Шановні, що це за знущання надь людьми?! - Отзывы о ЦОАУ Святошинского району ГМС Украини

Ира Украина Отзыв написан 4 декабря, 2017 год 429 просмотров
18.11.2017, зареєструвався з ранку у електронній черзі більш наближеного до мене центру надання адміністративних послуг який знаходиться у будівлі Святошинської РДА за адресою м. Київ, проспект Перемоги, 97 використавши посилання ac.dozvil-kiev.gov.ua/Equeue/Register . Вказавши свої данні отримав 12 номер у черзі з призначенням зявитись о 13:00. У будівлі РДА я був хвилин на 20 раніше ніж було призначено, та підійшов до жіночки адміністратора напроти вхідних дверей та продемонстрував на власному смартфоні в електронному вигляді так би мовити перепустку з 12 номером у черзі. На своє звернення я отримав інформацію що я отримав цю перепустку невідомим для неї чином та що вона не є дійсною і що мене ніхто не буде обслуговувати за нею. Тоді я спитав куди саме мені слід було б звернутись якби все було гаразд і адміністратор вказала мені на 6 кабінет. Прийшовши до шостого кабінету я побачив оголошення (світлину оголошення надаю) на двері стосовно того що у кабінет слід проходити лише з квітанцією про оплату адміністративних послуг тому одразу сплатив послуги в відділенні ощадбанку яке знаходилось поруч (копії квитанцій про сплату надаю). Потім, зайшовши до шостого кабінету побачив жіночку яка почувши про мою справу на відріз відмовила мені у оформленні документу хоча я в кабінет зайшов вчасно та з квітанцієй про оплату та іньшими необхідними для оформлення документами. Марно спробувавши вирішити справу з адміністратором у якої я запитав що мені робити повернувся десь о 13:30 до шостого кабінету в який мені жіночка фахівець (за прізвищем Левченко - Моторнюк, так вона себе назвала) заборонила входити зачиняючи дверцята у нього перед моїм нісом. Сама ж Левченко - Моторнюк пойшла до другого кабінету та почала обслуговувати людей які звертались до неї по справі отримання готового паспорту, на що я зробив їй зауваження стосовно того що згідно розкладу цю роботу у другому кабінеті вона повинна починати проводити з 14 00. Шановні, що це за знущання надь людьми?!

Tatysya (Украина, Odessa) 22 мая, 2018 год
Да есть такое дело, но замечу, что в действительности это не во всех админцентрах у меня есть позитивные моменты. К сожалению в большинстве случаев все реформы это ходьба на одном месте. Если, так называемое, руководство не знает как это сделать и всё оканчивается разговорами на отдалённые темы...

Государственные учреждения Киев: отзывы

Отзыв о Государственные учреждения Киев. Отзывы о работе государственных учреждений Украины

Адрес: Киев, пр-т Перемоги, д. 97

Государственные учреждения