Можно ли получить консультацию онлайн у Лисницкого А А? - Відгуки про СантаЛен

СантаЛен
Відгук додано 13 червня, 2019 год 156 переглядів
Я нахожусь за пределами Украины,могу ли я получить консультацию онлайн у доктора Лисницкого А А?когда -то проходила у него лечение и очень довольна
Переваги:
  1. Проходила лечение осталась очень довольна

Коментарі до відгуку

Відповідь представника СантаЛен 19 червня, 2019 год
Добрий день, Антоніна

Ми надаємо послугу роз'яснення лікаря он-лайн і вже вийшли з Вами на зв'язок. Дякуємо Вам за довіру! З повагою, медична мережа "СантаЛен"

Медичні центри Київ: відгуки

Відгук про Медичні центри Київ. Відгуки про медичні центри. Каталог відгуків про медичні заклади України: клініки, клініки репродуктивної медицини, пологові будинки, приватні і державні клініки

Медицинский центр Агапит

Медичні центри, Киев, ул. Мишуги, 2, оф. 409
4.7
34 відгука
3366 переглядів
Без лишнего пафоса Просто занимаешься лечением своих проблем , отзывчивый персонал, доступные расценки. Практически любые специалисты

Клиника ISIDA

Пологові будинки, Киев, б-р Ивана Лепсе, 65
131 відгук
50952 перегляда
Більше не лідер Раніше в Ісіду брали тільки кандидатів мед, наук, лікарів з вищою категорією, а зараз- всіх підряд, без досвіду чи з мінімальним-звідки ж взятися високим стандартам лікування, текучка кадрів вражає, відношення до лікарів незадовільне, ніхто нікого не цінує. Привіт Шкобаровській
Клиника ISIDA Ответ представителя Клиника ISIDA
17 квітня, 2020 год
Доброго дня, шановний Лікар! Ми вдячні Вам за зворотній зв'язок. Вже багато років, основними пріоритетами Клініки ISIDA є бездоганне надання медичної допомоги,...

Медицинский центр «Айвимед»

Медичні центри, Киев, ул. Авиаконструктора Антонова, д. 2-б
4.4
160 відгуків
33477 переглядів
дуже хороша клініка я тут буда донорм яйуеклітин. дуже сподобалось відношення і взагалі приємні люди працюють. я вже була і в інших кліліках, але саме тут до мене дуже гарно відносились і завжди йшли назустріч. дякую!
Шановна Олена, дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук, для нас це дуже важливо. Ми намагаємося створювати найкращі умови для...
СантаЛен
Медицинский центр «СантаЛен» консультативно-диагностический центр, расположенный в центре г. Буча. Современное оборудование, опытные специалисты, индивидуальный подход к каждому пациенту, удобный график работы, уютная обстановка и доступный уровень цен обеспечивает комфортное и качественное оказание медицинской помощи в МЦ « СантаЛен».
В клинике Сантален вы можете пройти качественное медицинское обследование на современном... детальніше

Адреса: Киев, г. Буча, ул. Пушкинская, 59-б

229 відгуків
Национальный Институт Рака
Национальный Институт Рака

1232 відгука
Институт планирования семьи (IPF)
Институт планирования семьи (IPF)

12 відгуків
Клиника Эксимер