Родинна ковбаска. ТМ відгуки

Родинна ковбаска. ТМ
149 відгуків / 36899 переглядів

Закрили магазин

Наталка Відгук додано вівторок, 2 липня
Доброго дня. Проживаю в м. Тернопіль. Мабуть, відколи відкрився магазин "Родинна ковбаска" по вул. Слівенській, завжди купувала там ковбасні вироби і свіже м'ясо. За багато років один раз товар був не вельми свіжий. Смачно, помірні ціни. Минулого тижня побачила, що магазин чомусь зачинений без жодного оголошення. А вчора дізналася від колишнього продавця, що магазин закрили взагалі. Дуже неприємна новина. На...  Читати відгук Доброго дня. Проживаю в м. Тернопіль. Мабуть, відколи відкрився магазин "Родинна ковбаска" по вул. Слівенській, завжди купувала там ковбасні вироби і свіже м'ясо. За багато років один раз товар був не вельми свіжий. Смачно, помірні ціни. Минулого тижня побачила, що магазин чомусь зачинений без жодного оголошення. А вчора дізналася від колишнього продавця, що магазин закрили взагалі. Дуже неприємна новина. На Східному масиві це був останній магазин, ще два закрилися раніше. Я думаю, що висловлю думку багатьох споживачів, які користувалися послугами та продукцією "Родинної ковбаски", що це великий мінус для нас. Діставатися на інші масиви, де ще є магазини, незручно. Прошу прислухатися до нашого прохання відновити роботу магазину. Наперед вдячна.

Киев,вул. Урловська

Ольга Відгук додано субота, 29 червня
Не захожу, т. к. продавщица обвешивает. Только в редких случаях захожу и всегда знаешь на что рассчитывать. Сегодня при покупке заливного языка обсчитала на 10.00грн.Жаль,продукция хорошая, но обслуживание никуда не годится. Не захожу, т. к. продавщица обвешивает. Только в редких случаях захожу и всегда знаешь на что рассчитывать. Сегодня при покупке заливного языка обсчитала на 10.00грн.Жаль,продукция хорошая, но обслуживание никуда не годится.

Обважують продавці

Юрій Відгук додано 11 червня, 2019 год
Львів вул.К.Левицького 11,продавчині нагло дурять.Купив домашню на дровах по ціні 195 за кг.і шпондер з перцем по 109 за кг.так мені його також порахувала по ціні ковбаси,в результаті я переплатив 36 гр.Я порахував вже в дома і виясняти не йшов,не хотів псувати собі нерви.Що характерно то не перший раз. Львів вул.К.Левицького 11,продавчині нагло дурять.Купив домашню на дровах по ціні 195 за кг.і шпондер з перцем по 109 за кг.так мені його також порахувала по ціні ковбаси,в результаті я переплатив 36 гр.Я порахував вже в дома і виясняти не йшов,не хотів псувати собі нерви.Що характерно то не перший раз.
Переваги:
  1. нема
Недоліки:
  1. Неякісна продукція,ящики в яких привозять продукцію брудні,їх разом з ковбасою тягнуть від машини до магазину по тротуару,де насрали собаки,потім брудними руками ховають в холодильники,а потім вас обдурують на ціні продавці.

Обман покупателей продавцами

Ольга Відгук додано 3 червня, 2019 год
Добрый день. Сегодня покупала шпондырь в магазине по ул. Илоны Зрини в Мукачево. На весах без товара уже был выставлен вес 32 грамма. Кладет товар на весы, как ни в чем не бывало, и обвешивает на 5 гривень пенсионера не моргнув глазом и улыбаясь в лицо. И это уже не первый раз. Настолько возмутительно, что уже научились обманывать и...  Читати відгук Добрый день. Сегодня покупала шпондырь в магазине по ул. Илоны Зрини в Мукачево. На весах без товара уже был выставлен вес 32 грамма. Кладет товар на весы, как ни в чем не бывало, и обвешивает на 5 гривень пенсионера не моргнув глазом и улыбаясь в лицо. И это уже не первый раз. Настолько возмутительно, что уже научились обманывать и на электронных весах.

о родинной ковбаске

Гость Відгук додано 25 травня, 2019 год
Продавцы в городе Берегово не умеют обслуживать и разговаривают с покупателями по хамски, сдачу давать не любят. Цены разные у них. Продукция порченая и не свежая Продавцы в городе Берегово не умеют обслуживать и разговаривают с покупателями по хамски, сдачу давать не любят. Цены разные у них. Продукция порченая и не свежая
Переваги:
  1. нету плюсов
Недоліки:
  1. все

Чек і ваги.

Андрій Відгук додано 25 травня, 2019 год
Родинна ковбаска м.Городенка вул.Богуна.Чому продавці не дають чека за куплену продукцію і коли заважують товар то покупець взагалі не бачить скільки продукції заважили(відділ ковбаси і сосиски).ОБРАХОВУЮТЬ. Люди почали обходити ваш магазин. Родинна ковбаска м.Городенка вул.Богуна.Чому продавці не дають чека за куплену продукцію і коли заважують товар то покупець взагалі не бачить скільки продукції заважили(відділ ковбаси і сосиски).ОБРАХОВУЮТЬ. Люди почали обходити ваш магазин.

Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта.

Відгук додано 8 травня, 2019 год

Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Приятного аппетита фирменному магазину «Родина ковбаска» на ул. Заречанская,14 в г. Хмельницкий. Теперь вы от меня устаните !!! Готовьте сертификаты, качественные паспорта на продукцию, ну и к
Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта.

Скарга Тай годі

Гость Відгук додано 3 травня, 2019 год
Чому я наступаю на тіж граблі вдруге за весну приїзжаю додому й бачу прострочений товар ви людей за лохів маєте ?Чому я не можу вам довіряти? Чому я маю вас контролювати ? Їду міняти товар. Чому я наступаю на тіж граблі вдруге за весну приїзжаю додому й бачу прострочений товар ви людей за лохів маєте ?Чому я не можу вам довіряти? Чому я маю вас контролювати ? Їду міняти товар.

“Хороші” продавці

Віталій Відгук додано 27 квітня, 2019 год
Продукція шикарна, багато років клієнт Вашого магазину у Києві на вул. Тичини. Одне но- продавці обманюють. Сьогодні прикупівлі продавець так гарно підкладує пачечку паперових кульків на вагу . Товщина пачечки та десь до 8-10 мм. Розберітся! Продукція шикарна, багато років клієнт Вашого магазину у Києві на вул. Тичини. Одне но- продавці обманюють. Сьогодні прикупівлі продавець так гарно підкладує пачечку паперових кульків на вагу . Товщина пачечки та десь до 8-10 мм. Розберітся!

Обслуговування супер....АЛЕ....

Гость Відгук додано 27 квітня, 2019 год
Доброго вечора,купляла сьогодні в м.Іршава товар ....прийшовши додому переважила куплене....вага в чеку не відповідає жодному купленому продукту.Загальна сума на яку мене обманули 124 грн. Доброго вечора,купляла сьогодні в м.Іршава товар ....прийшовши додому переважила куплене....вага в чеку не відповідає жодному купленому продукту.Загальна сума на яку мене обманули 124 грн.

Чи в ваших магазинах відеоспостереження

Sliva2008@ukr.net Відгук додано 17 березня, 2019 год
Зайшов сьогодні в магазин м. Тернопіль, просп. Злуки 4а. Руки зайняті, словом, лишив біля прилавку спінінг ( на подарунок), прийшовши додому відразу помітив пропажу.
Продавщицю моя розповідь не здивувала, вона "люб'язно" розказала що нічого не чула, нічого не бачила, що я можу пошукати в магазині бо вона тут ні причому) Сьогодні вихідний черг, людей в магазині обмаль та й люди в Тернополі виховані а от реакція вашого працівника дивна, допомоги точно не дочекаєшся.
Встановіть камери в Ваших магазинах. Дякую.
Родинна ковбаска Відповідь представника Родинна ковбаска 22 березня, 2019 год
Доброго дня. Нам дуже прикро, що ви отримали неприємний досвід покупок у нашому магазині. Ми звернемо увагу на цей магазин та поспілкуємось з персоналом. Надіємось, що ви залишитеся нашим клієнтом!

кнурятина

Леся Відгук додано 5 березня, 2019 год
Прошу звернути увагу і не продавати людям кнурятину!!!!!! Це просто жах. Крім того уся практично продукція пересолена. У Вас виграш втому, що дбаєте щоб Ваш товар був свіжим, але не більше. Смак у всіх коабасках однаковий . Шкода що люди купують Прошу звернути увагу і не продавати людям кнурятину!!!!!! Це просто жах. Крім того уся практично продукція пересолена. У Вас виграш втому, що дбаєте щоб Ваш товар був свіжим, але не більше. Смак у всіх коабасках однаковий . Шкода що люди купують
Переваги:
  1. Свіжа продукція
Недоліки:
  1. Пересолена, свинина кнурятина, три рази попала за 1 рік
Родинна ковбаска Відповідь представника Родинна ковбаска 11 березня, 2019 год
Доброго дня! Пані Лесю, повідомте, будь ласка, смак та якість якої саме продукції вам не сподобався? Обов'язково вирішимо проблему.
Заздалегідь вдячні.

Очікування, які не збігаються з реальністю

Гость Відгук додано 1 березня, 2019 год
Не вперше помічаю за продукцією від родинної ковбаски неспівпадіння між зазначеною назвою продукту його ціною з якістю. От придбала сьогодні ввечері у місті Львові шматочок ШИНКОВОЇ ковбаси,яка логічно мала б мати всередині хоча б кілька шматочків цілого м'яса( бо ж шинкована). Але з цього моменту щось пішло не так, адже ковбаса не те що перемелена а з шматками...  Читати відгук Не вперше помічаю за продукцією від родинної ковбаски неспівпадіння між зазначеною назвою продукту його ціною з якістю. От придбала сьогодні ввечері у місті Львові шматочок ШИНКОВОЇ ковбаси,яка логічно мала б мати всередині хоча б кілька шматочків цілого м'яса( бо ж шинкована). Але з цього моменту щось пішло не так, адже ковбаса не те що перемелена а з шматками сала,хрящів і ще бозна чого! Для чого обманювати і робити настільки неякісний продукт!
Родинна ковбаска Відповідь представника Родинна ковбаска 11 березня, 2019 год
Доброго дня!
Дякуємо за звернення. Звернемо особливу увагу на якість зазначеного продукту.
Для нас важливо, щоб ви були задоволені нашою роботою.

Шахрайство з боку продавця

Анна Відгук додано 25 лютого, 2019 год
Доброго дня, сьогодні купляла товар у Вашому магазині за адресою м.Городенка, вул.Богуна . сума до сплати була 96,10гн. я дала продавцю 100 грн, вона попросила в мене 1 ,1 0 грн. я дала... після того вона мені,що я дала їй купюру 50 грн,а не 100((((.
камери у Вас для чого стоять.мржна переглянути відеоспостереження чи ні???? впевнена на 1000 % ,що дала 100 грн. це взагалі вже нижче плінтуса опустилися, пора міняти їх тут ,і обважують ,а тут тепер таке(((( .
для чого логічно вимагати 1,10 ,якщо ж я їй недодала по її словам ще 46,10??? логічно подумати. моїм емоцім не має меж.. ((((
щось робіть з цим шановні власники!!!!
Родинна ковбаска Відповідь представника Родинна ковбаска 27 лютого, 2019 год
Доброго дня Анно! Для вирішення данної ситуації прохання звернутися до нашої гарячої лінії: 0 800 50 15 17. Ваше питання буде вирішено в самі найкоротші сроки.

Раді допомогти!

Ми постійно працюємо над собою і вдсконалюємося.

Жах

Гость Відгук додано 15 лютого, 2019 год

За що 200 грн???за сало ?
Родинна ковбаска. ТМ - Жах
За що 200 грн???за сало ?

Жах

Гость Відгук додано 13 лютого, 2019 год
Добрий день , не розумію чому стільки продукції знімають з виробництва ????? В чому справа ??? Ви раніше були дуже достойна фірма , а зараз , продукти попаковані, купуєш їх із датою, приходиш до дому відкриваєш, а воно ужасне.. вонюче ,липке, навіщо ви пакуєте ?? Раніше до вас часто заходили , тепер є набагато кращі ніж ви , нажаль .......  Читати відгук Добрий день , не розумію чому стільки продукції знімають з виробництва ????? В чому справа ??? Ви раніше були дуже достойна фірма , а зараз , продукти попаковані, купуєш їх із датою, приходиш до дому відкриваєш, а воно ужасне.. вонюче ,липке, навіщо ви пакуєте ?? Раніше до вас часто заходили , тепер є набагато кращі ніж ви , нажаль .... ціни просто космос , не розумію на кого вони розраховані !!!!!
Родинна ковбаска Відповідь представника Родинна ковбаска 14 лютого, 2019 год
Доброго дня!
Продукцію знімають із виробництва через різні причини. Деякі позицї можуть бути не надто популярними, або, наприклад, з'являється новинка, яка достойно заміняє вже знаний продукт.
Багато позицій представлені у нашій мережі упродовж багатох років і є популярними серед гостей. На разі, ми не плануємо виводити їх із продажу.

Продукцію пакують після виготовлення і доставляють у магазини. Упаковка забезпечує свіжіть продукції, безпечне транспортування та дотримання всіх чинних вимог щодо якості.

Якщо у вас є зауваження до конкретного магазину, зокрема продукції, яка у ньому представлена — звертайтеся. Ми обов'язкво вирішимо цю проблему.

В разі виникнення запитань, телефонуйте до нашої гарячої лінії: 0 800 50 15 17, або пишіть у наші спільноти у соцмережах: https://www.facebook.com/rodunnakovbaska/ ;

Раді допомогти!

Ми постійно працюємо над собою і вдсконалюємося.

погано

ваші гроші Відгук додано 20 січня, 2019 год
завжди брав в цій мережі магазинів масло,коли купляв у м.Чортків продавець казала що Львівське(було воно завжди добре і свіже).тепер знаходжуся в Івано франківську брав теж у родинній ковбасці то продавець казала що то Попільнянське масло і що в цій мережі магазинів Львівського не могло бути,ну фіг з ним було теж добре і свіже.А від недавнього часу привозять вже інше...  Читати відгук завжди брав в цій мережі магазинів масло,коли купляв у м.Чортків продавець казала що Львівське(було воно завжди добре і свіже).тепер знаходжуся в Івано франківську брав теж у родинній ковбасці то продавець казала що то Попільнянське масло і що в цій мережі магазинів Львівського не могло бути,ну фіг з ним було теж добре і свіже.А від недавнього часу привозять вже інше забув звідки і яке як треба то уточню.Менше з оди раз взяв було гірке несвіже,думав буває усіляке.Пішов другий раз і ще й наголосив продавщиці що масло було не свіже(як на мене то досить хороша і привітна людина).розпакувала при мені ящик в якому масло теж було на запах не свіже і як потім виявилося гірке.Шановне начальство,може воно вам і прибутковше виходить але змініть цього виробника...
Родинна ковбаска Відповідь представника Родинна ковбаска 21 січня, 2019 год
Доброго дня!
Дякуємо, що звернулися. Надіслали ваш відгук керівництву. Ми щоденно перевіряємо якість всієї продукції, зокрема молочної. Обов'язково звернемо увагу саме на якість масла, яке продається у наших магазинах. Обіцяємо попрацювати над помилками. Дякуємо, що є нашим клієнтом.

Люблю Жука

Олег Баран Відгук додано 1 січня, 2019 год
Коллеги с новым годом!
Знаю, что сейчас начнется мегаистерика, но я горжусь тем, что я гей.
Игорь Жук любимый, мы будем вместе, я знаю
Коллеги с новым годом!
Знаю, что сейчас начнется мегаистерика, но я горжусь тем, что я гей.
Игорь Жук любимый, мы будем вместе, я знаю

Просроченные продукты. Ужас!!!

Александра Відгук додано 17 грудня, 2018 год
Хочу сказать, что в г. Киев (ст. м. Героев Днепра) не раз продавцы продавали просроченное мясо (врали глядя в глаза, что оно свежее). Хочу обратиться к руководству ТМ чтобы уделяли больше внимание качеству товара. Тоже самое происходит и в г. Вышгород. Продукты просроченные!!! Уважаемые покупатели (если все-таки) и покупаете мясо данной ТМ будьте, пожалуйста, очень внимательными, очень часто продают мясо...  Читати відгук Хочу сказать, что в г. Киев (ст. м. Героев Днепра) не раз продавцы продавали просроченное мясо (врали глядя в глаза, что оно свежее). Хочу обратиться к руководству ТМ чтобы уделяли больше внимание качеству товара. Тоже самое происходит и в г. Вышгород. Продукты просроченные!!! Уважаемые покупатели (если все-таки) и покупаете мясо данной ТМ будьте, пожалуйста, очень внимательными, очень часто продают мясо (липкое и с запахом). НЕ один раз была так обманута продавцами!
Недоліки:
  1. просроченная продукция
Доброго дня!
Дякуємо за Ваше звернення. Обов'язково звернемо увагу на магазини у зазначеному Вами місті, зокрема на роботу продавців та свіжість продукції.
Для з'ясування деталей та вирішення проблеми зателефонуйте, будь ласка, у гарячу лінію компанії за тел. 0 800 50 15 17.
Дякуємо.

Подяка

Галина Василишин (Россия) Відгук додано 2 грудня, 2018 год
Лупана селянська стала любимою в нас на столі. Цього року без неї знову не обійдемося. Дуже гарне відношення до покупців у Бурштині. Лупана селянська стала любимою в нас на столі. Цього року без неї знову не обійдемося. Дуже гарне відношення до покупців у Бурштині.
Родинна ковбаска Відповідь представника Родинна ковбаска 17 січня, 2019 год
Щиро дякуємо! Раді, що Вам смакує. Працюємо для Вас!

Життя продавця

Продавець (Соединенное Королевство, Alexandria) Відгук додано 29 листопада, 2018 год
Відпрацювала в декількох магазинах мережі, в тч і новий формат. Коли продавцям зп видають продуктами, які НЕ продані, то покупці займають далеко не перше місце в розпорядку робочого дня. Але, як правильно вище помітили, все йде з боку керівництва. Працівникові просто скажуть: бігай швидше, бий чек більший, не дай бог покупцеві НЕ сподобається і скаргу вище куди накатають, то зп...  Читати відгук Відпрацювала в декількох магазинах мережі, в тч і новий формат. Коли продавцям зп видають продуктами, які НЕ продані, то покупці займають далеко не перше місце в розпорядку робочого дня. Але, як правильно вище помітили, все йде з боку керівництва. Працівникові просто скажуть: бігай швидше, бий чек більший, не дай бог покупцеві НЕ сподобається і скаргу вище куди накатають, то зп повністю з браку і просрочки піде (автоматом).
Хочу донести свій гнів до власників компанії в надії на зміни.
Доброго дня!
Дякуємо за звернення. Передаємо його керівництву.
Для нас важлива думка працівників компанії. Для з'ясування деталей, будь ласка, зателефонуйте на гарячу лінію: 0 800 50 15 17. Анонімність гарантуємо. Дякуємо.

Непутевый Олег

Никита (Украина) Відгук додано 28 листопада, 2018 год
Родинна ковбаска пришла пора меняться — берите пример с японцев. Когда японская компания оказывается в тяжелом положении, первый, кому урезают зарплату, — её президент. Если ситуация становится еще более серьезной, именно он первым уходит в отставку.
В Японии не начинают с увольнения рядовых сотрудников — японцы считают, что не бывает плохих солдат, бывают лишь плохие генералы.
Олег Владимирович Баран...  Читати відгук
Олег Владимирович Баран дискредитировал себя как руководитель и как "генерал".
Олега в отставку.
Переваги:
  1. Коллектив
Недоліки:
  1. Руководство

Молоко жахливої якості

Марія (Украина) Відгук додано 21 листопада, 2018 год
19.11.2018 у магазині Родинна ковбаска за адресою м.Львів, вул. К.Левицького, 13, купила три літра молока. На вигляд воно було абсолютно нормальним. Так, як хотіла зробити млинці, залишила 0,5 л щоб скисло. Решту скип'ятила. Двічі варила на ньому кашу, після чого двічі мене болів шлунок. Півлітра молока так і не скисло, на вигляд це було не молоко, а вода білого кольору....  Читати відгук 19.11.2018 у магазині Родинна ковбаска за адресою м.Львів, вул. К.Левицького, 13, купила три літра молока. На вигляд воно було абсолютно нормальним. Так, як хотіла зробити млинці, залишила 0,5 л щоб скисло. Решту скип'ятила. Двічі варила на ньому кашу, після чого двічі мене болів шлунок. Півлітра молока так і не скисло, на вигляд це було не молоко, а вода білого кольору.
Не знаю хто і що додав у молоко, але це жахливо.
На зміні була п.Леся.
Переваги:
  1. Ввічливі продавці
Недоліки:
  1. Товар не належної якості
Родинна ковбаска Відповідь представника Родинна ковбаска 18 січня, 2019 год
Доброго дня! Дякуємо за звернення. Будь ласка, зателефонуйте на гарячу лінію компанії для з'ясування деталей та вирішення проблеми. Тел.: 0 800 50 15 17. Окрім цього, передали ваш відгук керівництву. Дякуємо.

У Ніжці курки виявлено пластмасові міні трубки

Юля Відгук додано 16 листопада, 2018 год
Постійні клієнти Родинної ковбаски, а сьогодні (вже вдома) в ніжці курки виявлено пластмасові міні трубки (4 шт, прийшлося повитягувати), Львів, маг. Кн. Ольги (Аквапарк).!! Таке вперше зустрічала при покупці ніжки на бульон!!( Буду вдячна за пояснення, можливо процес виробництва)
Та чи можна у продавця вимагати сертифікат якості та підтвердження відсутності у мясі птиці E407? Буду вдячна за відповідь!

Ужас

Виктор (Украина) Відгук додано 9 листопада, 2018 год
Продавцы пытаются дать просроченные продукты и хамят!! Продавцы пытаются дать просроченные продукты и хамят!!
Родинна ковбаска Відповідь представника Родинна ковбаска 6 грудня, 2018 год
Доброго дня! Уточніть, будь ласка, в магазині за якою адресою ви зіткнулися із такою проблемою?

Продукція добра, а продавці трапляються хамовиті

Олександр (Украина) Відгук додано 19 жовтня, 2018 год
Купував м'ясо у магазинчику м.Львів по вул. Коломийській 19.10.2018. Продавець зважила шматок, але я попросив дати трошки менший, за що отримав нарікання: "що не видно який я важу, - потрібно зразу казати". І ще там щось казала. Склалось дежавю, що не в 21 столітті живемо, а повернулись у "совок", де були клієнти для продавців, а не навпаки... прикро. Купував м'ясо у магазинчику м.Львів по вул. Коломийській 19.10.2018. Продавець зважила шматок, але я попросив дати трошки менший, за що отримав нарікання: "що не видно який я важу, - потрібно зразу казати". І ще там щось казала. Склалось дежавю, що не в 21 столітті живемо, а повернулись у "совок", де були клієнти для продавців, а не навпаки... прикро.
Родинна ковбаска Відповідь представника Родинна ковбаска 26 жовтня, 2018 год
Доброго дня! Пане Олександре, вибачте, будь ласка, за неприємну ситуацію. Передали Ваше звернення керівництву магазину. Проведена роз’яснювальна бесіда із продавцями магазину. Вжито необхідних заходів, тому, в майбутньому, такі ситуації не повинні виникати. Дякуємо за те, що обираєте нас!

24 години

Олександр (Украина) Відгук додано 16 вересня, 2018 год
За 24 години ковбаси вкриваються білим слизом і смердять. Якість нульова. За 24 години ковбаси вкриваються білим слизом і смердять. Якість нульова.
Родинна ковбаска Відповідь представника Родинна ковбаска 24 вересня, 2018 год
Доброго дня! Пане Олександре, повідомте, будь ласка, в якому місті та в якому магазині "Родинна ковбаска" (за якою адресою) Ви придбали зазначену продукцію? Також, будемо вдячні, якщо зазначите назву та вид продукції, яку Ви придбали.
Запевняємо, що у нашій мережі відбувається суворий контроль за якістю, зокрема за термінами придатності продукції. Обов'язково з'ясуємо це питання. Щиро дякуємо.

Відкрито труять!!!

Гость (Россия, Saint Petersburg) Відгук додано 9 вересня, 2018 год
Купив 8 вересня 2018 року свіжу шию 3,5 кг в магазині «родинна ковбаска» на Дорошенка у Львові. Коли вдома відкрив пакет то такого смороду ще ніколи не чув. Запах якоїсь хімки, руки не відмиваються від нього. Дзвоню до батьків і там в сусідів та сама історія але в іншому районі. Повернули гроші без проблем, знають, що в них відбувається. Вже...  Читати відгук Купив 8 вересня 2018 року свіжу шию 3,5 кг в магазині «родинна ковбаска» на Дорошенка у Львові. Коли вдома відкрив пакет то такого смороду ще ніколи не чув. Запах якоїсь хімки, руки не відмиваються від нього. Дзвоню до батьків і там в сусідів та сама історія але в іншому районі. Повернули гроші без проблем, знають, що в них відбувається. Вже труять відкрито нас!!!!!
Родинна ковбаска Відповідь представника Родинна ковбаска 24 вересня, 2018 год
Доброго дня!
Щиро дякуємо за Ваше звернення. Для з'ясування деталей просимо звернутися на гарячу лінію "Родинної ковбаски": 0 800 50 15 17. Дякуємо. Окрім цього, повідомляємо, що вся продукція представлена у магазинах проходить суворий контроль якості та відповідає всім чинним стандартам.

Компании БАРКОМ

Всеволод Баран (Украина, Дніпро́) Відгук додано 21 червня, 2018 год
Родинна ковбаска!!!
Потребує Майдану і радикальної зміни влади!!!
Повернемо БАРКОМ в добрі руки!!!
Родинна ковбаска!!!
Потребує Майдану і радикальної зміни влади!!!
Повернемо БАРКОМ в добрі руки!!!
Переваги:
  1. Баворовский Александр Ярославович !!!
  2. Талантливый менеджер, очень добрый человек, редкое явление для руководителя, особенно в производстве колбасных изделий
Недоліки:
  1. Олег Владимирович Баран!!!
  2. По масти «кидала», по жизни — «терпила», быдло тупорилое, неудачник и распиздяй.

Шашлик із здохлятини

Наталія (Украина, Харків) Відгук додано 3 червня, 2018 год
Купили сьогодні шашлик класичний і в спеціях, вТернополі, вул 15 квітня, заплатили більше 300 грн, по даті свіжий, а як відкрили і почали жарити, просто жах, я вагітна, то чуть не ригала, коли він жарився, просто запах смердючого зіпсованого м'яса, чоловік попробував, то забоявся його їсти, їх би нагодувати тим шашликом, в житті не піду більше туда Купили сьогодні шашлик класичний і в спеціях, вТернополі, вул 15 квітня, заплатили більше 300 грн, по даті свіжий, а як відкрили і почали жарити, просто жах, я вагітна, то чуть не ригала, коли він жарився, просто запах смердючого зіпсованого м'яса, чоловік попробував, то забоявся його їсти, їх би нагодувати тим шашликом, в житті не піду більше туда
2 згодні
Родинна ковбаска Відповідь представника Родинна ковбаска 12 червня, 2018 год
Доброго дня! Дякуємо за Ваше повідомлення! Всі Ваші зауваження та пропозиції направляємо Владиславу Володимировичу Пономаренко.

Родинна ковбаска. ТМ

Торговая марка "Родинна ковбаска" предоставляет широкий ассортимент всегда свежей и высококачественной мясной и колбасной продукции.
При производстве продукции ТМ "Родинна ковбаска" используется европейское оборудование и современные технологии, а также старинные...

М'ясна продукція

Гаврилівські курчата