Украинская Академия Лидерства

2 отзыва / 554 просмотра
Украинская Академия Лидерства

Академия Лидерства

Гость Гость 26 ноября, 2020 год
Желаете вырастить из своего чада беспринципного карьериста, непревзойденного холуя, патриота готового продать и страну, и мать родную за "жвачку" ? Тогда вам сюда !!!
Достоинства:
  1. Кормят
Недостатки:
  1. оболванивают

Як я пізнав свою країну та життя.

Osman Osman 27 ноября, 2019 год
На мою думку, це одна з найкращих організацій, яка пропонує студентам та школярам (випускникам) найкращий рік в їх житті.
Я навчався в УАЛ Харків. Мав можливість подорожувати нашою країною. Наш "перший дзвоник" відбувся глибоко в Карпатах, на горі Петрос, а на наступний день ми підкорили Говерлу. Наступні місяці ми зустрічались з впливовими людьми Харківщини, отримували настанови від кваліфікованих менторів та потужні знання від майстрів своєї справи та лідерів думок - Великих вчителів, як їх ще називають в колі УАЛ :)
В кінці грудня ми полетіли в сонячний Ізраїль, досліджували країну, рефлексували в пустелі, розповідали громадянам Ізраїлю про часи Голодомору в Україні та займались спортом з місцевими солдатами.
Далі, після зимніх канікул, ми знову поприїжджали по своїх осередках та пізнавали модулі "Дослідник": відвідали місцеві заповідники, знайомились з місцевими амбассадорами. А на весні везли любов до країн Європи.
В кінці, наперед до випуску, ми мали можливість стажуватись в великих та місцевих компаніях України.
Достоинства:
  1. Нові друзі
  2. Найцікавіші знання
  3. Найкращі лектори та викладачі
  4. Можливість змінити себе та покращувати країну
  5. Можливість втілювати свої іддеї та проекти
Недостатки:
  1. Бажано англійська вище предсередньої
  2. Якщо ти любиш страждати на самоті, потрібно виходити із цієї зони комфорту
  3. Не можна палити та випивати, секс - заборонено.
  4. Не бачив батьків пів року після "першого дзвоника"
  5. Не можна працювати під час програми.
  6. Складно зупинитись і збавити темп після програми, бо потім оточують тіж самі люди, все життя!
Бизнес-образование
Учебный бизнес центр "Анастасия"
Учебный бизнес центр "Анастасия"

Учебный центр "ДАНКО"
Учебный центр "ДАНКО"

Pro Business School
Pro Business School

Компания BIG TIME® (Биг Тайм)
Компания BIG TIME® (Биг Тайм)

Mobios School
Mobios School