Smart Medical Center (Смарт Медикал Центр) відгуки

Киев, ул. Маршала Тимошенко, д. 19
Відгуки лікарів та пацієнтів
Smart Medical Center (Смарт Медикал Центр)
73 відгука / 4553 перегляда

Відгук про терапевта Боржавич Світлану Василівну

Відгук додано 7 хв 5 сек тому
Не вперше звертаюся в Смарт Медікал. Спочатку привозили туди дитину, тепер вирішив скористатися їх послугами як пацієнт. У підсумку все чітко, комфортно, зрозуміло. Якщо потрібен результат - це до них. 4 дня мучив кашель. Без температури, мокротиння і хрипів, але спати було неможливо. Тоді звернувся до клініки до терапевта Боржавич Світлани Василівни. Спокійно розпитати, оглянула, пояснила, що зробити і чому,...  Читати відгук Не вперше звертаюся в Смарт Медікал. Спочатку привозили туди дитину, тепер вирішив скористатися їх послугами як пацієнт. У підсумку все чітко, комфортно, зрозуміло. Якщо потрібен результат - це до них. 4 дня мучив кашель. Без температури, мокротиння і хрипів, але спати було неможливо. Тоді звернувся до клініки до терапевта Боржавич Світлани Василівни. Спокійно розпитати, оглянула, пояснила, що зробити і чому, і коли приблизно має настати одужання, якщо все піде добре. На другий день після візиту в клініку і початку лікування стало краще: кашель зменшився і я зміг спати, роздратування трахеї зменшилася відчутно. Продовжую лікування.

Вакцинация в Смарт Медикал Центр

Відгук додано четвер, 5 грудня
Всем доброго времени суток! Наша семья уже не первый год вакцинируется в Смарт Медикал Центр. Хотим выразить огромную благодарность и уважение медсестре Антаковой Татьяне Александровне - это мастер своего дела, который любит свою работу и пациентов. Наш ребенок бежит к этой волшебной фее Всем доброго времени суток! Наша семья уже не первый год вакцинируется в Смарт Медикал Центр. Хотим выразить огромную благодарность и уважение медсестре Антаковой Татьяне Александровне - это мастер своего дела, который любит свою работу и пациентов. Наш ребенок бежит к этой волшебной фее

ЛОР Ситник Галина Юріївна

Відгук додано середа, 27 листопада
Дуже сподобалася клініка і персонал. Адміністратори привітні. Порадувала кава і чай для відвідувачів, ігрова зона для дітей. Ситник Галина Юріївна - відмінний Лор. Приділила нам максимум уваги, призначила лікування, яке допомогло вже на другий день, ... і взагалі дуже приємна людина)) Ми з донькою залишилися задоволені візитом до неї, а, головне, є позитивний результат в лікуванні! Дуже сподобалася клініка і персонал. Адміністратори привітні. Порадувала кава і чай для відвідувачів, ігрова зона для дітей. Ситник Галина Юріївна - відмінний Лор. Приділила нам максимум уваги, призначила лікування, яке допомогло вже на другий день, ... і взагалі дуже приємна людина)) Ми з донькою залишилися задоволені візитом до неї, а, головне, є позитивний результат в лікуванні!

Аналізи в Смарт Медікал Центр

Відгук додано середа, 20 листопада
Давно хотів перевірити своє здоров'я та здати стандартні аналізи й пройти обстеження. Ввівши в гугл "аналіз крові", 1 сайт був саме Smart Medical Center. Дуже зручно розташовано, недалеко від метро. Привітна рецепція. До всіх клієнтів прохання одягнути безкоштовні бахіли, що я вважаю дуже правильним у лікарні. Є попередній запис, що дуже зручно у плануванні дня. Ціни дуже доступні, що дає...  Читати відгук Давно хотів перевірити своє здоров'я та здати стандартні аналізи й пройти обстеження. Ввівши в гугл "аналіз крові", 1 сайт був саме Smart Medical Center. Дуже зручно розташовано, недалеко від метро. Привітна рецепція. До всіх клієнтів прохання одягнути безкоштовні бахіли, що я вважаю дуже правильним у лікарні. Є попередній запис, що дуже зручно у плануванні дня. Ціни дуже доступні, що дає можливість для кожного перевірити свій стан. Я здавав сечу і кров, все швидко. Чистий туалет. Кулери з водою, також є можливість зробити безкоштовно чай або каву. Світле приміщення з новим ремонтом. Загалом враження приємні.
Переваги:
  1. можливість здати аналізи на місці
  2. зручне розташування
  3. безкоштовні бахіли
  4. безкоштовний чай/кава/вода
  5. попередній запис
  6. чистота
  7. гарний та світлий ремонт
  8. привітний персонал
  9. доступні ціни
Недоліки:
  1. не знайшов

Лучший терапевт Войтенко Владимир

Відгук додано середа, 13 листопада
Клиника современная, техника хорошая. Специалисты высочайшего уровня. Особо отмечу Войтенко Владимира Николаевича - лучше не встречала. Прививочный кабинет и его специалисты достойны наилучших отзывов. Доктор невролог Демченко Е. очень грамотная. Врачи педиатры отличные. В клинике чисто, всегда порядок. Спасибо всем вам, всем здоровья Клиника современная, техника хорошая. Специалисты высочайшего уровня. Особо отмечу Войтенко Владимира Николаевича - лучше не встречала. Прививочный кабинет и его специалисты достойны наилучших отзывов. Доктор невролог Демченко Е. очень грамотная. Врачи педиатры отличные. В клинике чисто, всегда порядок. Спасибо всем вам, всем здоровья

Не рекомендую ні в якому разі!

Відгук додано 7 листопада, 2019 год
Не раджу ні в якому разі. Заплативши за програму ведення вагітності 24 500 грн-розриваючи договір в односторонньому порчдку (бо кваліфікованих гінекологів там немає, половини процедур-немає-відправляють в інші клініки). Навіть не сподівайтесь отримати назад хоча б частину невикористаних коштів. Вам говоритимуть впродовж місяців : "Прийдіть завтра,після завтра,через тиждень і т.д". Допишуть на 15 тис процедури,яких ви там в очі не бачили....  Читати відгук Не раджу ні в якому разі. Заплативши за програму ведення вагітності 24 500 грн-розриваючи договір в односторонньому порчдку (бо кваліфікованих гінекологів там немає, половини процедур-немає-відправляють в інші клініки). Навіть не сподівайтесь отримати назад хоча б частину невикористаних коштів. Вам говоритимуть впродовж місяців : "Прийдіть завтра,після завтра,через тиждень і т.д". Допишуть на 15 тис процедури,яких ви там в очі не бачили. Декілька разів відправлять на госпіталізацію до своїх лікарів, де з Вас візьмуть 2500 грн (4й пологовий), з діагнозами яких і не було. Слава Богу, що своєчасно звернулись до лікаря (іншої кліники), який навіть не зрозумів причин госпіталізації- провівши УЗІ і ряд аналізів. На 7м місяці вагітності будуть направляти на аналізи, які необхідні були на 3му. За серйозні вакцинації які б мали колоти до 5го місяця, будуть направляти на початку 9го і нікого не цікавить, що буде з вами і дитиною.

Заяву на повернення невикористаних коштів зареєструють,коли викличете наряд патрульної поліції і швидку. Одне слово-комерційна структура. Як наслідок-порушення КС по ст.шахрайство і перевищення службових повноважень директором клініки Єщенко О. !!! Яка розпускає руки до вагітної і рве документацію, після прохання завірити підписом і печаткою прописаний прайс від руки зав.відділом., на думку якої були пройдені медичні послуги в Смарт Медікал Центр.

Маючи на руках всі медичні консультації і проходження спеціалістів за власні кошти в других медичних закладах- не є для клініки інформативним. Кваліфікованих лікарів наразі в данній клініці вже немає, кращі звільнились протягом року. На прийомі гінеколога, замість порад і необхідної консультації яку встановлював лікар (це година часу) -почуєте історію її хворих родичів за ваші 1200 грн, коли на консультацію по вагітності від лікаря було виділено 10 хв. від сили.

Змушені були передати справу в руки спілки адвокатів та поліції. Надати фінансову звітність згідно до Договору не змогли до сьогодні, адже історію в базі даних ніхто не супроводжував, на що сам директор клініки відповісти- що за недбалість не змогла.

Вакцинація і Бегларян Степан

Відгук додано 6 листопада, 2019 год
Хороший і привітний сервіс. Все оперативно. Лікар відмінний, маніпуляційна сестра просто розумничка. 2 щеплення в ручки, дитина трохи засмутилася тільки, м'яко і швидко) Бегларян С.А. справив дуже і дуже приємне враження. Підхід до дитини за 30 секунд був знайдений. На всі питання отримали дуже кваліфіковані відповіді! 10 з 10 Хороший і привітний сервіс. Все оперативно. Лікар відмінний, маніпуляційна сестра просто розумничка. 2 щеплення в ручки, дитина трохи засмутилася тільки, м'яко і швидко) Бегларян С.А. справив дуже і дуже приємне враження. Підхід до дитини за 30 секунд був знайдений. На всі питання отримали дуже кваліфіковані відповіді! 10 з 10

Педіатр Фоміна Ольга Олексіївна

Відгук додано 30 жовтня, 2019 год
Прийшли до Ольги Олексіївни з приводу вакцинації дитини. Лікар проявила себе як спеціаліст високого рівня. Вона з увагою оглянула дитину і побачила проблему, яку не побачив дільничий педіатр, у якого ми були за тиждень до цього. Завдяки їй нашій дитині у майбутньому не треба робити хірургічне втручання. Ми їй дуже вдячні. Прийшли до Ольги Олексіївни з приводу вакцинації дитини. Лікар проявила себе як спеціаліст високого рівня. Вона з увагою оглянула дитину і побачила проблему, яку не побачив дільничий педіатр, у якого ми були за тиждень до цього. Завдяки їй нашій дитині у майбутньому не треба робити хірургічне втручання. Ми їй дуже вдячні.

Вакцинація в Смарт Медікал Центр

Відгук додано 24 жовтня, 2019 год
16.10.2019 приїжджали в клініку, аби зробити щеплення дитині. Це була вакцина Інфанрикс ІПВ + ХІБ, Бельгія. Спочатку нас оглянув і провів консультацію педіатр Бегларян Степан Арутюнович. Відповів на всі питання, пояснив. Спілкуванням з ним ми залишилися задоволені. Далі дівчата в кабінеті щеплень з посмішкою і всієї уважністю розкрили перед нами вакцину, все показали, розповіли, ну і, власне, провели маніпуляцію. Після...  Читати відгук 16.10.2019 приїжджали в клініку, аби зробити щеплення дитині. Це була вакцина Інфанрикс ІПВ + ХІБ, Бельгія. Спочатку нас оглянув і провів консультацію педіатр Бегларян Степан Арутюнович. Відповів на всі питання, пояснив. Спілкуванням з ним ми залишилися задоволені. Далі дівчата в кабінеті щеплень з посмішкою і всієї уважністю розкрили перед нами вакцину, все показали, розповіли, ну і, власне, провели маніпуляцію. Після ми провели ще 30 хвилин в клініці для спостереження і спокійно поїхали додому. 17.10.19 вранці нам вже передзвонили з клініки, щоб поцікавитися станом нашого малюка. Приємно! Дякуємо. Прийдемо ще на щеплення!

Вакцинация ребенку

Відгук додано 16 жовтня, 2019 год
Долго выбирали клинику, чтобы сделать первые прививки для ребенка. Остановились на Smart Medical Center и не пожалели. Был внимательный осмотр врача, попросили подождать, нет ли реакций у ребенка, звонили на следующий день и интересовались, как ребенок. Я делала себе УЗИ, врач внимательная! В общем, все на высоком профессиональном уровне и с индивидуальным подходом. Есть пеленальный стол для самых маленьких, все...  Читати відгук Долго выбирали клинику, чтобы сделать первые прививки для ребенка. Остановились на Smart Medical Center и не пожалели. Был внимательный осмотр врача, попросили подождать, нет ли реакций у ребенка, звонили на следующий день и интересовались, как ребенок. Я делала себе УЗИ, врач внимательная! В общем, все на высоком профессиональном уровне и с индивидуальным подходом. Есть пеленальный стол для самых маленьких, все чисто, опрятно.
Переваги:
  1. внимательность
  2. профессиональность
  3. индивидуальный подход
  4. наличие пеленального стола

Офтальмолог Мишин Вадим

Відгук додано 10 жовтня, 2019 год
Здравствуйте. Меня зовут Андрей. Я хотел бы выразить высокую благодарность Вадиму. Как оказалось, я всю жизнь не видел мир таким, каков он есть. Вадим увидел проблему, которая мучила меня столько времени, и не стал сразу назначать очки, которые мне бы совсем не помогли, а провёл комплексное обследование, сделал назначение на дополнительное обследование, чтобы исключить серьезные проблемы, и лишь тогда уже,...  Читати відгук Здравствуйте. Меня зовут Андрей. Я хотел бы выразить высокую благодарность Вадиму. Как оказалось, я всю жизнь не видел мир таким, каков он есть. Вадим увидел проблему, которая мучила меня столько времени, и не стал сразу назначать очки, которые мне бы совсем не помогли, а провёл комплексное обследование, сделал назначение на дополнительное обследование, чтобы исключить серьезные проблемы, и лишь тогда уже, проведя еще одно обследование, выписал очки, которые я получил и с которыми я вижу идеально. Более того, я не знаю, что такое привыкание к очкам и, как я понимаю, это результат правильного подбора и понимания ситуации. Я был на двух приёмах, порекомендовал жене и буду рекомендовать любому человеку, кто столкнётся с проблемами со зрением или просто захочет узнать, как вообще дела. Рад, что в Smart Medical Center работает такой человек. P.S. У меня астигматизм, и я никогда ничего с этим не делал и с самого рождения жил с серьезной проблемой.

Відгук про офтальмолога і клініку

Відгук додано 1 жовтня, 2019 год
Дуже позитивне враження про клініку, ідеальна чистота, професіоналізм лікаря. Отримала всю необхідну інформацію з приводу зору, підібрали окуляри. Рекомендую! Дуже позитивне враження про клініку, ідеальна чистота, професіоналізм лікаря. Отримала всю необхідну інформацію з приводу зору, підібрали окуляри. Рекомендую!
Переваги:
  1. позитивно
  2. чисто
  3. професійно
  4. інформативно
Недоліки:
  1. немає

Маммолог Мирошниченко Т.В.

Відгук додано 26 вересня, 2019 год
У клиники очень современный, европейский уровень. На ресепшене очень вежливые, приятные медсестры, всё хорошо объясняют. В клинике есть все необходимое, чтобы клиент чувствовал себя хорошо (выпить воды, кофе, посидеть в удобных креслах, оставить вещи в гардеробе, сходить в туалет). Была на приеме у Мирошниченко Татьяны Викторовны (маммолога). Очень внимательный, приятный врач, которому я доверилась с первых минут. Лечение, которое назначил...  Читати відгук У клиники очень современный, европейский уровень. На ресепшене очень вежливые, приятные медсестры, всё хорошо объясняют. В клинике есть все необходимое, чтобы клиент чувствовал себя хорошо (выпить воды, кофе, посидеть в удобных креслах, оставить вещи в гардеробе, сходить в туалет). Была на приеме у Мирошниченко Татьяны Викторовны (маммолога). Очень внимательный, приятный врач, которому я доверилась с первых минут. Лечение, которое назначил врач, мне помогает, и моя проблема, думаю, скоро исчезнет. Татьяна Викторовна - профессионал своего дела.

Відгук про Ситник Галину Юріївну

Відгук додано 18 вересня, 2019 год
Дуже розумний лікар! У своєму житті лор лікарів я бачила чимало! Часто одноманітні примітивні тривалі способи лікування. Через такий досвід частіше лікувалися з сином самостійно за старими схемами, недоліковувалися і так по колу. Моя мама самостійно довго не могла вилікуватися, традиційні методи не допомагали, хворобливий стан вимотував. Зневірившись, мама записалася в найближчий приватний кабінет і потрапила до Галини Юріївни. Призначене...  Читати відгук Дуже розумний лікар! У своєму житті лор лікарів я бачила чимало! Часто одноманітні примітивні тривалі способи лікування. Через такий досвід частіше лікувалися з сином самостійно за старими схемами, недоліковувалися і так по колу. Моя мама самостійно довго не могла вилікуватися, традиційні методи не допомагали, хворобливий стан вимотував. Зневірившись, мама записалася в найближчий приватний кабінет і потрапила до Галини Юріївни. Призначене лікування швидко допомогло і, незважаючи на хроніку (а може і не хроніку, а просто вічно недолікований процес), більше не давало про себе знати. Зараз звернулася до лікаря з сином, щоб попередити застуду, яка стабільно починається в вересні. У сина хронічний тонзиліт, тому слабкий імунітет рихлих тканин горла. Візитом залишилася дуже задоволена - отримала доступну консультацію і зрозуміле призначення лікування. Це найкращий лікар з нашого досвіду

Всё понравилось.

Відгук додано 11 вересня, 2019 год
Очень положительное впечатление о клинике. Идеальная чистота, приятные администраторы, профессионализм врача. Пусть успехи Вашей клиники растут. Шаповалов Олег Святославович очень профессиональный офтальмолог-хирург, мастер своего дела, внимательный. Квалифицированно провел диагностику зрения и дал рекомендации на будущее. Каждый год буду приходить к нему на профилактический осмотр. Очень положительное впечатление о клинике. Идеальная чистота, приятные администраторы, профессионализм врача. Пусть успехи Вашей клиники растут. Шаповалов Олег Святославович очень профессиональный офтальмолог-хирург, мастер своего дела, внимательный. Квалифицированно провел диагностику зрения и дал рекомендации на будущее. Каждый год буду приходить к нему на профилактический осмотр.

Візит до Дерматолога

Відгук додано 4 вересня, 2019 год
Усе дуже добре. Усі привітні й доброзичливі, настільки, що трохи ніяково себе почуваєш Усе дуже добре. Усі привітні й доброзичливі, настільки, що трохи ніяково себе почуваєш

Відвідував Офтальмолога

Відгук додано 3 вересня, 2019 год
Гарне враження від відвідування клініки. Привітно, пунктуально, сучасно. Порадував бонус (знижка на наступне відвідування), використаю для доньки. Прийомом лікаря Шаповалова Олега Святославовича залишився задоволений. Обстежувався, отримав всю вичерпну інформацію з приводу зору, підібрав окуляри. Рекомендую! Гарне враження від відвідування клініки. Привітно, пунктуально, сучасно. Порадував бонус (знижка на наступне відвідування), використаю для доньки. Прийомом лікаря Шаповалова Олега Святославовича залишився задоволений. Обстежувався, отримав всю вичерпну інформацію з приводу зору, підібрав окуляри. Рекомендую!

Узи щитовидной железы ребенку

Відгук додано 29 серпня, 2019 год
Делали узи щитовидной железы грудному ребёнку, остались очень разочарованы, не кому не советую делать там узи, врач Бабенко огласила диагноз что увеличена щитовидка нужно обращаться к эндокринологу, переделали узи в другой клинике у врача с многолетним опытом детского эндокринолога, сказала что все в норме. Вообщем нервы, время, деньги не чего не ценят, после жалобы поговорили пообещали попросили опять приехать написать...  Читати відгук Делали узи щитовидной железы грудному ребёнку, остались очень разочарованы, не кому не советую делать там узи, врач Бабенко огласила диагноз что увеличена щитовидка нужно обращаться к эндокринологу, переделали узи в другой клинике у врача с многолетним опытом детского эндокринолога, сказала что все в норме. Вообщем нервы, время, деньги не чего не ценят, после жалобы поговорили пообещали попросили опять приехать написать заявление предоставить диагноз, чеки и пообещали связаться но увы не кто спустя 10 дней не связался и опять сталкиваемся с непониманием и не ценим время и нервы других людей

Лікар Макарь Н.І.

Відгук додано 23 серпня, 2019 год
Все добре. Макарь Наталія Ігорівна - дуже сподобалась нам. Кваліфікований лікар і дуже приємна людина. Син не боявся і терпів всі маніпуляції завдяки її позитивному настрою та підтримці. Все добре. Макарь Наталія Ігорівна - дуже сподобалась нам. Кваліфікований лікар і дуже приємна людина. Син не боявся і терпів всі маніпуляції завдяки її позитивному настрою та підтримці.

5+ клинике и всему персоналу

Відгук додано 21 серпня, 2019 год
Как мама скажу, что очень важно в медицинском центре найти подход к деткам, что бы они не боялись в случае необходимости прийти вновь. С этой задачей на 5+ справился Smart. Атмосфера в клинике совсем не больничная, поэтому моя дочка не боится белых халатов) Как мама скажу, что очень важно в медицинском центре найти подход к деткам, что бы они не боялись в случае необходимости прийти вновь. С этой задачей на 5+ справился Smart. Атмосфера в клинике совсем не больничная, поэтому моя дочка не боится белых халатов)

Абрамчук Олена Олександрівна

Відгук додано 14 серпня, 2019 год
Лiкар, якого полюбила ще з Сум, який врятував мою шкіру. Тепер їзжу за 300 км. Хоча була у багатьох іменитих дерматологів і в котрий раз впевнилася - молоді прогресивні лікарі часто набагато розумніші. Дякую Олені Олександрівні за рекомендації, за чисту шкіру вже майже 3 роки Лiкар, якого полюбила ще з Сум, який врятував мою шкіру. Тепер їзжу за 300 км. Хоча була у багатьох іменитих дерматологів і в котрий раз впевнилася - молоді прогресивні лікарі часто набагато розумніші. Дякую Олені Олександрівні за рекомендації, за чисту шкіру вже майже 3 роки

УЗД у Хлипавки О.Ф.

Відгук додано 7 серпня, 2019 год
Ніяких черг, все вчасно, лікарі розпитують детально, дивляться. Спасибі лікарю Хлипавці Олександру, що знайшов те запалення, яке не могли знайти всі інші лікарі... Якщо хвороба - тепер тільки сюди! Ніяких черг, все вчасно, лікарі розпитують детально, дивляться. Спасибі лікарю Хлипавці Олександру, що знайшов те запалення, яке не могли знайти всі інші лікарі... Якщо хвороба - тепер тільки сюди!

Мій відгук про Смарт клініку

Відгук додано 31 липня, 2019 год
Войтенко В.М. - лікар перевершив всі мої очікування. Лікар з великої букви. Спасибі Вашій клініці за висококваліфікований і грамотно підібраний персонал. Відмінно. Войтенко В.М. - лікар перевершив всі мої очікування. Лікар з великої букви. Спасибі Вашій клініці за висококваліфікований і грамотно підібраний персонал. Відмінно.

Неонатолог Костюк

Відгук додано 24 липня, 2019 год
Це найкращий дитячий лікар, якого ми тільки зустрічали. З першою дитиною було купа проблем по здоров'ю, обходили десятки лікарів, які нічого путнього і корисного не сказали. Я була просто в розпачі і знала точно - на другу дитину не наважуся ніколи .., поки доля не познайомила мене з дивовижною жінкою, професіоналом з великої літери - Оленою Олександрівною! Завдяки їй всі...  Читати відгук Це найкращий дитячий лікар, якого ми тільки зустрічали. З першою дитиною було купа проблем по здоров'ю, обходили десятки лікарів, які нічого путнього і корисного не сказали. Я була просто в розпачі і знала точно - на другу дитину не наважуся ніколи .., поки доля не познайомила мене з дивовижною жінкою, професіоналом з великої літери - Оленою Олександрівною! Завдяки їй всі хвороби пішли, а радість материнства прийшла. Я дуже переживала, щоб такого класного фахівця не переманили закордон працювати, тому поки Олена Олександрівна з нами - народила швиденько другу дитину))), оскільки з таким лікарем - нічого не страшно. Дуже раджу всім всім! Лікар - бомба! Людина прекрасна! Якщо б всі лікарі такі були, може в Україні і не було б демографічної кризи)

Оспанова Ніна Петрівна

Відгук додано 22 липня, 2019 год
Хороший і уважний спеціаліст. Дружина і син були на прийомі, до діанозу і лікування питань немає, все допомогло Хороший і уважний спеціаліст. Дружина і син були на прийомі, до діанозу і лікування питань немає, все допомогло

УЗИ в Смарт Медикал КАТЕГОРИЧЕСКИ!!! не рекомендую!!!

Відгук додано 17 липня, 2019 год
Не могу оставить отзыв о клинике в целом, так как услугами персонала практически не пользовалась, но и врядли теперь воспользуюсь, так как непосчастливилось сделать УЗИ в Smart Medical на Оболони, о чем и оставлю честный отзыв.
Решили воспользоваться услугой УЗИ в клинике, так как немного смущало, что 9 месячный ребёнок не делает никаких попыток к ходьбе. Сразу скажу, ранее были у специалистов в этой области, делали все плановые исследования, все было в норме. Но все же решили перестраховаться, нашли ближайшее по территориальности детское УЗИ ТБС и записались. УЗИ проводил так называемый "специалист" высшей категории с 28 летним опытом Хлипавка Александр Федорович. Если коротко, Александр Федорович, намерял нам на УЗИ такого, что специалист ортопед после ознакомления с данными УЗИ сказал, что скорее всего стремян ребёнку не избежать, так как подозревается порядочная дисплазия. Об этом чуть ниже.
О самом враче еще два слова и перейду к другой части. От процедуры и доктора осталось впечатление какой то пустоты и уныния...как то так это выглядело неуверенно что-ли. Контакта доктор-пациент ноль. Даже вопросов задавать не хотелось, честно.
Дальше. У них в клинике ортопеда не оказалось, записались на другой день к проверенному доктору в другой клинике. И тут началось самое интересное. Ортопед тщательно осмотрел ребёнка, посмотрел задумчиво на УЗИ и сказал УЗИ переделывать. По его словам из Смарт Медикал он теперь всегда отправляет переделывать, так как в большинстве случаев картина на снимке печальная, а на самом деле оказывается все ок. В вашем случае, говорит, по УЗИ у ребёнка дисплазия, намерянные УЗИстом углы говорят о том, что дитё нужно в срочном порядке одевать в стремена, так как 9 месяцев и время играет не в вашу пользу. Но это подтвердит или опровергнет повторное УЗИ, так как смущает ещё и тот момент, что для дисплазии при внешнем осмотре у ребёнка нет даже отдалённых её симптомов. Вообщем 2 суток я себе не находила места, накрутила и начиталась такого...ой страшно вспомнить. Через 2 дня попали на УЗИ в Охматдит. Слава Богу!!!! Намерянные доктором Хлипавкой углы не то, чтобы немного отличались от правды...они чудовищно отличались почти на 20 значений...в худшую сторону. Сразу скажу, УЗИ в Охматдит выбирали уже не случайно, в процессе смотрели ещё 2 врача. У ребёнка оказалось недостаточность окостенения ядер, но это всего лишь небольшая задержка развития, которая решается витаминами и массажами. Но дисплазии и близко нет. Ну как так? Я все понимаю, но как на таких элементарных вещах и так грубо может ошибаться врач с таким заявленным опытом...увы, мне не понять. Почему я из-за банального непрофессионализма и чьей то халатности должна тратить свои нервы, дополнительные немалые средства и время?! Вопрос риторический...а жаль. УЗИ в Smart Medical у Хлипавки А. Ф. не рекомендую никому!!! И надеюсь руководство клиники не оставит отзыв без внимания и побеспокоится о своей репутации.

Відгук про клініку

Відгук додано 17 липня, 2019 год
Клініка сподобалась, обслуговування на вищому рівні. Все було зроблено чітко, оперативно. Результати аналізів були готові вже ввечері. Якість наданих послуг відповідає затратам. Рекомендую. Клініка сподобалась, обслуговування на вищому рівні. Все було зроблено чітко, оперативно. Результати аналізів були готові вже ввечері. Якість наданих послуг відповідає затратам. Рекомендую.
Переваги:
  1. чітко, оперативно, оптимальне співвідношення ціна/якість
Недоліки:
  1. не знайшла

Отзыв о враче-подологе Мирошниченко М.В.

Відгук додано 10 липня, 2019 год
Клиника чистая, персонал приветливый. По записи к врачу без очередей. Так получилось, что нужна была консультация специалиста по ногтям. На педикюр идти было неудобно так стеснялась. По интернету узнала, что существует такой врач-подолог. По рейтингу врачей в инете хотела записаться в этой клинике к Наталье, но у нее не было места в удобное для меня время. Мне перезвонили из клиники...  Читати відгук Клиника чистая, персонал приветливый. По записи к врачу без очередей. Так получилось, что нужна была консультация специалиста по ногтям. На педикюр идти было неудобно так стеснялась. По интернету узнала, что существует такой врач-подолог. По рейтингу врачей в инете хотела записаться в этой клинике к Наталье, но у нее не было места в удобное для меня время. Мне перезвонили из клиники и предложили пойти к Мирошниченко Марине Владимировне. Я очень волновалась. Хочу сказать, что Марина очень положительный и внимательный человек. Успокоила, осторожно и хорошо сделала свое дело и еще предоставила советов, лекарств и уверенности, что все в порядке. Спасибо за заботу. Буду предлагать знакомым и хочу привести родных.

Ситник Галина Юріївна

Відгук додано 3 липня, 2019 год
Щиро вдячна лікарю Ситник Галині Юріївні за кваліфіковану допомогу. Призначення та рекомендації відразу сприяли покращенню стану здоров'я. У спілкуванні приємна та уважна, відчувається високий професійний рівень. Бажаю успіхів! Щиро вдячна лікарю Ситник Галині Юріївні за кваліфіковану допомогу. Призначення та рекомендації відразу сприяли покращенню стану здоров'я. У спілкуванні приємна та уважна, відчувається високий професійний рівень. Бажаю успіхів!

звертались до дерматолога

Відгук додано 26 червня, 2019 год
Хороша клініка, привітний персонал, велика кількість фахівців, зручне місце розташування. Загалом все, що ми чекаємо і шукаємо від приватних клінік, тут є)) Лікування тільки почалося, тому про результати рано говорити, але враження хороше. Лікар Макарь Н.І. уважна, провела діагностику, розпитала докладно. Діагноз є, тепер головне, щоб все допомогло)) Хороша клініка, привітний персонал, велика кількість фахівців, зручне місце розташування. Загалом все, що ми чекаємо і шукаємо від приватних клінік, тут є)) Лікування тільки почалося, тому про результати рано говорити, але враження хороше. Лікар Макарь Н.І. уважна, провела діагностику, розпитала докладно. Діагноз є, тепер головне, щоб все допомогло))

Smart Medical Center (Смарт Медикал Центр)

Smart Medical Center - медична клініка клінічно-амбулаторного типу по 37 напрямках для дорослих і дітей. Ми надаємо комплексні та якісні послуги в комфортних умовах. Понад 50 фахівців різних напрямків використовують...
Рейтинг 4.7 из 5 на основании 73 відгуків
Адрес: Киев, ул. Маршала Тимошенко, д. 19