Пиво Bud відгуки

Відгуки покупців
8 відгуків / 3596 переглядів

Не найкраще.

Відгук додано 26 вересня, 2019 год
Ось, що скажу. Колись - так, всі втішалися цим пивом. А тепер в нашій реальності вибирають лише це пиво, через те, що вона запрограмоване в нашій голові як якісний бренд, вражаючий смак. Насправді все навпаки, жодних відмінностей з дешевим звичайним пивом , ціна стала, а ми просто жалюгідні людішки котрі купляємо ці відходи і не даємо компанії роззоритись. Ось, що скажу. Колись - так, всі втішалися цим пивом. А тепер в нашій реальності вибирають лише це пиво, через те, що вона запрограмоване в нашій голові як якісний бренд, вражаючий смак. Насправді все навпаки, жодних відмінностей з дешевим звичайним пивом , ціна стала, а ми просто жалюгідні людішки котрі купляємо ці відходи і не даємо компанії роззоритись.
Переваги:
  1. Бренд, статус.
Недоліки:
  1. Не назвеш пивом(

Відгук додано 22 травня, 2019 год
Что черниговское что bud и все так называемое пиво на этом заводе. Розлив с одной помойной ямы уже лет 15! Что черниговское что bud и все так называемое пиво на этом заводе. Розлив с одной помойной ямы уже лет 15!
Переваги:
  1. Никаких
Недоліки:
  1. Сплошная минусовая линия

Ужасно

(Украина) Відгук додано 14 вересня, 2018 год
Как сделать пиво BUD:
берём бутылку дешевого пива, добавляем две бутылки воды из под крана, - на получившееся пойло клеим этикетку BUD.
Как сделать пиво BUD:

Ну, это, нормально

(Украина, Суми) Відгук додано 16 січня, 2018 год
Две бутылки этого пиваса заставляют снимать штаны и показывать татухи, а потом валяться на жопе.
Ну так, средненько.
Ну так, средненько.

Класне Пиво

(Украина, Червоноград) Відгук додано 17 листопада, 2017 год
Якщо порівняти ті помиї які видають за пиво це набагато ліпші ніякого спірту не чути легко п'ється гарне пиво щоб закінчити робочий день! Якщо порівняти ті помиї які видають за пиво це набагато ліпші ніякого спірту не чути легко п'ється гарне пиво щоб закінчити робочий день!
1 згоден 2 не згодні

не покупайте

(Украина, Нікополь) Відгук додано 21 березня, 2015 год
хватило одной бутылки чтобы определить помои. Может в США другое разливают, но в Украине это только маркетинг. Оболонька и то лучше многократно хватило одной бутылки чтобы определить помои. Может в США другое разливают, но в Украине это только маркетинг. Оболонька и то лучше многократно
Відгук додано 29 вересня, 2013 год
одним словом роГЕнь...пиво как и вся рогань класса ГЕ. одним словом роГЕнь...пиво как и вся рогань класса ГЕ.
2 згодні 3 не згодні
Відгук додано 2 серпня, 2013 год
Нарешті на прилавках українських магазинів з'явилося справжнє смачне пиво. Bud – провідний пивний бренд у світі і єдиний, що входить до сотні кращих світових брендів. Нарешті крім гамбургерів і картоплі фрі американці знайшли ще чим нас порадувати. Пиво високої якості, смачне, злегка гіркувате, має густу пінку, приємний хлібний аромат, насолоджуєшся кожним ковтком! Bud завдяки всесвітньо відомому унікальному поєднанню смаку та...  Читати відгук Нарешті на прилавках українських магазинів з'явилося справжнє смачне пиво. Bud – провідний пивний бренд у світі і єдиний, що входить до сотні кращих світових брендів. Нарешті крім гамбургерів і картоплі фрі американці знайшли ще чим нас порадувати. Пиво високої якості, смачне, злегка гіркувате, має густу пінку, приємний хлібний аромат, насолоджуєшся кожним ковтком! Bud завдяки всесвітньо відомому унікальному поєднанню смаку та свіжості по праву називають Королем пива. Щоправда пиво продається в скляних пляшках і банках по 0,5 л. , більших об'ємів на даний день немає. Вміст спирту не менше 4,8 % об. Спробуйте і ви не пожалкуєте!
3 згодні 2 не згодні Показати 1 відповідь

Рейтинг 2.4 из 5 на основании 8 відгуків