Прекрасное отношение к детям! - Відгуки про Медиком

Медиком
Юлия Відгук додано 14 червня, 2019 год 29 переглядів
 Відгук про Медиком за адресою Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д Обслуживаемся всей семьей в Медикоме и очень довольны! Особенно нравится Серга Елена Николаевна. С детками - только к ней. Ждем вот сейчас, когда появятся вакцины - и сразу на прием)

Коментарі до відгуку

Відповідь представника Медиком 18 червня, 2019 год
Уважаемая Юлия, благодарим вас за оставленный отзыв! Спасибо за доверие, которое вы оказываете нашей клинике. Желаем крепкого здоровья вам и вашим близким!

С уважением,
клиника МЕДИКОМ

Клініки Київ: відгуки

Відгук про Клініки Київ. Відгуки пацієнтів про клініки Києва та України. Каталог клінік, адреси, телефони. Відгуки про Дитячі клініки, Гінекологічні клініки, Стоматологічні клініки і багато іншого

Медицинский центр «Айвимед»

Медичні центри, Киев, ул. Авиаконструктора Антонова, д. 2-б
4.1
90 відгуків
20314 переглядів
Уважно при виборі лікаря Найбільше в життя шкоду, що звернулася в цю клініку, зокрема до психічно хворої лигирди! Дівчата, читайте правдиві, живі відгуки, а не ті, що вони самі собі пишуть. Це клініка з дверей віє злом.
Доброго дня! Ми відкриті до діалогу, але пацієнт з такими даними, як «Квітка-Закарпаття», відсутній у базі пацієнтів нашої клініки. Також ми...

Медиком

1992 год – Врач-невропатолог Скурихин Игорь Вадимович и врач-анестезиолог Скурихин Александр Вадимович приняли решение создать частную медицинскую практику.
Таким образом, в 1992 году была создана первая частная клиника в Украине.

Клініки

Клиника Гармония здоровья