Творог ТМ Галичина отзывы

Смакота!

МК "Галичина" (Украина, Львів) 29 августа, 2017 год Знайомтесь з новим, оновлений дизайном, домашнього сиру. Нехай смакує! Знайомтесь з новим, оновлений дизайном, домашнього сиру. Нехай смакує! 0 согласны, 0 не согласны

Рекомендую

Євгеній Чорненький (Нидерланды, Meppel) 11 июля, 2017 год Як на мене, сир Галичини самий смачний. Як на мене, сир Галичини самий смачний. 0 согласны, 0 не согласны

Смачний

Гость (Украина, Черкаси) 10 июля, 2017 год Люблю сири, а цей сир особливо смачний. Люблю сири, а цей сир особливо смачний. 0 согласны, 0 не согласны

Насолода

Наталія Хоменко (Украина) 7 июля, 2017 год Сир дуже добрий. Рекомендую. Сир дуже добрий. Рекомендую. 0 согласны, 0 не согласны

Смакотіща

Егор Кульчейко (Россия, Мурманск) 4 июля, 2017 год Обожнюю сирники які получаються з цього сиру. Обожнюю сирники які получаються з цього сиру. 0 согласны, 0 не согласны

Порадьте

Тонечка Литвинова (Украина, Київ) 3 июля, 2017 год А яка запіканка з цього творогу виходить. Хтось вже готував? А яка запіканка з цього творогу виходить. Хтось вже готував? 0 согласны, 0 не согласны

ням ням

Yulya Lyuta (Украина, Київ) 2 июля, 2017 год Смачний кисломолочний сир. Рекомендую. Смачний кисломолочний сир. Рекомендую. 0 согласны, 0 не согласны

Люблю

Роман Близнюк (Соединенные Штаты Америки, Somerville) 2 июля, 2017 год Млинці з сиром і бананом їв би на сніданок, обід і вечерю, обожнюю цей сир. Млинці з сиром і бананом їв би на сніданок, обід і вечерю, обожнюю цей сир. 0 согласны, 0 не согласны

Молодці

Гость (Украина, Вознесенськ) 2 июля, 2017 год Справді гарний творог, нестрашно і малечі давати, моїй 2 і їсть з задоволенням. Час задуматись і над дитячою лінійкою товарів.Успіхів вам Галичина. Справді гарний творог, нестрашно і малечі давати, моїй 2 і їсть з задоволенням. Час задуматись і над дитячою лінійкою товарів.Успіхів вам Галичина. 0 согласны, 0 не согласны

Задоволення

Гость (Украина, Суми) 2 июля, 2017 год універсальний продукт для кулинара сирники, запіканки, десерти, з цим сирком просто супер всім рекомендую універсальний продукт для кулинара сирники, запіканки, десерти, з цим сирком просто супер всім рекомендую 0 согласны, 0 не согласны

Задоволення

Егор Кульчейко (Украина, Київ) 2 июля, 2017 год Дуже люблю сирнички, вмовив кохану зробити, купили творог ТМ Галичина, получив справжню насолоду від їжі. Дуже люблю сирнички, вмовив кохану зробити, купили творог ТМ Галичина, получив справжню насолоду від їжі. 0 согласны, 0 не согласны

Смачно

Гость (Украина, Запоріжжя) 30 июня, 2017 год Сьогодні зліпила творожну запіканку і цієї ТМ. Вийшло дуже смачно. Сьогодні зліпила творожну запіканку і цієї ТМ. Вийшло дуже смачно. 0 согласны, 0 не согласны

Смачний Творожок

Степан Корноухов (Украина, Київ) 30 июня, 2017 год У мене день без творога це не день))) ну дуже люблю я його як сам продукт так і страви з нього) а ваш творог ну просто вав, так тримати!!! молодці. У мене день без творога це не день))) ну дуже люблю я його як сам продукт так і страви з нього) а ваш творог ну просто вав, так тримати!!! молодці. 0 согласны, 0 не согласны

Вкусный творог

Марина (Украина) 27 июня, 2017 год Не удалось купить творог на руках у бабушки, думала что вкусный полдник для детей провален, но решила взять попробовать этот творог и не пожалела. Очень вкусный, дети в восторге. И мама голову не ломала чем их накормить. Не удалось купить творог на руках у бабушки, думала что вкусный полдник для детей провален, но решила взять попробовать этот творог и не пожалела. Очень вкусный, дети в восторге. И мама голову не ломала чем их накормить. 0 согласны, 0 не согласны

Вкусно и полезно!

Гость (Украина, Чернігів) 27 июня, 2017 год Творог очень нравится, на вкус, как обычный домашний творог. И состав радует. Даю детям, все довольны. Советую. Творог очень нравится, на вкус, как обычный домашний творог. И состав радует. Даю детям, все довольны. Советую. 0 согласны, 0 не согласны

Творог ТМ Галичина

Творог ТМ Галичина