A&A Apartments & Hostel відгуки

Відгуки туристів про відпочинок
4 відгука / 416 переглядів
Результати відгуків

Останавливались здесь с друзьями уже не впервые. Все на высшем уровне.

Ярина Стельмах Ярина Стельмах 10 серпня, 2019 год
Останавливались здесь с друзьями уже не впервые. Все на высшем уровне. Всегда стараются учесть мнение жителей. В номере все супер. Жаль, что на этот раз во Львов только на три дня приехали. В следующий раз снова сюда

Рекомендую апартаментами "A&A Apartments"

Petr Osipenko Petr Osipenko 10 серпня, 2019 год
Доволі зручні і сучасні апартаментами, майже в самому центрі міста. Все на вищому рівні, все чисто, прибрано, хороші умови та відповідно не велика ціна . )))))
Проживали у дворівневих апартаментах , в яких на кожному поверсі є свій санвузол, телевізор і кондиціонер. За таку ціну це мабуть, найкращий варіант, з тих, ... Читати відгук

Проживали у дворівневих апартаментах , в яких на кожному поверсі є свій санвузол, телевізор і кондиціонер. За таку ціну це мабуть, найкращий варіант, з тих, де ми зупинялися

Рекомендую апартаменти "A&A Apartments"

Petr Osipenko Petr Osipenko 10 серпня, 2019 год

Рекомендую "A&A Apartments"

Дмитрій Деменко Дмитрій Деменко 1 липня, 2019 год
Затишні і зручні апартаменти в центрі міста. Вдруге залишалися в «A&A», цього разу з дівчиною вирішили залишитися в двомісних апартаментах. Все сподобалося. Навіть безкоштовні кава і чай. Всюди чисто і прибрано. Через дощову погоду ми більше просиділи в номері, проте з комфортом відпочили. Рекомендую.
Рейтинг 5 з 5 на підставі 4 відгуків

Готелі
Черное Море Отель Бугаз
Черное Море Отель Бугаз

Отель RESPECT
Отель RESPECT

1 відгук
POTEMKINN HOTEL 3* (Одесса)
POTEMKINN HOTEL 3* (Одесса)

Отель "Морской Пегас"
Отель "Морской Пегас"