Техніка Одяг Супермаркети електроніки Меблі Продовольчі супермаркети Косметика та парфюмерія Взуття Мережа супермаркетів Різне Будівельні матеріали Ювелірні вироби Цифрова техніка Інтернет-магазини Товари для дому Гіпермаркети Продукти харчування Товари для дітей Аксесуари Побутова техніка Торгові центри Електроніка Автомобільні запчастини Магазини спорт товарів Телемагазин Оптика Товари для спорту та відпочинку Рибні магазини Зоомагазин Сільгосптехніка Книжковий магазин Товари для полювання та риболовлі Бутік Гуртова торгівля Жіноча білизна Магазин подарунків Спідня білизна Квітковий магазин Магазини чай та кава Сантехніка Універмаги Виномаркети Товари для здоров'я Матеріали для шиття Музичні інструменти Спортивне харчування Кондитерські вироби Мотозапчастини Товари для саду та городу Магазини Пива Чорна п'ятниця Термометри Готелі Затоки Відпочинок на Чорному морі
Відгуки:

Магазини: представники

На нашому сайті відгуків відповідають офіційні представники компаній

Популярні відгуки в розділі Магазини

Найпопулярніші відгуки з розділу магазини.

Магазини

Відгуки про магазини. Думка покупців про якість обслуговування. Каталог відгуків про продуктові магазини, інтернет-магазини, магазини електроніки, побутової техніки та багато інших

Фокстрот

Супермаркети електроніки, Киев, просп. Генерала Ватутина, 2т
1.5
4282 відгука
823669 переглядів
Покупал электроплитку Обслуживание хорошее, помогли подобрать товар. Организовали доставку в удобное время. Консультанты не навязчивые
Фокстрот Ответ представителя Фокстрот
5 годин 15 хв тому
Вітаємо) Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені покупкою та нашим сервісом. Бажаємо надалі тільки приємних покупок в мережі наших...

Приймаю