ООО УКРБИОПОСТАЧ-СТ отзывы

3 отзыва / 534 просмотра

шахрай директор . не рекомендую

ТОВ Єврогранула+ ТОВ Єврогранула+ четверг, 10 сентября
директор Романцев Олександр невиконує свої зобовязання. Обманює. Отримав товар (пелети) та не розраховується з 2019 року. Подали на ТОВ Укрбіопостач до суду.

не рекомендую

Соловей О.І. Соловей О.І. 9 июня, 2020 год
ТОВ Укрбіопостач, м.Рівне, єдрпуо 42018921, замовляє транспорт та не оплачує за перевезення. Перевезення виконане у грудні 2019 р, директор Романцев Олександр Володимирович лише обіцяє оплатити та ухиляється від контакту і не оплатив навіть частково за перевезення. Не рекомендую співпрацювати навіть на умовах передоплати. Ця фірма має судові справи у звязку з невиконанням оплат.

Не оплачує за перевезення вантажів

ФОП Марущак О.А. ФОП Марущак О.А. 22 апреля, 2020 год
ТОВ Укрбіопостач, м.Рівне, єдрпуо 42018921, замовляє транспорт та не оплачує за перевезення. Перевезення виконане у жовтні 2019 р, директор Романцев Олександр Володимирович лише обіцяє оплатити та ухиляється від контакту і не оплатив навіть частково за перевезення. Не рекомендую співпрацювати навіть на умовах передоплати. Ця фірма має судові справи у звязку з невиконанням оплат.

Бизнес

Компания "Soft Way"
Компания "Soft Way"

Donum
Donum

Компания Экспресс Упаковка (Pack.ua)
Компания Экспресс Упаковка (Pack.ua)

Idea Consulting
Idea Consulting

Центр биржевых технологий (ЦБТ)
Центр биржевых технологий (ЦБТ)

Canadian Universal Solutions Corp (CUSC)
Canadian Universal Solutions Corp (CUSC)

Western Bid
Western Bid