Техніка Одяг Супермаркети електроніки Меблі Продовольчі супермаркети Косметика та парфюмерія Взуття Мережа супермаркетів Різне Будівельні матеріали Ювелірні вироби Цифрова техніка Інтернет-магазини Товари для дому Гіпермаркети Продукти харчування Товари для дітей Аксесуари Побутова техніка Торгові центри Електроніка Автомобільні запчастини Магазини спорт товарів Телемагазин Оптика Товари для спорту та відпочинку Рибні магазини Зоомагазин Сільгосптехніка Книжковий магазин Товари для полювання та риболовлі Бутік Гуртова торгівля Жіноча білизна Магазин подарунків Спідня білизна Квітковий магазин Магазини чай та кава Сантехніка Універмаги Виномаркети Товари для здоров'я Матеріали для шиття Музичні інструменти Спортивне харчування Кондитерські вироби Мотозапчастини Товари для саду та городу Магазини Пива Чорна п'ятниця Термометри Готелі Затоки Відпочинок на Чорному морі
Відгуки:

Магазини: представники

На нашому сайті відгуків відповідають офіційні представники компаній

Популярні відгуки в розділі Магазини

Найпопулярніші відгуки з розділу магазини.

Магазини

Відгуки про магазини. Думка покупців про якість обслуговування. Каталог відгуків про продуктові магазини, інтернет-магазини, магазини електроніки, побутової техніки та багато інших

Интернет-магазин "Lamoda"

Одяг
7536 відгуків
594889 переглядів
Самый удобный и клиентоориентированный сайт. На мой взгляд, самый удобный и клиентоориентированный сайт среди подобных, которые осуществляют свою деятельность на интернет пространстве Украины.
Lamoda Ответ представителя Lamoda
2 години 6 хв тому
Дмитрий, здравствуйте! Рады, что наш сервис приносит лишь положительные эмоции. Будем стараться держать этот уровень, чтобы наша дружба продлилась еще много...

BROCARD

Косметика та парфюмерія
2.3
609 відгуків
189930 переглядів
Жахлива покупка Самі магазини задовольняють усі потреби - обслуговування гарне. Але интернет-магазин ЖАХ. Не перший раз купую собі парфуми і в котрий раз підробка. Не купуйте Chloe.
BROCARD Ответ представителя BROCARD
7 годин 10 хв тому
Доброго дня, Інна. Дякуємо за відгук. Хочемо вас запевнити, що всі товари, які представлені в магазинах BROCARD, а також в...

Приймаю