АЗС ОККО відгуки

АЗС ОККО
2991 відгук / 2882781 перегляд

Ви конкуренти з wog

Гость Гость 47 хв 38 сек тому
Чому на червень wog дає 4грн.знижки на 1л. ДП.від 1л. А ви 1.6грн. Від 10л?

Колишній працівник

Гость Гость четвер, 4 червня
Загалом фірма адекватна, висока зарплатня за яку потрібно відпахати. Негативні відгуки працівників спричинені тим що менеджерами стають лизоблюди які будуть топити всіх аби самому втриматися - бо гарна зарплатня.
В КРВ працюють такі ж люди - нема зальотів і претензій не буде - роби свою роботу і все.
Менеджери вищої ланки - лояльні до працівників. А більша частина нестач справа рук самих працівників.
Чим більші продажі- більше списання. Все просто.
Протерміновані товари підлягають обміну або списанню. Звільнилась Бо це не робота, а заробітки . Щоб зекономити кошти обов'язки трьох працівників покладаються на одного. І якщо на інших фірмах цю роботу виконують троє із зарплатнею в 5000 то на ОККО ( принаймні в моєму випадку) - один із зарплатнею 13000.( при умові, що всі плани виконано, не було скарг і грубих порушень) на нестачу входить до 300 грн з працівника( окрім молодших та прибиральниць)
Переваги:
  1. Висока зарплатня ( відносно)
Недоліки:
  1. велике навантаження. Працівників вичавлюють і викидають - будуть наступні

ужасножаххх

Гость Гость четвер, 4 червня
заїхали вечером на окко випити кави заправитись перше що кинулось в очі це злісьть касира прглядом було сказано якого хера приперлися на питання чи працює кавовий апарат сказали ні і ще годину працювати не буде тому що не включена 1s програма .якоденеска повязана кавовим апаратом не уявляю я теж працюю з цією програмою тому я хрозумів що це брехння і... Читати відгук заїхали вечером на окко випити кави заправитись перше що кинулось в очі це злісьть касира прглядом було сказано якого хера приперлися на питання чи працює кавовий апарат сказали ні і ще годину працювати не буде тому що не включена 1s програма .якоденеска повязана кавовим апаратом не уявляю я теж працюю з цією програмою тому я хрозумів що це брехння і як продається все крім кави бред тому мінус і великий поїхали на шелл касир супер все працює перезмінка 15 хв а на око сказали що годину чекати більше не ногою на окко тільки шел .( адреса окко м.чернівці.галицький шлях біля супермаркета МЕТРО. ЖАХЛИВА ЗАПРАВКА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ) НЕ РОКОМЕНДУЮ
Недоліки:
  1. Все мінус

куда вы скатываетесь ?

Гость Гость понеділок, 1 червня
 Відгук про АЗС ОККО за адресою Житомир, Житомирская обл., с. Левков, М-06 заехали вечером заправится, но сделать это пришлось самим, так как заправщик был один и в это время заправлял газом . Объясните где логика ? Такая большая заправка, и один заправщик.
В зале грязно, в туалетах грязно. Что с вами случилось ? Прочитал последние отзывы, это правда что чем меньше персонала тем больше зарплата у менеджера ?

Обманул кассир

Андрей Андрей понеділок, 1 червня
31.05.2020 в 21:37 на ОККО на Болопольском пути, сказал "на 500 газа, а там сколько влезет". Подождал, сказали "вы заправились", я спросил "на 500 влезло?", мне сказали "да", и я со спокойной душой не взял чек так как в бак примерно на 500 и должно было влезать, та и заправке доверяю, вернее доверял, и даже не смотрел на то сколько... Читати відгук 31.05.2020 в 21:37 на ОККО на Болопольском пути, сказал "на 500 газа, а там сколько влезет". Подождал, сказали "вы заправились", я спросил "на 500 влезло?", мне сказали "да", и я со спокойной душой не взял чек так как в бак примерно на 500 и должно было влезать, та и заправке доверяю, вернее доверял, и даже не смотрел на то сколько залили, ни в чеке ни на колонке, приехал домой и стало интересно сколько упало на фишку и бац, заправился я то на 449.87 и понимаю что меня пригрели на 50 грн, Бог с ними, но сам факт... Там кассир этот узнаваем, он говорит как-то тихо и неуверенно, но может конечно фишка ошиблась, в чем я сомневаюсь, так как всегда до копейки всё верно указывалось. Так что такое вот ОККО, лучше берите чеки и сверяйтесь, я сглупил, сильно уж им верил.
Переваги:
  1. Неплохой газ, только газом у них заправляют, за другое топливо не скажу.
Недоліки:
  1. Отдельные кассиры которые обманывают что большой минус компании.

OKKO PAY Львов

Роман Роман субота, 30 травня
Опять приложение не видит masterpass... После ввода LOOKUPCODE, приложение выдает ошибку. Вводишь карту вручную - ОШИБКА! Удаление и повторная регистрация на masterpass ничего не дает, опять при синхронизации ОШИБКА! Тот же WOG PAY синхронизируется моментально... Пол дня потратил, пробовал по разному регистрироваться - ОШИБКА! Это такой прикол??? Из-за ошибки пользоваться ОККО PAY невозможно.... Или уже АНДРОИД 5.1 не поддерживается??? Короче,... Читати відгук Опять приложение не видит masterpass... После ввода LOOKUPCODE, приложение выдает ошибку. Вводишь карту вручную - ОШИБКА! Удаление и повторная регистрация на masterpass ничего не дает, опять при синхронизации ОШИБКА! Тот же WOG PAY синхронизируется моментально... Пол дня потратил, пробовал по разному регистрироваться - ОШИБКА! Это такой прикол??? Из-за ошибки пользоваться ОККО PAY невозможно.... Или уже АНДРОИД 5.1 не поддерживается??? Короче, оценка -1 из 10.... Просто ужасно!!!
Переваги:
  1. Их нет!
Недоліки:
  1. Хоть отбавляй

Не коректне обслуговування клієнтів

0962265654 0962265654 субота, 30 травня
Сарни, Рівненська область, продають пиріжки та каву, а щоб оплатити заправку авто понад 20 хвилин черги періжків,щоб заповнити авто.

ОККО РАУ ворует деньги с банковской карты.

Владимир Комельков Владимир Комельков субота, 30 травня
Случайно заметил что 28мая на банковской карте баланс уменьшился на 81.86грн .Позвонил в банк "УКРСИББАНК" там ответили что эту сумму с карты списали ОККО РАУ .26мая в городе Константиновка, Донецкая область заправлял газ и сумму 81.86грн в баллон не вошла возраст этой суммы был вернут на карту мнгновенно.А 28 мая ОККО РАУ решили эту сумму с карты снять.Только на... Читати відгук Случайно заметил что 28мая на банковской карте баланс уменьшился на 81.86грн .Позвонил в банк "УКРСИББАНК" там ответили что эту сумму с карты списали ОККО РАУ .26мая в городе Константиновка, Донецкая область заправлял газ и сумму 81.86грн в баллон не вошла возраст этой суммы был вернут на карту мнгновенно.А 28 мая ОККО РАУ решили эту сумму с карты снять.Только на каком основании??? Я обратился на горячую линию ОККО в течении суток обещали со мной никто так и не перезванивал.Я опять позвонил на горячую линию ОККО пообещали все уладить.Вот очередные сутки прошли и тишина...

Паливо жахливе

Колишній клієнт Колишній клієнт п'ятниця, 29 травня
 Відгук про АЗС ОККО за адресою Львов, пр-т Красной Калины, 34А Заправлявся лише в них. Заправився дизелем майже до повного, через 30 км загорівся чек, машина зупинилась. В результаті евакуатор, злив пального, чистка системи подачі пального, сажневого фільтру, заміна масла, фільтрів масла та палива. Добитися відшкодування нереально навіть маючи на руках всі чеки та експертизи. Будуть роботи все, щоб не надати відшкодування. Якщо в когось буде така ситуація, знайте, якщо ви... Читати відгук Заправлявся лише в них. Заправився дизелем майже до повного, через 30 км загорівся чек, машина зупинилась. В результаті евакуатор, злив пального, чистка системи подачі пального, сажневого фільтру, заміна масла, фільтрів масла та палива. Добитися відшкодування нереально навіть маючи на руках всі чеки та експертизи. Будуть роботи все, щоб не надати відшкодування. Якщо в когось буде така ситуація, знайте, якщо ви виїхали за межі заправки і вже за межами заглохли відшкодувати кошти буде нереально

Високий рівень сервісу

Колишній працівник Колишній працівник четвер, 28 травня
Менеджери вищої ланки - лояльні до... Читати відгук
Чим більші продажі- більше списання. Все просто.
Протерміновані товари підлягають обміну або списанню.
Переваги:
  1. Гарна зарплатня, без затримок.
Недоліки:
  1. Велике навантаження, але це скоріше говорить про популярність мережі у клієнтів і високий рівень сервісу

Постоянно обман при заправке газом

Владислав Владислав середа, 27 травня
Несколько раз ловил ребят, на том, что заливают больше чем может влезть в газовый баллон. По документам баллон 39.6, но при полностью пустом баке они запихивают туда 43-46 и в комментариях списывают мол у них все четко и возможно это температура. Для сравнения, после таких разговоров, начал заправлять авто на Шелл, и проблем больше не было, мало того, ещё и... Читати відгук Несколько раз ловил ребят, на том, что заливают больше чем может влезть в газовый баллон. По документам баллон 39.6, но при полностью пустом баке они запихивают туда 43-46 и в комментариях списывают мол у них все четко и возможно это температура. Для сравнения, после таких разговоров, начал заправлять авто на Шелл, и проблем больше не было, мало того, ещё и расход упал почти на 1 литр. А последняя ситуация меня вылечила больше всего. Заправил полный бак на 40 литров, проехал 130км по спидометру и заехал на ОККО залить до полного бака. И мне залили, НА МИНУТОЧКУ, 26 ЛИТРОВ ГАЗА. Сказать что я офигел, не сказать ничего. Вообщем, ноги моей больше не будет на ОККО для заправки топливом.
Переваги:
  1. Магазин, хоть и цены сильно выше
Недоліки:
  1. Обманывают на колличестве заправленных литров.

Потенциальный работник

Я Я середа, 27 травня
Жесть
Вот так кантора
Зря отправила резюме, понимаю, что они не заслуживают моей рабочей силы
Ребятки, операторы, любите и цените себя. Не позволяйте над собой издеваться.
Переваги:
  1. Не увидела
Недоліки:
  1. Полно

ОККО пей не работает

Гость Гость понеділок, 25 травня
Сегодня заехав на АЗС в Запорожье на набережной узнал что хвалёный сервис ОККО пей не работает.
То есть на пустом месте я теряю по 1грн на литре - как удобно.
Думаю в следующий раз предпочту АЗС другого бренда.

Это не бензин

Руслан Руслан понеділок, 25 травня
 Відгук про АЗС ОККО за адресою Харьков, ул. Клочковская, 197е Заправился сегодня на окко (10литров 95пульса), проехал 500метров, начала троить, дыметь, думал пи***ц мотору, достали свечи, они чёрные как будто из костра (при том что автомобиль, только прошёл полное ТО меньше недели назад) а бензин воняет паленой резиной. Вообщем ехать как-то надо, пошёл купил свечи в ближайшем автомагазине самые обычные, доехал до заправки другого концерна (не буду называть), долил 30... Читати відгук Заправился сегодня на окко (10литров 95пульса), проехал 500метров, начала троить, дыметь, думал пи***ц мотору, достали свечи, они чёрные как будто из костра (при том что автомобиль, только прошёл полное ТО меньше недели назад) а бензин воняет паленой резиной. Вообщем ехать как-то надо, пошёл купил свечи в ближайшем автомагазине самые обычные, доехал до заправки другого концерна (не буду называть), долил 30 литров, прогазовался хорошенько, все в порядке, перестала троить, пропуски по зажиганию пропали. В итоге все г*вно, которое не горит теперь в поддоне, уровень масла поднялся выше максимума, попал на замену масла, свечей, чистку форсунок, топливный фильтр меняется на моей машине в сборе в насосом и тд. Посчитали минимум 10 000грн, и это не на официальном СТО... Заезжал на заправку, сказали «идти лесом» только мягче. Делайте выводы.

!!!!!?????

ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДР неділя, 24 травня
 Відгук про АЗС ОККО за адресою Киев, ул. Святошинская, 34Б Шановні керівники АЗС ОККО,хочу довести до відома, що потрібно проводити з своїми підлеглими роботу в плані коректності та виконання своїх службових обов'язків, так 17 травня на виїзді з села Волиця близько 15.20,одним із в ваших підлеглих, а саме пістолетчиком було проігноровано звернення моє, а потім і дівчиною касиром, щоб полегшити ваш відео пошук скажу, що я був на авто Ауді,... Читати відгук Шановні керівники АЗС ОККО,хочу довести до відома, що потрібно проводити з своїми підлеглими роботу в плані коректності та виконання своїх службових обов'язків, так 17 травня на виїзді з села Волиця близько 15.20,одним із в ваших підлеглих, а саме пістолетчиком було проігноровано звернення моє, а потім і дівчиною касиром, щоб полегшити ваш відео пошук скажу, що я був на авто Ауді, а вашого підлеглого кликала касир Євгеном, і ще хотілось додати, що на АЗС в цей період було аж два авто на одному із яких був я,в іншому авто вимивались вікна замість того, аби виконувати свої прямі службові обов'язки, також можливо вам потрібно переглянути збільшення кадрового резерву. P.S моє авто так і не було заправлене, так як моєму обуренню не було меж!!!!!

Сервис удас

Гость Гость неділя, 17 травня
Здравствуйте.27 апреля в г.Хмельницкий по ул.Проскуровская кассир данной азс в 01.00 отметился как сервисник и просто "адекватный человек"
Мой товарищ возвращаясь с гостей имел глупость зайти купить домой воды,так как азс находиться недалеко от его дома. С порога Вершитель судеб- касир решил показать ему кто на данной территории есть главным,нагло ему сказал:"где маска?" Не пытаясь как должно было бы быть,обяснить клиенту свое недовольство и важность маски (ну не было у человека настроения). Ему так же вежливо ответили где маска. На, что...Вы только вдумайтесь...работник АЗС предложил клиенту выйти на улицу поговорить по-мужски !!!И это находясь на рабочем месте...!!!после чего придя в сознание мой товарищ увидел лужу крови и скапы крови с лица.Правда была уже полиция...у которой он просил вызвать скорую помощь...до приезда скорой неоднократно терял сознание...в итоге сервисного разговора он получил от вашего сотрудника:перелом носа,перелом челюсти,проломаный череп,что кость вошла в мозг и в него поступил воздух!!!Его еле вытянули с того света! А у вашего сотрудника нету травм-это говорит о том,что он явно не защищался!Правельно?В больнице сказали,что били битой или кастетом...и этот человек даже не извинился,не говоря уже о том,что бы просто спросить о состояние здоровья...не говоря уже о помощи по лечению...
Добрий день.
Наприкінці квітня на АЗК пізно вночі завітав клієнт, який, на жаль, був у нетверезому стані та спровокував конфліктну ситуацію. У тому числі першим вдарив нашого співробітника. Піддавшись емоціям наш співробітник зреагував на провокацію, в результаті чого сталася бійка. Але, маємо зауважити, що вищенаведені травми вами суттєво перебільшені. Наші фахівці перебувають на зв’язку з клієнтом та володіють інформацією про його стан.
Ми повністю вивчили обставини цього інциденту зі свого боку і переконані, що співробітник компанії в жодному разі не мав права піддаватися емоціям та так реагувати. У такому випадку персонал за процедурою викликає поліцію. Нам дійсно прикро, що така ситуація трапилася в принципі на нашій АЗК. Тож, компанією прийнято рішення про звільнення співробітника. Сподіваємося, що клієнт також зробить правильні висновки з цієї ситуації. Все ж таки, будь-який конфлікт треба вирішувати мирним шляхом, бо ми цивілізовані люди.

УЖАСНЫЙ СЕРВИС!

Александр Александр субота, 16 травня
Всем Доброго времени суток!
Являюсь постоянным клиентом данной АЗС, так как нравится качество топлива, но сервис оставляет желать лучшего.
Вчера 15.05.20 19:43 заехал на АЗС ОККО по адресу,г.Киев проспект Академика Палладина 33!
Пистолетчика не было, поставил самостоятельно пистолет в бак топлива ДП-Pulls.
На кассе обслуживала оператор Тарасенко Оксана !!!
Заказ был топлива на 500 грн, 2... Читати відгук
Всем Доброго времени суток! АЗС ОККО - УЖАСНЫЙ СЕРВИС!
Пистолетчика не было, поставил самостоятельно пистолет в бак топлива ДП-Pulls.
На кассе обслуживала оператор Тарасенко Оксана !!!
Заказ был топлива на 500 грн, 2 кофе + хот-дог.
Было предложено оператором списать балы за продукцию в кафе, я согласился.
Списали 77 грн балами и попросила доплатить 22.50 грн, что я сразу и сделал.
На территории АЗС выпили кофе и подойдя к авто увидел что за это время пистолетчик не подошел и не заправил, захотел заправить сам, но не вышло! Топливо просто не шло с колонки в бак. Вернувшись на кассу, попросил включить мою колонку и с этого момента пошло самое интересное ...
Операторша посмотрела очень удивленно и начала рассказывать какую то полную чушь что попросту не налазила мне на голову, мол выбило пистолет и нужно заправить еще раз.
Но пошел возврат баллов на карту в сумме 64 грн, а не как списали у меня раннее 77 грн баллами, на что я очень удивился.
и заправка будет произведена на сумму не 500 грн , а 435 грн.
Разьяснить почему заправка идет не на 500 грн, а на 435 мне никто не смог. на любой вопрос был ответ " это все система, а не я решаю". Во время диалога тонн операторши перешел на повышенный и в хамской форме, сказать что я был в шоке ничего не сказать!
Спустя сутки баланс на карту баллами 0.00, деньги не вернулись и в итоге заправка получилась не на 500 грн а 435.
в сумме заплатил 522.50 грн наличкой и баллами 77 грн.
сняло за продукцию всего 99.50 грн ( баллами и наличкой ) , но вот заправка топлива прошла на 435 грн .
ВОПРОС: куда делись 65 грн?
Фото чеков прилагается.
Надеюсь начальство проведет соответствующую беседу с операторами данной АЗС и в частности ТАРАСЕНКО ОКСАНОЙ!
Переваги:
  1. качество топлива
Недоліки:
  1. Обслуживание персонала!
OKKO Відповідь представника OKKO вівторок, 19 травня
Доброго дня, Олександре. Дякуємо вам за ваше звернення. Для того, аби ми змогли з'ясувати всі обставини та причини, будь ласка, напишіть нам номер вашої картки Fishka, а також контактний номер телефону, щоб з вами могли сконтактувати наші відповідальні фахівці.
Наперед дякуємо за інформацію.

Как работодателя не рекомендую.

Гость Гость п'ятниця, 15 травня
Положительных эмоций нет. Я пришла на работу чтобы заработать деньги для семьи, а в итоге вынуждена была оплачивать ваши недостачи по ревизии. Оператор учит новичка работы на кассе, делать ночные отчеты, при этом менеджер в участии не берет так как он в этом ничего не понимает, его роль заключается в том чтоб стоять за спиной и контролировать правильно ли ты... Читати відгук Положительных эмоций нет. Я пришла на работу чтобы заработать деньги для семьи, а в итоге вынуждена была оплачивать ваши недостачи по ревизии. Оператор учит новичка работы на кассе, делать ночные отчеты, при этом менеджер в участии не берет так как он в этом ничего не понимает, его роль заключается в том чтоб стоять за спиной и контролировать правильно ли ты всё предложила клиенту, работала ли по планке. В первую ночную смену я работала одна хотя как я понимаю со мной должен быть менеджер для подстраховки, его небыло, приехал он утром и начал кричать что я не правильно зделала ночной отчет, а если не получается то надо было ночью звонить напарницам и в телефонном режиме все исправить. Бывшим сотрудникам перемывают кости. Работаешь 12 часов а оплачивают за 10.Тебе дают понять что ты там никто, ничтожество которое пришло с улицы и таких как ты много было и будет. Вы же не хотите этого понять что каждый ваш сотрудник, это потенциальный ваш клиент которым вы якобы так дорожите. После того как уволилась менеджер названивал и настоятельно рекомендовал заплатить за ревизию, а то он на бывших сотрудников разделит эту сумму, а если я откажусь платить то на другую работу не смогу устроится так как он обо мне даст плохие рекомендации.
Переваги:
Недоліки:
  1. Вся ваша организация большой минус и минятся вы не хотите.
OKKO Відповідь представника OKKO вівторок, 19 травня
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення. Просимо вас написати у приватні повідомлення нашої спільноти у Fb (https://www.facebook.com/okkoua/) адресу АЗК, на якому працюєте та ваш контактний номер телефону, аби з вами могли сконтактувати наші відповідальні фахівці для проведення внутрішнього розслідування. Дякуємо.

Несплата лікарняного

Гость Гость четвер, 14 травня
Добрий день! Була на лікарняному З 18. 03 по 6.04. Звільнилась 5.05 лікарняне при звільнені не було нараховано коли відбудиця його виплата чи взагалі його хтось заплатить??? На скільки знаю при звільненні виплати усі повинні бути нараховані в день звільнення!?
OKKO Відповідь представника OKKO вівторок, 19 травня
Доброго дня. Для початку, хочемо уточнити, чи проговорювали ви ці питання з вашим менеджером? Адже такі робочі питання ви з'ясовуєте всередині вашого колективу.

Також, напишіть нам номер АЗК, на якому ви працювали та ваш контактний номер телефону. Можете надіслати інформацію нам сюди - https://www.facebook.com/okkoua/

Дякуємо

Не рекомендую ОККО!!!

Василь Василь понеділок, 11 травня
В мене закінчився термін використання талону на ДП 3.04.20 на 10 л, який я не мав змоги використати через карантин,оскільки практично не їздив. 11 травня я дзвонив на гарячу лінію і пані Галина мені сказала що тільки протягом місяця потрібно до менеджера і більше ніяк. Багато фірм які з розумінням ставляться до людей в період карантину,дають відстрочки на період карантину,а... Читати відгук В мене закінчився термін використання талону на ДП 3.04.20 на 10 л, який я не мав змоги використати через карантин,оскільки практично не їздив. 11 травня я дзвонив на гарячу лінію і пані Галина мені сказала що тільки протягом місяця потрібно до менеджера і більше ніяк. Багато фірм які з розумінням ставляться до людей в період карантину,дають відстрочки на період карантину,а тут крадуть гроші які я заплатив раніше. Це потрібно сказати ВСІМ,щоб знали кого потрібно обминути!!!
Недоліки:
  1. Багато
OKKO Відповідь представника OKKO вівторок, 19 травня
Василю, доброго дня. Підкажіть, чи звертались ви до вашого менеджера, у якого оформляли талони, як і рекомендувала вам наша колега Галина?
І який результат після цього звернення. Такі питання можна впорядкувати лише через ваше регіональне представництво, де ви й складали договір.

Жахливе відношення до працівників. Фірма нецінить людей

Гость Гость субота, 9 травня
Люди не йдіть сюди на роботу ні прияких обставинах. Постійні нестачі платиш із зарплати.. . Викладку на хот кафе збільшують, люди некупляють платиш теж із зарплати...За просрочку любої продукції платиж теж. Украли люди ти також за це платиш... Постійне впарювання людям товару, хот догів, бургерів і т. д. Клієнти псіхують ображають матами операторів за те що ти їм пропонуїш це... Читати відгук Люди не йдіть сюди на роботу ні прияких обставинах. Постійні нестачі платиш із зарплати.. . Викладку на хот кафе збільшують, люди некупляють платиш теж із зарплати...За просрочку любої продукції платиж теж. Украли люди ти також за це платиш... Постійне впарювання людям товару, хот догів, бургерів і т. д. Клієнти псіхують ображають матами операторів за те що ти їм пропонуїш це все... Це не компанія а ЛОХОТРОН. Робиш 24 години а платять за 20годин і за ці 4години ти невідпочиваїш необідаїш. А робиш як раб неприсісти не сісти,за касою на ногах,біжиш як переляканий воду і весь товар в магазині підставляїш. за все штрафи недай бог побачать мобільний, недоставлений товар, не своєчасно зроблина викладка по хот кафе, грубе порушення.Прибиральниць немає оператор миє підлогу в залі, туалети обистяні, обісрані, потім біжить на касу потім з каси на хот кафе... Одним словом ужас і антисанітарія страшна... Одним словом Оператор як раб. На сайтай робіт обяв куча тому що тікучка страшна розумні люди працювать тут нехочуть...
Переваги:
  1. Менеджер хороший а колектив більш менш дружній
Недоліки:
  1. Це сплошний ужасний мінус.
OKKO Відповідь представника OKKO вівторок, 19 травня
Доброго дня. А чи можете надіслати більше інформації нам сюди - https://www.facebook.com/okkoua/

Номер
АЗК, на якому так важко працювали, період вашої роботи, а також контактний номер телефону. Опис зараз виглядає неконкретним, а ми б хотіли мати чіткі факти та деталі.

Немає повернення переплати

Гость Гость середа, 6 травня
Заправився на окко 6.05.2020 на 786.45, а зняло 939.60 і невідомо коли повернуть гроші,чекаю
OKKO Відповідь представника OKKO вівторок, 19 травня
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення. Підкажіть, чи звертались ви на нашу Гарячу Лінію (0 800 501 101).

Повернення зазвичай триває від 5 робочих днів і йде воно від вашого банку. У наші системі воно ніколи не затримується, а повертається автоматично. Решта вже залежить від банку емітента.

Якщо кошти вам ще не надійшли, будь ласка, напишіть нам номер вашої картки Fishka, а також останні 4 цифри вашої банківської карти, з якої було списано кошти. Дякуємо. Інформацію можете надіслати сюди - https://www.facebook.com/okkoua/

Заправить авто отказались так как готовят хотдоги

Гость Гость 6 травня, 2020 год
Дождаться заправки не возможно!!! 2 кассы заняты хотдогами, столовка дешёвка, а не заправка!!! Пришлось уехать на КЛО.
OKKO Відповідь представника OKKO вівторок, 19 травня
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення. Насправді якісне пальне й надалі залишається пріоритетом нашої мережі. Але багато клієнтів у дорозі потребує не лише заправитися, а й смачно поїсти, купити необхідні товари та скористатися іншими сервісами. Турбуючись про всіх наших відвідувачів ми постійно розширюємо наші послуги. Ось, до прикладу, для клієнтів, котрі бажають лише заправити авто є додаток ОККО Рау, через який можна оплатити заправку не відходячи від колонки і не потрібно стояти на касі. Скористайтесь. Це не лише зручно, але й вигідно, адже отримуєте за це вигідні знижки балами на Fishka.

Нормальная заправка с завышенной ценой на топливо

Тарас Тарас 5 травня, 2020 год
Вполне нормальная заправка, есть как и везде человеческий фактор. Но цена на топливо завышена, а бензин и газ, от тех же поставщиков, что и у конкурентов.

Все в порядке

Руслан Беглов Руслан Беглов 5 травня, 2020 год
Нормальная азс, лучше , чем некоторые крупняки в городе. Качество неплохое, да и цены не кусаются, могу посоветовть кому угодно именно этот бензин
OKKO Відповідь представника OKKO вівторок, 19 травня
Руслане, щиро дякуємо вам за відгук та за те, що довіряєте нам :)

спасибо за порядочных сотрудников

Оксана, Харьков Оксана, Харьков 5 травня, 2020 год
Хочу рассказать историю, которая произошла с нами на АЗС ОККО. 03.05.20 возвращались с Киева в Харьков с похорон близкого родственника. По дороге заехали на АЗС ОККО, которая находится по трассе на Харьков за г.Борисполь в селе, кажется, Иванков. На колонке нас встретил приветливый, вежливый заправщик, который кроме заправки еще предложил помыть окна и залить омыватель. Мы заправились, купили кофе, воды... Читати відгук Хочу рассказать историю, которая произошла с нами на АЗС ОККО. 03.05.20 возвращались с Киева в Харьков с похорон близкого родственника. По дороге заехали на АЗС ОККО, которая находится по трассе на Харьков за г.Борисполь в селе, кажется, Иванков. На колонке нас встретил приветливый, вежливый заправщик, который кроме заправки еще предложил помыть окна и залить омыватель. Мы заправились, купили кофе, воды в дорогу, сели в авто и начали двигаться в сторону выезда. Уже при выезде на трассу услышали что кто-то что-то кричит. Повернулись и увидели что нас бегом догоняет заправщик который нас заправлял. Сразу и не поняли что он от нас хочет. А когда он подбежал к нам то увидели у него в руках портмоне мужа. Оказывается, когда муж садился в авто у него выпало портмоне, и он не заметил. А там была немаленькая сумма денег, два техпаспорта, права и банковские карточки. И заправщик нам все вернул. Мы были в восторге от такого поступка. Муж хотел его отблагодарить, достал 200грн. но он не взял, и сказал что на его месте точно так поступил бы каждый работник ОККО. Наша старенькая мама так была тронута этим поступком что даже заплакала. Что я успела, это прочитать на бейдже его имя-Сергей, а фамилию,к сожалению так никто и не запомнил. Огромное Вам спасибо, что у Вас работают такие порядочные сотрудники.
OKKO Відповідь представника OKKO вівторок, 19 травня
Оксано, щиро дякуємо за відгук та за те, що розповіли нам про цей випадок.
Обов'язково подякуємо Сергію за вас та передамо ваші вітання :)

Це не роботодавці

Гость Гость 5 травня, 2020 год
Я дуже хочу спитати пана Антонова за якими критеріями відбирають і готують менеджерів на заправки.
Працюю в цій компаніі, поки шо, і диву даюсь.
Обгортка так нічого собі, колектив дуже гарний, а в середині ка****а, яка уже завонялась.
Працюю в цій компаніі, поки шо, і диву даюсь.
Менеджер не чує і не хоче чути персонал, графік підлаштовує під подругу, яку привела за собою на заправку і тепер вони вдвох заробляють гроші, а решта персонал, це так, відпочинки між перебіжками. Супервайзер чомусь пропускає графік де подруга і собутильниці працює через день ( хоча колектив є, це нікого не цікавить).
Роздала майстрам у вигляді дяки товар з заправки, а колектив ставить перед фактом - що вкрали.Причому розбиратись вона ні в чому не буде, тому що у неї і так багато роботи дурної, яку їй навішала супервайзер (а в очі - подружаня).
Якщо ти намагаєшся щось узнати - тебе : 1.ігнорять, 2. пропонують звільнитись ( по хорошому), 3. якщо відстоюєшь свої права - шукай місце на іншій заправці.
Може такому менеджеру треба найти місце де можна за бутильком грузчиками керувати, тим бліьше волає вона.....мама дорогая.
Переваги:
  1. колектив
Недоліки:
  1. керівницво завжди бреше
OKKO Відповідь представника OKKO вівторок, 19 травня
Доброго дня.Дякуємо за ваше звернення, але ми б хотіли отримати більше фактів та деталей ситуації, адже зараз це лише загальний опис без підтверджень.

Напишіть, будь ласка, адресу АЗК, на якому працюєте та посаду, а також чітко, що не так відбувається в роботі вашого колективу.
Дякуємо.

Окко нагріває людей на гроші!

Гость Гость 4 травня, 2020 год
Заправляючись 23.04.2020 на АЗС окко м. Хмельницкий вул. Красовского 51. Через окко pay було списано з картки гроші, а пальне не залито в бак.вже неодноразово телефонував на гарячу лінію тільки водять за носа. Дисятому закажу щоб більше незаправлялися на окко.
OKKO Відповідь представника OKKO вівторок, 19 травня
Доброго дня. Будь ласка, напишіть нам номер вашої картки Fishka та останні 4 цифри картки, з якої було списано кошти. Дякуємо.

Не рекомендую

Гость Гость 4 травня, 2020 год
Ужасный работодатель. Работаешь 12 часов без перерыва и обеда, а платят за 10. Должен предлагать клиенту весь ассортимент товара который есть в магазине.Платишь за просрочку, за кофе которое почему-то в конце смены лезит минусом при том что на сегодняшний день каждому клиенту выдаешь стаканчик. Кстати за стаканы тоже платишь со своей зарплаты. После увольнения тебе звонят и ставят перед фактом... Читати відгук Ужасный работодатель. Работаешь 12 часов без перерыва и обеда, а платят за 10. Должен предлагать клиенту весь ассортимент товара который есть в магазине.Платишь за просрочку, за кофе которое почему-то в конце смены лезит минусом при том что на сегодняшний день каждому клиенту выдаешь стаканчик. Кстати за стаканы тоже платишь со своей зарплаты. После увольнения тебе звонят и ставят перед фактом что надо заплатить за ревизию за прошедший месяц.Менеджеры открыто занимаются вымогательством. В условии кризиса человек остался без работы да еще и должен отдать около 2000 за ревизию. Где ваша совесть?
Переваги:
  1. Нету
Недоліки:
  1. -

Дякуємо.

Злочинниця на заправці Люльчик Марія

Гость Гость 4 травня, 2020 год
 Відгук про АЗС ОККО за адресою Ровно, ул. Дубенская, 74 Повторно звертаю Вашу увагу на оператора Люльчик Марію Миколаївну, яка працює на заправці ОККО у місті Рівне, вул. Дубенська, 74. На сьогоднішній день у поліції відкрито ряд кримінальних проваджень: по побиттю дорослих та малолітньої дитини, саме Люльчик Марією Миколаївною; додалося незаконне проникнення до чужої оселі. Є всі відеодокази її злочинів. Якщо Ваша компанія не заперечує, можу закинути усі відео у... Читати відгук Повторно звертаю Вашу увагу на оператора Люльчик Марію Миколаївну, яка працює на заправці ОККО у місті Рівне, вул. Дубенська, 74. На сьогоднішній день у поліції відкрито ряд кримінальних проваджень: по побиттю дорослих та малолітньої дитини, саме Люльчик Марією Миколаївною; додалося незаконне проникнення до чужої оселі. Є всі відеодокази її злочинів. Якщо Ваша компанія не заперечує, можу закинути усі відео у відкритий доступ, бо дивлячись як Ви відреагували на подану інформацію, яка була донесена до Вашого головного офісу, Ви прикриваєте і маєте дивну зацікавленість у таких працівниках!
OKKO Відповідь представника OKKO вівторок, 19 травня
Доброго дня. Дуже дивне звернення. Що досі вам заважало викласти у вільний доступ "докази", котрі маєте?
Ми б хотіли отримати більше фактів та деталей ситуації, адже зараз це лише загальний опис без підтверджень.

Напишіть, будь ласка, адресу АЗК, на якому працюєте та посаду. Та опишіть ситуацію з деталями та підтвердженими фактами.
АЗС ОККО
Владельцем сети автозаправочных комплексов «ОККО» является Публичное акционерное общество «Концерн Галнафтогаз». Компания основана в 2001 году в результате объединения мощностей трех компаний — ОАО «Иванофранкивскнафтопродукт», ОАО «Закарпатнафтопродукт–Ужгород» и ОАО «Закарпатнафтопродукт–Хуст».
Главный офис Компании находится во Львове. Первая АЗС «ОККО» открылась в 1999 году в Стрыю (Львовская область), а первый большой... детальніше

Рейтинг 2.6 з 5 на підставі 2991 відгука
  • Ценовая категория: $$