Григорій Коваленко

Україна, Прилуки
Официальный представитель:
Авторское агентство ДИПЛОМКА
Отзывов: 3 Комментариев: 29 Репутация: 3 На сайте был: четвер, 2 липня С нами с 31.03.2018

Авторское агентство ДИПЛОМКА

Григорій Коваленко: Нещодавно ми відкрили новий сервіс пакетного замовлення дипломних робіт. Для написання, як завжди, доступні: українська, російська та чиста англійська мови. Відтепер вартість дипломної роботи високого рівня класу Стандарт чи Преміум з презентацією, відгуком, рецензією, рефератом рахується як вартість самої дипломної роботи. Економія ~1000 грн на вартості пакетного замовлення. Деталі: https://diplomka.in.ua/zamovyty-dyplomnu-robotu-po-akciji.html   28.04.2020

Авторское агентство ДИПЛОМКА

Григорій Коваленко: smile Ми відкрили новий сервіс по написанню англомовних робіт на замовлення. У нас можна замовити англомовну кандидатську Дисертацію та всі супутні наукові статті і тези до конференції на трьох мовах. Знижки на пакетні замовлення. Гарантія на наш матеріал на весь період захисту робіт.   03.08.2019

Авторское агентство ДИПЛОМКА

Григорій Коваленко: Ми відкрили новий сервіс по замовленню дисертацій.
+ Напишемо до дисертації наукові статті, тези на конференцію, автореферат та ін.
21.06.2019

Приймаю