Рекламное агентство Boomerang відгуки клієнтів

Рекламное агентство Boomerang відгуки клієнтів
1 відгук / 556 переглядів
Результати відгуків

Рекламне агенство Boomerang кидає на гроші

Співробітник компанії IME Україна Співробітник компанії IME Україна 27 грудня, 2018 год
Доброго дня, друзі! Рік тому наша компанія звернулась до рекламного агентства Boomerang, що знаходиться у місті Івано-Франківськ, для виготовлення вивіски з дозволом на розміщення та заплатили 5-ти значну суму. Результат пообіцяли через 6 місяців.
Через 12 місяців представники рекламного агентство Boomerang не зробили обіцяного та більше того відмовляються повертати гроші та ніяк не реагують на наші повідомлення/дзвінки.
Радимо всім, хто... Читати відгук
Радимо всім, хто не хоче викинути гроші на вітер, не звертатись до компанії Boomerang.
Рейтинг 1 з 5 на підставі 1 відгука

Рекламні послуги