A&A Apartments & Hostel відгуки

Відгуки туристів про відпочинок
4 відгука / 188 переглядів

Останавливались здесь с друзьями уже не впервые. Все на высшем уровне.

Відгук додано 10 серпня, 2019 год
Останавливались здесь с друзьями уже не впервые. Все на высшем уровне. Всегда стараются учесть мнение жителей. В номере все супер. Жаль, что на этот раз во Львов только на три дня приехали. В следующий раз снова сюда Останавливались здесь с друзьями уже не впервые. Все на высшем уровне. Всегда стараются учесть мнение жителей. В номере все супер. Жаль, что на этот раз во Львов только на три дня приехали. В следующий раз снова сюда

Рекомендую апартаментами "A&A Apartments"

Відгук додано 10 серпня, 2019 год
Доволі зручні і сучасні апартаментами, майже в самому центрі міста. Все на вищому рівні, все чисто, прибрано, хороші умови та відповідно не велика ціна . )))))
Проживали у дворівневих апартаментах , в яких на кожному поверсі є свій санвузол, телевізор і кондиціонер. За таку ціну це мабуть, найкращий варіант, з тих, ...  Читати відгук

Проживали у дворівневих апартаментах , в яких на кожному поверсі є свій санвузол, телевізор і кондиціонер. За таку ціну це мабуть, найкращий варіант, з тих, де ми зупинялися

Рекомендую апартаменти "A&A Apartments"

Рекомендую "A&A Apartments"

Відгук додано 1 липня, 2019 год
Затишні і зручні апартаменти в центрі міста. Вдруге залишалися в «A&A», цього разу з дівчиною вирішили залишитися в двомісних апартаментах. Все сподобалося. Навіть безкоштовні кава і чай. Всюди чисто і прибрано. Через дощову погоду ми більше просиділи в номері, проте з комфортом відпочили. Рекомендую. Затишні і зручні апартаменти в центрі міста. Вдруге залишалися в «A&A», цього разу з дівчиною вирішили залишитися в двомісних апартаментах. Все сподобалося. Навіть безкоштовні кава і чай. Всюди чисто і прибрано. Через дощову погоду ми більше просиділи в номері, проте з комфортом відпочили. Рекомендую.

Рейтинг 5 из 5 на основании 4 відгуків

Готелі