Видалення відгуків

Яким чином видалити небажаний відгук?

Поруч з кожним відгуком знаходиться посилання Поскаржитись на відгук . Дана можливість прискорює роботу модераторів і кожен користувач може нам в цьому допомогти. Хочемо звернути увагу на те, що скарга - це не причина для моментального видалення відкликання, а прохання користувача розглянути відкликання на порушення правил розміщення.

Ми просимо не забувати, що на нашому Сайті відгуків можна залишати як позитивні, так і негативні відгуки. Ми не займаємося вирішенням спорів.

Якщо ви не згодні з відкликанням залишеним на вашу компанію, скористайтеся коментарями, щоб вирішити питання з клієнтом. Ми розуміємо, наскільки вам неприємні негативні відгуки, але ми вважаємо, що тільки публічне обговорення проблем допоможе вам знайти взаєморозуміння з вашими клієнтами і просимо не забувати про те, що відгуки про вашу компанію, це перш за все результат наданих вами послуг.

Зміст відгуків для видалення

Ми прагнемо, щоб відгуки, думки та рейтинги користувачів були об'єктивними, корисними та правдивими. Ми намагаємося зробити сервіс краще і тому розроблена нами система моніторингу відгуків працює 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Видаляються відгуки такого змісту

• Забороняється публікувати відгуки які містять плагіат, та відгуки, скопійовані з інших сайтів.
  • Забороняється використовувати відгуки в рекламних цілях, дублювати відгуки або публікувати схожі відгуки для декількох елементів, а також фіктивні відгуки з метою підвищення або зниження рейтингів.
  • У відгуках користувач повинен бачити ваш особистий досвід взаємодії з певним товаром, послугами чи організацією. Забороняється публікувати відгуки які відносяться до іншого елементу.
  • Забороняється публікувати відгуки які є малоінформативні та не відображають суть об'єкта
  • Відгуки написані великими літерами (натиснувши клавішу Caps Lock).
  • Відгуки містять фото / відео матеріали, що порушують авторські права.
  • Відгуки, які містять нецензурну лайку або ображають інших користувачів ресурсу незалежно від їх національної, політичної, релігійної приналежності.
  • Відгуки, які паплюжать ім'я третьої особи. Заборонено вказувати особисту інформацію третіх осіб.
Досить рідко, але бувають випадки, коли відгуки видаляються нашою автоматизованою системою контролю відгуків. Такі незручності обумовлені постійним моніторингом та забезпеченням достовірності інформації що викриває суть відгуків.

Перший незалежний сайт відгуків України - крок до формування позитивного іміджу вашої компанії та залучення нових клієнтів!