Про нас

Перший незалежний сайт відгуків України Otzyvua.net найпопулярніший в країні інформаційний ресурс, який почав свою діяльність в 2010 році. Протягом багатьох років ми продовжуємо активно розширювати базу популярних компаній, інтернет-магазинів, товарів та послуг, телевізійних шоу та художніх фільмів, лікарських препаратів, аптек і т. д. Завдяки нашому сервісу у користувачів може скластися певне уявлення про той чи інший елемент.

Команда Otzyvua.net зацікавлена в максимально чесному та об'єктивному оцінюванні компаній, послуг і товарів, тому відгуки користувачів проходять модерацію 24 години на добу 7 днів на тиждень. Ви можете бути впевненими в тому, що ми не допустимо наклепів, образ, а також навмисного зниження або накрутки рейтингу компанії, послуги або товару.

Місія

Сервіс створений з метою допомогти користувачам прийняти правильне рішення при виборі послуги або продукту. Сайт відгуків України - це ресурс, який допомагає перевірити репутацію, поділитися особистим досвідом та привернути увагу до тієї чи іншої ситуації. Користувачам надається можливість розміщувати фото- та відеовідгуки, які є реальним підтвердженням взаємодії з ситуацією, описаною у відгуці.

Щодня на нашому сайті користувачі залишають тисячі відгуків, тим самим формуючи певну думку про послуги, товари, компанї та багато іншого. Ми постійно стежимо за оновленнями в мережі і намагаємося вдосконалити сервіс, роблячи його кращим.

Довіра

З нами співпрацюють всі найбільші і найвідоміші компанії країни, інтернет-магазини, клініки і т. д., актуальні дані про які завжди доступні користувачам. Офіційні представники компаній стежать за своєю репутацією і, в разі виникнення спірної ситуації, допомагають вирішити проблему в максимально короткі терміни. Ми не тільки надаємо ознайомлювальний матеріал, але і даємо можливість постійним відвідувачам сайту написати відгук, який може виявитися корисним для інших користувачів.

Перший незалежний сайт відгуків України Otzyvua.net стежить за репутацією і допомагає Вам зробити правильний вибір.

Приймаю