Я в захваті! - Відгуки про Пятновыводитель ЧистОк

Відгук додано 8 лютого, 2020 год 284 перегляда
Я дуже скептично відношуся до всіляких новинок, а те що рекламують в соцмережах тим паче не замовляю, бо там купа непотрібу. Так і до продукції Чисток, рекламу якої я вперше побачила влітку, віднеслася з посмішкою, бо вважала що якісь фейк) Але чомусь ця реклама мені запам'яталася. Згодом, коли після прання виявилося, що в кишені куртки чоловіка була кулькова ручка і паста від неї розтеклася , я вирішила дати шанс цьому засобу. Сумнівалася, що швидко знайду як зробити замовлення, але ні, виявилося що це не складно, дуже швидко знайшла сайт і залишила номер. Перше що здивувало, як пройшло спілкування з фахівцем компанії. Він з'ясував, які плями вже є, підказав який засіб з асортименту мені краще підійде, а головне, що я зможу подзвонити і отримати детальну консультацію навіть при застосуванні. Я обрала два варіанти: той що більш концентрований, щоб відчистити куртку, та в пластику на майбутнє. Отримала замовлення і вирішила незволікати. Як і рекомендував консультант змочила місця забруднень водою, потім круговыми рухами нанесла засіб, Правда чекала я пару годин, бо плями дуже складні. Що сказати, я в захваті! Не чекала на такий результат! Річ врятована,а чоловік приємно здивований, що таке можливо. Щиро вдячна компанії Чисток за врятовану річ та заощаджені кошти! З задоволенням буду користуватися і радити знайомим!
Переваги:
  1. Якісні засоби і сервіс. Кваліфіковані співробітники.

Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора

Побутова хімія: відгуки

Відгуки про якість побутової хімії. Каталог відгуків: миючі засоби, засоби для чищення, пральні порошки, таблетки для посудомийних машин тощо

Побутова хімія
Дихлофос-проф