Бодо відгуки

Бодо
830 відгуків / 124427 переглядів

Музей фотоілюзій Львів

Гость Гость вівторок, 2 червня
Дякую, дуже сподобалось, дуже приємний фотограф. На враження краще йти більшою компанією.Є достатьня кількість локацій для фото, краще брати фотографа, від порадить де і як правилтно встати, щоб фото гарно виглядало.

дуже приємний сервіс

Татьяна Татьяна понеділок, 1 червня
Дуже приємний сервіс! не виходячи з дому придбала подарунок зятю на день народження. Зручно вибирати враження, до того ж вони відповідають рекламі, а часто перевершують очікування. Користуюсь сервісом вже кілька років, рекомендую друзям. Приємно здивувала запропонована знижка в 10% як постійного клієнта. Ввічливий персонал, все швидко та якісно!!! Дякую!!!

Массаж для беременных

Ольга Ольга понеділок, 1 червня
Очень понравилось посещение массажа для беременных! Приятный администратор, квалифицированный массажист, успокаивающая и расслабляющая атмосфера =)

Рекомендую

Виктор Виктор понеділок, 1 червня
1) Чому обрав саме такий подарунок? - Я вважав, що саме таке враження максимально підійде як подарунок для мого друга. 2) Так, мені все сподобалось: і якість сервісу, і швидкість обробки запиту. 3) Дуже зраділи:) Однозначно буду рекомендуати Бодо для всіх, хто вне знає, що саме подарувати

Мастер-класс ювелирного искусства

Оксана Оксана неділя, 31 травня
Мастер-класс очень понравился. Приятные и тёплые впечатления останутся надолго. Спасибо мастеру Александру за очень интересные и познавательные сведения о профессии ювелира

Spa догляд тіла Lady

Машенька Машенька субота, 30 травня
Вперше була на масажі, який робить чоловік.
Думала не зможу розслабитись... але це були помилкові думки.
Все пройшло класно, зарядилась гарною енергією
P.S. Те що я говорю, нічого, порівняно з тим, що відчувала...

Spa уход Lady

Гость Гость субота, 30 травня
Все прошло идеально. Руки мастера просто магия! Обязательно приду ещё за новыми впечатлениями!!! Понравилась атмосфера, сочетание интерьера, ароматов, свечей, масел, музыки

Впечатление

Гость Гость п'ятниця, 29 травня
Очень понравился массаж,всё супер!Огромное спасибо bodo!Все классно организовано.Получила море положительных эмоций.

Стрибок з парашутом в тандемі

Альона Альона понеділок, 25 травня
Дарувала чоловіку на День Народження стрибок з парашутом в тандемі! Емоції супер, дуже круто) Задоволена і я і він) Хоче пригнути з парашутом ще раз Атмосфера на аеродромі" 5 океан "крутезна Інструктора позитивні і уважні Дякую Вам❤️

Обід в ресторані Тре Франсе

Гость Гость неділя, 24 травня
Хороший ресторан в центрі міста, з літньою терасою і смачною кухнею, привітний персонал і можливості для відпочинку з дітьми. Не зважаючи на дощик, нам було затишно під накриттям, з пледами та вином і чаєм :)

Хамам+пенный массаж

Ирина Ирина субота, 23 травня
 Відгук про Бодо за адресою Одесса, вулиця Велика Арнаутська, 123 Спасибо большое за удовольствие! Надежда - просто фея! Кроме прекрасного массажа, чудесно пообщались. Очень очень рада знакомству)

Полёт за штурвалом

Гость Гость середа, 20 травня
Очень классный подарок! Всегда мечтал полетать за штурвалом самолёта, и это случилось! Спасибо за такие эмоции

Майстер клас візажу

Гость Гость понеділок, 18 травня
Сподобалось, було цікаво. Інна - професіонал своєї справи. Може запишусь у майбутньому на ще один майстер-клас.

Чудовий масаж

Гость Гость субота, 16 травня
Дуже приємний, романтичний та розслабляючий масаж, рекомендую! Дякую за враження та за чудове обслуговування.

Отличное качество обслуживания

Гость Гость четвер, 14 травня
Спасибо за сертификат! Доставка осуществлена вовремя, менеджеры помогли с выбором. Отличная идея для поздравления

Просто писец

Юля Юля 6 квітня, 2020 год
 Відгук про Бодо за адресою Киев, ул. Боженко, 86 Купили экскурсию.Но в связи с ситуацией в стране,поехать не сможем ни сейчас ,ни потом.О чем я сообщила в письме на сайт ,с просьбой о возврате денег.(14 дней гарантийного возврата еще не прошло) Работники уже сутки отписываются «на отвали»,ни разу не связались со мной,и деньги возвращать не собираются.2600 выброшены!На бодр ни ногой!И всем знакомым запрещу туда даже заходить!!
Бодо Відповідь представника Бодо 8 квітня, 2020 год
Доброго дня, Юліє. Перепрошуємо за очікування відповіді. Оскільки ви звернулися саме на пошту, можливі варіанти вирішення ситуації запропонували вам у відповідь на ваш лист, а не зателефонували, але взяли до уваги ваші побажання та зауваження на майбутнє. Ми надаємо відповідь у робочий час, кожного дня з 9:00 до 20:00. Ваш останній лист ми отримали поза робочим часом, тому відповідь була надана наступного дня.
Дякуємо за надану інформацію, необхідні дані ми отримали. Будь ласка, очікуйте повернення коштів протягом 3 робочих банківських днів на вказані вами реквізити. Бажаємо гарного дня та міцного здоров'я.

ЭКСКУРСИЯ В ДОМ ХАСКИ

Анатолий Анатолий 24 березня, 2020 год
Всем Хорошего Дня !!! МЕНЯ ЗОВУТ АНАТОЛИЙ , Я ХОЗЯИН ДОМА ХАСКИ . Читаю отзывы и радуюсь , мне очень приятно , что так высоко ценят мою работу !!! Огромное спасибо за теплые слова . Со своей стороны хочу поблагодарить гостей за безмерную любовь к Собакам (Сибирским Хаскам) и Лошадям , а так же за желание к активным эмоциям .... Читати відгук Всем Хорошего Дня !!! МЕНЯ ЗОВУТ АНАТОЛИЙ , Я ХОЗЯИН ДОМА ХАСКИ . Читаю отзывы и радуюсь , мне очень приятно , что так высоко ценят мою работу !!! Огромное спасибо за теплые слова . Со своей стороны хочу поблагодарить гостей за безмерную любовь к Собакам (Сибирским Хаскам) и Лошадям , а так же за желание к активным эмоциям . Отдельная благодарность BODO , за хорошо настроенную работу и комуникации , как с гостями так и с организациями которые предоставляют эти услуги .
Присоединяйтесь к соцсетям :

Интересный опыт

Татьяна Татьяна 23 березня, 2020 год
 Відгук про Бодо за адресою Одесса, вулиця Велика Арнаутська, 123 Нам очень понравилось, как буд-то вернулись в детство, много тёплых эмоций, конфеты на удивление, очень в кусные!

Семейная фотосессия

Светлана Светлана 23 березня, 2020 год
Фотосессия в хорошей атмосфере. Понравились девочки визажист Жана, фотограф Алиса. Время пролетело очень быстро. Спасибо

Прогулка на лошадях

Гость Гость 21 березня, 2020 год
Прогулка на лошадях очень понравилась) несмотря на меняющуюся погоду, девочки отлично ее провели, рассказали очень много интересного и сделали красивые фото) очень рекомендую!

Фотосессія у подарунок

Гость Гость 17 березня, 2020 год
Придбала у подарунок фотосесію. Дякую за чітку організацію роботи. Подарунок вже активовано іменинницею. Вона готується до фотосесії!!!

Днепр. Криосауна.

Наталия Наталия 16 березня, 2020 год
Впечатление хорошее. Время предоставили то, которое устраивало. Доброжелательная приятная администратор провела процедуру. Ощущения приятные, захотелось продолжить.

Классная идея

Гость Гость 16 березня, 2020 год
Спасибо большое!!! Было круто!!! Отличная идея для подарка!!! Мы с мужем в восторге! Прекрасный релакс и океан неги)))

Найкрутіші враження!

Юлия Юлия 16 березня, 2020 год
Дякуємо команді Bodo за неймовірні враження. Особиста подяка пані Вікторії, яка дуже професійно робила свою роботу. В хамамі було надзвичайно комфортно. Розслаблююча атмосфера . Неймовірне скрабування і масаж бамбуковими паличками, були неповторні. Рекомендуємо це романтичне враження!!!

Нам понравилось :)

Ирина Тютчева Ирина Тютчева 12 березня, 2020 год
 Відгук про Бодо за адресою Киев, ул. Малая Житомирская, д. 3/4 Мы с мужем остались очень довольны данным рестораном! Вкусно, атмосферно, хорошее обслуживание. Что еще нужно для прекрасного времяпрепровождения :)

Сhoco массаж

Татьяна Татьяна 12 березня, 2020 год
Сегодня была на массаже в "OKO SPA" на ул.Жилянской 59. Это просто рай!!! Спокойная музыка, замечательное обслуживание, внимательные администраторы и профессионалы своего дела - тайские массажистки! Советую всем, кто не беременный и не в периоде лактации!!! Расслабление тела, проработка всех точек и нервных окончаний, релакс души и гармония с самим собой! Спасибо огромное за восхитительный массаж!!!

Дегустация сыра в Киевском "Музее сыра"

Юлия Ермакова Юлия Ермакова 10 березня, 2020 год
Дуже цікавий захід, що залишив приємні враження. Це задоволення не лише для душі! Всім раджу!

Позитивні емоції

Тетяна Вострікова Тетяна Вострікова 9 березня, 2020 год
Діткам дуже сподобалось творити цікаві персонажі.
Лесі подяка!
Карамельні вироби дуже смачні!

Музей фотоиллюзий

Оля Дворко Оля Дворко 9 березня, 2020 год
 Відгук про Бодо за адресою Киев, Майдан Независимости 1, ТРЦ "Глобус" Все чудово, відвідали музей з хлопцем на 8 березня, був персональний фотограф (приємна дівчина), все розказала і показала як правильно позувати та різних локаціях. Насміялися вдосталь, тепер чекаємо фотки ) .

Авіасимулятор Boeing 737

Евгений Евгений 8 березня, 2020 год
Сказати, що це було Вау - це як нічого не сказати :) Насправді, як пасажиру літака, завжди було цікаво, що ж там і як по іншу сторону. Тренажер, разом з дуже крутим інструктором (веде, підказує і підтримує без будь-якого тиску, що допомагає отримувати від тренування тільки задоволення і не нервувати, все дуже чітко розжовується аж до дрібниць) прямо відкрили для... Читати відгук Сказати, що це було Вау - це як нічого не сказати :) Насправді, як пасажиру літака, завжди було цікаво, що ж там і як по іншу сторону. Тренажер, разом з дуже крутим інструктором (веде, підказує і підтримує без будь-якого тиску, що допомагає отримувати від тренування тільки задоволення і не нервувати, все дуже чітко розжовується аж до дрібниць) прямо відкрили для мене інший вимір. Так, з першого разу складно опанувати всі ті тумблери, кнопочки, ручки і занесення програм до бортового комп'ютера, але базове враження про політ і його принципи, дуже добре осідає в голові. На якийсь час ти просто забуваєш, що це все ж таки симулятор, настільки все реалістично. Перші враження складно з чимось порівняти, мозок доволі схвильований та напружений від нових відчуттів та навичок, таких як керування повітряним судном в тривимірному просторі. Якщо порівнювати з першим досвідом за кермом авто, тут зовсім інший рівень. Коротше кажучи, йдіть і не пошкодуєте.
Бодо
Бодо - лидеры рынка подарочных сертификатов на развлечения и активности. Интернет-магазин подарков Бодо предлагает впечатления на любой выбор: мастер -клас управления яхтой, прыжок с парашютом, зорбинг для двоих, дайвинг, экстремальное вождение, мастер-класс гольфа, живописи, шоколадный массаж и многое другое.
Среди клиентов Бодо есть немало компаний, которые используют подарки для стимулирования... детальніше

Рейтинг 5 з 5 на підставі 830 відгуків
Інтернет-магазини
Интернет магазин цветов "Флориум"
Интернет магазин цветов "Флориум"

95 відгуків

518 відгуків
ANSWEAR.ua
ANSWEAR.ua

2861 відгук
Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)
Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)

6458 відгуків

Приймаю