Smart Medical Center (Смарт Медикал Центр) відгуки

Киев, ул. Маршала Тимошенко, д. 19
Відгуки лікарів та пацієнтів
Smart Medical Center (Смарт Медикал Центр)
42 відгука / 1795 переглядів

Спасибо клинике

Татьяна Відгук додано четвер, 13 червня
Большая благодарность специалистам высокой категории smart medical center, мы обошли терапевта, окулиста и гинеколога, делали УЗИ - и все абсолютно понравилось, отличное отношение врачей к пациенту, внимательность, детальное обследование, а также своевременное правильное лечение. Спасибо. Большая благодарность специалистам высокой категории smart medical center, мы обошли терапевта, окулиста и гинеколога, делали УЗИ - и все абсолютно понравилось, отличное отношение врачей к пациенту, внимательность, детальное обследование, а также своевременное правильное лечение. Спасибо.

Педіатр Бегларян С.А.

Оксана Відгук додано середа, 5 червня
Знову залишу відгук - бо ми знову задоволені! Хто знає якими вимогливими бувають бабусі, якщо справа стосується їх онуків. Так ось, наша бабуся повністю, на усі 100% рекомендує Степана Арутюновича! А я, як мама, тепер знаю до кого ми будемо йти у разі чого! Дякуємо. Знову залишу відгук - бо ми знову задоволені! Хто знає якими вимогливими бувають бабусі, якщо справа стосується їх онуків. Так ось, наша бабуся повністю, на усі 100% рекомендує Степана Арутюновича! А я, як мама, тепер знаю до кого ми будемо йти у разі чого! Дякуємо.
Переваги:
  1. педіатр
Недоліки:
  1. немає

Відгук про дитячий масаж

Юлія Відгук додано середа, 29 травня
Ходили на масаж з немовлям. Залишилися дуже задоволені. Мартиненко Станіслав Володимирович - чудовий фахівець і привітна людина. Він уважний (завжди запитував, як дитина почувалася після попереднього сеансу, чи немає алергічних реакцій на олійку для масажу) і вміє працювати з такими маленькими клієнтами. А ще, крім хорошого масажу для дитини, батьки отримують гарний настрій від спілкування з приємною людиною. Дякуємо! Ходили на масаж з немовлям. Залишилися дуже задоволені. Мартиненко Станіслав Володимирович - чудовий фахівець і привітна людина. Він уважний (завжди запитував, як дитина почувалася після попереднього сеансу, чи немає алергічних реакцій на олійку для масажу) і вміє працювати з такими маленькими клієнтами. А ще, крім хорошого масажу для дитини, батьки отримують гарний настрій від спілкування з приємною людиною. Дякуємо!

Оспанова Ніна Петрівна

Світлана Відгук додано середа, 22 травня
Все дуже сподобалось. Лікар Оспанова Н.П. - чудовий лікар, все ретельно перевіряє і пояснює. Це був лише огляд без особливих скарг, але якщо знадобиться, то лише до неї. Дякую! Все дуже сподобалось. Лікар Оспанова Н.П. - чудовий лікар, все ретельно перевіряє і пояснює. Це був лише огляд без особливих скарг, але якщо знадобиться, то лише до неї. Дякую!

лікар-отоларинголог

Денис Відгук додано 15 травня, 2019 год
Велике дякую лікарю Хлопушиній Оксані! Прийшов з ангіною, а виявилося, що причина хвороби в хронічному синуситі, з яким я вже ходив багато років. Пролікував, стало дихати набагато легше! Велике дякую лікарю Хлопушиній Оксані! Прийшов з ангіною, а виявилося, що причина хвороби в хронічному синуситі, з яким я вже ходив багато років. Пролікував, стало дихати набагато легше!

сделала узи - все понравилось

Наталья Відгук додано 8 травня, 2019 год
Хорошая клиника. Понравилась корпоративная культура, порядок и доброжелательность сотрудников клиники, понравилась профессиональная работа врача УЗИ Хлипавка А.Ф. Новое современное оборудование с четкой картинкой на мониторе, тщательно проведенное исследование и обоснованный вывод с рекомендациями. Уровнем предоставляемых услуг довольна. Хорошая клиника. Понравилась корпоративная культура, порядок и доброжелательность сотрудников клиники, понравилась профессиональная работа врача УЗИ Хлипавка А.Ф. Новое современное оборудование с четкой картинкой на мониторе, тщательно проведенное исследование и обоснованный вывод с рекомендациями. Уровнем предоставляемых услуг довольна.

була у ВОЙТЕНКА В.М.

Таня Відгук додано 1 травня, 2019 год
Дуже вдячна Войтенку Володимиру Миколайовичу за кваліфіковану консультацію! Уважний, розумний, грамотний спеціаліст! Клініка справила чудове враження, персонал привітний, ціни середні, а сервіс на висоті!!! Без черг, стресу, приниження (на відміну від держ.клінік), я за 12 хвилин отримала діагноз та рекомендації щодо лікування. Дуже вдячна Войтенку Володимиру Миколайовичу за кваліфіковану консультацію! Уважний, розумний, грамотний спеціаліст! Клініка справила чудове враження, персонал привітний, ціни середні, а сервіс на висоті!!! Без черг, стресу, приниження (на відміну від держ.клінік), я за 12 хвилин отримала діагноз та рекомендації щодо лікування.

все дуже сподобалось!

Анастасія Відгук додано 24 квітня, 2019 год
Дуже приємна атмосфера, уважні та компетентні лікарі, медсестри та персонал; у медсестер "легка рука". Загалом лишилися приємні враження! Всі клініки в Україні мають бути такими! Дуже приємна атмосфера, уважні та компетентні лікарі, медсестри та персонал; у медсестер "легка рука". Загалом лишилися приємні враження! Всі клініки в Україні мають бути такими!
Переваги:
  1. атмосфера
  2. лікарі
  3. медсестри
  4. адміністратори

Обращалась к косметологу Абрамчук

Татьяна Відгук додано 17 квітня, 2019 год
Хочу поблагодарить Абрамчук Елену, очень классный специалист, все подробно рассказывает и отвечает на все все вопросы. Теперь только к этому доктору, и всем тоже советую, делала я плазмотерапию уже два раза, и результаты супер. Хочу поблагодарить Абрамчук Елену, очень классный специалист, все подробно рассказывает и отвечает на все все вопросы. Теперь только к этому доктору, и всем тоже советую, делала я плазмотерапию уже два раза, и результаты супер.

Профессионально

Ольга Відгук додано 10 квітня, 2019 год
Все замечательно и комфортно, спасибо :)Акаки Давыдович - море обаяния и позитива :). Спасибо за прекрасную консультацию и профессиональную помощь Все замечательно и комфортно, спасибо :)Акаки Давыдович - море обаяния и позитива :). Спасибо за прекрасную консультацию и профессиональную помощь

Отличная мед. клиника

Рита Коминова Відгук додано 8 квітня, 2019 год
Несколько раз обращалась по разным вопросам и всегда всё на высшем уровне от ожидания и записи до консультации и лечения. Жаль нет некоторых специалистов в центре и приходится обращаться в другие, но думаю всё впереди :) Несколько раз обращалась по разным вопросам и всегда всё на высшем уровне от ожидания и записи до консультации и лечения. Жаль нет некоторых специалистов в центре и приходится обращаться в другие, но думаю всё впереди :)

Спасибі подологу!

Любов Відгук додано 3 квітня, 2019 год
Хочеться сказати ДЯКУЮ - подологу Наталії Василівні Бабенко! Отримала заряд бадьорості і гарного настрою. Наталія Василівна вирішила найкращим чином всі мої проблеми, з якими я прийшла в клініку. Під час проведення процедури отримала масу позитиву. Клініка сподобалася, можу рекомендувати знайомим і друзям. Хочеться сказати ДЯКУЮ - подологу Наталії Василівні Бабенко! Отримала заряд бадьорості і гарного настрою. Наталія Василівна вирішила найкращим чином всі мої проблеми, з якими я прийшла в клініку. Під час проведення процедури отримала масу позитиву. Клініка сподобалася, можу рекомендувати знайомим і друзям.

ЛОР Хлопушина

Віра Відгук додано 28 березня, 2019 год
Щиро вдячні за лікування, професіоналізм у своїй справі, гарне відношення до нашої донечки Хлопушиній Оксані Олександрівні. Майже 2 місяці місцеві лікарі призначали неправильне лікування дитині, внаслідок чого стан здоров'я тільки погіршився. Оксана Олександрівна втановила правильний діагноз, призначила відповідне лікування і ми почали одружуватися. Це дійсно високий професіонал та лікар з великої літери. Дякуємо!!! Щиро вдячні за лікування, професіоналізм у своїй справі, гарне відношення до нашої донечки Хлопушиній Оксані Олександрівні. Майже 2 місяці місцеві лікарі призначали неправильне лікування дитині, внаслідок чого стан здоров'я тільки погіршився. Оксана Олександрівна втановила правильний діагноз, призначила відповідне лікування і ми почали одружуватися. Це дійсно високий професіонал та лікар з великої літери. Дякуємо!!!

Сподобалось:)

Ірина Відгук додано 20 березня, 2019 год
Якісне обслуговування, кваліфікований персонал, все дуже сподобалося, робили сьогодні алергопроби і консультація офтальмолога, лікар Мішин В.С., все пройшло на вищому рівні! Спасибі вам :) Якісне обслуговування, кваліфікований персонал, все дуже сподобалося, робили сьогодні алергопроби і консультація офтальмолога, лікар Мішин В.С., все пройшло на вищому рівні! Спасибі вам :)
Переваги:
  1. якість
  2. кваліфікація персоналу

УЗД та гастроентеролог

Наталія Відгук додано 19 березня, 2019 год
Записувала маму на УЗД діагностику черевної порожнини та до лікаря-гастроентеролога, все було швидко і зрозуміло. Маю надію, що лікування призначене лікарем дасть гарний результат. Записувала маму на УЗД діагностику черевної порожнини та до лікаря-гастроентеролога, все було швидко і зрозуміло. Маю надію, що лікування призначене лікарем дасть гарний результат.

демченко

Анастасія Відгук додано 11 березня, 2019 год
Чудова атмосфера, приємний персонал. Демченко Олена Володимирівна чудовий досвідчений лікар з питань геронтології, по яких до неї звертались, знаю її давно. Чудова атмосфера, приємний персонал. Демченко Олена Володимирівна чудовий досвідчений лікар з питань геронтології, по яких до неї звертались, знаю її давно.

смарт

Таня Відгук додано 6 березня, 2019 год
Метляков А. А. - отличный доктор, прекрасное обследование! Метляков А. А. - отличный доктор, прекрасное обследование! Smart Medical Center - смарт

бабенко

Анна Відгук додано 1 березня, 2019 год
Очень приветливый персонал. Бабенко Оксана Александровна, очень приятная женщина и хороший врач. Очень приветливый персонал. Бабенко Оксана Александровна, очень приятная женщина и хороший врач.

узи

Гость Відгук додано 21 лютого, 2019 год
Клиника очень понравилась. Буду советовать всем. Хотелось бы поблагодарить Хлипавку Олександара Федоровича. Приятно что есть такие врачи. Клиника очень понравилась. Буду советовать всем. Хотелось бы поблагодарить Хлипавку Олександара Федоровича. Приятно что есть такие врачи.

просто чудова клініка

Гость Відгук додано 19 лютого, 2019 год
протягом року декілька разів зверталися до різних фахівців, жодного разу не пожалкували про вибір клініки.
окрім професіоналізму, тут присутня людяність і чуйне ставлення, зараз, на жаль, це велика рідкість.
Переваги:
  1. висока кваліфікація лікарів
  2. комфортно, приємна атмосфера
  3. хороше співвідношення ціна/якість

ситник г ю

Гость Відгук додано 18 лютого, 2019 год
Мені все сподобалось. Я була записана до пані Ситник Г.Ю. Чуйний професійний лікар. Велика подяка таким людям. Мені все сподобалось. Я була записана до пані Ситник Г.Ю. Чуйний професійний лікар. Велика подяка таким людям.

дерматолог

Людмила Відгук додано 14 лютого, 2019 год
Я приятно удивлена профессионализмом Натальи Игоревны, несмотря на то, что специалист достаточно молод. Её желание изучать и внедрять в свою практику новые исследования и технологии, вдохновляет. Внимательно изучает проблему и доступно объясняет ее пациенту, что немало важно. Я приятно удивлена профессионализмом Натальи Игоревны, несмотря на то, что специалист достаточно молод. Её желание изучать и внедрять в свою практику новые исследования и технологии, вдохновляет. Внимательно изучает проблему и доступно объясняет ее пациенту, что немало важно.

вакцина

Наталя Відгук додано 11 лютого, 2019 год
Дуже задоволена проведенням щеплення дитині від вітряної віспи (Варілрікс). Вакцина «жива» і тому має інші умови введення, про які пані Юля і знає і дотрималась. Всі маніпуляції проведені чітко і професійно! Дуже задоволена проведенням щеплення дитині від вітряної віспи (Варілрікс). Вакцина «жива» і тому має інші умови введення, про які пані Юля і знає і дотрималась. Всі маніпуляції проведені чітко і професійно!

невролог та офтальмолог

Марія Відгук додано 7 лютого, 2019 год
Придивляємось, перший візит без прикрощів. Зикіна Ю. Б. - коректна, чемна, чуйна та співчутлива. Професіоналізм та знання - по результатам лікування за призначеннями (додатково). Оспанова Н.П. - високий професіоналізм і доскональне знання своєї справи. Поважає і любить свою роботу. Придивляємось, перший візит без прикрощів. Зикіна Ю. Б. - коректна, чемна, чуйна та співчутлива. Професіоналізм та знання - по результатам лікування за призначеннями (додатково). Оспанова Н.П. - високий професіоналізм і доскональне знання своєї справи. Поважає і любить свою роботу.

терапевт+педіатр

Аня Відгук додано 4 лютого, 2019 год
Відвідали клініку у складі всієї родини, тож маємо досвід спілкування з терапевтом і педіатром. Сподобалось гарне ставлення, наявність дитячої зони, компетентність лікарів. Відвідали клініку у складі всієї родини, тож маємо досвід спілкування з терапевтом і педіатром. Сподобалось гарне ставлення, наявність дитячої зони, компетентність лікарів.

педиатр

Лена Відгук додано 31 січня, 2019 год
Были на вакцинации. Врач великолепно нашел подход к ребенку. Были на вакцинации. Врач великолепно нашел подход к ребенку.

дерматолог и косметолог

Кирилл Відгук додано 28 січня, 2019 год
Клименко Оксана Федоровна - лучший дерматолог! Клименко Оксана Федоровна - лучший дерматолог!

огляд перед вакцинацією

Олена Відгук додано 24 січня, 2019 год
Гопкало Святослав Миколайович - терапевт, перед вакцинацієй провів огляд, все розповів, дуже уважний. Рекомендую Гопкало Святослав Миколайович - терапевт, перед вакцинацієй провів огляд, все розповів, дуже уважний. Рекомендую

подолог

Таня Відгук додано 21 січня, 2019 год
Уважний, професійний, турботливий подолог! Уважний, професійний, турботливий подолог!

Smart Medical Center (Смарт Медикал Центр)

Smart Medical Center - медична клініка клінічно-амбулаторного типу по 37 напрямках для дорослих і дітей. Ми надаємо комплексні та якісні послуги в комфортних умовах. Понад 50 фахівців різних напрямків використовують...
Адрес: Киев, ул. Маршала Тимошенко, д. 19

Клініки