Инфоцентр відгуки

Инфоцентр, дипломные, курсовые, контрольные работы на заказ
Инфоцентр
2 відгука / 2181 перегляд
Результати відгуків
Гость Гость (Украина) 20 червня, 2014 год
Замовила один розділ диплому,через декілька днів скинули - повна халтура (CtrlC,CtrlV),теорія з інтернета(розділ не теоретичний!). Потім попросила переробити,дала всі вимоги дипломного керівника, чекала 2 тижня- скинули мені знов стару інформацію,абсолютно без розрахунків і аналізу,в одному місці навіть не поміняли назву підприємства. Потім обіцяли переробити, і знов скинули то саме...Коли попросила вернути частину заплачених грошей, почали хамити і мені розказувати, що... Читати відгук Замовила один розділ диплому,через декілька днів скинули - повна халтура (CtrlC,CtrlV),теорія з інтернета(розділ не теоретичний!). Потім попросила переробити,дала всі вимоги дипломного керівника, чекала 2 тижня- скинули мені знов стару інформацію,абсолютно без розрахунків і аналізу,в одному місці навіть не поміняли назву підприємства. Потім обіцяли переробити, і знов скинули то саме...Коли попросила вернути частину заплачених грошей, почали хамити і мені розказувати, що в нас просто різні бачення на мій предмет і т.д, коротше "фирма веников не вяжет". Так що студенти, будьте обережні!
п.с. сроки написання вони взагалі не враховують!
ptu30tor@gmail.com [email protected] 30 травня, 2014 год
Заказал магистерскую роботу, на сайте написано что все професионально и так далее! Роботу заказал на 120 страниц, прислали ЗАКОНЧЕНУЮ РОБОТУ всего на 70 страниц, анотацию випросил и то прислали отдельно, грубят, делают не так как я указал у условиях!!
Инфоцентр
Компания Инфоцентр предлагает дипломные, курсовые, контрольные, рефераты и лабораторные работы по разным предметам на заказ. Помимо подобных работ, специалисты компании, так же, предлагают услуги письменного перевода с английского, немецкого, испанского, французского на русский и украинский языки.

Рейтинг 2 з 5 на підставі 2 відгуків
Дипломи на замовлення