ТЮСО видео - отзывы

Найдено 3 видео на тему ТЮСО

Рейтинг: 4.3/5 (437 отзывов), просмотров: 114701

Сумно , коли не вистачило потрібного розміру.

Семенова Оксана. Отзыв написан 14 июня, 2019 год
Замовила прекрасну каблучку , але через декілька днів зателефонували і повідомили , що розміру потрібного мені немає , замовила все ж сподіваючись на те , що підійде так як різниця була у пів розміру . Але на жаль довелось повернути , хоча дуже сподобалась , та ще й за такі гроші 399грн.
Достоинства:
  1. Класний виріб у всіх відношеннях.
Недостатки:
  1. Не дісталось потрібного розміру

Качество товара,доставка

Оксана Отзыв написан 17 января, 2019 год
9.01 увидела в эфире роскошный набор с подарками,а именно двое бус из натурального гематита,бусы из натуральной бирюзы,к ним серьги из гематита и четверо бус из Майорки с серьгами.К этому я приобрела коробочку.Все получила 17.01.Все отличного качества.Огромное спасибо ТЮСО.
Достоинства:
  1. Замечательное качество по прекрасное цене.
Недостатки:
  1. Крышка коробки,в которой были украшения по краям порвалась.Но это не страшно.

Це ви обманюєте а не ми

Богун-Осітрова Жанна (Украина) Отзыв написан 28 ноября, 2018 год
В попереднюму відгуку про комплект зателефонували з тюсо нам і сказали що це ми брешим з приводу не довесу комплекту хоча на бірці вагу самі написали 16.2 сказали нам треба дока тай ще на ювелірних вагах якщо вони покажуть не довес то тюсо на ту вагу дошле щось добре чоловік раніше пішов з роботи добрався до ювелірки а ми живемо...  Читать отзыв В попереднюму відгуку про комплект зателефонували з тюсо нам і сказали що це ми брешим з приводу не довесу комплекту хоча на бірці вагу самі написали 16.2 сказали нам треба дока тай ще на ювелірних вагах якщо вони покажуть не довес то тюсо на ту вагу дошле щось добре чоловік раніше пішов з роботи добрався до ювелірки а ми живемо 12 км від міста і як ви думаєте що показали ювелірніваги те саме що й на бірці відіслали в тюсо відео з доказом тюсо перетелефонували і сказали ну так ваша правда давайте зробимо обмін висилайте нам набір а ми як отримаємо на протязі 3х днів вам відішлем комплект з вірною вагою а от тепер я хочу спитати це мій чоловік повинен знову шукати вільний час їхати на доставку інтай відправлятии витрачати час та кошти і головне де гарантії що тюсо потім надішле комплект а не пошле а кошти немаленькі сплачені 1800грн. Знаєте тюсо ми заказували у вас вироби на чи маленьку суму були постійними клієнтами і після цього ви кажете що у вас хороший сервіс після таких промотаних нервів затраченого часу та коштів за які можна було щось придбати із виробів я дуже обурена не задоволена і більше ні бачити і ні чути і ні співпрацювати з вами я не бажаю дуже не гарно ви вчинили з постійним клієнтом
Достоинства:
  1. Були плюси да всі сплили
Недостатки:
  1. Великий не довес 8г погане вирішення проблеми і недовіра до постійних клієнтів

ТЮСО

«ТЮСО» – это украинский бренд с неограниченным выбором ювелирных украшений из серебра, натуральных камней и кристаллов Swarovski, элитной бижутерии и изделий ручной работы. Ювелиры ТЮСО используют только натуральные материалы высшего...

Ювелирные изделия

Minimal Silver