Агентство «Магістр» відгуки

magistr.in.ua
4 відгука / 396 переглядів

Дуже вдячна менеджеру Аллі

Юля Відгук додано 9 хв 8 сек тому
Хочу залишити позитивний відгук про співпрацю із агенцією Магістр, оскільки дані люди допомогли мені із написанням важкої термінової дипломної роботу. Попередня агенція не те що не виконала роботу вчасно, але і зробила її неякісно. Алла дала мені можливість спілкування із виконавцем роботи, вона за нереально короткий час врятувала мені захист. Робота була хорошої якості, керівник зробила тільки декілька зауважень...  Читати відгук Хочу залишити позитивний відгук про співпрацю із агенцією Магістр, оскільки дані люди допомогли мені із написанням важкої термінової дипломної роботу. Попередня агенція не те що не виконала роботу вчасно, але і зробила її неякісно. Алла дала мені можливість спілкування із виконавцем роботи, вона за нереально короткий час врятувала мені захист. Робота була хорошої якості, керівник зробила тільки декілька зауважень щодо оформлення роботи, по змісту зауваження були відсутні, тому правки зайняли тільки декілька годин. Рекомендую!

Складна тема - не проблема

Тома Відгук додано 26 червня, 2019 год
Заказувала курсову роботу з права. Задоволена співпрацею, оскільки тільки тут знайшли мені виконавця, який взявзя за дану тему. Попередні агенції – відмовляли, не буду їм тут залишати негативні відгуки чи антирекламу. Після рецензії робота була допрацьована, всі зауваження керівника були виконані повністю. Хочу відмітити високий рівень унікальності і наявність великої кількості посилань на літературу. При цьому відразу видно, що посилання...  Читати відгук Заказувала курсову роботу з права. Задоволена співпрацею, оскільки тільки тут знайшли мені виконавця, який взявзя за дану тему. Попередні агенції – відмовляли, не буду їм тут залишати негативні відгуки чи антирекламу. Після рецензії робота була допрацьована, всі зауваження керівника були виконані повністю. Хочу відмітити високий рівень унікальності і наявність великої кількості посилань на літературу. При цьому відразу видно, що посилання є справжніми, і автори відповідально відносяться до роботи. Буду звертатися сюди ще, усім рекомендую.
Переваги:
  1. Унікальність 75%
  2. Відповідальне ставлення до роботи
Недоліки:
  1. -

Хороша робота

Василь Відгук додано 11 червня, 2019 год
Вдячний друзям, які порекомендували цю компанію. Потрібно було написати магістерську роботу. Тема була надто складною для мене. Велике спасибі консультантові, який зробив роботу зрозумілою. І захистився добре. По оформленню зауважень не було. В цілому я задоволений роботою компанії! Вдячний друзям, які порекомендували цю компанію. Потрібно було написати магістерську роботу. Тема була надто складною для мене. Велике спасибі консультантові, який зробив роботу зрозумілою. І захистився добре. По оформленню зауважень не було. В цілому я задоволений роботою компанії!
Переваги:
  1. Вміло підібрано матеріал по темі
  2. Не було суттєвих зауважень по роботі
Недоліки:
  1. Немає

magistr.in.ua

Гость Відгук додано 14 квітня, 2019 год
Заказал магистерскую роботу, на сайте написано что все професионально и так далее! Роботу заказал на 120 страниц, прислали ЗАКОНЧЕНУЮ РОБОТУ всего на 70 страниц, анотацию випросил и то прислали отдельно, грубят, делают не так как я указал у условия Заказал магистерскую роботу, на сайте написано что все професионально и так далее! Роботу заказал на 120 страниц, прислали ЗАКОНЧЕНУЮ РОБОТУ всего на 70 страниц, анотацию випросил и то прислали отдельно, грубят, делают не так как я указал у условия

Дипломи на замовлення

zakazat-kursovik.kiev.ua