Туалетная вода Baldinini отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
1 отзыв / 2079 просмотров
Катя Отзыв написан 19 марта, 2014 год
Певний час користувалася парфумами Baldinini Or Noir EDP, непоганий аромат. Baldinini Or Noir EDP - квіткофо-фруктовий ароматі, злегка солодкуватий, стійкий, тримається на протязі всього дня. в Baldinini Or Noir EDP дуже влучно і органічно поєднані аромати бергамота, апельсина, персика, мого улюбленого жасмину, мускуса, кокоса, малини та інших складових. Baldinini Or Noir EDP - це італійські парфуми, продаються в дуже елегантній...  Читать отзыв Певний час користувалася парфумами Baldinini Or Noir EDP, непоганий аромат. Baldinini Or Noir EDP - квіткофо-фруктовий ароматі, злегка солодкуватий, стійкий, тримається на протязі всього дня. в Baldinini Or Noir EDP дуже влучно і органічно поєднані аромати бергамота, апельсина, персика, мого улюбленого жасмину, мускуса, кокоса, малини та інших складових. Baldinini Or Noir EDP - це італійські парфуми, продаються в дуже елегантній упаковці, чорно-золотистого кольору. Я зазвичай замовляла по інтернету парфуми, баночка в 40 мл. обходилася в 300-350 грн., напевне можна купити в спеціалізованих косметичних магазинах ці парфуми, але я ніколи цим не цікавилася, та і коштувати вони напевне будуть дорожче.

Женская парфюмерия

Интернет-магазин "Бутик-Парфюм"