Компания Go to Germany видео - отзывы

Найдено 2 видео на тему Компания Go to Germany

Рейтинг: 4.3/5 (99 отзывов), просмотров: 43692

Відео-відгук нашого студента

Відгук додано 3 жовтня, 2019 год
Студент, який їхав від нашої компанії в себе на телеграм каналі виставив відео про роботу на зборі.
Він розказує, як знайшов нашу компанію, як проходила робота та показує кілька фотографій з Німеччини.
Нам дуже приємно, що наші студенти розказують про нас та рекомендують своїм друзям.

Відео по посиланню, дивіться :)

Відео по посиланню, дивіться :)

Скрін відгука з YouTube

Відгук додано 24 травня, 2019 год
. Також переходьте на наш Youtube канал, тут буде багато цікавого контенту про роботу й відпочинок у Німеччині https://www.youtube.com/channel/UC05GBEUM-l6cTgh_ZVyj8Eg Компания Go to Germany - Скрін відгука з YouTube . Також переходьте на наш Youtube канал, тут буде багато цікавого контенту про роботу й відпочинок у Німеччині

Компания Go to Germany

Компания Go to Germany
Рейтинг 4.3 из 5 на основании 99 відгуків

Праця за кордоном

Кадровое агентство "One Work"
Кадровое агентство "One Work"

264 відгука

eurogroup.com.ua

5 відгуків

Праця за кордоном новости

Europe Service
Кадрове агенство «Europe Service» гарантовано допоможе знайти роботу за кордоном в одній із солідних компаній. Ми можемо гарантувати абсолютно легальне працевлаштування в Польщі та стабільну...