Национальный Институт Рака відгуки

Национальный Институт Рака
1159 відгуків / 516979 переглядів

Нужна консультация

Лана-ланочка Відгук додано понеділок, 16 вересня
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, хорошего торакального хирурга. Очень нужна консультация!!! Если можно контакты. Спасибо Добрый день! Подскажите, пожалуйста, хорошего торакального хирурга. Очень нужна консультация!!! Если можно контакты. Спасибо

Передозування препаратами

Ткаченко Катерина Відгук додано понеділок, 16 вересня
Ось уже більше трьох місяців не перестає боліти моє серце. Син,Сергійко, пішов з життя 29 травня 2019 року. Йому ледь виповнилося 24 роки Я довго вагалась, але все ж вирішила написати. Отже, хочу сказати: якщо до вас чи до ваших рідних прийшло лихо, імя якому рак – ніколи повністю не покладайтеся на ваших лікарів, адже вони не Боги, а...  Читати відгук Ось уже більше трьох місяців не перестає боліти моє серце. Син,Сергійко, пішов з життя 29 травня 2019 року. Йому ледь виповнилося 24 роки Я довго вагалась, але все ж вирішила написати. Отже, хочу сказати: якщо до вас чи до ваших рідних прийшло лихо, імя якому рак – ніколи повністю не покладайтеся на ваших лікарів, адже вони не Боги, а такі ж самі люди як і ми з вами, і вони також можуть помилятися. Намагайтеся дізнатися якомога більше інформації про поставлений діагноз від інших медичних працівників, не соромтеся розпитати хворих.
Все почалося в далекому 2012 році, коли у моєї кровиночки на шиї з’явилися опухлі лімфовузли. Лікарі довго не могли визначити точний діагноз. Після численних аналізів і спостережень все ж дійшли висновку, що це «Лімфогранулематоз». Лікували в Полтавському онкологічному диспансері хіміотерапією. І коли хвороба відступила – ми були на сьомому небі від щастя. Але не так сталося як гадалося: Через 2 роки хвороба повернулася, але вже назва їй «Лімфома». Знову лікарня, знову аналізи, хіміотерапія. Кілька місяців лікування і стан здоров’я мого Сергійка пішов на поправку. Але і це було не останнє випробування у його житті. Через деякий час хвороба знову розцвіла з новою силою, але вже цього разу – це була «Хвороба Кастлемана». І знову все спочатку… (тільки я не можу зрозуміти, чому три діагнози і всі різні. Як же лікуватися? можливо онко й не було?). Але вже цього разу нас відправили на консультацію в Київський Національний інститут раку.
Перед від’їздом, в Полтавському онкодиспансері нас попередили, що по Кастлемана будуть лікувати Сергійка дороговартісним препаратом «Ритуксімаб».
Переступивши поріг цього інституту, я мала величезну надію, адже заклад надзвичайно авторитетний. 1 раз у 21 день ми прибували на лікування. Але лікували його не тільки «Ритуксімабом». До нього лікарі додали ще й хіміотерапію, що і стало для Сергійка фатальним. Сину просто передозували ліки під час чергового курсу хіміотерапії. Звичайно, у мене немає доказів, бо корпоративна етика не дозволила патологоанатому написати правду у своєму висновку. Та я на власні очі бачила який вигляд мали серце і легені моєї дитини (спортсмена, до речі !). Це було суцільним місивом, а експерт зізнався, що такий вигляд можуть мати органи лише 90-річної людини, і що у Сергійка сильна хімічна інтоксикація(отруєння хімічними препаратами). Призначені хіміопрепарати просто спалили серце, не кажучи вже про легені та печінку. Всього півтора місяці пройшло після шести курсів хіміотерапії. Сєрьожа побув дома всього 1,5 місяці. Потім його стан погіршився і ми звернулися у Полтавський онкологічний диспансер, в якому лікарі боролися за його життя до останньої хвилини, лікуючи не онко хворобу, а вже хімічну інтоксикацію. Під час першого огляду лікарі повідомили мені, що у мого сина серце збільшене в 3 рази за норму і працює лише на 30%, а легені вже почали розкладатися. Лікування не допомагало, все його тіло почало отікати. За дев’ять днів дитини не стало. Його сердечко просто не витримало таких навантажень.
Тому я, як мати, закликаю усіх: не зачаровуйтеся гарною вивіскою Київського Національного інституту раку. Перевіряйте що, коли, з якої тари крапають вам чи вашим рідним. По можливості – купуйте препарати самостійно, слідкуйте чи саме їх вводять у систему. Розпитуйте лікарів постійно, адже від їхніх помилок хтось може втратити життя! Вимагайте, щоб усе було задокументовано, зберігайте всі довідки та виписки і на вимогу віддавайте лише копії. Обов’язково прочитайте в інструкції до лікарських засобів про їхню побічну дію, поєднання з іншими ліками і скажіть медперсоналу, якщо раптом чогось не зрозуміли чи у чомусь засумнівалися.
Сподіваюсь мій відгук допоможе комусь під час лікування. Бажаю всім перемогти свої недуги.

Отличное обслуживание

Кащенко с.р Відгук додано середа, 11 вересня
Хотим выразить благодарность всему персаналу отделения амбулаторного лечения химии терапии доктор шепель и всем медсестрам Хотим выразить благодарность всему персаналу отделения амбулаторного лечения химии терапии доктор шепель и всем медсестрам

Лялькин С.А.

Ира Відгук додано п'ятниця, 6 вересня
Очень неоднозначный доктор. Поехали по совету знакомых, возвращаться к нему не хочется. Корона на голове, видимо плохо "задобрили". Очень неоднозначный доктор. Поехали по совету знакомых, возвращаться к нему не хочется. Корона на голове, видимо плохо "задобрили".

Профессор Стаховский Э.А.

Ирина Відгук додано вівторок, 3 вересня
Самый лучший не только в Украине, но и в Европе! Без преувеличения. Если вы попадете к нему в руки - считай, вы спасены. Умнейший доктор, профессор, очень чуткий, сдержанный, спокойный. Сделал операцию моему отцу при сложных вводых данных ( слабое сердце и угроза кровотечения при низких тромбоцитах). отказали все, но не он. отменил химию и биопсию, назначенную его сыном. Провел...  Читати відгук Самый лучший не только в Украине, но и в Европе! Без преувеличения. Если вы попадете к нему в руки - считай, вы спасены. Умнейший доктор, профессор, очень чуткий, сдержанный, спокойный. Сделал операцию моему отцу при сложных вводых данных ( слабое сердце и угроза кровотечения при низких тромбоцитах). отказали все, но не он. отменил химию и биопсию, назначенную его сыном. Провел мастерски операцию, папа бегает ракетой теперь ( был Ca мочевого пузыря). Врач от Бога, мы будем молиться за ваше здоровье, Эдуард Александрович! Пусть ваши золотые руки никогда не болят. Лечащий врач - Кононенко А.А. - тоже очень умный доктор, заведующий отделением онкоурологии, ассистировал профессору. все 10 дней, проведенные в отделении, мы чувствовали заботу от этих двух людей. Самая приятная медсестра там - Инночка. мой отзыв - от начала до конца - чистая правда. всем здоровья и добра!
Переваги:
  1. светило медицины
1 згоден

Профессор Стаховский Э.А.

Ирина Відгук додано вівторок, 3 вересня
БЕЗ преувеличения - могу сказать что это ЛУЧШИЙ врач в Европе ( да, это правда!) по онкоурологии. Очень сдержанный, спокойный, говорит все по делу, спас моего отца, взялся за операцию при сложных данных( слабое сердце и возможность кровотечения, тк были низкие тромбоциты). Отказали ВСЕ, кроме него. Низкий поклон Вам. Доктор от Бога. Пусть ваши золотые руки никогда не болят....  Читати відгук БЕЗ преувеличения - могу сказать что это ЛУЧШИЙ врач в Европе ( да, это правда!) по онкоурологии. Очень сдержанный, спокойный, говорит все по делу, спас моего отца, взялся за операцию при сложных данных( слабое сердце и возможность кровотечения, тк были низкие тромбоциты). Отказали ВСЕ, кроме него. Низкий поклон Вам. Доктор от Бога. Пусть ваши золотые руки никогда не болят. Все, кто пишет грязные слова про Эдуарда Адександровича - побойтесь Бога, мы все под ним ходим и наговаривать просто подло! Если Вам посчастливилось попасть в руки к данному доктору - Вам очень повезло...еще раз СПАСИБО за спасенную жизнь!!!
Переваги:
  1. очень знающий, спокойный, интеллигентный, сочувствующий
Недоліки:
  1. ни одного нет!

Филоненко - очень грамотный спец своего дела!

Анастасия Відгук додано вівторок, 27 серпня
Для меня, как пациента и молодой современной девушки очень важно знать, что твой доктор развивается, участвует в международных конференциях, изучает дополнительную литературу, да и просто идёт в ногу со временем! Спасибо Екатерине Сергеевне за это! Ответственность, глубокие знания своего дела, внимание к пациенту, оперативность действий - этими словами вкратце могу охарактеризовать этого доктора. Спасибо за жизнь! Для меня, как пациента и молодой современной девушки очень важно знать, что твой доктор развивается, участвует в международных конференциях, изучает дополнительную литературу, да и просто идёт в ногу со временем! Спасибо Екатерине Сергеевне за это! Ответственность, глубокие знания своего дела, внимание к пациенту, оперативность действий - этими словами вкратце могу охарактеризовать этого доктора. Спасибо за жизнь!

Коли думали що це ДНО

Миколай Відгук додано п'ятниця, 23 серпня
Та знизу постукали
Сьогоднi прийшли в полiклiнiку на чергову хiмiю- та зову сидит Шепiль! Ще й посмiхаеться. В мене слiв нема. Такий скандал, НАБУ, СБУ - зловили на гарячому а вiн й далi працюе. Сьогоднi прийняв безкоштовно, мабуть боiться (мiсяць тому заплатили 16 тыс грн за лiки).
Та знизу постукали
Недоліки:
  1. Страшна корупцiя

СПАСИБО ЗА ЖИЗНЬ!!!

Светлана Відгук додано п'ятниця, 23 серпня
Лечилась в отделении малоинвазионной та эндоскопической хирургии. Меня вернули к жизни и это не пустые слова. Сколько доброты, тепла, уважения к пациентам, мастерства, самоотдачи не встречала за свои 53 года нигде.
+ отделение созданное Богом
- жаль что нельзя таких отделений организовать еще, и еще. и еще - очень уж в них нуждаются
+ отделение созданное Богом

Подяка Уповноваженому з антикорупційної роботи в інституті раку

Андрій Відгук додано четвер, 22 серпня
Хочу висловити подяку уповноваженому з антикорупційної роботи, нарешті злочинців у халатах, які заробляли на онкохворих затримано і будемо сподіватись, що суд винесе їм справедливе покарання. Я особисто лікувався в поліклініці, спілкувався із головним лікарем, проходив сеанси хіміотерапії, неодноразово платив чималі кошти. Великий респект, продовжуйте робити свою справу!!! Хочу висловити подяку уповноваженому з антикорупційної роботи, нарешті злочинців у халатах, які заробляли на онкохворих затримано і будемо сподіватись, що суд винесе їм справедливе покарання. Я особисто лікувався в поліклініці, спілкувався із головним лікарем, проходив сеанси хіміотерапії, неодноразово платив чималі кошти. Великий респект, продовжуйте робити свою справу!!!

Віддам ліки

Гость Відгук додано четвер, 22 серпня
Залишився порошок для ін'єкцій солу-медрол. Полегшує дуже добре стан після хіміотерапії. Віддам!!!
Термін придатності до вересня.
Термін придатності до вересня.
Переваги:
  1. Рятують людей
Недоліки:
  1. Залежить від відділення

Ужасное место

Дмитрий Владиславович Відгук додано середа, 21 серпня
Направили с областного центра на консультацию к химиотерапевту. Очереди нереальные, грязище, врач нормальный но капельницу ждали 2 часа- это как вообще? На вопрос почему так, это же больные люди- ответ у нас нет медсестёр. Направили с областного центра на консультацию к химиотерапевту. Очереди нереальные, грязище, врач нормальный но капельницу ждали 2 часа- это как вообще? На вопрос почему так, это же больные люди- ответ у нас нет медсестёр.
Переваги:
  1. Бесплатные лекарства
Недоліки:
  1. Очереди на капельницу по 2 часа.

хорошая педагогическая база для студентов

Любовь Шеина Відгук додано вівторок, 20 серпня
Высоко профессиональный коллектив, который активно участвует в различных научных международных проектах. У таких специалистов есть в чем перенять многолетний опыт. Высоко профессиональный коллектив, который активно участвует в различных научных международных проектах. У таких специалистов есть в чем перенять многолетний опыт.
Переваги:
  1. студенты имеют возможность ознакомится с различными современными медицинскими технологиями и приборами на практике.
Недоліки:
  1. условия аудиторий желают капитального ремонта, но это больше вопрос к привлечению финансированию

Институт рака здесь помогают.

Ольга Игнатова Відгук додано 18 серпня, 2019 год
Нам тоже помогли в Институте Рака. Я хочу выделить человека который помог и спас мою дочь .Таких врачей в наше время еденицы.В нашем городе нас с ребенком гоняли от одного врача к другому.на протяжении полугода.Аркадий Григорьевич Высоцкий сделал дочери операцию непобоюсь этого слова на высочайшем профессиональном уровне. Моя семья будет молиться за Аркадия Григорьевича. Такие врачи боряться за жизнь человека...  Читати відгук Нам тоже помогли в Институте Рака. Я хочу выделить человека который помог и спас мою дочь .Таких врачей в наше время еденицы.В нашем городе нас с ребенком гоняли от одного врача к другому.на протяжении полугода.Аркадий Григорьевич Высоцкий сделал дочери операцию непобоюсь этого слова на высочайшем профессиональном уровне. Моя семья будет молиться за Аркадия Григорьевича. Такие врачи боряться за жизнь человека а неставят это на поток.Центр Рака это единственное место где нам помогли и не отказались от нас.

КОНФЛІКТ ТАЛАНТУ І ДЕБІЛІВ

Гость Відгук додано 18 серпня, 2019 год
Іншими словами подію, яку озвучили в медіа, не назвати. Єдина в державі УКРАЇНА медична установа, де реально рятують від смерті людей. Проте, рятують людей реально одиниці надзвичайно талановитих лікарів, при цьому основна маса "рятівників" займаються лише інтригами, цькуванням і підставами лікарів, які рятують людей. Що ж поробиш, коли в житті завжди бездарність "виїзджала" на підлості. Я, людина, похована "коновалами"...  Читати відгук Іншими словами подію, яку озвучили в медіа, не назвати. Єдина в державі УКРАЇНА медична установа, де реально рятують від смерті людей. Проте, рятують людей реально одиниці надзвичайно талановитих лікарів, при цьому основна маса "рятівників" займаються лише інтригами, цькуванням і підставами лікарів, які рятують людей. Що ж поробиш, коли в житті завжди бездарність "виїзджала" на підлості. Я, людина, похована "коновалами" обласного рівня, яку, можна сказати, воскресили в Національному інституті раку, хотів би звернутися, до тих людей, що вершать зараз правосуддя,- згадайте історію комуністичної боротьби з лікарями і наслідки боротьби і ... завжди памятайте, що Ви і Ваші рідні в даний час на всі 99 відсотків маєте шанс захворіти на рак. Маючи гіркий досвід, запевняю Вас, що спасіння Ви зможете знайти лише в Національному інституті раку. Люди, які рятують і лікують людей, наживатися на бідних не будуть. Що ж, бездарність вперед, - вас багато, вас не подолати !!!

Важно!!!советую ознакомится с текстом.

Ирина Відгук додано 17 серпня, 2019 год
Добрый день,хочу поделиться своей историей которая случилась 27.06.19года. У моей мамы меланома третьей стадии с рецидивом на надпочечник. Операцию нам не назначали пока опухоль не достигла 20 сантиметров.весь этот период мы сдавали дорогостоющие анализы,и ни один не показал точный диагноз. Врачи не зная точного диагноза взялись за операцию. Перед операцией оплатили 13тысяч расходных материалов,в списке были даже халаты и...  Читати відгук Добрый день,хочу поделиться своей историей которая случилась 27.06.19года. У моей мамы меланома третьей стадии с рецидивом на надпочечник. Операцию нам не назначали пока опухоль не достигла 20 сантиметров.весь этот период мы сдавали дорогостоющие анализы,и ни один не показал точный диагноз. Врачи не зная точного диагноза взялись за операцию. Перед операцией оплатили 13тысяч расходных материалов,в списке были даже халаты и хирургические наборы,а разве институт Рака не спонсируют?Более того дополнительные материалы 7тыс а также 8 тыс анастезиолог.
Операцию по словам хирурга,он же и заведует о делом брюшной области,Васильев,операция длилась около 12часов, и так же с его слов,операция прошла хорошо,была удалена опухаль и почищенны лимфоузлы. Сказал приехать на обследование через 3 месяца.
Через 2 недели с хорошей выпиской нас выписали домой,но в последний день нашего нахождения в больнице,онколог Сикачев Сергей Сергеевич отправил нас на повторное МРТ и КТ,результат нам не отдали и сказали все хорошо.
Через 3 дня у мамы начало покрываться тело шишками и мучить ужасные боли.
По звонку Сикачев не говорил причину появления таких симптомов, сказал перезвонить завтра. На следующий день он сказал что у мамы уже 4 стадия меланомы и метастазы были уже везде и химию делать отказался.
Так что хочу сказать огромное спасибо этим гнидам за то,что сломали человеческую жизнь,и оплатили мы более 150 тысяч. Советую туда не обращаться.

Подяка людям в білих халатах.

Наталя Відгук додано 15 серпня, 2019 год
Хто потрапляє до даної установи, той знає, як важко переносити хворобу - і фізично, і морально. Звернувшись за допомогою, я зустріла насамперед чуйних працівників в реєстратурі поліклініки, які грамотно і кваліфіковано допомогли зорієнтуватися у поліклініці. На прийомі була у лікаря Дунаєвської Вікторії Вікторівни, де могла переконатися, що це - фахівець своєї справи, толерантна та чуйна людина. Отримала консультацію. Дякую....  Читати відгук Хто потрапляє до даної установи, той знає, як важко переносити хворобу - і фізично, і морально. Звернувшись за допомогою, я зустріла насамперед чуйних працівників в реєстратурі поліклініки, які грамотно і кваліфіковано допомогли зорієнтуватися у поліклініці. На прийомі була у лікаря Дунаєвської Вікторії Вікторівни, де могла переконатися, що це - фахівець своєї справи, толерантна та чуйна людина. Отримала консультацію. Дякую. Здоров'я всім.

Отделение опухолей пищевода и желудка

Папуша Анжелика Відгук додано 12 серпня, 2019 год
Хочу выразить свою благодарность Национальному институту Рака, особенно отделению опухолей пищевода и желудка. Большое спасибо заведующему отделения Кондрацкому Юрию Николаевичу за профессионализм, хорошее отношение к пациентам, за его золотые руки в его нелёгкой работе.
Отдельно благодарю врачей Назаренко Инну Святославовну и Колесник Андрея Владимировича за внимание, выдержку и заботу.
Девочки мед. сестры все внимательные, отзывчивые, вежливые, доброжелательные.
Спасибо огромное...  Читати відгук
Девочки мед. сестры все внимательные, отзывчивые, вежливые, доброжелательные.
Спасибо огромное всем Вам за то, что вы есть!
Переваги:
  1. +

Подяка Висоцькому Аркадію Григоровичу

Гость Відгук додано 6 серпня, 2019 год
В березні цього року у мого тата діагностували рак лівої легені. Страшні та важкі дні очікування результату біопсії перетворились в пекло. Діагноз звучав як вирок «Дрібноклітина (лімфоцитопобідна) карцинома легені», неоперабельний. З діагнозом « Переферичний Са в/долі лівої легені. Mts...  Читати відгук В березні цього року у мого тата діагностували рак лівої легені. Страшні та важкі дні очікування результату біопсії перетворились в пекло. Діагноз звучав як вирок «Дрібноклітина (лімфоцитопобідна) карцинома легені», неоперабельний. З діагнозом « Переферичний Са в/долі лівої легені. Mts в легені. pT3N1M1 G4 gr.IVA кл.гр.ІІ, нас направили в Житомирський Обласний Онкологічний Диспансер, на проходження хімії терапії. Дякувати Богові у світі багато добрих людей, і завдяки пораді такої людини, хай Бог дає йому здоров’я та багато років життя, ми поїхали до Інституту раку м. Київ. В Інституті нам була назначена зустріч з Професором Висоцьким Аркадіє Григоровичем. Переглянувши наші результати він запропонував перевірити результати біопсії, і як виявилось не даремно, ЗМІНА ДІАГНОЗУ, «базалоїдна плоскоклітина карцинома легені» можна оперувати. За порадою Аркадія Григоровича ми завершили чотири курси хімії терапії, щоб зменшити пухлину, і з результатами комп’ютерної томографії приїхали повторно. Радість, віра та надія повернулись в наші серця після слів Професора: « Пухлина зменшилась в двічі, можемо оперувати.» - і одразу призначив дату операції. Хочу висловити безмежну вдячність Висоцькому Аркадію Григоровичу за професіоналізм та вдало проведену операцію моєму татові. Він з'явився на нашому шляху в той момент, коли здавалося, що уже нічим не допомогти. Передати нашу вдячність та щастя неможливо словами. Лікар від Бога, золоті руки, ас у своїй справі. Операцію провів відмінно, ювелірно, дав шанс моєму татові бути щасливим і просто жити. Низький Вам уклін Аркадій Григорович за ваші золоті руки, бажаємо Вам міцного здоров’я, Божого благословення, натхнення у вашій нелегкій праці, довгих років життя, щоб допомогати ще багатьом людям. Хочу побажати Вам подальших професійних успіхів, довгого і щасливого життя Вам і Вашій родині.

Подскажите к кому обратиться -Саркома Юинга

Анна Відгук додано 4 серпня, 2019 год
Здравствуйте, мужу поставили диагноз Саркома Юинга, к кому обратиться за консультацией о возможном лечении? Может у кого-то есть контакты. Мы из другой области, до Киева далеко, состояние тяжелое, есть ли возможность предварительной консультации, возьмутся ли за наш случай или только ехать. Спасибо. Здравствуйте, мужу поставили диагноз Саркома Юинга, к кому обратиться за консультацией о возможном лечении? Может у кого-то есть контакты. Мы из другой области, до Киева далеко, состояние тяжелое, есть ли возможность предварительной консультации, возьмутся ли за наш случай или только ехать. Спасибо.

Очень нужна помощь

Катя Відгук додано 1 серпня, 2019 год
Подскажите пожалуйста контакты Звирыча Виталия Васильевича у папы обнаружили рак прямой кишки, мы из Запорожской области , хотели бы с ним созвониться!!!!!!!!!!! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! Подскажите пожалуйста контакты Звирыча Виталия Васильевича у папы обнаружили рак прямой кишки, мы из Запорожской области , хотели бы с ним созвониться!!!!!!!!!!! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!

Хорошее качество обслуживания.

Марина Відгук додано 31 липня, 2019 год
Очень благодарна доктору Высоцкому Аркадию Григорьевичу.Профессионал своего дела. Внимательно выслушал, изучил материалы и разобравшись в ситуации назначил дополнительные обследования и анализы, подготовил к операции. Прооперировал мою маму в июне 2019года. Профессионазизма у врача на 100% и отношение к пациентам тоже чудесное! Рекомендую!!! И отдельное спасибо за высший уровень мед персонала в Нац.Институте рака в Киеве! Очень благодарна доктору Высоцкому Аркадию Григорьевичу.Профессионал своего дела. Внимательно выслушал, изучил материалы и разобравшись в ситуации назначил дополнительные обследования и анализы, подготовил к операции. Прооперировал мою маму в июне 2019года. Профессионазизма у врача на 100% и отношение к пациентам тоже чудесное! Рекомендую!!! И отдельное спасибо за высший уровень мед персонала в Нац.Институте рака в Киеве!

Проктология

Гость Відгук додано 26 липня, 2019 год
Здравствуйте! Помогите найти хорошего проктолога. У мамы после повторного облучения образовалась язва в прямой кишке. Нужна консультация. Здравствуйте! Помогите найти хорошего проктолога. У мамы после повторного облучения образовалась язва в прямой кишке. Нужна консультация.

Срочно потрібен номер телефону

Цабій К. Відгук додано 26 липня, 2019 год
Доброго дня. Ми з другої області, були на консультації у лікаря Войленко Олега Анатолійовича - є консультативний висновок, але номер телефона загубили. Тепер потрібно срочно звязатись для призначення операції з видалення пухлини (почка та лімфовузол). Підскажіть будь-ласка! Доброго дня. Ми з другої області, були на консультації у лікаря Войленко Олега Анатолійовича - є консультативний висновок, але номер телефона загубили. Тепер потрібно срочно звязатись для призначення операції з видалення пухлини (почка та лімфовузол). Підскажіть будь-ласка!

Гинеколог не дай Бог

Настя Єгорова Відгук додано 20 липня, 2019 год
Померла пацієнтка Дунаєвської Мене дивує, як можна жити і так нагло не боятись Бога
Тебе народила жінка,а не вовчиця Хоча вовки на таке не здатні
Тебе народила жінка,а не вовчиця Хоча вовки на таке не здатні

Шепиль Александр Владимирович

Мищенко Ольга Відгук додано 13 липня, 2019 год
Здравствуйте! Хочу выразить свою благодарность Доктору Шепиль Александру Владимировичу, за содействии в получении необходимой мне терапии, подробною консультацию, а главное в человеческом отношении. И отдельное спасибо девочкам-медсёстрам в отделение, вежливые, приятные и внимательные. Здравствуйте! Хочу выразить свою благодарность Доктору Шепиль Александру Владимировичу, за содействии в получении необходимой мне терапии, подробною консультацию, а главное в человеческом отношении. И отдельное спасибо девочкам-медсёстрам в отделение, вежливые, приятные и внимательные.
Переваги:
  1. Профессионализм
Недоліки:
  1. отсутствуют

Высоцкий Аркадий Григорьевич

Семья Игнатовых Відгук додано 12 липня, 2019 год
Хочу выразить огромную благодарность замечательному врачу
Хочу выразить огромную благодарность замечательному врачу
Высоцкому Аркадию Григорьевичу! То что Вы сделали для нашей семьи трудно передать словами(за второе рождение нашей дочери Анастасии) в нашей не простой ситуации не было большого выбора так как опухоль на 90 процентов перекрывала левое лёгкое но благодаря золотым рукам огромному опыту и профессионализму Аркадий Григорьевич совершил не возможное провёл операцию на высшем уровне и спас нашему ребёнку лёгкое (после такой не простой операции на второй день мы уже гуляли по улице это просто чудо) пока у нас есть такие специалисты как Вы нам не стоит бояться наша жизнь в надёжных руках спасибо Вам огромное за то что Вы есть!!!
Переваги:
  1. замечательная больница чуткий персонал хорошие условия для больных (ощущения пансионата а не больничных стен)

Подскажите пожалуйста

Светлана Відгук додано 12 липня, 2019 год
Добрый вечер! Подскажите пожалуйста делают ли радиоактивный йод с терогеном? Диагноз папиллярный рак щитовидной железы с метостазами.Сколько стоит и как долго ждать очередь? Спасибо.svetlanakonnova@mail.ru Добрый вечер! Подскажите пожалуйста делают ли радиоактивный йод с терогеном? Диагноз папиллярный рак щитовидной железы с метостазами.Сколько стоит и как долго ждать очередь? Спасибо.svetlanakonnova@mail.ru

Лікар Яценко Л. Д.

Гость Відгук додано 3 липня, 2019 год
Це не лікар, це машина для заробляння грошей, якщо відмовляюся купувати в неї препарат, відразу відмовляється від хворого, біжить, щоб хворого переписали на іншого лікаря Це не лікар, це машина для заробляння грошей, якщо відмовляюся купувати в неї препарат, відразу відмовляється від хворого, біжить, щоб хворого переписали на іншого лікаря

Онко-урология! Пожалуйста, дайте контакты хорошего врача

Гость Відгук додано 3 липня, 2019 год
Пожалуйста поделитесь контактами хорошего врача уролога. К кому можно обратиться? В Киеве никогда не была, ничего незнаю. Сегодня очень нужно! 0990124287 Ирина Пожалуйста поделитесь контактами хорошего врача уролога. К кому можно обратиться? В Киеве никогда не была, ничего незнаю. Сегодня очень нужно! 0990124287 Ирина

Национальный Институт Рака

Національний інститут раку України (НІР) – це клінічний та дослідницький міжнародно-акредитований онкологічний центр, що є невід’ємною частиною спеціалізованої, висококваліфікованої медичної допомоги в Україні. НІР охоплює всі аспекти контролю за онкологічними...
Адрес: Киев, вулиця Михайла Ломоносова, 33/43
Телефон: 044 257 9315

Клініки

Smart Medical Center (Смарт Медикал Центр)
Smart Medical Center (Смарт Медикал Центр)

60 відгуків
Медиком