Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Просто жах - Отзыв о UDEN-S


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 861

Рейтинг: 3.9, всего отзывов 22

https://www.otzyvua.net/uden-s От Гость, опубликован 16 декабря, 2015 годГость 16 декабря, 2015 год Шановні люди неведіться на це все, придбав пару панелей і був просто шокований рахунками за електроенергію 1500 за місяць в кімнатах температура 18-19 градусів. Все згідно інструкції панелі 2 тижні прогрівали кімнати але кіловати як накручували так і накручують. 1 согласны, 2 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя UDEN-S (Украина, Кіровоград) 4 февраля, 2016 год Доброго дня. Дякуємо, що розповіли про вашу проблему.
Нам прикро, що Ви маєте такі враження про роботу наших обігрівачів. Подібні відгуки ми отримуємо вкрай рідко, та впевнені, що можемо Вам допомогти.

Випадки надмірного споживання електроенергії обігрівачами UDEN-S можливі за декількох причин:
1. Некоректно підібрана потужність обігрівача/системи опалення. Наприклад, якщо не враховані тепловтрати приміщення (його площа та висота, матеріал та товщина стін, вікон, стелі та безліч інших індивідуальних нюансів) і потужність системи опалення виявляється заниженою, обігрівачі працюють довше, ніж потрібно, та споживають більше електроенергії. Ця проблема вирішується індивідуально: можливо, потрібно просто збільшити потужність, якої не вистачає, можливо, потрібне утеплення зовнішніх стін приміщення і т.д.
2. Перепади напруги, які впливають на час роботи обігрівачів. Якщо напруга у мережі постійно занижена – поверхня панелей не нагріватиметься до температури, заявленої у техпаспорті, то ж, щоб нагріти приміщення до бажаної температури, вони будуть працювати довше, та, відповідно, споживати при цьому більше електроенергії.
3. Терморегулятор показує некоректну температуру – нижчу, ніж є насправді в приміщенні, таким чином, обігрівачам доводиться працювати довше та, відповідно, витрачати більше електроенергії. Ця проблема вирішується викликом спеціаліста, який відкоригує індикацію реальної температури (відкалібрує терморегулятор).
4. Перед обігрівачами встановлені якісь великогабаритні меблі або інші конструкції. Таким чином в першу чергу обігрівається не приміщення, а саме ці предмети. Ви можете переставити меблі, щоб відкрити простір для потрапляння тепла в приміщення.

Можливі й інші причини, та вищеописані – найвірогідніші.
Будь ласка, зв’яжіться з нами за телефонами: +38 095 556-15-21, 067 251-92-45 або напишіть на e-mail: info@uden-s.ua, щоб наші спеціалісти змогли вияснити усі подробиці та допомогти Вам вирішити цю проблему. Дякуємо.


UDEN-S

UDEN-S – это торговая марка современных  энергосберегающих обогревателей украинского производителя «УДЭН-УКРАИНА». Компания производит стильные тоненькие обогреватели, которые обеспечивают комфортный температурный режим любого помещения при минимальных расходах электроэнергии.

Это инфракрасные отопительные панели...

Бытовые товары

Компания Метровес

Рейтинг: 5
1 отзыв
Робот-пылесос iBot Vac

Рейтинг: 5
2 отзыва
Нож для ананаса

Рейтинг: 5
1 отзыв
БериДари интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться