Ін Тайм відгуки

Відгуки клієнтів, співробітників, відгуки про роботодавців
Ін Тайм
4121 відгук / 875719 переглядів

Не могу получить деньги по наложке

Ольга Ольга 2 години 34 хв тому
 Відгук про Ін Тайм за адресою Киев, ул. Тимошенко, 13а Не могу получить деньги по наложному платежу. Не работают отделения,не отвечают телефоны.Связаться с компанией нет возможности
Недоліки:
  1. Не могу получить деньги по наложному платежу

Не віддають наложку

Гость Гость 4 години 36 хв тому
Вже більше місяця як відправив товар, клієнт все отримав, а наложка застрягла в Житомирі. Чи є в когось якісь контакти в Житомир?. додайте будь ласка в групу в вайбер 0977460702

Не повертають наложку.

Гость Гость 4 години 43 хв тому
Доброго дняЮ вже більше місяця як відправив товар, клієнт все отримав а наложка зависла в Житомирі, чи є якісь контакти в Житомир? Додайте будь ласка в групу в вайбер

Не дошел груз получателю,полиция сложила руки.

Гость Гость 8 годин 31 хв тому
Отправил груз ещё 20 февраля , груз так и не дошел получателю. К кому обращаться хз все тел отключены полиция неочем.
Переваги:
Недоліки:
  1. Не выполнили свои обязательства

Пропали деньги

Артем Артем 8 годин 51 хв тому
 Відгук про Ін Тайм за адресою Чернигов, пр-кт.Мира, 30 склад №3 Здравствуйте,с 25февраля не могу забрать наложенный платеж . Всё закрыто, никакой информации нет.
Добавьте, пожалуйста,в группу В Вайбер.
0631391908
Недоліки:
  1. Одни минусы

позор властям

сергей сергей 12 годин 54 хв тому
два месяца не могу найти наложку,нужно объединяться и искать правду коллективно .под лежащий камень вода не бежыт.
Недоліки:
  1. позор правоохранительным органам

Не отдают наложку!!!!!

Гость Гость 22 години 32 хв тому
03.02.2020 г. отправил товар с Новоселицы на Одессу, клиент его забрал но деньги так и не пришли до сегодняшнего дня - 6000 грн.
Месяц назад в отделении почты написал заявление чтобы мне перечислили деньги на карточку, сказали что в течение 10 дней деньги перечислят, и тоже ничего нету!
Опять ОБМАН!!!
Добавьте пожалуйста меня в группу.
Переваги:
  1. У них нету никаких плюсов
Недоліки:
  1. Обманываю людей

Перевод "наложек" на банковскую карту

Роман Роман субота, 28 березня
 Відгук про Ін Тайм за адресою Одесса, вулиця Генерала Бочарова, 60/3 Здравствуйте!
Ещё 12-ого февраля 2020 года написал заявление в отделении "ИнТайма" с просьбой перевести остатки наложенных платежей (по невыплаченным 9-ти декларациям) на мою карту в сумме 15900 грв.
24-ого февраля пришла СМС от "ИнТайма" в которой обещали рассчитаться в самое ближайшее время.
А сейчас ЧТО ?????
Недоліки:
  1. Остались должны!!!

Получил часть денег

Гость Гость субота, 28 березня
Сегодня чудесным образом забрал с Мист Экспресса один из сейф пакетов с деньгами которые должен мне Интайм.Груз отправлял на Николаев,там его получили чють больше месяца назад и отправили деньги в сейф пакете,вчера пришло смс от Мист Экспресса что на меня есть посылка,что-то связанное с интаймом,приехал на отделение а там сейф пакет,я был удивлен.

Чекаю на посилку...

Zoltán Zoltán субота, 28 березня
Петиція підписана...
...але виникає питання: який шанс що петиція набере 20 000 підписів???
Я думаю що відповідний к-сть підписів ніколи і не буде і петиуія ні на що не вплине.

Не получен наложний платёж

Руслан Руслан четвер, 26 березня
В феврале отправил, и не могу забрать свои деньги! 4000 вроде не много, но понимаю что я такой не один! Но бесит,что нет ни группы не номера поддержки!!! Чужые проблемы Нас не интересуют, своих сватает...верните наши деньги....
Переваги:
  1. Что закрылась фирма.....

УРА, получили деньги

Гость Гость четвер, 26 березня
Нам прислали деньги через Meest Express, сегодня уже получили.
Уже даже не надеялись! Правда писали недели 2 назад заявление в Райотделе, может поэтому вернули?.....

Підпишіть петиції по інтайму!

Гость Гость четвер, 26 березня
 Відгук про Ін Тайм за адресою Луцк, ул. Ровненская, 83 https://petition.president.gov.ua/petition/88342?
Це петиції по Інтайму! Розповсюджуйте серед свої друзів!
Скільки людей сюди заходить і ніхто не підписує уже зареєстровані петиції, читайте повідомлення людей нижче!

ПРОПАЛИ ДЕНЬГИ!!

Иван Иван середа, 25 березня
Ждал целый месяц наложку, в итоге объявили себя банкротом, ТТН отследить почему-то нельзя и отделения все закрыли! 55т.грн наложки не дают забрать.....
Добавьте в чат пожалуйста

Де знайти пропавші посилки Інтайм

Гость Гость середа, 25 березня
 Відгук про Ін Тайм за адресою Луцк, ул. Ровненская, 83 Народе, доводжу до відома, ніхто нікого не додає ні в яку групу Вайбера,відомо,де можна запитати про посилки Нова пошта, (ще продовжують їх приймати і сканувати) Делівері, Сат, Міст експрес, вони посилають СМС або дзвонять отримувачу і відправнику. Розповсюджуйте і підписуйте петиціїhttps://petition.president.gov.ua/petition/88342?

Де знайти пропавші посилки Інтайм

Гость Гость середа, 25 березня
Народе, доводжу до відома, ніхто нікого не додає ні в яку групу Вайбера, наразі, всі посилки розбирають, наскільки мені відомо, Нова пошта, (ще продовжують їх приймати і сканувати) Делівері, Сат, Міст експрес, вони посилають СМС або дзвонять отримувачу і відправнику. Є люди, які вже отримали свої посилки. Якщо ми підпишемо петиції та розповсюдимо та наберемо відповідну кількість голосів, то можливо... Читати відгук Народе, доводжу до відома, ніхто нікого не додає ні в яку групу Вайбера, наразі, всі посилки розбирають, наскільки мені відомо, Нова пошта, (ще продовжують їх приймати і сканувати) Делівері, Сат, Міст експрес, вони посилають СМС або дзвонять отримувачу і відправнику. Є люди, які вже отримали свої посилки. Якщо ми підпишемо петиції та розповсюдимо та наберемо відповідну кількість голосів, то можливо будемо мати шанс добитися - пока іншого виходу нема.

Ищу посылку

Work Work середа, 25 березня
27 февраля отправили посылку с Киева в Днепропетровскую область. С тех пор о ней ничего нет никакой информации. Узнавал в Новой почте, Деливери и САТе - у них ее нет.
Прошу добавить в чат на вайбере - 0672043715.

Мій номер телефона

Гость Гость середа, 25 березня
0972341748 - прошу добавити в групу!
28.02 відправляв посилку,і досі нічого немає. Дуже потрібно.!!!

Пропала посилка!!

Руслан Руслан середа, 25 березня
 Відгук про Ін Тайм за адресою Хмельницкий, ул. Геологов, 2 Я відправляв посилку ще 28.02 і досі нема нічого. Дуже важлива посилка на не маленьку суму! ДУЖЕ прошу добавити мене в групу!!
Переваги:
  1. Затримують посилку

Пропала посылка!

Mb[fbk Mb[fbk середа, 25 березня
 Відгук про Ін Тайм за адресою Днипро, пер. Юннатов 7, склад 1 Здравствуйте. Пропала посылка, ВОМ комбайна CASE.
Кто знает как забрать в Днепре или Запорожье подскажите.Готовы забрать самовывозом.
Включите в группу в Вайбере 0953867702.
Недоліки:
  1. Полная ж...

Проблема с доставкой!

Виталий Виталий вівторок, 24 березня
 Відгук про Ін Тайм за адресою Одесса, ул. Дальницкая, д. 44 Отправили посылку, местонахождение неизвестно...
Все номера не работают. Добавьте в группу!
050-374-31-00

Пропала посылка!

Гость Гость вівторок, 24 березня
27.02.2020г. была отправлена посылка с Новоград-Волынского на Острог и до сих пор нет никаких известий. Где искать куда обращаться. Добавьте в группу Вайбер тел. 0674101445

Не выдают наложку 2 месяца

Логист12 Логист12 вівторок, 24 березня
 Відгук про Ін Тайм за адресою Киев, Немішаєве, Київська область, вулиця Заводська, 47-А По 3 ТТН пропали Секрьюр пакеты, не могу забрать 2й месяц.
добавьте в группу, если есть варианты возврата 380 66 36 45 261

Клиент Интайма

Гость Гость вівторок, 24 березня
 Відгук про Ін Тайм за адресою Харьков, ул. Полтавский Шлях, 115 Здравствуйте . Пропал секьюр пакет в Запорожье.
Кто знает как забрать в Запорожье подскажите.
Включите в группу в Вайбере 098-818-20-60
Недоліки:
  1. Воры

Михайло Михайло вівторок, 24 березня
Підписуємо Петицію
Допомога державної влади у отриманні посилок, грузів, грошових переказів, відправлених компанією "ІНТАЙМ"
Переваги:
  1. Кинули людей на гроші та вантажф
Недоліки:
  1. Кидали яким горіти в Аду

Загубили паспорт з візою

Оксана Оксана вівторок, 24 березня
 Відгук про Ін Тайм за адресою Кривой Рог, ул. Тбилисская, 17 Добавте, будь ласка, в групу Вайбер, номер: +380637055161
Очікую на посилку з документами ( паспорт з візою )з візового центра м.Дніпро. Навряд чи вже дочекаюсь. Телефон гарячої лінії вимкнений, місцеві телефони криворізьких відділень не відповідають. Може хтось підскаже, де його шукати той паспорт?
Переваги:
  1. не має
Недоліки:
  1. Злодюги, аферисти, жах

Пропал груз

Владимир Владимир понеділок, 23 березня
Купил резину в интернет магазине,отправили
24.02.2020. Отслеживал в приложении до 27.02.2020,потом пропала!Поехал в отделение-там закрыто.На звонки не отвечают!Добавьте пожалуйста в чат 0505884855

Перевізники, що мають посилки Інтайму

Гость Гость понеділок, 23 березня
Нова пошта, Делівері, Міст експрес, Сат, я сьогодні обдзвонила цих перевізників, моєї посилки немає, може хтось знає, які ще перевізники мають договір на видачу посилок Інтайму?
Недоліки:
  1. Шахрайство

Пропала посилка!!!

Гость Гость понеділок, 23 березня
 Відгук про Ін Тайм за адресою Днипро, пер. Юннатов 7, склад 1 Добрий день, хто знає телефон транзитного відділення Інтайму №1 в Дніпрі провулок Юннатів, 7, нипишіть будь ласка
Переваги:
  1. немає
Недоліки:
  1. шахрайство

Підпишіть петиції, щоб набрати відповідну кількість голосів!!!

Гость Гость понеділок, 23 березня
Це дві петиції, щодо Інтайму, підписуйтесь і розповсюджуйте!!!
Недоліки:
  1. Поступили не по-людськи з клієнтами
1 згоден
Ін Тайм
Компанія «Ін-Тайм» - національна служба доставки, яка надає повний комплекс послуг експрес доставки вантажів по Україні. Ми доставляємо вантажі від 0,1 кг до 10 тонн в будь-який населений пункт України. Переваги роботи з нашою компанією не тільки в географічних можливостях доставки. МИ ПРОПОНУЄМО: - доставку вантажу протягом 1-2 днів, на... детальніше

Рейтинг 1.1 з 5 на підставі 4121 відгука

TNT Express в Украине
TNT Express в Украине

137 відгуків
Кур'єрські служби новости
Шановні клієнти! Будь ласка, ознайомтеся з інформацією щодо роботи сервісу Unitrade Express в період карантину.

На поточний момент компанія Unitrade Express...

Приймаю