Dila/Діла Медицинская лаборатория відгуки

Відгуки лікарів та пацієнтів
Dila/Діла Медицинская лаборатория
500 відгуків / 275851 перегляд
Важливо! З метою актуальності, рейтинг і результати відгуків, які відображаються на графіку, обчислюються на підставі 100 останніх відгуків
Відгуки з позначкою "Проблема вирішена" не враховуються

Негативный опыт

Гость Гость (Ukraine, Kyiv) субота, 1 травня
Решила сдать анализ в дила.
1 мая 2021
Чоколовский бульвар 19.
Сервис ужасный.
При заборе крови 1 пробирку не добрали, на мой вопрос может переколоть и нормально добрать ответ- хватит.
Сдавали анализы вместе с мужем.
Ему посчитали пакетами со скидкой мне нет.
Мои анализы получились дороже.
Администратор не пытался как то решить вопрос.
Жалею... Читати відгук
Решила сдать анализ в дила.
1 мая 2021
Чоколовский бульвар 19.
Сервис ужасный.
Сдавали анализы вместе с мужем.
Ему посчитали пакетами со скидкой мне нет.
Мои анализы получились дороже.
Администратор не пытался как то решить вопрос.
Жалею что обратилась.
Переваги:
  1. Работают в праздничные дни
Недоліки:
  1. Всё остальное
Dila Відповідь представника Dila неділя, 2 травня
Шановний клієнте,
ми шкодуємо, що у Вас залишились негативні враження після відвідування нашої лабораторії.
Для ретельного розгляду ситуації просимо Вас надати код замовлення та свій контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку у Фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887, обравши в тоновому режимі"2".

Информация

Ирина Ирина неділя, 25 квітня
 Відгук про Dila/Діла Медицинская лаборатория за адресою Киев, ул. Чорнобыльская, 5/7 Добрый день. Уже не один раз пользовалась услугами лаборатории DILA, г. Киев ул. Ефремова 8А всегда было отлично, быстро, качественно. 25.04.21 обратилась в лабораторию для сдачи анализа, анкета , как и полагается, была заполнена ранее на сайте DILA. При обращении на кассу, девушка Ирина долго задавая вопросы всё таки не смогла найти ни мою анкету, ни заказ... Читати відгук Добрый день. Уже не один раз пользовалась услугами лаборатории DILA, г. Киев ул. Ефремова 8А всегда было отлично, быстро, качественно. 25.04.21 обратилась в лабораторию для сдачи анализа, анкета , как и полагается, была заполнена ранее на сайте DILA. При обращении на кассу, девушка Ирина долго задавая вопросы всё таки не смогла найти ни мою анкету, ни заказ на сдачу анализа. При этом и заказ и анкета уже были в базе и заполнены ранее.Просто сказала, что ничего нет в базе. Моё мнение, что Ирина не умеет пользоваться базой заказов и узнавать информацию у клиента. Я потратила своё время, вернулась ещё раз в DILA, при повторном обращении Ирина сразу нашла заказ. Моё недовольство в том, что Ирина даже не извинилась за свою не квалифицированную работу. Почему клиент должен тратить своё время из-за непрофенализма работника ???
Dila Відповідь представника Dila понеділок, 26 квітня
Шановна Ірино, нам шкода, що у Вас залишилися негативні враження після відвідування нашого відділення. Перепрошуємо за незручності, з якими довелось зустрітися. Обіцяємо провести розгляд ситуації та вжити необхідних заходів для попередження подібного випадку в подальшому.
Сподіваємось на Вашу довіру в майбутньому.

Аналіз на ковід

Оксана Оксана 30 березня, 2021 год
Приїхала дитина з-за кордону. Необхідно було здати ПЛР тест, або перебувати 2 тижні на самоізоляції. В дитини були антитіла, бо раніше перехворіла, тому думали, що тест буде негативний. Але прийшов позитивний, що дуже дивно, якщо перед поїздкою теж здавали і він був негативний. Ми вирішили перездати в іншій лабораторії і він негативний. Хороший бізнес - ці тести. Тому, ... Читати відгук Приїхала дитина з-за кордону. Необхідно було здати ПЛР тест, або перебувати 2 тижні на самоізоляції. В дитини були антитіла, бо раніше перехворіла, тому думали, що тест буде негативний. Але прийшов позитивний, що дуже дивно, якщо перед поїздкою теж здавали і він був негативний. Ми вирішили перездати в іншій лабораторії і він негативний. Хороший бізнес - ці тести. Тому, більше здавати ніякі аналізи в Dila не буду!
Dila Відповідь представника Dila 31 березня, 2021 год
Шановна Оксано, ми дуже вдячні Вам за зворотній зв’язок. Компанія ДІЛА несе повну відповідальність за свій лабораторний сервіс та достовірність результатів.

Хочемо звернути Вашу увагу:
лабораторія ДІЛА успішно пройшла аудит від національного агентства з акредитації України за стандартом ДСТУ EN ISO 15189:2015 "Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності" та отримала офіційне визнання на державному рівні якості наших досліджень, в тому числі по COVID-19.
Останній аудит ми пройшли в липні цього року.

Для розгляду Вашого звернення необхідна додаткова інформація. Уточніть, будь ласка, Ваші контактні дані або номер замовлення в особистому повідомленні нашої офіційної сторінки Фейсбук або за номером нашої інформаційно-сервісної служби 0 800 217 887,
щоб ми змогли з Вами зв’язатися для надання відповіді по результатам розгляду.

Благодарность!!!

Халецкая Елена Халецкая Елена 22 березня, 2021 год
 Відгук про Dila/Діла Медицинская лаборатория за адресою Киев, пр-т Гагарина, 9 Два раза сдавала анализы на Гагарина,9. Огромное спасибо вам, девочки, за ваш профессионализм и доброту . Вы работаете в "красной" зоне... Дай бог здоровья вам и вашим близким.
Dila Відповідь представника Dila 22 березня, 2021 год
Шановна Олено,
ми щиро дякуємо Вам, за оцінку професіоналізму наших співробітників. Наші співробітники намагаються робити все можливе, щоб Ви відчували себе комфортно під час відвідування відділень лабораторії ДІЛА.
Також бажаємо Вам міцного здоров'я, та звертатися до лабораторії тільки з метою профілактики.

Не довольна.

Лена Лена 23 лютого, 2021 год
Пойду сдавать ещё в другую клинику анализы на гормоны щитовидной железы. Сделала самый дорогой что предложили, а мне выслали результаты что у меня всё в норме хотя даже визуально видно что щитовидка увеличенная. Дифузный зоб 2-3 степени ещё два года назад был. За год набрала 24 кг веса хоть и не переедаю. Не верю,
Переваги:
  1. Хороший персоонал
Недоліки:
  1. Не верю что с такой щитовидкой больной как у меня
Dila Відповідь представника Dila 23 лютого, 2021 год
Шановна Олено, ми дуже вдячні Вам за зворотній зв’язок. Компанія ДІЛА несе повну відповідальність за свій лабораторний сервіс.
Хочемо звернути Вашу увагу, що лабораторія ДІЛА має атестат акредитації по ДСТУ EN ISO 15189:2015, який означає, що лабораторія надає точні і достовірні результати, відповідає міжнародним нормам і стандартам якості, які використовуються для оцінки.
Функція щитоподібної залози при її збільшенні може бути збереженою. А набір ваги може мати як ендокринний, так і не ендокринний патогенез. Радимо звернутися до лікаря ендокринолога, так як оцінювати результати потрібно в комплексі з урахуванням даних про клінічну картину, прийом препаратів, результатів інших лабораторних та інструментальних досліджень, спадкового анамнезу.
Якщо у Вас виникнуть запитання по лабораторній діагностиці, звертайтеся, будь ласка, до наших спеціалістів за номером телефону 0800219696 .
Ми будемо раді Вам відповісти.

Ужасное качество обслуживания. Не советую

Александр Александр 4 лютого, 2021 год
администратор по ул. Попова в г. Ирпень - хамовитая.
пришлось отстоять очередь на улице под дождем!!! "+" вам в карму.
но самый большой плюс вам за обслуживание, это когда администратор "послала" при оплате ваших услуг менять крупную купюру на мелкие.
Заведите разменщика или ответственного кассира, но не посылайте клиентов!
Это был первый и последний визит в вашу лабораторию.
Переваги:
  1. утром сдал анализ в 9-30 на иммуноглобулин М, а в 16-30 результат
Недоліки:
  1. 1. помещение лаборатории не соответствует нормам доступности маломобильных групп населения;
  2. 2. При неблагоприятной погоде (дождь, ветер,зной) Вы (посетители ) обязаны стоять на тротуаре....Вас не пустят!
  3. 3. С банкнотами номиналом 500 и 1000 Вас не примут, а точнее "пошлют" и варианта два: 1) обменивать на мелкие и это Ваши проблемы не администратора;
  4. 2) в другую лабораторию (этот вариант сразу пришел на ум)
Dila Відповідь представника Dila 7 лютого, 2021 год
Шановний Олександре,
дякуємо, що знайшли час залишити відгук, адже завдяки зворотньому зв'язку від наших клієнтів ми маємо можливість покращувати свій сервіс. Нам дуже шкода, що у Вас залишилось негативне враження після відвідування нашого відділення.
Очікування на вулиці пов’язано з обмеженням по кількості людей, які можуть знаходитися в закритому приміщенні. Перепрошуємо за такі тимчасові незручності, які обумовлені заходами безпеки, яких ми суворо дотримуємось.
Ми звернемо увагу на Ваше зауваження та обіцяємо прикласти максимум зусиль, щоб наш сервіс був максимально зручним та комфортним.

Отличное качество обслуживания

Светлана Светлана 21 січня, 2021 год
Спасибо большое медсестре Ирине за чуткость , внимание. Брался анализ на цитологию. Все прошло супер, я даже не почувствовала.Хотя начиталась и что кровить будет и больно, но ничего этого не было. И девочкам на ресепшене спасибо . Незнаю кто пишет негативные отзывы я в Диле делаю анализы уже много раз и всегда все на высшем уровне.
Dila Відповідь представника Dila 24 січня, 2021 год
Шановна Світлано,
Щиро вдячні Вам, що знайшли час залишити свій відгук. Нам дуже приємно, що Ви так високо оцінили якість нашого сервісу та професіоналізм наших співробітників. Сподіваємося й надалі залишати у Вас лише приємні враження.
З повагою до Вашого здоров'я, ДІЛА

Дякую за прекрасне обслуговування!!!

Ігор Миколайович Ігор Миколайович 8 січня, 2021 год
 Відгук про Dila/Діла Медицинская лаборатория за адресою Львов, ул. Лычаковская, д. 70а Дякую дівчаткам за гарне обслуговування!!! Завжди дуже все майстерно, привітні, приємні , чисто і швидко отримую результати.
Dila Відповідь представника Dila 9 січня, 2021 год
Шановний Ігоре Миколайовичу, щиро вдячні Вам за таку високу оцінку професіоналізму наших співробітників та послуг нашої лабораторії. Сподіваємося і надалі залишати у Вас тільки приємні враження від нашого сервісу.

Просто ужас!

Гость Гость 12 грудня, 2020 год
Сервис ужасный! Не смогли выполнить анализ, и сообщили об этом только через два дня после сдачи биоматериала! Да еще и в издевательской форме!
Dila Відповідь представника Dila 14 грудня, 2020 год
Шановна Олена, нам прикро, що у Вас залишились негативні враження про наш сервіс. Ваше звернення вже зареєстровано та проводиться його розгляд, так як отримали його раніше.
Ми працюємо над підвищенням рівня сервісу і вдячні, що Ви допомагаєте нам ставати кращими.

Вражена ставленням

Світлана Світлана 12 грудня, 2020 год
 Відгук про Dila/Діла Медицинская лаборатория за адресою Львов, ул. Лычаковская, д. 70а Вперше зіткнулася з таким надзвичайним відношенням, дуже приємні,турботливі ,професійні,щирі і милі дівчатка.Все комфортно, затишно і приємно.Щиро дякую за таке ставлення.
Dila Відповідь представника Dila 14 грудня, 2020 год
Шановна Світлана, ми вдячні Вам за вибір та довіру. Позитивні враження наших клієнтів є кращим мотиватором для розвитку та вдосконалення наших лабораторних послуг!
З повагою до Вашого здоров’я, ДІЛА!

Выброшенные деньги и зря потраченное время

Гость Гость 10 грудня, 2020 год
Сдавали анализ на грибок ногтей (42 вида)стоимость 960 грн. Неделю они его делали, - в результате "не выявлено". А его визуально видно ... позвонила на горячую линию, а там мне посоветовали обратиться к дерматологу, у него, мол есть опыт клинический, он на глаз определит и назначит лечение....
Dila Відповідь представника Dila 11 грудня, 2020 год
Шановна Світлана, дякуємо за Ваше звернення, яке ми отримали раніше. Звернення зафіксовано та передано на розгляд.
Компанія ДІЛА несе повну відповідальність за свій лабораторний сервіс. За фактом Вашого звернення буде проведено детальний аналіз ситуації, за результатами якого наші спеціалісти повідомлять Вас додатково за вказаними контактами.
Ми піклуємось про достовірність результатів, які видаємо, тому кожне звернення ретельно розглядаємо.
З повагою до Вашого здоров’я, ДІЛА

Здача анализа на ковид для поездки за границу

Гость Гость 6 грудня, 2020 год
Что значит "увага" в результате это положительный тест? И заграницу ехать нельзя? Это надо ити на самоизоляцию
Dila Відповідь представника Dila 7 грудня, 2020 год
Шановна Жанна,
дякуємо за вибір нашої лабораторії.
Так, даний результат являється позитивним, де вказано виявлення генетичного матеріалу вірусу SARS-COV-2 в мазку. Тому з таким результатом не дозволяється перетинати кордом та потрібно пройти самоізоляцію.
Також радимо звернутися до сімейного лікаря для консультації.
Якщо у Вас виникнуть запитання, можна звертатися за номером телефону 0800217887 та через офіційну сторінку Фейсбук.

Сдала анализ на ковид для поезки. Написано увага . Это значит положительный

Жанна Жанна 6 грудня, 2020 год
 Відгук про Dila/Діла Медицинская лаборатория за адресою Киев, пр-т Маяковского, 26 А Сдала анализ на ковид для поезки. В результате написано "увага" . Это значит положительный . Перед этим здавали на антитела. Было много антител и болели 1,5мес назад

Тест на Covid

Інна Інна 27 листопада, 2020 год
Маючи симптоми Covid-19, та позитивний тест у чоловіка, 20.11.2020 здавала тест на Covid за адресою м.Київ, бул.Чоколівський 19. Наступного дня 21.11.2020 отримала негативний результат (Covid не виявлено). Так як самопочуття кращим не стало, а тільки погіршувалось, довелось брати направлення у лікаря на повторний тест. 25.11.2020 здавши тест у іншій лабораторії, отримала Позитивний результат на Covid. Дана ситуація є дуже... Читати відгук Маючи симптоми Covid-19, та позитивний тест у чоловіка, 20.11.2020 здавала тест на Covid за адресою м.Київ, бул.Чоколівський 19. Наступного дня 21.11.2020 отримала негативний результат (Covid не виявлено). Так як самопочуття кращим не стало, а тільки погіршувалось, довелось брати направлення у лікаря на повторний тест. 25.11.2020 здавши тест у іншій лабораторії, отримала Позитивний результат на Covid. Дана ситуація є дуже не приємною, так як отримавши не вірний результат, я наражаю на безпеку своїх колег по роботі і людей з якими спілкуюсь!!!
Dila Відповідь представника Dila 29 листопада, 2020 год
Шановна Інна,
Нам прикро, до у Вас залишились негативні враження про нашу лабораторію.
Для ретельного розгляду ситуації просимо Вас надати код замовлення та свій контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку у фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887, обравши в тоновому режимі"2".
З повагою до Вашого здоров'я, ДІЛА

Велике спасибі лабораторії Діла!!!

Вікторія Вікторія 27 листопада, 2020 год
Здавала алізи в м. Рівне вул. Медична 7, дуже задоволена компетентністю працівників Галини та Олени ! Особливе СПАСИБІ за швидкий та безболісний забір крові ,гарне відношення ,а також відсутність черги! Доречі результати досліджень прийшли набагато раніше прогнозованого!!!
Переваги:
  1. Швидко та надійно!
Dila Відповідь представника Dila 29 листопада, 2020 год
Шановна Вікторія, щиро вдячні Вам за таку високу оцінку роботи професіоналізму наших співробітників та послуг нашої лабораторії. Сподіваємося і надалі залишати у Вас тільки приємні враження від нашого сервісу.
З повагою до Вашого здоров’я, ДІЛА!

Не вовремя. А заплатили за срочность

Гость Гость 17 листопада, 2020 год
Сдавали тест на ковид быстрый за 12 час с переводом на англ язык. Результат должен был быть в 22-00, пришёл в 7-00 утра следующего дня и без перевода. Зачем было платить за срочность - не понятно, где перевод - тоже не понятно. Без Печати, хотя она была по запросу!
Dila Відповідь представника Dila 19 листопада, 2020 год
Шановний клієнте,
дякуємо Вам за відгук, адже завдяки зворотному зв’язку ДІЛА щодня працює над вдосконаленням лабораторних процесів. Ми шкодуємо, що Ви стикнулися з труднощами в отриманні результатів досліджень.
Бланк з печаткою можна отримати лише у відділенні ДІЛА.
Ми проведемо ретельний аналіз ситуації, що склалася. Повідомте, будь ласка, Ваші контактні дані, щоб співробітники ДІЛА могли зв’язатися з Вами для обговорення деталей.
З повагою до Вашого здоров’я, ДІЛА

Жахлива якість обслуговування,неввічливий персонал!!!!

Гость Гость 6 листопада, 2020 год
Хочу залишити відгук про лабораторію діла в Сарнах.
Здавала аналіз,за який заплатила 1200 грн,аналіз прийшов не правильний,після того перездавала в кількох лабораторіях!
Не рекомендую ділу,гроші на вітер!
Або не уважні і пишуть що попало,або плутають з іншими аналізами!
Я дуже обурена!!!!!
Не рекомендую!!!!!!!
Переваги:
  1. Нема плюсів
Недоліки:
  1. Довго чекати результат
  2. Не повідомляють про готовність аналізу
Dila Відповідь представника Dila 9 листопада, 2020 год
Шановний клієнте, дякуємо Вам за відгук. Ми працюємо над підвищенням рівня сервісу і хотіли б провести ретельний аналіз ситуації, яка сталась.
Залиште, будь ласка, номер Вашого замовлення та контактний номер телефону за номером нашої інформаційно-сервісної служби 0 800 217 887 чи особистим повідомленням через нашу офіційну сторінку у Фейсбук, щоб ми змогли надати Вам відповідь.
З повагою до Вашого здоров’я, ДІЛА!

Лучше бы я к ним не ходил

Сергей Сергей 4 листопада, 2020 год
 Відгук про Dila/Діла Медицинская лаборатория за адресою Киев, пр-т Гагарина, 9 Ужасная лаборатория. При сдаче я час сидел ждал, не могли оформит заказ. Результаты должны были быть через неделю, я ждал 2 недели, когда приехал то их не было.
Dila Відповідь представника Dila 6 листопада, 2020 год
Шановний Сергій,
для ретельного розгляду ситуації, що виникла, просимо Вас надати код замовлення та свій контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку у Фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887, обравши в тоновому режимі"2".

Развод на деньги!

Александр Александр 22 жовтня, 2020 год
 Відгук про Dila/Діла Медицинская лаборатория за адресою Киев, Харьковское шоссе, 172 Сделал анализ на антитела А,G,M. Нет нормального разъяснения к анализу, просто общий ответ!
Развод для людей этот анализ ! Не делайте его и не тратьте такие деньги!
Пойдите в нормальную лабораторию где сделают такой же анализ только количественный с результатом по каждой букве антител
Dila Відповідь представника Dila 24 жовтня, 2020 год
Шановний Олександр,
Дякуємо за Ваш відгук.
Дослідження «Коронавірус (SARS-CoV-2), COVID-19, антитіла загальні IgA/IgM/IgG, якісний» має свою клінічну задачу та забезпечує кращий діагностичний результат на ранніх стадіях захворювання за рахунок підвищення чутливості та специфічності.
Для визначення кількості IgG та IgM наша лабораторія виконує дослідження
"Коронавірус (SARS-CoV-2), COVID-19, антитіла IgМ/IgG, напівкількісний", яке передбачає отримання результату в кількісному значенні, що відповідає результату "негативний" чи "позитивний" .

Результати слід інтерпретувати паралельно з оцінкою інших результатів обстежень, клінічних та анамнестичних ознак та індивідуально в кожному випадку.

На нашому сайті Ви завжди знайдете всю детальну інформацію по кожному дослідженню, а також є можливість переглянути приклад результату, який буде отримано. За посиланням доступна інформація про дослідження та методи лабораторного обстеження на COVID-19 https://dila.ua/metody-laboratornoji-diagnostiky-covid-19.html
З повагою до Вашого здоров'я, ДІЛА

Персонал не умеет работать с клиентами

Сергей Сергей 22 жовтня, 2020 год
 Відгук про Dila/Діла Медицинская лаборатория за адресою Кировоград, ул. Габдрахманова, 5, каб. 227 Обслуживание просто ужас ...чтобы получить распечатанный результат,простоять под дверью надо полчаса ...за такие деньги могли и бы обучить персонал как работать с клиентами .
Переваги:
  1. Точность результатов
Недоліки:
  1. Персонал который оставляет незабываемые впечатления ,после которых нет желаний больше пользоваться услугами .
Dila Відповідь представника Dila 22 жовтня, 2020 год
Шановний Сергій, дякуємо Вам за відгук. Завдяки відгукам наших клієнтів, ми вдосконалюємо сервісні процеси задля підвищення рівня обслуговування.
Ваше звернення зафіксовано та буде передано для розгляду відповідальному підрозділу.

Висококваліфікована клініка

Ярік Ярік 18 жовтня, 2020 год
 Відгук про Dila/Діла Медицинская лаборатория за адресою Львов, ул. Лычаковская, д. 70а smile Швидко отримав результати,взяли аналіз дуже гарно,не боліло,не відчув.Був вперше , якщо знадобиться ще прийду,враження супер.
Dila Відповідь представника Dila 20 жовтня, 2020 год
Шановний Ярослав, ми вдячні, що Ви так високо оцінили якість нашого сервісу.
Сподіваємось на Вашу довіру та позитивні враження у майбутньому.

Не задоволена роботою

Марина Марина 16 жовтня, 2020 год
Сьогодні заповнила анкету для тесту на ковід з виїздом медсестри в 9 ранку, було сказано, що перетелефонує оператор. Після 11, я сама зателефонувала на гарячу лінію де мені повідомили, що чекайте звінка, медсестра сьогодні обов'язково приїде, я повідомила, що в моєму домі знаходиться відділення, яке приймає з 12 до 13-30,що я можу звернутися самостійно, нащо мені сказали, що точно... Читати відгук Сьогодні заповнила анкету для тесту на ковід з виїздом медсестри в 9 ранку, було сказано, що перетелефонує оператор. Після 11, я сама зателефонувала на гарячу лінію де мені повідомили, що чекайте звінка, медсестра сьогодні обов'язково приїде, я повідомила, що в моєму домі знаходиться відділення, яке приймає з 12 до 13-30,що я можу звернутися самостійно, нащо мені сказали, що точно сьогодні буде медсестра. Після 12, я написала в месенджер, що залишила заявку, мені відповіли, що оператор перезвонює протягом години, чекайте. І в 14годин мені перезвонив оператор, який сказав, що виїзд медсестри можливий лише на понеділок (через чотири дні), я в шоці, це просто нічого. І сказав, що можна просто здати тест в відділені, от тільки моє відділення закрилося 30хв тому, і на вихідних не працює. Треба було звертатися в інші лабораторії, тим паче що тут найдорожче. Дуже не задоволена, хоть раніше робила аналізи у Вас.
Dila Відповідь представника Dila 18 жовтня, 2020 год
Шановна Марина,
нам прикро, що у Вас залишилися негативні враження про наш сервіс.
Перепрошуємо за незручності, які виникли.
Ми стикнулися з непрогнозованою завантаженістю інформаційної служби і докладаємо усіх зусиль, аби якомога швидше вирішити дане питання.
Ваше звернення зафіксовано та передано для розгляду відповідальному підрозділу.
У зв'язку з великою кількістю бажаючих пройти обстеження на COVID-19 методом ПЛР вдома, наші оператори пропонують найближчі вільні дати, коли можливий виїзд медсестри додому для забору біоматеріалу.
Дякуємо за розуміння.

Довіряй але перевіряй

Гость Гость 10 жовтня, 2020 год
Сучасна лабораторія, швидкий результат, але...
Неприємний осад все-таки є, лікар направив здати в ділі три гормони щитовидної залози (ТТГ Т3 Т4) за них я заплатила 490грн. Пізніше я дізналася, що ті самі гормони в комплексі (програма123) коштують 390грн.
Сучасна лабораторія, швидкий результат, але...
На питання чому я переплатила мені відповіли, що треба було зазначити саме по якій програмі я хочу здати ці гормони, і вони не зобов'язані повідомляти клієнтам як їм зекономити гроші:(
Моя помилка заключалася в довірі до лабораторії, надалі я буду ретельно перевіряти інформацію про ціни і дослідження, перш ніж здавати аналізи
Dila Відповідь представника Dila 14 жовтня, 2020 год
Шановний клієнте, нам прикро, що у Вас залишилися негативні враження після відвідування нашої лабораторії. Ваше звернення зафіксовано та прийнято до уваги.
При наступному візиті до нашої лабораторії можна звернутися до нас за консультацією та інформаційної довідки в особисті повідомлення Фейсбук, або інформаційну службу в телефонному режимі. Будемо раді відповісти.
Також на сайті доступна інформація в панелі "Скринінгові програми" з переліком досліджень, які допомагають у виборі переліку досліджень для обстеження комплексу органів та системи організму.
З повагою до Вашого здоров'я, ДІЛА

Не давайте там анализы. Бессмысленная трата времени и денег

Гость Гость 19 вересня, 2020 год
Тест на ковид можете там не сдавать. Может это везде так, сам тест не точной, но у меня ковид ре определили, а он есть, как воспаление легких. Но 1800грн нет.
Dila Відповідь представника Dila 19 вересня, 2020 год
Шановний клієнте,
для ретельного розгляду ситуації, що виникла, просимо Вас надати код замовлення та свій контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку у фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887, обравши в тоновому режимі"2".
Олег Олег 10 вересня, 2020 год
 Відгук про Dila/Діла Медицинская лаборатория за адресою Львов, ул. Лычаковская, д. 70а Чистенько, стерильно,грамотні , турботливі,досвідчені і позитивні лікарі, аналіз дуже швидко зробили.
Dila Відповідь представника Dila 11 вересня, 2020 год
Шановний Олег, щиро вдячні Вам за відгук! Нам дуже приємно, що Ви так високо оцінили якість нашого сервісу та професіоналізм наших співробітників. Надіємось на довіру в майбутньому.

подяка компаніі

Валентина Валентина 17 серпня, 2020 год
я працюю в лабораторіії DILA уже 3 роки,за цей час із мол.медицинскої сестри я досягла до адміністратора, завдяки заохоченню компаніі є можливість професіонального росту. Дуже уважне відношення до працівників,цінують кожного.
На жаль, за станом здоров'я, мені треба звільнитись,але я дякую Богу, що працювала в такій класній компанії.
Бажаю всім здоров'я та Божих благословінь.
Dila Відповідь представника Dila 18 серпня, 2020 год
Шановна Валентино, щиро вдячні Вам за позитивний відгук та за теплі слова!
Нам приємно мати в складі нашої команди таких відповідальних та доброзичливих співробітників. Надіємось на довіру в майбутньому та подальші дружні відносини.
Колектив ДІЛА зичить Вам здоров'я та наснаги!
З повагою та найкращими побажаннями, ДІЛА!

Где наш тест на Ковид??

Хаусманн Р. Хаусманн Р. 14 серпня, 2020 год
Ждём результат 5 день. Если вы сами на вкладываетесь в свои сроки, зачем вы морочите голову иностранцам в аэропорту Борисполь? Деньги взяли, а тест потеряли. Мы вынуждены сидеть на карантине, вместо того что бы заниматься своей свадьбой. Подать на вас в суд за свадебные расходы и отмененную свадьбу?
Dila Відповідь представника Dila 18 серпня, 2020 год
Шановний Хаусманн, дякуємо за відгук.
Нам шкода, що у Вас склалося негативне враження про наш сервіс.
Для ретельного розгляду ситуації, що виникла, просимо надати свій контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку у фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887, обравши в тоновому режимі"2".

Огромная благодарность

Волохова Г.А. Волохова Г.А. 12 серпня, 2020 год
 Відгук про Dila/Діла Медицинская лаборатория за адресою Одесса, ул. Малиновского, 55 Сдавала анализы в лаборатории "Дила" на улице Малиновского 55. Была приятно удивлена профессионализмом сотрудников. Заказ приняли быстро, все объяснили, на все вопросы ответили. Забор крови осуществляла Кольчаківська Олена Миколаївна. Несмотря на молодость, настоящий мастер своего дела. Все было сделано быстро, четко, практически безболезненно. И еще хочу добавить, что Олена Миколаївна очень обаятельная и доброжелательная. После проведенной процедуры впервые не... Читати відгук Сдавала анализы в лаборатории "Дила" на улице Малиновского 55. Была приятно удивлена профессионализмом сотрудников. Заказ приняли быстро, все объяснили, на все вопросы ответили. Забор крови осуществляла Кольчаківська Олена Миколаївна. Несмотря на молодость, настоящий мастер своего дела. Все было сделано быстро, четко, практически безболезненно. И еще хочу добавить, что Олена Миколаївна очень обаятельная и доброжелательная. После проведенной процедуры впервые не осталось на месте прокола вены не то, что синяка, даже следа от укола!!! Лаборатория "Дила", на мой взгляд, является современной, хорошо оборудованной, укомплектованной квалифицированным персоналом. Приятно осознавать, что в нашем городе можно получить услуги настоящего европейского уровня! Здоровья вам и процветания!!
Dila Відповідь представника Dila 17 серпня, 2020 год

Результаты COVID аэропорт

Александр Александр 10 серпня, 2020 год
Сдавал тест в аэропорту, обещали результаты через 24 часа. По итогу прошло уже намного больше времени, а результатов никаких. Ни на почту, ни по телефону соответственно тоже не опевещали.
Не советую.
Dila Відповідь представника Dila 10 серпня, 2020 год
Шановний Олександре, дякуємо за відгук.
Нам шкода, що у Вас склалося негативне враження про наш сервіс.
Для ретельного розгляду ситуації, що виникла, просимо Вас надати свій контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку у фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887, обравши в тоновому режимі"2".

Недовіра до результатів

Гость Гость 10 серпня, 2020 год
Робила аналіз в цій лабораторії на бакпосів і чутливість до антибіотиків. Термін роботи як мені відомо 5-7 днів. Мені результат прийшов через 2 дні позитивний. Питання як може таке бути,із такою мега швидкістю?
Dila Відповідь представника Dila 10 серпня, 2020 год
Шановний клієнте,
будь ласка, надайте номер замовлення особистим повідомленням та Ваш контактний номер телефону через нашу офіційну сторінку у Фейсбук, для ретельного розгляду даного випадку.
Dila/Діла Медицинская лаборатория
Компания ДІЛА - первая независимая медицинская лаборатория на рынке Украины, предоставляющая качественные услуги для населения с 1998 года.
За десятилетия успешной работы стала одной из ведущих лабораторий страны, благодаря постоянному внедрению в медицинскую среду лучших мировых достижений в области лабораторной диагностики. Основа доверия многочисленных медицинских специалистов и пациентов к МЛ... детальніше

Рейтинг 2.8 з 5 на підставі 500 відгуків
Лабораторії