ООО УКРБИОПОСТАЧ-СТ

1.0
ООО УКРБИОПОСТАЧ-СТ

шахрай директор . не рекомендую

ТОВ Єврогранула+ ТОВ Єврогранула+ 10 сентября, 2020 год
директор Романцев Олександр невиконує свої зобовязання. Обманює. Отримав товар (пелети) та не розраховується з 2019 року. Подали на ТОВ Укрбіопостач до суду.

не рекомендую

Соловей О.І. Соловей О.І. 9 июня, 2020 год
ТОВ Укрбіопостач, м.Рівне, єдрпуо 42018921, замовляє транспорт та не оплачує за перевезення. Перевезення виконане у грудні 2019 р, директор Романцев Олександр Володимирович лише обіцяє оплатити та ухиляється від контакту і не оплатив навіть частково за перевезення. Не рекомендую співпрацювати навіть на умовах передоплати. Ця фірма має судові справи у звязку з невиконанням оплат.

Не оплачує за перевезення вантажів

ФОП Марущак О.А. ФОП Марущак О.А. 22 апреля, 2020 год
ТОВ Укрбіопостач, м.Рівне, єдрпуо 42018921, замовляє транспорт та не оплачує за перевезення. Перевезення виконане у жовтні 2019 р, директор Романцев Олександр Володимирович лише обіцяє оплатити та ухиляється від контакту і не оплатив навіть частково за перевезення. Не рекомендую співпрацювати навіть на умовах передоплати. Ця фірма має судові справи у звязку з невиконанням оплат.
Бизнес
Товарка груп
Товарка груп

Форекс оптимум (Forex Optimum)
Форекс оптимум (Forex Optimum)

Блиц Консалтинг
Блиц Консалтинг

Центр биржевых технологий (ЦБТ)
Центр биржевых технологий (ЦБТ)

Компания Skladpack
Компания Skladpack