чтобы все никто слова хорошего не сказал о работе Укрпочты??
Недостатки:
  1. Наплевательское отношение к организации рабочего процесса со стороны руководства и самих сотрудников
Почта
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)