АЗС Glusco відгуки

Відгуки власників, клієнтів та автолюбителів
105 відгуків / 38427 переглядів

Шахрайство

Гость Відгук додано четвер, 18 липня
В бак 58 літрів ВДУЛИ 62, ВДУЛИ по ходу і мене, розводять руками, м.Васильків Київської обл. (на Автопарку) раніше до повного це 53-54 а зараз 62.???? В бак 58 літрів ВДУЛИ 62, ВДУЛИ по ходу і мене, розводять руками, м.Васильків Київської обл. (на Автопарку) раніше до повного це 53-54 а зараз 62.????
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco п'ятниця, 19 липня
Доброго дня!
Ми перевірили інформацію, переглянувши запис камер відеоспостереження, а також зробили звіт про реалізацію газу і опитали співробітників АЗК. Збоїв в роботі обладнання, а також порушень з боку персоналу не виявлено. Ми, як і раніше, чекаємо Вас на АЗК, де Ви зможете ознайомитися з актом перевірки газового модуля. Просимо Вас мати при собі документи на обладнання, встановлене в Вашому автомобілі

Низкое качество

Дизели Российский

Алекс Відгук додано вівторок, 16 липня
На сайте пишут о дт производства Литва, а по факту продают не качественную соляру из раши. Судя по данным моментам, продажа АЗК ТНК и остальных, была фиктивной и это все те же россияне парят нам свое г....! На сайте пишут о дт производства Литва, а по факту продают не качественную соляру из раши. Судя по данным моментам, продажа АЗК ТНК и остальных, была фиктивной и это все те же россияне парят нам свое г....!
Переваги:
Недоліки:
  1. Цена, качество, обман!!?
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco середа, 17 липня
Доброго дня! Дякуємо за відгук!
Бензин і дизельне паливо на АЗК GLUSCO відповідають європейському екологічному стандарту Євро-5.
Компанія GLUSCO працює безпосередньо з заводами-виробниками, імпортуючи паливо з передових НПЗ країн ЄС (ORLEN Lietuva), Білорусії (Мозирський НПЗ) та інших.
Таким чином, компанія GLUSCO контролює і гарантує якість своєї продукції по всьому ланцюжку поставок.
Все паливо відповідає стандартам ДСТУ, що підтверджується відповідними паспортами якості та сертифікатами відповідності, з якими можна ознайомитися в куточках покупця на всіх АЗК мережі GLUSCO.
Завжди раді бачити Вас на наших АЗК!

Обман, хамы, больше ни ногой на glusco

Andrey Відгук додано п'ятниця, 12 липня

АЗС Glusco - Обман, хамы, больше ни ногой на glusco АЗС Glusco - Обман, хамы, больше ни ногой на glusco
Регулярно заправлялся на этой заправке и на Glusco в целом, даже покупал талоны. Но сегодня заправили в баллон 69л - 70,27л., при том, что регулярно в пустой баллон влазит 64-65л. Кассир развел руками, заправщик (женщина) тоже нечего не знает. На "горячке" вежливо и тактично перевели стрелы на директора этой АЗС (Киев пр.Гагарина 21в). Через 15 мин звонок, девушка представилась руководителем, я не представляю кто у вас подбирает кадры, но в с клиентом так не разговаривают, сразу в атаку, сделать виноватым !!!
Пару цитат:
- я была в запаре (кто вас парил и запаривал я так и не понял, видимо клиенты которые деньги оставляют-)))
- оператор сказал, что не сработал клапан (отсекатель) (вранье чистой воды, сам спрашивал у оператора как можно столько заправить - развела руками)
- привозите документы на баллон (вся вина сразу на клиента)
п.с. про "метрологию" можете мне не рассказывать как предыдущим клиентам. Возить я вам нечего не должен, а кому должен - всем прощаю. Мошенничество на лицо, хамское отношение на 5 баллов. Лишились очередного клиента.
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco понеділок, 15 липня

Низкое качество

Гость Відгук додано субота, 6 липня
Заправился на 200грн газом со скидкой от эпицентра на -70коп/литр,
В итоге задули на 133грн , потом сказали, что больше не влезло, ( в этот момент ходил в туалет), потом говорю, давайте дозаправим остаток.
Заправился на 200грн газом со скидкой от эпицентра на -70коп/литр,
Дозаправка на 66 грн уже без скидки на 12.99, на вопрос почему, сказали , что разница придет бонусную карту, в итоге оставил им бонусную карту и сказал, что она мне больше не нужна.
Заправлялся почти на пустом балоне
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco субота, 6 липня
Доброго дня! Щоб ми могли перевірити інформацію і вирішити Ваше питання, уточніть, будь ласка, адресу заправки. Заздалегідь вдячні за інфромацію! З повагою, HOT LINE GLUSCO

Круто Дурят

Андрей Відгук додано субота, 29 червня
Добрый день , хотелось бы получить разъяснения по поводу как в бак 33литра (газ) залили 37.5 ??? ——————— Добрый день , хотелось бы получить разъяснения по поводу как в бак 33литра (газ) залили 37.5 ??? ———————
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco понеділок, 1 липня
Доброго дня!
На АЗК Ви завжди можете ознайомитися з актом перевірки газового модуля.

Хороший бензин

Дмитрий Відгук додано п'ятниця, 28 червня
Херсон, корабельная площадь. Год лью 95. Все отлично: и тянет, и расход в норме. Попробовал протон - не зашло: машину переливает. Из недостатков: моют стекла без спроса и сервис в плане еды/питья уступает той же ОККО, например Херсон, корабельная площадь. Год лью 95. Все отлично: и тянет, и расход в норме. Попробовал протон - не зашло: машину переливает. Из недостатков: моют стекла без спроса и сервис в плане еды/питья уступает той же ОККО, например
Переваги:
  1. Хороший бензин
Недоліки:
  1. Моют стекла не спросив. Нет зоны отдыха.
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco понеділок, 1 липня
Доброго дня! Дякуємо за відгук про якість пального, яке реалізується на наших заправках! Ваші зауваження будуть передані для подальшого розгляду. Завжди раді бачити Вас на наших АЗК!

Обман и плохой бензин

ИГОРЬ Відгук додано вівторок, 25 червня
Заправился в Запорожье на проспекте Соборном 22.06.2019 бензином А-92. Попросил вежливо оператора налить правильно. Оператор грубо ответила, что у них все правильно и предложила заправиться через канистру. после заправки по компьютеру в машине увидел, что недолито около 2 литров (путем несложных вычислений). Расход бензина вырос на1,6 литра, что свидетельствует о низком его качестве. БОЛЬШЕ НА ЭТИ ЗАПРАВКИ НЕ ПРИЕДУ И...  Читати відгук Заправился в Запорожье на проспекте Соборном 22.06.2019 бензином А-92. Попросил вежливо оператора налить правильно. Оператор грубо ответила, что у них все правильно и предложила заправиться через канистру. после заправки по компьютеру в машине увидел, что недолито около 2 литров (путем несложных вычислений). Расход бензина вырос на1,6 литра, что свидетельствует о низком его качестве. БОЛЬШЕ НА ЭТИ ЗАПРАВКИ НЕ ПРИЕДУ И ВСЕМ ЗНАКОМЫМ РАССКАЖУ. Позор!
Переваги:
Недоліки:
  1. Грубый персонал, низкокачественное топливо, обман на количестве.
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco вівторок, 25 червня
Доброго дня! Дякуємо за відгук!
На жаль, у нас немає заправки в Запоріжжі на проспекті Соборному.
Щоб ми могли розібратися в ситуації, подивіться, будь ласка, точну адресу заправки в чеку.
Інформацію про адресу заправки Ви можете повідомити за телефоном Гарячої лінії 0-800-300-028 або на електронну пошту hotline@glusco.swiss

Сколько стоит стоянка

Юрий Відгук додано вівторок, 25 червня
Хотелось узнать можно ли на территории АЗС становится на ночь на стоянку сегодня заехал в Киеве мне сказали что нельзя хотя место было потом сказали 150гривен сутки оплата через кассу хотелось бы узнать за что такие деньги на заправке сказали что у нас такие правила много езжу по Украине на многих АЗС становлюсь на ночь но таких цен не видел Хотелось узнать можно ли на территории АЗС становится на ночь на стоянку сегодня заехал в Киеве мне сказали что нельзя хотя место было потом сказали 150гривен сутки оплата через кассу хотелось бы узнать за что такие деньги на заправке сказали что у нас такие правила много езжу по Украине на многих АЗС становлюсь на ночь но таких цен не видел
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco вівторок, 25 червня
Доброго дня!
Щоб ми могли розібратися в ситуації, повідомте, будь ласка, адресу заправки, на якій ви були.

Обман и разводилово

Гостьь Відгук додано 13 червня, 2019 год
Заехал 13.06.2019 на заправку ул Шевчено Харьков , хотел по акции Футбол заправится со скидкой , сказали что это в пределах области сделать невозможно и на гарячей линии подтвердили . Хотя в рассылке акция указана без ограничений по областям Заехал 13.06.2019 на заправку ул Шевчено Харьков , хотел по акции Футбол заправится со скидкой , сказали что это в пределах области сделать невозможно и на гарячей линии подтвердили . Хотя в рассылке акция указана без ограничений по областям
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 13 червня, 2019 год
Доброго дня!

На офіційному сайті GLUSCO в розділі АЗК вказані всі адреси заправок на яких діють акції.
У Харкові наших АЗК немає.

Обман или ...лохотрон

ЖЕГУЛИНА ВИКТОРИЯ Відгук додано 7 червня, 2019 год
Сегодня заехала на улице Васильковской(Киев)заправить газ,чек на 600 гривен смотрю на колонке 480 !!!Спрашиваю заправщика : ЧТО ЭТО?Побежал с моим чеком на кассу,приносит другой чек,где мне разбили на две заправки 120 и 479.99 гривен,ВОПРОС : что это обман или лохотрон?Спешила на работу,поэтому не стала писать им жалобу.Пожалуйста ответьте !!!За мой уже не малый опыт так меня ещё не...  Читати відгук Сегодня заехала на улице Васильковской(Киев)заправить газ,чек на 600 гривен смотрю на колонке 480 !!!Спрашиваю заправщика : ЧТО ЭТО?Побежал с моим чеком на кассу,приносит другой чек,где мне разбили на две заправки 120 и 479.99 гривен,ВОПРОС : что это обман или лохотрон?Спешила на работу,поэтому не стала писать им жалобу.Пожалуйста ответьте !!!За мой уже не малый опыт так меня ещё не обманывали!!!
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 7 червня, 2019 год
Добрий день, Вікторія! Ми перевірили роботу касового обладнання, переглянули запис камер відеоспостереження, а також опитали співробітників АЗК. В результаті перерахованих вище дій, ми з'ясували, що в зв'язку зі збоєм в електромережі відпуск газу був перерваний, а потім включений на решту обсягу, що підтверджується чеками. Пальне було відпущено в повному обсязі. Приносимо вибачення за ситуацію, що склалася! Завжди раді бачити Вас на наших АЗК! З повагою, HOT LINE GLUSCO

Обман при заправке газом

Гость Відгук додано 4 червня, 2019 год
Сегодня 04.06.19 заехал заправиться газом (бак был пуст)в 08:10 на заправку Глушко. Объясните пожалуйста как проблеме бака в 40 литров могло войти 44 литра газа?
(Черная Мазда 6). Проспект Генерала Ватутина 9.
Спасибо!
(Черная Мазда 6). Проспект Генерала Ватутина 9.
Спасибо!
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 6 червня, 2019 год
Доброго дня!
Повідомте, будь ласка, Ваш контактний номер телефону на Гарячу лінію (0-800-300-028), щоб ми могли зв'язатися з Вами і домовитися про дату і час перевірки сервісною компанією доз відпустки газу в Вашій присутності. Просимо Вас мати при собі документи на обладнання, встановлене в Вашому автомобілі

Хорошая сеть АЗК

Гость Відгук додано 5 травня, 2019 год
8 месяцев заправляю А-95 Протон в Харькове, ул. Шевченко, 9. Никаких проблем никогда не было. Двигатель работает тихо и ровно, тяга хорошая, расход радует, на glusco он стал меньше, налив точный, в обмане замечены не были. Обслуживание нормальное, во всяком случае никто не грубит и т.п. Все устраивает, желаю дальнейшего развития и совершенствования. 8 месяцев заправляю А-95 Протон в Харькове, ул. Шевченко, 9. Никаких проблем никогда не было. Двигатель работает тихо и ровно, тяга хорошая, расход радует, на glusco он стал меньше, налив точный, в обмане замечены не были. Обслуживание нормальное, во всяком случае никто не грубит и т.п. Все устраивает, желаю дальнейшего развития и совершенствования.
Переваги:
  1. качество топлива
  2. чистота на АЗК
  3. тактичный персонал (видно, стараются)
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 5 травня, 2019 год
Доброго дня! Дякуємо за відгук!
Впевнені, що Ви і надалі будете отримувати задоволення від відвідування наших АЗК!
0-800-300-028

Персонал в сидячем виде обслуживает клиентов где такое видимо

Михаил Відгук додано 3 травня, 2019 год
Взял бензин в канистру сделать анализ у знакомого ,он мне ответил бензина 50процентов а то все етинол присадки ...двигатель 20000тис и капиталка Взял бензин в канистру сделать анализ у знакомого ,он мне ответил бензина 50процентов а то все етинол присадки ...двигатель 20000тис и капиталка
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 5 травня, 2019 год
Доброго дня! Дякуємо за відгук!
Завжди раді бачити Вас на наших АЗК!

Сняли деньги и не дозаправили!

Lena Rekeda Відгук додано 1 травня, 2019 год

Как так понимать?!
Деньги сняли и не дозаправили?!
Буду ехать в офис пускай разбираются
АЗС Glusco - Сняли деньги и не дозаправили!

Как так понимать?!
Деньги сняли и не дозаправили?!
Буду ехать в офис пускай разбираются
Недоліки:
  1. Как так понимать?!
  2. Деньги сняли и не дозаправили?!
  3. Буду ехать в офис пускай разбираются
  4. Сказали сбой у них
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 2 травня, 2019 год
Доброго дня!
Приносимо вибачення за збій в роботі банківського терміналу!
Вам виданий чек повернення, який свідчить про те, що гроші були повернуті на Вашу карту. Для отримання консультації про зарахування грошей на Ваш рахунок зверніться, будь ласка, на Гарячу лінію Вашого банку.
0-800-300-028

Снимают деньги и не заправляют авто!

Гость Відгук додано 1 травня, 2019 год
Заехал в Иванков со стороны Борисполя заправится но увы деньги сняли а заправить не заправили сказали пошёл сбой! Заехал в Иванков со стороны Борисполя заправится но увы деньги сняли а заправить не заправили сказали пошёл сбой!
Недоліки:
  1. Снимают деньги и не заправляют авто!
1 згоден

Ужас!Авто не заправили и сняли деньги!

Гость Відгук додано 1 травня, 2019 год
Заехал заправится деньги сняли а заправить не заправили!
Пошёл сбой по причине пропускал ихний переходник газовый!Буду писать постоянно жалобы и заезжать в офис!
Заехал заправится деньги сняли а заправить не заправили!
Переваги:
  1. Плюсов нету
Недоліки:
  1. Снимают деньги с карточки и не заправляют!

Я отравился.

Иван Відгук додано 25 квітня, 2019 год
Вчера ехал с Борисполя первая заправка от аэропорта в 22:00 Я заказал бульен, пелемени и компот и приехал домой и лог спать а утром температура рвота труханить меня и вот целый день в постели и мне плохо до сих пор.
И это притом что я всегда заежаю на впшу заправку но больше не кому не посоветую .....
Переваги:
  1. Смог домой доехать и стало плохо
Недоліки:
  1. Не соблюдение технологии приготовления и хранения еды.
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 26 квітня, 2019 год
Доброго дня!
Для того, щоб ми могли розібратися в ситуації, що склалася, зв'яжіться, будь ласка, з нами за телефоном Гарячої лінії 0-800-300-028.

Ужасное обслуживание

Валерия Відгук додано 21 квітня, 2019 год
На заправке по адресу Перова 27б Киев нет туалета ( или же есть , но вам откажут в его посещении ) . Хотя на вывеске он указан. Хамское обслуживание . Научите свой персонал не кушать за кассой при клиентах и быть адекватными, а не хамить и сидеть с лицом - чего приперся вообще . Больше ни ногой сюда На заправке по адресу Перова 27б Киев нет туалета ( или же есть , но вам откажут в его посещении ) . Хотя на вывеске он указан. Хамское обслуживание . Научите свой персонал не кушать за кассой при клиентах и быть адекватными, а не хамить и сидеть с лицом - чего приперся вообще . Больше ни ногой сюда
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 22 квітня, 2019 год
Доброго дня!
На даній заправці дійсно немає туалету для клієнтів. Ми приносимо вибачення! При реконструкції АЗК ситуація буде виправлена.
Зауваження про якість обслуговування передані директору АЗК, ми обов'язково розберемося в ситуації!
Для надання зворотного зв'язку, зверніться, будь ласка, на Гарячу лінію (0-800-300-028) або надайте Ваш телефон на hotline@glusco.swiss

Приятно удивлена

Аня Відгук додано 18 квітня, 2019 год
Заправлялась в Киеве в районе демеевки, на Саперно-Слободской,95м, ощутимо уменьшился расход и качеством и сервисом я очень довольна. Спасибо Заправлялась в Киеве в районе демеевки, на Саперно-Слободской,95м, ощутимо уменьшился расход и качеством и сервисом я очень довольна. Спасибо
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 18 квітня, 2019 год

Все чудово

Прот В Відгук додано 16 квітня, 2019 год
Протягом останніх чотирьох місяців заправляють 95-м на просп. Науки 5.
Можу з упевненістю сказати, що паливо на цій заправці якісне. Машина працює добре, розхід навіть трохи впав, а потужність збільшилась.
Вдячний персоналу, завжди привітні та позитивно налаштовані!
Протягом останніх чотирьох місяців заправляють 95-м на просп. Науки 5.
Вдячний персоналу, завжди привітні та позитивно налаштовані!
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 17 квітня, 2019 год
Добрий вечір! Дякуємо за відгук! Завжди раді бачити Вас на наших АЗК!

Категорично не рекомендую!

W Відгук додано 15 квітня, 2019 год
Всем привет)
Машинка у меня недавно.
Переодически заправлялась на заправке этой сети по адресу: Васильковская, 22 и на "подзаборной")
Каждый раз после Глушко не могла понять, что происходит с машиной. Не хочет ехать и все. Расход увеличивается вдвое! Была у газовщика, проверяла оборудование. Всё исправно.
Всем привет)
Машинка у меня недавно.
2 дня назад заправила полный бак до отсечки. Сегодня на трассе закончился газ. Я недоумевала! Заправилась на ближайшей Вог.
Дома просчитала, что недолив на Глушко около 40 % от всего объёма!

Категорически не рекомендую эту сеть!!!
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 16 квітня, 2019 год

Ужасное качество топлива.

Денис Відгук додано 14 квітня, 2019 год
Несколько дней назад имел неосторожность заправитьса на Глуско Киевская обл. Город Белая Церковь. В баке было литров 5-7 дизеля, заправил на 700 гривен проехал 1-2 км машина заглохла. Люди которых вез в борисполь опаздали на самалёт, потратил кучу времени и денег для устранения проблемы в результате промывки бака, всей топлевной системы ремонт обошолса в кругленькую сумму. за три дня после...  Читати відгук Несколько дней назад имел неосторожность заправитьса на Глуско Киевская обл. Город Белая Церковь. В баке было литров 5-7 дизеля, заправил на 700 гривен проехал 1-2 км машина заглохла. Люди которых вез в борисполь опаздали на самалёт, потратил кучу времени и денег для устранения проблемы в результате промывки бака, всей топлевной системы ремонт обошолса в кругленькую сумму. за три дня после происходящего узнал еще от четирёх людей что в тот же день тоже заправились на той же заправке имели проблемы с авто. Ужастное топливо. Больше ни ногой на Глуско, и всем буду говорить об этом.
Переваги:
Недоліки:
  1. Некачественное топливо.
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 15 квітня, 2019 год
Доброго дня!
Усе пальне в мережі АЗК GLUSCO відповідає стандартам ДСТУ, що підтверджується паспортами якості та сертифікатами відповідності, з якими можна ознайомитися у кутках споживача.
Для того, щоб ми могли розібратися в ситуації, зверніться, будь ласка, на Гарячу лінію (0-800-300-028) або надайте Ваш телефон на hotline@glusco.swiss

Обсчитывают при заправке

Гость Відгук додано 9 квітня, 2019 год
6.04.19 на АЗС Glusco, пр-т Соборности, 28. Заплатил 500грн. с чеком, не задерживаясь в магазине, вижу на колонке 300грн и не двигающийся счётчик топлива. Заправщик, щёлкая пистолетом обьясняет, что сбой и сейчас мне ДОЗАПРАВЯТ 200грн. Включил авто - на датчике уровень топлива не поднялся. Как только началась ДОЗАПРАВКА - уровень топлива на бортовом к. начал подниматься. Сфотографировав показания БК, начал...  Читати відгук 6.04.19 на АЗС Glusco, пр-т Соборности, 28. Заплатил 500грн. с чеком, не задерживаясь в магазине, вижу на колонке 300грн и не двигающийся счётчик топлива. Заправщик, щёлкая пистолетом обьясняет, что сбой и сейчас мне ДОЗАПРАВЯТ 200грн. Включил авто - на датчике уровень топлива не поднялся. Как только началась ДОЗАПРАВКА - уровень топлива на бортовом к. начал подниматься. Сфотографировав показания БК, начал выяснять с управляющим. Управляющий заверил, что всё нормально. Программа АЗС показала сбой, заправку на 300грн затем на 200грн. Через 3 дня, проехав 87 км, БК показывал крайне низкий уровень топлива, заехал на ту же АЗС. После заправки на 500 грн сфотографировал уровень топлива на БК. Разница с предыдущей заправкой была заметна невооружённым глазом (вдвое). Начав выяснять - получил совет: проверить автомобиль на неисправность датчика уровня топлива... Звонил на горячую линию. Идёт "рассмотрение". О развитии дела напишу. АЗС Glusco - Обсчитывают при заправке АЗС Glusco - Обсчитывают при заправке АЗС Glusco - Обсчитывают при заправке
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 10 квітня, 2019 год
Доброго дня! Дякуємо за інформацію!
За Вашим зверненням буде проведено внутрішнє розслідування. Колонка буде перевірена на точність відпуску, а також буде перевірена транзакція по касовому апарату.
З Вами обов'язково зв'яжеться начальник АЗК.

НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

Гость Відгук додано 3 квітня, 2019 год
По случайным обстоятельствам заехал на эту сеть заправок, залил 16 литров, (но оказывается еще 3 вмещается), расход увеличился, тяги в двигателе нет, полное разочарование, заправлял смарт. Киев. По случайным обстоятельствам заехал на эту сеть заправок, залил 16 литров, (но оказывается еще 3 вмещается), расход увеличился, тяги в двигателе нет, полное разочарование, заправлял смарт. Киев.
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 3 квітня, 2019 год

Работа заправщика

Сергей Відгук додано 29 березня, 2019 год
С момента открытия АЗС па проспекте Оболонском 1, почти всегда заправляюсь бензином и газом. Качество топлива, хорошее, персонал всегда вежливый и приветливый, но в последнее время появился заправщик который не особо торопиться с заправкой, особенно если заправляшь газ. Вот и сегодня, 29.03.2019 г. приехал на заправку в 06:15, заправить газ, заправщика не оказалось на месте, оператор вызывала его по рации,...  Читати відгук С момента открытия АЗС па проспекте Оболонском 1, почти всегда заправляюсь бензином и газом. Качество топлива, хорошее, персонал всегда вежливый и приветливый, но в последнее время появился заправщик который не особо торопиться с заправкой, особенно если заправляшь газ. Вот и сегодня, 29.03.2019 г. приехал на заправку в 06:15, заправить газ, заправщика не оказалось на месте, оператор вызывала его по рации, куда то бегала искать, так продолжалось 7 минут, он так и не появился, мне пришлось уехать так и не заправившись. Один человек меняет мнение о всей команде.
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 29 березня, 2019 год
Доброго дня! Приносимо вибачення за ситуацію, що склалася.
Ми обов'язково розберемося і вирішимо цю проблему.
Зверніться, будь ласка, на Гарячу лінію (0-800-300-028) або надайте Ваш телефон на hotline@glusco.swiss
Заздалегідь вдячні! З повагою, HOT LINE GLUSCO

Качество ДТ

Гость Відгук додано 26 березня, 2019 год
Заправился в Херсоне на пощади Корабелов , 30 литров обычного ДТ , на пробу после смены WOG заправки. Качество низкое сразу вырос расход топлива , упала тяга двигателя и самое плохое вылезла ошибка катализатор. Заправился в Херсоне на пощади Корабелов , 30 литров обычного ДТ , на пробу после смены WOG заправки. Качество низкое сразу вырос расход топлива , упала тяга двигателя и самое плохое вылезла ошибка катализатор.
Переваги:
  1. Не вижу
Недоліки:
  1. Качество ДТ плохое
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 27 березня, 2019 год
Доброго дня! Бензин і дизельне пальне на АЗК Glusco відповідають європейському екологічному стандарту Євро-5. Компанія GLUSCO працює безпосередньо з заводами-виробниками, імпортуючи пальне з провідних НПЗ країн ЄС (ORLEN Lietuva), Білорусі (Мозирський НПЗ) та інших. Таким чином, компанія GLUSCO контролює і гарантує якість своєї продукції у всьому ланцюгу постачання. Усе пальне відповідає стандартам ДСТУ, що підтверджується відповідними паспортами якості та сертифікатами відповідності, з якими можна ознайомитися у кутках споживача на усіх АЗК мережі GLUSCO. Для детального розгляду Вашого питання, зверніться, будь ласка, на Гарячу лінію 0-800-300-028.

Хорошая заправка но...

Василь Відгук додано 12 березня, 2019 год
Заправляюсь в сети данных заправок уже давно и есть несколько вопросов к представителю Glusco :
- почему стоимость бензина, хот догов и многого другого в сети разное;
- почему не работают аппараты для подкачки шин;
- почему очень часто у кассиров нет сдачи?
И это вопросы по заправкам в г. Киев.
- почему стоимость бензина, хот догов и многого другого в сети разное;
- почему не работают аппараты для подкачки шин;
- почему очень часто у кассиров нет сдачи?
И это вопросы по заправкам в г. Киев.
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 12 березня, 2019 год
Доброго дня! Дякуємо за відгук про роботу наших АЗК!
Ціни на АЗК залежать від собівартості, в яку входять витрати на утримання та експлуатацію АЗК, логістика тощо.
З цінами на паливо на кожній заправці Ви можете ознайомитися в мобільному додатку GLUSCO CLUB.
Підкачка шин може не працювати, якщо температурой повітря нижче -5 згідно технічного регламенту.
Решта повинна бути обов'язково. Просимо Вас звернутися на Гарячу лінію по телефону 0-800-300-028 безпосередньо з АЗК, якщо ситуація з відсутністю решти матиме місце.
Бажаємо приємних покупок в мережі АЗК GLUSCO!

Совок

Гость Відгук додано 2 березня, 2019 год
Сьогодні вирішив змінити заправку і залив 40 літрів Протона на площі Корабелів у Херсоні. Розплатився і попросив накопичувальну картку. Але відповідь мене просто приголомшила: "У нас карточки закончились". Люди, у капіталістів, що утверджуються на новому для спебе ринку, карточки ніколи не закінчуються. Видно в Глуско ніяким іноземним капіталом і не пазне. Прийшли, мабуть, колишні "соотечестенники". Тож, напевне, на гарний бензин...  Читати відгук Сьогодні вирішив змінити заправку і залив 40 літрів Протона на площі Корабелів у Херсоні. Розплатився і попросив накопичувальну картку. Але відповідь мене просто приголомшила: "У нас карточки закончились". Люди, у капіталістів, що утверджуються на новому для спебе ринку, карточки ніколи не закінчуються. Видно в Глуско ніяким іноземним капіталом і не пазне. Прийшли, мабуть, колишні "соотечестенники". Тож, напевне, на гарний бензин не варто сподіватися.
Переваги:
  1. Комунікабельний і людяний заправник.
Недоліки:
  1. Сіра стаціонарна безликість.
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 4 березня, 2019 год
Доброго дня! Хочемо додатково повідомити, що проблема з наявністю карт вирішена. Ви можете отримати карту лояльності на будь-якому АЗК мережі GLUSCO, а також Ви можете зареєструватися в безкоштовному мобільному додатку і стати учасником програми лояльності. З повагою, HOT LINE GLUSCO

Это дно!

Евгений Відгук додано 2 березня, 2019 год
Заезжал пару раз, так как удобное расположение, по дороге как из дома едешь, время не надо тратить чтоб специально на заправку ехать.
Эмоциональное дно... Как не пытаешься абстрагироваться от всего этого хамства, не получается.
Лучше время потратить и в другое место заехать, чем погружаться во весь этот мрак....

Сегодня в очередной раз заехал, на кассе передо мной один человек был и я, больше клиентов не было. Того что передо мной был обслужили, а перед моим носом тетя Клава продавщица закрыла кассу, и крякнула в сажным видом "Переучет"......

Никакие белые рубашечки с красивыми шарфиками не помогут,
если нутро хамское у этой конторы!
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 3 березня, 2019 год
Доброго дня! Ми обов'язково розберемося в ситуації, що склалася! Надайте, будь ласка, Ваш номер телефону на hotline@glusco.swiss або зв'яжіться з нами за телефоном Гарячої лінії 0-800-300-028. Заздалегідь вдячні! З повагою, HOT LINE GLUSCO

Обман при заправке газом

Гость Відгук додано 24 лютого, 2019 год
Заправился сегодня газом Киев на Теремках возле Эпицентра. Полная вместимость бака максимум 50л., автомобиль проезжает 320км., когда заехал на заправку пробег после последней был 249км и в баке железно оставалось 5 литров. Мне заправили до полного и влезло 49,98л. Вопрос как? И это не первая заправка Глуско, где 4-5л обман. Заправился сегодня газом Киев на Теремках возле Эпицентра. Полная вместимость бака максимум 50л., автомобиль проезжает 320км., когда заехал на заправку пробег после последней был 249км и в баке железно оставалось 5 литров. Мне заправили до полного и влезло 49,98л. Вопрос как? И это не первая заправка Глуско, где 4-5л обман.
АЗС Glusco Відповідь представника АЗС Glusco 25 лютого, 2019 год
Доброго дня!
Щодо заправки газом хочемо повідомити наступне: ємність балона не перевірена державною метрологічною службою, а отже в вимірі літражу допускається похибка в + - 20%. Різне виробники ГБО по різному його маркують: одні пишуть загальний обсяг і вказують max 80-85%, інші пишуть max 80% і обсяг ікс літрів, маючи на увазі, що при 80% наповнюваності балона, можливий обсяг може скласти і більше, ніж ікс літрів. За правилами безпеки заповнювати балон можна не більше 85%. Показник наповненості регулює мульти-клапан, встановлений в балоні. Однак, якщо мульти-клапан не спрацьовує, то балон наповнюється далі.

АЗС

БРСМ-Нафта АЗС