la-ua.com интернет-магазин відгуки

Відгуки власників, клієнтів та автолюбителів
3 відгука / 1092 перегляда

Браковані підкрилки

Гость (Украина, Irpin) Відгук додано 25 жовтня, 2018 год
Замовив підкрилки для Лачетті 18.10.18 в Вінниці.Менеджер порекомендував Нор-Пласт.Одержав в Відділенні нової пошти.При огляді виявив,що лівий підкрилок товстіший і жорсткіший за правий.Хотів вернути,але вирішив,що спочатку попробую встановити-на швидкість не впливає.Приклав-однозначно не можна визначити чи підійде.В результаті-в підкрилку 3 овори для саморізів, в колісній арці також і підкрилок взагалі не лягає.Повернути не можна-зробив три отвори.Приймають парами.La-ua не може пояснити,чому підкрилки приїхали...  Читати відгук Замовив підкрилки для Лачетті 18.10.18 в Вінниці.Менеджер порекомендував Нор-Пласт.Одержав в Відділенні нової пошти.При огляді виявив,що лівий підкрилок товстіший і жорсткіший за правий.Хотів вернути,але вирішив,що спочатку попробую встановити-на швидкість не впливає.Приклав-однозначно не можна визначити чи підійде.В результаті-в підкрилку 3 овори для саморізів, в колісній арці також і підкрилок взагалі не лягає.Повернути не можна-зробив три отвори.Приймають парами.La-ua не може пояснити,чому підкрилки приїхали різні.По присланих фото вони не знайшли підтверження,хоча явно видно,що підкрилки різні.Нор-пласт це просто хлам.І торгує ними така-ж контора.Нормальна,солідна фірма напевно-би забрала-клієнт трохи завжди правіший.

Увага! Аферисти!

Михайло (Украина, Коломия) Відгук додано 5 липня, 2018 год
Купив комплект ковриків для автомобіля Toyota Corolla Verso 2002 року випуску. Коврики вислали дуже швидко, ніхто не уточнював ніяких деталей, не передзвонював. Тому і прийшли незрозуміло на яке авто коврики. Не підійшов жоден коврик ні с переді, ні ззаді. Була оплачена доставка новою поштою + відстотки за наложений платіж. Предзвонив менеджеру, який сказав відправляти коврики назад на склад і повідомити...  Читати відгук Купив комплект ковриків для автомобіля Toyota Corolla Verso 2002 року випуску. Коврики вислали дуже швидко, ніхто не уточнював ніяких деталей, не передзвонював. Тому і прийшли незрозуміло на яке авто коврики. Не підійшов жоден коврик ні с переді, ні ззаді. Була оплачена доставка новою поштою + відстотки за наложений платіж. Предзвонив менеджеру, який сказав відправляти коврики назад на склад і повідомити номер карти приватбанку через смс щоб зробити повернення коштів. Коврики були повернені 2 дні назад, а гроші на рахунок до сих пір так і не прийшли. Другий день трубку ніхто не бере. Раджу не зв'язуватись з аферистами і не витрачати на вітер свої гроші і нерви. Обходіть цю контору десятими дорогами щоб не попадати так як попав я.

Ніякої гарантії немає в магазині

Антон (Украина) Відгук додано 10 січня, 2018 год
Купив передній правий і задній правий. Прийшли із запізненням і не такі як замовляв. Відправив назад за свій рахунок через 1 день. Магазин відмовився їх забирати. І так я втратив гроші за пересилку в обидві сторони і за самі подкрилки(вони залишились на новій пошті). Менеджери не відповідають на звінки. Не рекомендую тут купувати. Ніякої гарантії немає в магазині. Купив передній правий і задній правий. Прийшли із запізненням і не такі як замовляв. Відправив назад за свій рахунок через 1 день. Магазин відмовився їх забирати. І так я втратив гроші за пересилку в обидві сторони і за самі подкрилки(вони залишились на новій пошті). Менеджери не відповідають на звінки. Не рекомендую тут купувати. Ніякої гарантії немає в магазині.

Автозапчастини

sws-auto.com интернет-магазин