Компанія ІВЕКО-МАН відгуки

iveco-man.com.ua
68 відгуків / 2718 переглядів

ОБЕРЕЖНО ШАХРАЇ

Назар Відгук додано 8 годин 24 хв тому
цікаво куди дивиться поліція.
думаю не одна заява складена на них.
розвод на стільки плоский що здавалось такого немає вже.
Час поставить їх на своє місце, або їхніх дітей.
цікаво куди дивиться поліція.
думаю не одна заява складена на них.
розвод на стільки плоский що здавалось такого немає вже.
Час поставить їх на своє місце, або їхніх дітей.
Переваги:
  1. немає
Недоліки:
  1. втрачений час та гроші

Ксеноновая фара на Октавию А7

Андрей Відгук додано 12 червня, 2019 год
Заказал ксеноновую фару на Октавию А7, сделал предоплату 50%. Ждал ровно 5 рабочих дней, как и было обещено менеджером Александром. Все полностью соответствовало описанию. Ребята работают очень оперативно и по сносным ценам. Предлагают альтернативные решения сложных ситуаций, которые экономят наши деньги! Заказал ксеноновую фару на Октавию А7, сделал предоплату 50%. Ждал ровно 5 рабочих дней, как и было обещено менеджером Александром. Все полностью соответствовало описанию. Ребята работают очень оперативно и по сносным ценам. Предлагают альтернативные решения сложных ситуаций, которые экономят наши деньги!

Просто отзыв

Сергей Відгук додано 11 червня, 2019 год
Уже не первый раз покупаю детали на свою fiest'у.
Нормальная цена, быстрая доставка.Посоветуют, подскажут. Не подводили.
Уже не первый раз покупаю детали на свою fiest'у.
Нормальная цена, быстрая доставка.Посоветуют, подскажут. Не подводили.

Хороша робота !!

Володимир Григорович Відгук додано 11 червня, 2019 год
Уже не перший раз замовляв запч у цій компанії .Цього разу.замовляв фари гол світла, на Форд Фокус 16 р ..Запропонували - хорошу ціну , привезли вчасно ..Дякую , за хорошу роботу .. Уже не перший раз замовляв запч у цій компанії .Цього разу.замовляв фари гол світла, на Форд Фокус 16 р ..Запропонували - хорошу ціну , привезли вчасно ..Дякую , за хорошу роботу ..
Переваги:
  1. Хороша робота , можу порадити іншим ..
Недоліки:
  1. Не виявлено !
Компания ИВЕКО-МАН Відповідь представника Компания ИВЕКО-МАН 11 червня, 2019 год
Дякуємо, фар ще маємо багато, звертайтесь. Приємні слова від покупця — це завжди натхнення :)

Focus FORD американец

Kirill Krishtafovich Відгук додано 27 травня, 2019 год
Все достаточно быстро. Адекватная цена.
Вежливый менеджер.
По необходимости обращаться буду в данную компанию.
Рекомендую
Все достаточно быстро. Адекватная цена.
Вежливый менеджер.
По необходимости обращаться буду в данную компанию.
Рекомендую
Компания ИВЕКО-МАН Відповідь представника Компания ИВЕКО-МАН 27 травня, 2019 год
Дякуємо і Вам Кирило, за співпрацю і довіру [:smile:].

Отзыв Iveco-man.com.ua — Отлично!

Терещенко Павел Васильевич Відгук додано 30 квітня, 2019 год
Спасибо за помощь в подборе и покупке запчастей. Все на майских установил, к лету готовы. Можно ехать на отдых
Ребята с iveco-man.com.ua справились на отлично. Оставляю отзыв
Ребята с iveco-man.com.ua справились на отлично. Оставляю отзыв Компания ИВЕКО-МАН - Отзыв Iveco-man.com.ua — Отлично! Компания ИВЕКО-МАН - Отзыв Iveco-man.com.ua — Отлично! Компания ИВЕКО-МАН - Отзыв Iveco-man.com.ua — Отлично!
Компания ИВЕКО-МАН Відповідь представника Компания ИВЕКО-МАН 3 травня, 2019 год
І Вам дякуємо за довіру. Звертайтесь ще

Рекомендуем к сотрудничеству компанию Iveco-man.com.ua

СТО Техно-Люкс Відгук додано 29 квітня, 2019 год
Отзыв iveco-man.com.ua: Молодцы, отличная работа, фирмой доволен. Заказываю для Технолюкс Днепр новые запчасти Отзыв iveco-man.com.ua: Молодцы, отличная работа, фирмой доволен. Заказываю для Технолюкс Днепр новые запчасти
Переваги:
  1. Iveco-man.com.ua - порядочная компания
  2. Отзыв - положительный
  3. Цены - низкие
Компания ИВЕКО-МАН Відповідь представника Компания ИВЕКО-МАН 3 травня, 2019 год
Спасибо за взаимовыгодное сотрудничество!

Хорошая авторазборка Ивеко Ман

Данил Відгук додано 29 квітня, 2019 год
Постоянно покупаем здесь запчасти, довольны обслуживанием и поставкой запасных частей iveco-man.com.ua отзыв оставляем хороший, заказываю периодически так как работаю на с.т.о. Омега 2 в г.Харьков, и заказываю кузовщину для клиентов. Спасибо за сотрудничество! Постоянно покупаем здесь запчасти, довольны обслуживанием и поставкой запасных частей iveco-man.com.ua отзыв оставляем хороший, заказываю периодически так как работаю на с.т.о. Омега 2 в г.Харьков, и заказываю кузовщину для клиентов. Спасибо за сотрудничество!
Переваги:
  1. Наличие товаров
  2. Новые запчасти
  3. б/у запчасти
  4. Товары с гаранией
Компания ИВЕКО-МАН Відповідь представника Компания ИВЕКО-МАН 29 квітня, 2019 год
Дякуємо за гарний відгук, намагаємося бти кращими для наших клієнтів [:hi:]

Отзыв о работе компании Iveco-man.com.ua

Борис Відгук додано 29 квітня, 2019 год
Заказали две фары на форд фокус 3, просили чтобы по дешевле, нам подобрали, прислали фото. Фары приехали, в оговоренный срок. Советую компанию как надежного поставщика запасных частей к иномаркам Заказали две фары на форд фокус 3, просили чтобы по дешевле, нам подобрали, прислали фото. Фары приехали, в оговоренный срок. Советую компанию как надежного поставщика запасных частей к иномаркам
Переваги:
  1. Товар полностью соответствует заявленному
  2. Сделали скидку, это очень приятно
Компания ИВЕКО-МАН Відповідь представника Компания ИВЕКО-МАН 6 травня, 2019 год
Шановний Борисе! Ми дуже вдячні Вам що ви обрали саму нашу компанію для співпраці, ми готові постачати запчатсини для вас на осбливих умовах, звретайтесь за допомогою вашому бізнесу. В нас є запчастиини на будь-які іномарки!

Велике дякую від мене магазину Iveco-man.com.ua (Ивеко ман)

Босяк Юрій Васильович Відгук додано 19 квітня, 2019 год
Купив на свого пассата б7 полуось, та пару бу алюмінієвих ричагів. Купляв по наявності, відправили за 3 дні, отримав, встановив, перевірив, хрусту не має, люфту теж. Просили лишити відгук, про роботу магазину.
Дякую зроблену за працю! Молодці

Дякую зроблену за працю! Молодці Компания ИВЕКО-МАН - Велике дякую від мене магазину Iveco-man.com.ua (Ивеко ман)
1 згоден
Компания ИВЕКО-МАН Відповідь представника Компания ИВЕКО-МАН 28 травня, 2019 год
Звертайтесь в Ивеко-Ман, налаштуємо вашого Пассата на дальню дорогу на море :) Дякуємо за файний відгук! Ваші iveco-man.com.ua [:vawe:]

Зворотній зв'язок про роботу, відгук iveco-man.com.ua

Інна Володимирівна Відгук додано 18 квітня, 2019 год
Порадили знайомі компанію Ивеко-Ман, стосовно уживаних запчастин, замовила в них задній ліхтар на С4.
Все добре, отримала поштою. Дякую за знижку і подарунок в посилці. Дуже приємно було, правда.

Переваги:
  1. низькі ціни
  2. зручний сайт
Інно Володимирівно, приїзжайте ще, знайдем і другий ліхтар, як буде треба! Звертайтесь в Iveco-man.com.ua

Отзыв Iveco-man.com.ua

Данил Відгук додано 17 квітня, 2019 год
Заказывал передний бампер, крыло, капот, переднюю четверть, подкрылок и много мелочей на Skoda Octavia 3, прислали новой почтой за 4 дня, запаковано, открыл все как присылали на фото Без сюрпризов. Покупать можно.
Выражаю благодарность интернет-магазину.

Выражаю благодарность интернет-магазину.
Переваги:
  1. Бу запчасти, большой выбор

Покупаю запчасти в Iveco-man.com.ua - отзыв о компании

Борис Відгук додано 16 квітня, 2019 год
Оставляю отзыв о компании Iveco-man.com.ua — работаю на СТО, "Автокомплекс 555", г. Днепр, занимаюсь перепродажей авто. Запчасти на машины покупаю во Львове. Работой компании Ивеко-Ман доволен, оставляю хороший отзыв.
Спасибо за сотрудничество
Спасибо за сотрудничество
Переваги:
  1. Наличие бу запчастей
  2. Отправка по Украине почтой
  3. Запчасти на несколько Марок авто
  4. Гарантия на отдельные детали
1 згоден
Компания ИВЕКО-МАН Відповідь представника Компания ИВЕКО-МАН 16 квітня, 2019 год
Дякуємо, Боря, звертайтесь. Приємно мати з вами справу!

Дякуємо за співпрацю

Александр Відгук додано 15 квітня, 2019 год
Попросили лишити відгук, або отзыв iveco-man.com.ua , компанія Iveco-man. замовлення прийшло вчасно, товар гарно запакований, ми задоволені, машина ремонтується. Дякую! Попросили лишити відгук, або отзыв iveco-man.com.ua , компанія Iveco-man. замовлення прийшло вчасно, товар гарно запакований, ми задоволені, машина ремонтується. Дякую! Компания ИВЕКО-МАН - Дякуємо за співпрацю Компания ИВЕКО-МАН - Дякуємо за співпрацю

Компания ИВЕКО-МАН отзывы (iveco-man.com.ua)

Володимир Відгук додано 12 квітня, 2019 год
Купляли запчастини в iveco-man.com.ua в компанії, беремо на вантажівки Iveco Eurocargo 100E17, як завжди прислали поштою, вчасно, ми отримали і вже встановили. Лишаю позитивний відгук про роботу компанії Iveco-Man. Дякую!
Володимир.

Володимир.
Переваги:
  1. якісний товар
  2. прийшов той що потрібен
2 згодні

Нормальний постачальник запчастин для авто

Кирило Оніщенко Відгук додано 1 березня, 2019 год
Рекомендую до співпраці команду профессіоналів, знають своє діло, і сумлінно виконують свою роботу. Рекомендую до співпраці команду профессіоналів, знають своє діло, і сумлінно виконують свою роботу.
Переваги:
  1. Надійний постачальник
  2. Можна забрати товар самовивозом
5 згодні 4 не згодні
Кирило то дуже приємно, як то добре що є такі вдячні покупці! Слава Україні!

Дякую за своєчасно привезений товар

Пилип Миколайчук Відгук додано 1 березня, 2019 год
Замовляли товар з allegro.pl, взяли передоплату 50%, привезли за 4 дні, дякую все чітко і в рамках термінів Замовляли товар з allegro.pl, взяли передоплату 50%, привезли за 4 дні, дякую все чітко і в рамках термінів
Переваги:
  1. Є офіс Львові, зручно замовляти товар, так само можна забрати на складі в Польші
5 згодні 4 не згодні

Відгук про роботу ивеко ман

Гость Відгук додано 1 березня, 2019 год
В житті можна довго три речі, як тече вода, як горить вогонь і писати гарні відгуки про компанію яка знає своє діло. Молодці, робіть то що робите і не зволікайте.. раджу співпрацю із цією компанією В житті можна довго три речі, як тече вода, як горить вогонь і писати гарні відгуки про компанію яка знає своє діло. Молодці, робіть то що робите і не зволікайте.. раджу співпрацю із цією компанією
Переваги:
  1. Сусіди по складу
  2. Мають багато запчастин
  3. Приівтні
  4. Мають свої машини самі возять і є постачальниками

Отзыв iveco-man.com.ua

Дімон Відгук додано 1 березня, 2019 год
Про компанію нічого поганого не скажу, тато купує запчастини там, все було добре приходив задоволений із купівлями Про компанію нічого поганого не скажу, тато купує запчастини там, все було добре приходив задоволений із купівлями
Переваги:
  1. Напевно є

Купляли бу запчастини на Рено Лагуну, дякую iveco-man

Grigiriy Shubka Відгук додано 1 березня, 2019 год
Замовляв стартер на француза, прийшов з маленьким пробігом, до 50 тис.км. працює файно. Бендікс як новий, магазин рекомендую, і раджу як надійних продавців Замовляв стартер на француза, прийшов з маленьким пробігом, до 50 тис.км. працює файно. Бендікс як новий, магазин рекомендую, і раджу як надійних продавців
Переваги:
  1. Знаходяться у Львові, працюють давно
  2. Мають великий вибір товару
  3. Возять нові Лагуни з аукціону
5 згодні 4 не згодні
Дякуємо, звертайтесь. Є багато всього на Renault Laguna III, зайшла машина знову, пишіть, дзвоніть!

Дякуємо за співпрацю, iveco-man надйійний продавець автозапчастин

Era parts Відгук додано 1 березня, 2019 год
Інтернет магазин автозапчастин, era parts висловлює подяку за співпрацю з продажу бу запчастин нашим спільним покупцям. Як маю таку можливість висловитись, лишаю відгук, і скажу: працюємо давно і на взаємовигідних умовах, компанія надійна. Бажаю вам більше прибутку, і розвитку і зростання ваших клієнтів. Інтернет магазин автозапчастин, era parts висловлює подяку за співпрацю з продажу бу запчастин нашим спільним покупцям. Як маю таку можливість висловитись, лишаю відгук, і скажу: працюємо давно і на взаємовигідних умовах, компанія надійна. Бажаю вам більше прибутку, і розвитку і зростання ваших клієнтів.

Подяка компанії Iveco-man

Йосип Тихонович Відгук додано 1 березня, 2019 год
Пишу відгук про роботу менеджерів iveco.Купую запчвстини для свого СТО під звмовленя із Польщі, рекомендую відповідальний продавець. Пишу відгук про роботу менеджерів iveco.Купую запчвстини для свого СТО під звмовленя із Польщі, рекомендую відповідальний продавець.
Переваги:
  1. Низькі ціни
  2. Прийнятні терміни
  3. Великий вибір товару
  4. Багато бу запчастин
5 згодні 4 не згодні

Гарний відгук про роботу компанії

Валерій Сердюк Відгук додано 1 березня, 2019 год
Дякую за запчастини, будемо співпрацювати. Питання вирішені з машиною, дякую за те що вклали свою працю в допомогу в моєму питанні Дякую за запчастини, будемо співпрацювати. Питання вирішені з машиною, дякую за те що вклали свою працю в допомогу в моєму питанні
Переваги:
  1. Вникли в питання й допомогли

Позитивний відгук iveco-man.com.ua

Сергій Лимар Відгук додано 1 березня, 2019 год
Дякую що ви є, лишаю відгук як задоволений клієнт Дякую що ви є, лишаю відгук як задоволений клієнт
Переваги:
  1. Привезли вчасно
  2. На сайті маю особистий кабінет
  3. Низькі ціни
5 згодні 4 не згодні

Мав справу із магазином автозапчастин

Любчик Рупинський Відгук додано 1 березня, 2019 год
На моему авто зламалася КПП, шукав по оригінальному каталожному номеру запчастини. Гарно підібрали блок керування кпп, замінили його, все працює. Хочу висловити подяку керівнику компанії, Михайлу за своєчасне привезення запчастин На моему авто зламалася КПП, шукав по оригінальному каталожному номеру запчастини. Гарно підібрали блок керування кпп, замінили його, все працює. Хочу висловити подяку керівнику компанії, Михайлу за своєчасне привезення запчастин
Переваги:
  1. Мають СТО
  2. Займаються тематикою комплексно
5 згодні 4 не згодні

Лишаю гарний відгук про відділ продажів компанії Iveco-man

Гарасимишин Микола Відгук додано 1 березня, 2019 год
Запчастини на Рено Магнум підібрані чітко, в гарному стані, і по наявності, вже встановив, ще раз подякував. Рекомендую до співпраці. Запчастини на Рено Магнум підібрані чітко, в гарному стані, і по наявності, вже встановив, ще раз подякував. Рекомендую до співпраці.
Переваги:
  1. низькі ціни
  2. Давно співпрацюю, дякую
Недоліки:
  1. завжди знайдеться незадоволений життям покупець

Отморозки полные!

Негодяйвась Игорь Відгук додано 1 березня, 2019 год
Тоже нашел этих товарищей через ОЛХ, повёлся что много объявлений, думал с профессионалами имею дело да и в цвет много деталей мне подходило. Как дошло дело до реального заказа, сразу начали мол скинь деньги на карточку и тех деталей что мне были нужны по цвету, не оказалось. В итоге купил на авториа, там и цены на порядок ниже, и никакой...  Читати відгук Тоже нашел этих товарищей через ОЛХ, повёлся что много объявлений, думал с профессионалами имею дело да и в цвет много деталей мне подходило. Как дошло дело до реального заказа, сразу начали мол скинь деньги на карточку и тех деталей что мне были нужны по цвету, не оказалось. В итоге купил на авториа, там и цены на порядок ниже, и никакой предоплаты не требуют. Кстати тоже ребята со Львова, большое им спасибо. Выслали в тот же день и смской продублировали номер заказа. А случайно наткнулся на отзывы, спасибо Дмитрию что не промолчал и понял как мне повезло. Всем удачных покупок!
6 згодні 4 не згодні

Дякую за співпрацю!

Рафаль Краковський Відгук додано 1 березня, 2019 год
Гірше конченого клієнта може бути тільки, ... не знаю навіть хто. Співчуваю вам пане, що у вас є такі клієнти, вчіть солов'їну барвінкову мову
Про компанію можу залишити тільки позитивні відгуки

Про компанію можу залишити тільки позитивні відгуки
Переваги:
  1. Відповідальні продавці
  2. Мають великий склад наявності
  3. Великий досвід роботи на ринку України
  4. низькі ціни
  5. Працювати одне задоволення
5 згодні 4 не згодні Показати 1 відповідь

Обережно негідники!!!

Дудкін КонЧенИй Відгук додано 1 березня, 2019 год
Замовив через ОЛХ запчастини, багато фото скидували, я погодився, заплатив гроші на карту та чекав біля 2 місяців, а з початку казали 10 діб максимум все казки розповідали, що десь іде. Потім взагалі перестали трубку брати. Але запчастини все таки відправили, але зовсім не ті, що були на фото та й прийшли пошкоджені тому що погано запаковані. Повністю згоден з...  Читати відгук Замовив через ОЛХ запчастини, багато фото скидували, я погодився, заплатив гроші на карту та чекав біля 2 місяців, а з початку казали 10 діб максимум все казки розповідали, що десь іде. Потім взагалі перестали трубку брати. Але запчастини все таки відправили, але зовсім не ті, що були на фото та й прийшли пошкоджені тому що погано запаковані. Повністю згоден з Дмитром. Тримайся друже!
Переваги:
  1. Ці шахраї на плюси не заслуговують.
Недоліки:
  1. 1. Дуже довго йде доставка, мабуть їде зі Сполучених Штатів Америки 2.Фото запчастини не відповідає фактичному 3. Персонал грубий, клієнт ніхто-гроші все 4.Ціни високі, запчастини неякісні
5 згодні 5 не згодні Показати 1 відповідь

Де замовити бу запчастини на Citroen c4 II B7

Олег Іващенко Відгук додано 1 березня, 2019 год
Ділюсь контактами гарної розборки, iveco-man.com.ua у Львові одна з а найкращих, купую запчастини на свою мишку. Замовляв петлі н дверку, проводку дверей, скло на двері, та дзеркало ліве. Все підійшло, після підкрасу встановив, все окей. Звертайтесь, раджу хлопців. Відомі у Львові, як старий надійний продавець. Ділюсь контактами гарної розборки, iveco-man.com.ua у Львові одна з а найкращих, купую запчастини на свою мишку. Замовляв петлі н дверку, проводку дверей, скло на двері, та дзеркало ліве. Все підійшло, після підкрасу встановив, все окей. Звертайтесь, раджу хлопців. Відомі у Львові, як старий надійний продавець.
Переваги:
  1. знаю давно їх
  2. багато мають запчастин
Недоліки:
  1. трошки ліняться :)

Автомобільні запчастини

Интернет-магазин ZVZ