Клиника Авиценна Черновцы відгуки

Клиника Авиценна Черновцы
49 відгуків / 38453 перегляда

Головачук О.К.

Гость Відгук додано 13 червня, 2019 год
Доброго дня! Хотіла поділитися і своїми враженнями про лікування у цій клініці, а саме про лікарку Головачук О. К. Вже 10 років у мене проблеми з яїчниками (постійні кисти,операції) 5 років назад мені вирізали яїчник і трубу. Безпліддя не прогнозували, але за рік сімейного життя вагітності так і не було,а я дуже мріяла. До Головачук я звернулася з кровотечею(систематичні з...  Читати відгук Доброго дня! Хотіла поділитися і своїми враженнями про лікування у цій клініці, а саме про лікарку Головачук О. К. Вже 10 років у мене проблеми з яїчниками (постійні кисти,операції) 5 років назад мені вирізали яїчник і трубу. Безпліддя не прогнозували, але за рік сімейного життя вагітності так і не було,а я дуже мріяла. До Головачук я звернулася з кровотечею(систематичні з перервами у 10-12 днів) на узд була киста 69мм і кров у матці на 53мм,лікар назначила лікування і одразу взялася стимулювати вагітність. Сказала пити жанін і йодофол 3 місяці,а на четвертий вагітніти. Здивувалися я ще тоді,коли побачила в інструкції йодофолу,що його не потрібно вживати за 30-40 днів до планування вагітності і сама перестала його пити. Та коли наступив той довгоочікуваний 4 місяць і мені був назначений дуфастон з 11 дня циклу,я все виконувала і потрапила на 15 день циклу в лікарню знову з болями. Оксана Корніївна відправила на узд ,там знову киста і бажаної овуляції так і не було. Вона знову назначила дорогі препарати і знову сказала,що все буде добре. Я все купила і почала лікування,та через кілька днів мені порадили звернутися до іншого лікаря,а там уже картина-маслом. Виявилося,що в мене ендометріоз, спайки і потрібно операційне втручання + дивитися,чи взагалі прохідна інша труба. Завагітніти я в принципі не могла,лікування даремне,у моєму випадку не можна було стимулювати вагітність і то все,що мені виписували-повний брєд. Найголовніше те,що я надіялася,що мені допоможуть і омріяна вагітність наступить,або ж просто би сказали правду,а з мене просто викачували гроші. Мені дуже обідно,що так сталося. Я втратила багато часу,грошей і сил,а все марно. Зараз готуюся до операції і надіюся,що Бог мені допоможе і всім жінкам,які так мріють про дитинку. Пишу це тому,що не хотіла б щоб ще хтось потрапив до цього "спеціаліста".

Хороше обслуговування

Гость Відгук додано 27 травня, 2019 год
Авыцена Хороша клыныка,усы приэмны,Ми уже два роки здаэмо аналызи малому де вын залюбки лиш сюда хоче ыти.лиш тут йому легко беруть кров з вэнкы,довыряэ лиш цим дывчатам.ы взагалы велика подяка цый клыныкы де роблять добро для нас. Авыцена Хороша клыныка,усы приэмны,Ми уже два роки здаэмо аналызи малому де вын залюбки лиш сюда хоче ыти.лиш тут йому легко беруть кров з вэнкы,довыряэ лиш цим дывчатам.ы взагалы велика подяка цый клыныкы де роблять добро для нас.

європейська якість

Гость Відгук додано 12 березня, 2019 год
Робила лапароскопію(кіста яєчника).Оперували Косевич Марія Іванівна и Головачук Оксана Корніївна -це дуже компетентні лікарі. І взагалі весь медперсонал и анестезіолог, які приймали участь в операції - дуже достойна команда. В палаті, в якій я лежала після операції, чисто і затишно. Хочу відмітити чергового лікаря, який стежив за моїм станом після операції. Це Яшан Олексій Васильович. Він молодий лікар, але дуже...  Читати відгук Робила лапароскопію(кіста яєчника).Оперували Косевич Марія Іванівна и Головачук Оксана Корніївна -це дуже компетентні лікарі. І взагалі весь медперсонал и анестезіолог, які приймали участь в операції - дуже достойна команда. В палаті, в якій я лежала після операції, чисто і затишно. Хочу відмітити чергового лікаря, який стежив за моїм станом після операції. Це Яшан Олексій Васильович. Він молодий лікар, але дуже перспективний. З ним відчуваєш себе в безпеці. Коли людина хворіє, для неї це важливо. Можу впевненно рекомендувати клініку Авіценна. Мінусів я не побачила. Дякую всім.

Вопрос

Алина Відгук додано 9 лютого, 2019 год
Скажите пожалуста сколько стоит гистероскопия в вашей клинике? Скажите пожалуста сколько стоит гистероскопия в вашей клинике?

Выкачивание денег. Непрофессиональные врачи.

Гость Відгук додано 15 січня, 2019 год
Там любят находить несуществующие болезни! Мне в 2017 сказали срочно делать операцию! Сдала кучу проб и анализов. В результате, в другом и в третьем месте вообще ничего не нашли! Здорова. Выкачивание денег за несуществующие проблемы. Не рекомендую эту клинику, это мягко сказано!!! Там любят находить несуществующие болезни! Мне в 2017 сказали срочно делать операцию! Сдала кучу проб и анализов. В результате, в другом и в третьем месте вообще ничего не нашли! Здорова. Выкачивание денег за несуществующие проблемы. Не рекомендую эту клинику, это мягко сказано!!!
Переваги:
Недоліки:
  1. Все. Одни понты!!!

Не рекомендую

Гость (Украина, Чернівці) Відгук додано 27 липня, 2018 год
Огромное спасибо Огромное спасибо

Лапороскопія

Гость (Украина, Чернівці) Відгук додано 8 травня, 2018 год
Хочу поділитися своїми враженнями щодо данної клініки, доречі не вперше! Робили мені тут довгоочікувану лапороскопію, робив Хабрат Борис Володимирович(лікар з Києва). Видаляли мені фібріміому, досить великого розміру, і в досить не доступному місці, але він взявся і зробив все найкращим чином!!! Я не знаю, як буде в подальшому, але сама операція пройшла успішно!!! Лікар дійсно МАЙСТЕР своєї справи, і як...  Читати відгук Хочу поділитися своїми враженнями щодо данної клініки, доречі не вперше! Робили мені тут довгоочікувану лапороскопію, робив Хабрат Борис Володимирович(лікар з Києва). Видаляли мені фібріміому, досить великого розміру, і в досить не доступному місці, але він взявся і зробив все найкращим чином!!! Я не знаю, як буде в подальшому, але сама операція пройшла успішно!!! Лікар дійсно МАЙСТЕР своєї справи, і як я читала в інтернеті, що його ще називають ювеліром, погоджуюсь!!! Авіценна окрім лікаря надала мені дуже комфортні умови, да я заплатила не маленькі кошти, але все ж таки, в державних установах інколи виходить теж не мало!!! Але я при цьому лежала і ні за що не «парилась»і мої рідні теж, тобто:ліки,їжа, належний догляд(цілодобовий) був на вищому рівні!!! І в палаті було все необхідне для комфортного перебування!

Дякую

Гость (Украина, Львів) Відгук додано 30 січня, 2018 год
Дякую лікарю Удовиченко за УЗД-скринінг нашої донечки!!! Враження неймовірні! Дякую лікарю Удовиченко за УЗД-скринінг нашої донечки!!! Враження неймовірні!

Не обращайтесь!

Гость (Украина, Чернівці) Відгук додано 17 січня, 2018 год
Клиника красивая,хороший ремонт,но цены...мне все равно на каком кресле я буду сидеть и в каком коридоре, мне нужна квалифицированная медицинская помощь,но тут этого нет и цены заоблачные,переплатил а проблемы остались Клиника красивая,хороший ремонт,но цены...мне все равно на каком кресле я буду сидеть и в каком коридоре, мне нужна квалифицированная медицинская помощь,но тут этого нет и цены заоблачные,переплатил а проблемы остались
Переваги:
Недоліки:
  1. Персонал без квалификации

Гистероскопия

Оксана Відгук додано 18 листопада, 2017 год
Сегодня,Алла Дмитриевна, провела мне гистероскопию, всё было на высшем уровне!!! Спасибо ей!!! Врач от Бога! Сегодня,Алла Дмитриевна, провела мне гистероскопию, всё было на высшем уровне!!! Спасибо ей!!! Врач от Бога!
Переваги:
  1. Современно и в связи с этим очень уютненько!!!
Недоліки:
  1. Сходу можна сказать,что цены, но в итоге цена-качество!!!

Доволен

Гость (Украина, Чернівці) Відгук додано 20 вересня, 2017 год
Был на приёме у уролога Гутковского. Рекомендую. Очень толковый и внимательный. Был на приёме у уролога Гутковского. Рекомендую. Очень толковый и внимательный.

!!!

Гость (Украина, Київ) Відгук додано 14 вересня, 2017 год
медична сестра дуже вміло та безболісно набрала кров! Це при тому, що мої вени жах!
буду тепер лише тут здавати. Результат після смс побачила на сайті в той же день! Супер!!! Дякую
Переваги:
  1. швидкість, сервіс, якість.

некомпетентні лікарі

Гость (Украина, Київ) Відгук додано 10 вересня, 2017 год
при огляді після процедури в даному закладі сказали все добре, змінили клініку дізналась про хворобу, лікарі закривають очі на те за що їм не платять при огляді після процедури в даному закладі сказали все добре, змінили клініку дізналась про хворобу, лікарі закривають очі на те за що їм не платять

Під враженням

Гость (Украина, Чернівці) Відгук додано 3 серпня, 2017 год
Дякую головному лікарю за допомогу, дякую, адміністратору (м. Чернівці вул. Богдана Хмельницького)за розуміння і людяність. Дякую! Дякую головному лікарю за допомогу, дякую, адміністратору (м. Чернівці вул. Богдана Хмельницького)за розуміння і людяність. Дякую!

Супер

Гость (Россия, Москва) Відгук додано 21 липня, 2017 год
Огромное спасибо врачам за обследование и лечение. Все заботливые и внимательные. Профисионалы! Огромное спасибо врачам за обследование и лечение. Все заботливые и внимательные. Профисионалы!

Під враженням

Гость (Болгария) Відгук додано 1 липня, 2017 год
Під враженням від УЗД нашої дитинки! Просто нереально!!! Під враженням від УЗД нашої дитинки! Просто нереально!!!

Були в Головачук О. - порадьтеся ще з іншим гінекологом

Марина (Украина, Чернівці) Відгук додано 23 червня, 2017 год
Хочу поділитись своїми враженнями про лікаря Головачук О. При УЗД діагностували вузлову фіброміому матки. При огляді взяли мазок на трихомонади та заг.аналіз, результат на трихомонади був негативний, і всі інші аналізи - без відхилень від норми. Призначили нормоцикл, оргіл, неотризол. Питання: Для чого призначати на 13 днів антибіотики для лікування вірусу трихомонади (5 днів таблетки - оргіл, 8 днів...  Читати відгук Хочу поділитись своїми враженнями про лікаря Головачук О. При УЗД діагностували вузлову фіброміому матки. При огляді взяли мазок на трихомонади та заг.аналіз, результат на трихомонади був негативний, і всі інші аналізи - без відхилень від норми. Призначили нормоцикл, оргіл, неотризол. Питання: Для чого призначати на 13 днів антибіотики для лікування вірусу трихомонади (5 днів таблетки - оргіл, 8 днів свічки- неотризол), якщо він не був виявлений???? Для безпеки Вашого здоров'я не відвідуйте цього лікаря, а якщо є вже призначення - порадьтесь ще з кимось перш ніж купувати непотрібні ліки.

!!!

Рита (Украина, Чернівці) Відгук додано 28 березня, 2017 год
Разобралась Алла Дмитреевна с проблемой, решение которой не могли найти врачи многих клиник и не только в Черновцах! Спасибо ей! Разобралась Алла Дмитреевна с проблемой, решение которой не могли найти врачи многих клиник и не только в Черновцах! Спасибо ей!
Переваги:
  1. Врачи-профи. Очень уютно и чисто!

Грамотно!

Марина (Украина, Київ) Відгук додано 23 березня, 2017 год
Грамотный гинеколог Мельник! Советую. Грамотный гинеколог Мельник! Советую.

Хорошая клиника

Галина (Украина, Київ) Відгук додано 15 березня, 2017 год
Мне понравилось все! Обратилась по совету подруги и не пожалела! Мне понравилось все! Обратилась по совету подруги и не пожалела!

враження від УЗД нашої донечки

Марта (Соединенные Штаты Америки, Washington) Відгук додано 28 лютого, 2017 год
УЗД-лікар Удовиченко-справжній професіонал! Всю вагітність робили УЗД у неї на шикарному новому апараті! Видно було все-і ручки, ножки, очі,носик! Задоволення МОРЕ! зняли відео, після того, як наша манюня народиться,а потім підросте-покажемо їй, яка вона була в моєму животику!
Дякуємо!
Доречі-сервіс, на вищому рівні, вам всі посміхаються, подобається, що на рецепшині є смачні цукерочки)))
Дякуємо!

Головачук -врач аматор!

Ельвіра (Украина, Чернівці) Відгук додано 24 лютого, 2017 год
Лікар непрофесіонал,назначає старі і малоефективні препарати,дуже зверхня хоча працює в приватному кабінеті !не знає про нові методи в гінекологіЇ,не може правильно інтерпретувати аналізи, після чого направляє знову перездавати,не лікуйтесь в неї ,в клініці працює хороший лікар Мельник раджу її ! не розумію як керівництво дозволяє псувати собі репутацію такими особами ,прийміть міри ! Лікар непрофесіонал,назначає старі і малоефективні препарати,дуже зверхня хоча працює в приватному кабінеті !не знає про нові методи в гінекологіЇ,не може правильно інтерпретувати аналізи, після чого направляє знову перездавати,не лікуйтесь в неї ,в клініці працює хороший лікар Мельник раджу її ! не розумію як керівництво дозволяє псувати собі репутацію такими особами ,прийміть міри !

Советую тем, кому нужна операция.

Мария (Украина, Чернівці) Відгук додано 12 лютого, 2017 год
Делала гистероскопию у Никифор в Авиценне! Никифор-врач от Бога! Анестезиолог очень приятный, после консультации с ним пропал страх. Очень понравилось, уютно, Очень чисто, все новое, в палатах тепло (душ, ТВ, интернет), медсестры заходили почти каждые пол часа, всегда спросят все ли хорошо!Вообщем сервис как в Европе. И кормят даже... через пару недель пойду на лапароскопию. Спасибо вам! Делала гистероскопию у Никифор в Авиценне! Никифор-врач от Бога! Анестезиолог очень приятный, после консультации с ним пропал страх. Очень понравилось, уютно, Очень чисто, все новое, в палатах тепло (душ, ТВ, интернет), медсестры заходили почти каждые пол часа, всегда спросят все ли хорошо!Вообщем сервис как в Европе. И кормят даже... через пару недель пойду на лапароскопию. Спасибо вам!
Переваги:
  1. Все понравилось! Очень чисто и уютно
Недоліки:
  1. Нету

не могли взять кровь

Гость (Украина, Чернівці) Відгук додано 9 лютого, 2017 год
Ребёнку 2,9 года. В кабинете на Проспекте девушка отказалась брать кровь, сказав, что у ребёнка плохие вены. Даже не попробовала. Пришлось идти в бесплатный процедурный кабинет, упрашивать там девушку и она взяла кровь с первого раза и вены есть, оказывается. Заплатила ей за то что она не отказала. Потом отнесла пробирку с кровью в платный кабинет. Возмущению моему...  Читати відгук Ребёнку 2,9 года. В кабинете на Проспекте девушка отказалась брать кровь, сказав, что у ребёнка плохие вены. Даже не попробовала. Пришлось идти в бесплатный процедурный кабинет, упрашивать там девушку и она взяла кровь с первого раза и вены есть, оказывается. Заплатила ей за то что она не отказала. Потом отнесла пробирку с кровью в платный кабинет. Возмущению моему не было предела вначале, так как она нас стала сначала отправлять на Хмельницкого, а это для нас не близкий путь, да и зачем ехать в такую даль от дома, если рядом есть кабинет. Но вот отказали. Или это не профессионализм, или боязнь сделать больно маленькому пациенту. В итоге испорченные нервы и у медсестры и у нас. Теперь вот анализы на сайте посмотреть не могу, выдает что пароль неправильный, хотя ввожу всё как написано.

результаты анализов не посмотреть

Гость (Украина, Чернівці) Відгук додано 9 лютого, 2017 год
анализы на сайте не могла посмотреть. И пароль и имя правильно вносила и ничего... анализы на сайте не могла посмотреть. И пароль и имя правильно вносила и ничего...

Качественно!

Олег (Украина, Дніпродзержинськ) Відгук додано 31 січня, 2017 год
Очень качественная лаборатория! пришла смс, посмотрел в он-лайн. Спасибо вам! Будем обращаться еще))) Гутковский-действительно очень грамотный врач-уролог! Очень качественная лаборатория! пришла смс, посмотрел в он-лайн. Спасибо вам! Будем обращаться еще))) Гутковский-действительно очень грамотный врач-уролог!
Переваги:
  1. качество
  2. сервич

Найкращий сервіс!

Марина (Украина, Одеса) Відгук додано 31 грудня, 2016 год
І я хочу поділитись враженнями! Задоволена всім на 100%! Всі обстеження в одному місці. Зробила і мамографію, і УЗД на новому апараті. Ціни адекватні, кругом все ідеально чисто!!!!! Приємні адміністратори! Гінеколог дуже хороший, раджу всім Головачук! Кабінет гінеколога ніби десь в Європі! Дуже приємно, адже похід в лікарню лишає позитивні емоції, всі "цяцькаються" з тобою, відчуваєш себе людиною за витрачені...  Читати відгук І я хочу поділитись враженнями! Задоволена всім на 100%! Всі обстеження в одному місці. Зробила і мамографію, і УЗД на новому апараті. Ціни адекватні, кругом все ідеально чисто!!!!! Приємні адміністратори! Гінеколог дуже хороший, раджу всім Головачук! Кабінет гінеколога ніби десь в Європі! Дуже приємно, адже похід в лікарню лишає позитивні емоції, всі "цяцькаються" з тобою, відчуваєш себе людиною за витрачені гроші!
Переваги:
  1. Чистота, сервіс, обладнання!!! Приємний персонал!

отримання результатів онлайн просто жах

Гость (Швеция, Стокгольм) Відгук додано 26 грудня, 2016 год
Дуже розчарована! Здавала аналізи і в Сінево і Ескулабі результати можна отримати онлайн, ніяких проблем не виникає, приходить повідомлення на телефон, що все готово, а тут просто жах. Здавали у м.Сторожинець, отримали акт в якому сказано, що дослідження проводитиметься 3 робочі дні. Заходжу на сайт ввожу ім'я, пароль і - 0. Просто неприэмно, заплатив гроші і змушений бігати... Дуже розчарована! Здавала аналізи і в Сінево і Ескулабі результати можна отримати онлайн, ніяких проблем не виникає, приходить повідомлення на телефон, що все готово, а тут просто жах. Здавали у м.Сторожинець, отримали акт в якому сказано, що дослідження проводитиметься 3 робочі дні. Заходжу на сайт ввожу ім'я, пароль і - 0. Просто неприэмно, заплатив гроші і змушений бігати...
Недоліки:
  1. Неможливість отримати результати онлайн

Леся24.11.2016

Гость (Украина, Київ) Відгук додано 26 листопада, 2016 год
Хочу поділитися враженням про клініку.Адміністратор надзвичайно ввічливо зустрічає пацієнтів.Медперсонал дуже уважний.Дуже хороший анастазіолог.А особливо хочу сказати велике спасибі Мельник Аллі Дмитрівні.Лікар від Бога.Прфесіонал своєї справи.Дай Бог Вам здоров'я. Хочу поділитися враженням про клініку.Адміністратор надзвичайно ввічливо зустрічає пацієнтів.Медперсонал дуже уважний.Дуже хороший анастазіолог.А особливо хочу сказати велике спасибі Мельник Аллі Дмитрівні.Лікар від Бога.Прфесіонал своєї справи.Дай Бог Вам здоров'я.

Клиника Авиценна Черновцы

Клиника Авиценна предоставляет медицинские услуги населению в Черновцах и области. Услуги в клинике Авиценна оказываются на качественно новом уровне с помощью современного оборудования и высококвалифицированных кадров. Клиника ведет свою деятельность...

Клініки

Медицинский центр, роддом ADONIS