Відгуки:

Вантажоперевезення: представники

На нашому сайті відгуків відповідають офіційні представники компаній

Популярні відгуки в розділі Вантажоперевезення

Найпопулярніші відгуки з розділу вантажоперевезення.

Вантажоперевезення: відгуки

Відгуки клієнтів про компанії що займаються вантажоперевезеннями. Каталог відгуків: Нова пошта, Автолюкс, Гюнсел, Делівері та інші

Мист Экспресс

Служба доставки
1.4
19284 відгука
2000173 перегляда
Робота в міст експрес Никогда не идите сюда работать грузчиком или комплектовщиком. Снимают зарплаты. Не добавляют деньги. Дурят людей. Работающих.
Meest Express Ответ представителя Meest Express
10 годин 20 хв тому
Добрий день! Уточніть, будь ласка, відділення, на якому Ви працювали. Передамо інформацію у відповідний відділ для перевірки. Жанна, Meest

USAinUA

Служба доставки, Киев, Бориспольская, 7, офис 187
4.4
308 відгуків
35505 переглядів
Доставили редкую деталь под ключ. Огромная благодарность! Просто не могу не отблагодарить компанию и сотрудников за помощь в поиске, покупке и доставке редчайшего амортизатора, который уже много лет как снят с производства, но замены ему не существует. Без него пришлось бы выбросить горный велик, чему я безмерно рад и из-за чего благодарен.
USAinUA Ответ представителя USAinUA
п'ятниця, 17 вересня
Здравствуйте, Сергей. Благодарим Вас за отзыв и за высокую оценку работы нашего сервиса. С радостью продолжим сотрудничество. С уважением команда...

Приймаю