ТСН отзывы

Отзывы зрителей
ТСН

Ошибки в тексте.

Лариса Лариса вторник, 24 марта
Очень много ошибок в текстах. 24 марта- в Испании количество умерших от коронавируса 40 тысяч. Ребят, вам не стыдно? О грамматических ошибках вообще молчу.

Приниження пенсіонерів продовжується і без К.Сомової

Роман Роман суббота, 21 марта
На сайті pravonavladu-tsn-ua. 18.03.2020 р. опубліковано матеріали передачі право на владу на тему:Пенсионеры-отработанный материал,пусть мрут...В кінці розміщено форму прямої заявки на препарат Веропірен по держпрограмі МОЗ безкоштовно-за 1 гривню.Насправді пропонується купити 3 упаковки за понад 750 гр.коли в той-же час на інших сайтах упаковка коштує від 99 до 250 гр.Перестаньте знущатися над пенсіонерами,в яких в більшості пенсія 1500-2000 гр.Прикро,що до... Читать отзыв На сайті pravonavladu-tsn-ua. 18.03.2020 р. опубліковано матеріали передачі право на владу на тему:Пенсионеры-отработанный материал,пусть мрут...В кінці розміщено форму прямої заявки на препарат Веропірен по держпрограмі МОЗ безкоштовно-за 1 гривню.Насправді пропонується купити 3 упаковки за понад 750 гр.коли в той-же час на інших сайтах упаковка коштує від 99 до 250 гр.Перестаньте знущатися над пенсіонерами,в яких в більшості пенсія 1500-2000 гр.Прикро,що до цієї афери причетні ТСН каналу 1+1.
Достоинства:
  1. За інформацію
Недостатки:
  1. Допомога аферистам

селао Белогородка о обьеденении громад

Гость Гость суббота, 7 марта

Вы с Белогородки сделали нищебродов исказив информацию.
Ссылка. Обращение главы сельсовета Белогородки к жителям Горенечей.
Недостатки:
  1. Вы село в 16 000 жителей сделали нищебродами. Разберитесь, как формируються бюджеты и сколько остаеться на мнстах

Ошукані власники квартир м.Хмельницький

Марина 0980770098 Марина 0980770098 понедельник, 2 марта
Добрий день з криком душі про допомогу, ми є власниками квартир, за адресою Січових стрільців 4, недобросовісний забудовник нам дурить голову що ось ось будинок здасть але як то кажеться а воз и ныне там, при зібрані власників випливають все нові і нові факти про забудовника, Вланики 150 кв. хочем Вас запросити та висвітлити нашу проблему, адже місцева влада... Читать отзыв Добрий день з криком душі про допомогу, ми є власниками квартир, за адресою Січових стрільців 4, недобросовісний забудовник нам дурить голову що ось ось будинок здасть але як то кажеться а воз и ныне там, при зібрані власників випливають все нові і нові факти про забудовника, Вланики 150 кв. хочем Вас запросити та висвітлити нашу проблему, адже місцева влада вмила руки, аргументувала тим що це не місцевий забудовник і впливу на нього немають, Надіємось на Вашу підпримку та розуміння, так як втомились вже чекати та вірити в байки. Марина 0980770098

Оплачен штраф в бюджет Украины,как оказалось бюджетов несколько

Жанна Жанна 5 февраля, 2020 год
За ввоз эвробляхи наша семья оплатила 8000 грн штрафа через Приват Банк. В течении этого же года машина была вывезена обратно. Через полтора года карту ПриватБанка замораживают. Счет заморожен. Объясняя тем что оплата пошла в другую область бюджета Украины. Расчётный счёт один, а счёт области другой. Ошибка кассира, но обвиняют мужа так как он не проверил цифры ниже главного счета.... Читать отзыв За ввоз эвробляхи наша семья оплатила 8000 грн штрафа через Приват Банк. В течении этого же года машина была вывезена обратно. Через полтора года карту ПриватБанка замораживают. Счет заморожен. Объясняя тем что оплата пошла в другую область бюджета Украины. Расчётный счёт один, а счёт области другой. Ошибка кассира, но обвиняют мужа так как он не проверил цифры ниже главного счета. Добиться правосудия мы не можем, деньги заморожены, оплачивать нечего не можем. Но беда в том что идут и другие штрафы. Так как этот считается непогашенный. Помогите нам. Номер телефона для связи. + 380632367496

Крик сільської душі, де влада?де справедливість?

Гость Гость 4 февраля, 2020 год
Дорога Редакціє, звертаються до вас залякані, пригноблені ,,панством,, прості сільські люди,які протягом тривалого часу не можуть отримати кошти за земельні паї від орендатора Гулая Олександра Петровича в.с. Хмелів Роменського району Сумської області. Жителі живуть залякані і проігноровані місцевою владою. Остання надія на вас. Просимо, хоч Ви нас не ігноруйте. З повагою залякані жителі.
Достоинства:
  1. .
Недостатки:
  1. .

Лікарні під загрозою

Наталія Наталія 31 января, 2020 год
Медична реформа триває і продовжує збирати свій жорсткий врожай. У смт Широке Дніпропетровської області знову закривається відділення ЦРЛ. Цього разу реанімації. При зростаючій проблемі серцевосудинних захворювань,інсультів та інфарктів виявляється відділення інтенсивної терапії не потрібне. Воно, бачте, дорого обходиться. А життя людей чогось варте? Чи нас і правда забагато для України і населення ще потрібно скоротити на кілька мільйонів? ... Читать отзыв Медична реформа триває і продовжує збирати свій жорсткий врожай. У смт Широке Дніпропетровської області знову закривається відділення ЦРЛ. Цього разу реанімації. При зростаючій проблемі серцевосудинних захворювань,інсультів та інфарктів виявляється відділення інтенсивної терапії не потрібне. Воно, бачте, дорого обходиться. А життя людей чогось варте? Чи нас і правда забагато для України і населення ще потрібно скоротити на кілька мільйонів? Це так діє програма підтримки села?

Арабатська Стрілка окреме ОТГ

Сєітвєлієва Сусанна Сєітвєлієва Сусанна 27 января, 2020 год
Добрий вечір.В четвер 30 січня до Арабатської Стрілки завітає губернатор Херсонської області Ю.Гусєв,для того щоб на свої очі побачити те що мешканці 4 х сел хочуть і мають повне законне право на добровільне об'єднання,адже за всіма критеріями довели що спроможні :кількість дітей шкільного та дошкільного віку,кількість мешканців та територія майбутньої ОТГ.Нажаль нас підтримує лише Асоціація міст України ,а народні депутати... Читать отзыв Добрий вечір.В четвер 30 січня до Арабатської Стрілки завітає губернатор Херсонської області Ю.Гусєв,для того щоб на свої очі побачити те що мешканці 4 х сел хочуть і мають повне законне право на добровільне об'єднання,адже за всіма критеріями довели що спроможні :кількість дітей шкільного та дошкільного віку,кількість мешканців та територія майбутньої ОТГ.Нажаль нас підтримує лише Асоціація міст України ,а народні депутати сують палки в колеса,та нехочуть нас підтримувати ,а губернатор не може вирішити на чиєму він боці - народу чи чиновників через те ,що ми на самому кордоні з окупованим Кримським півостровом Можливо ви зацікавитися цією історією.Дякую
Достоинства:
  1. Цією історією зацікавиться сам президент,адже в кабміні питання вже обговорювалося,адже наш голова Віктор Плохушко єдиний з Херсонської області отримав орден та подяку за особистий внесок в розвиток Арабатської Стрілки ,з рук Разумкова
Недостатки:
  1. Ваш репортаж буде протистоянням влади і народа

Смертельна небезпека

Гость Гость 23 января, 2020 год
Доброго вечора,я мати трьох дітей ,проживаємо на Вінниччині у невеличкому селі Джурин,все в селі нищать ,мало того що немає порядку по селі,але пожаліли би діток які навчаються у нашій середній школі, харчування жахливе,дітей постійно нудить або болять животи,почали давати в побитій посуді їжу та ще й таку що собаку краще кормить господар ,може якийсь вплив надасте ,спасіть дітей!!!!Діти під загрозою... Читать отзыв Доброго вечора,я мати трьох дітей ,проживаємо на Вінниччині у невеличкому селі Джурин,все в селі нищать ,мало того що немає порядку по селі,але пожаліли би діток які навчаються у нашій середній школі, харчування жахливе,дітей постійно нудить або болять животи,почали давати в побитій посуді їжу та ще й таку що собаку краще кормить господар ,може якийсь вплив надасте ,спасіть дітей!!!!Діти під загрозою !!! Дякую за увагу!

Одяг ведучих

Гость Гость 27 декабря, 2019 год
Такі гарні ведучі,але хто їх одягає в таке страшне вбрання,наче навмисно хочуть зробити їх неприваближчими.

Чрезвычйная ситуация в Лисичанске Луганская область

Маша Верещагина Маша Верещагина 25 декабря, 2019 год
Просим привлечь внимание к проблеме города которую местная власть решить не может. С 24 декабря более 100 тыс населения гг. Лисичанск, Новодружеск, Приволье в о чёрной раз отключены от подачи воды. Местная энерноподающая компания отключает городской водоканал от электроэнергии. Таким образом они выбивают из водоканала долги за прошлые годы и долги предприятий которых уже в городе нет. Денег в... Читать отзыв Просим привлечь внимание к проблеме города которую местная власть решить не может. С 24 декабря более 100 тыс населения гг. Лисичанск, Новодружеск, Приволье в о чёрной раз отключены от подачи воды. Местная энерноподающая компания отключает городской водоканал от электроэнергии. Таким образом они выбивают из водоканала долги за прошлые годы и долги предприятий которых уже в городе нет. Денег в бюджете нет. Но дела не только в долге. В городе борятся между собой депутатский группы. Все до сих пор решает бывшим мер, а сейчас народный депутат Сергей Дунаев. Город рискует остаться без воды на все праздники. А это значит и без тепла. Просим привлечь внимание к нашей проблеме.

Про написи на червоному фоні.

Просто не байдужий до дурні. Просто не байдужий до дурні. 20 декабря, 2019 год
ТСН спустіться на землю. Яка "міністерка" де ви взяли це слово. Те що у вас одна війна вже всі привикли . Мабуть вам доплачують виробники зброї. Але я про письмове ознайомлення про людину , яка дає коментар. "Міністерка фіннансів..." де ви тільки таке відкопали. Дурдом. Це все рівно як: Гроза-Гроз; Муха-Мухуй; Верблюд-Верблядь і так далі.

ТСН- перестал быть интересной новостной единицей.

Евгений Евгений 1 декабря, 2019 год
ТСН- перестал быть интересной новостной единицей. Это уже и новостями назвать нельзя. Если это - политика то ставшая однобокой, с душком. Ведущая Мосийчук Н. необъективна в освещении внутренней политики страны. Ославление "слуг" неприкрыто. Голосовал за "слуг", а теперь задумался, прав ли был. Мои сомнения вызваны просмотром ТСН.
Достоинства:
  1. Плюсов уже нет.Увы.
Недостатки:
  1. Минусов море. ТСН сплошной минус. 1-1.

80% новин ТСН - кримінал і банальна битовуха!!!

Олександр Олександр 25 ноября, 2019 год
Протягом поточного року якість новин висвітлюваних ТСН зкотилася до банальної кримінально-побутової хроніки. Немає актуальності та цікавого контенту по важливих подіях в суспільно-політичному житті України та світу. Раніше дивився майже щоденно, зараз здебільшого перемикаю на інші інфопрграми!!!

Нижня Апша

Олена Олена 25 ноября, 2019 год
Сьогодні 25.11.2019 показали ролик про с.Нижню Апшу на Закарпатті, які там будують будинки селяни, а доходи для цього беруть із заробітків. Мабуть кожний другий закарпатівець, навіть я львівянка знають, що Нижня Апша в народі - це «Діброва» - столиця виробництва контрабандного товару, який реалізовується в Україні та за її межами. От звідки такі статки у селян! А канал дає абсолютну... Читать отзыв Сьогодні 25.11.2019 показали ролик про с.Нижню Апшу на Закарпатті, які там будують будинки селяни, а доходи для цього беруть із заробітків. Мабуть кожний другий закарпатівець, навіть я львівянка знають, що Нижня Апша в народі - це «Діброва» - столиця виробництва контрабандного товару, який реалізовується в Україні та за її межами. От звідки такі статки у селян! А канал дає абсолютну дезінформацію!!!

ТСН новини вечірні випуски.

Гость Гость 20 ноября, 2019 год
Всім, доброго вечора! Ліда (Таран) , дайте відповідь- ваша сім'я перегляда вечірні випуски новин , котрі ви ведете?

Допомога дітям

Новгородова Юлія Новгородова Юлія 19 ноября, 2019 год
Добрий день!
Хочемо звернутися до Вас з проханням, висвітлити новину, щодо благодійного концерту «Вечір Надії», який ми влаштовуємо вже 3-ій рік поряд, в місті Харків.
Добрий день!
Ідея допомоги дітям, хворим на сахарний діабет, прийшла в голову моєї подрузі, тому, що в неї дитина захворіла на цю страшну але непомітну нікому хворобу, у віці 1 року. До цього, у нашому колі друзів ніхто не стікався з подібним.
У 2017 році ми своїми силами організували перший концерт, зняли приміщення, запросили друзів та зібрали понад 100 000 грн. На ці гроші було куплено ліжка та тумбочки у відділення для дітей, хворих на цукровий діабет, Харківської обласної клінічної лікарні та ще зроблено ремонт у туалетах, які були дуже в поганому стані.
В 2018 році було зібрано біля 150 000 грн. Нам вдалося придбати дефібрилятор для лікарні.
В цьому році ставимо за мету придбання FreeStyle Libre Європейського виробництва для вимірювання глюкози в крові дітей, які хворіють на цукровий діабет. Ще хочемо придбати біохімічний напівавтоматичний аналізатор для проведення досліджень крові в ендокринологічному відділенні Харківської обласної клінічної дитячої лікарні. Для придбання цього обладнання необхідно 250 000 грн. Ще треба зробити ремонт, якщо кошти залишаться, так й зробимо.
Ми розуміємо, що це крапля у океані проблем, які зараз оточують нашу країну. Але, ми віримо і зупинятися не збираємось.
У 2017 та 2018 роках це було зроблено тільки на ентузіазмі, зараз ми офіційно зареєстрували благодійний фонд.
Багато підприємців допомагають, просто друзів, знайомих, пересічних харків’ян. Творчі колективи безкоштовно виступають на нашому концерті «Вечір Надії».
Творчість Харкова надає безкоштовно свої витвори для аукціону, який ми проводимо на вечорі. Художники, майстрині, звертаємось до усіх, й не дивлячись на тяжкий стан в країні, люди не відмовляють у допомозі дітям!
Дуже сподіваємось, що Ви звернете увагу на нашу маленьку, але дуже важливу справу!
Мети збагатитися не маємо, але маємо велике бажання дійсно допомогти тим дітям, в родинах яких відсутні гроші та можливості якісно підтримувати здоров’я своєї малечі!
Наше посилання на ФБ https://www.facebook.com/events/1334980803344698/
Організатори концерту - Колесникова Тетяна, тел. 067 5753177
Красносельська Ангеліна,тел. 050 3027888 (ця дівчина має дитину, хвору на цю хворобу)

Дякуємо за увагу, будемо раді любої співпраці!

Это не новости - это зло

Гость Гость 11 ноября, 2019 год
Почему то в новостях ТСН принято называть попами, а не священнослужителями всех представителей православных церквей, кроме ПЦУ.
И представителей Киевского патриархата и представителей УПЦ.
Это не новости - это дерьмо и чернуха!

Сплошной негатив

Гость Гость 10 ноября, 2019 год
Очень грустно, что тсн стала кладезем негатива! Сплошные убийства,насилие и дтп. Неужели в нашей стране ничего хорошего не происходит? Нет никакого желания смотреть новости,т.к знаешь, что ничего хорошего не расскажут. Лучше бы вселяли в головы людей позитив и тогда настроение улучшилось бы.
Очень очень плохо.
Достоинства:
Недостатки:
  1. Все всегда плохо у ТСН.

булинг вчителя, примушення до звільнення, перешкоджання працевлаштуванню

Irena Irena 9 ноября, 2019 год
Допоможіть!У Боярському академічному ліцеі Лідер, зацькували вчителя, примусили звільнитися. Районо розповсюдило інфу про токсичного вчителя, фактично перешкоджає працевлаштуватися.
Підбурювач - мати дитини, працівниця Мін.юсту Украіни.
Боротьба точилася рік.
Це звірство - вчитель просить допомоги, а його цькують, фактично знищують. Людина з дитиною гине з голоду!

Немає совісті.

Таня Таня 15 октября, 2019 год
Доброго вечора! Хочу запитати. Прийнято постанову 309 по якій держава виділяє на лікування дітям з підгрупою А з діагнозом ДЦП виділяє 25000 тис грн. Але лікування значно подорожчало, мало того клініка козявкіна зменшила кількість процедур та підняла ціну до 16000 а з нового року буде ціна 23000 за 4 процедури. Скажіть не має вимог до представників центрів щоб сума... Читать отзыв Доброго вечора! Хочу запитати. Прийнято постанову 309 по якій держава виділяє на лікування дітям з підгрупою А з діагнозом ДЦП виділяє 25000 тис грн. Але лікування значно подорожчало, мало того клініка козявкіна зменшила кількість процедур та підняла ціну до 16000 а з нового року буде ціна 23000 за 4 процедури. Скажіть не має вимог до представників центрів щоб сума лікування не стрибала так або забороняти таким клінікам проходити по цій програмі?
Достоинства:
  1. Центр дуже хороший був,процедури і персонал. Але зараз з постановою 309 людей просто підмінили. Великі коридори та широкі ліфти, з колясками дуже зручно. Кафе де можна покормити дитину адже процедури з ранку до 16:00.
Недостатки:
  1. Підняття цін дуже стрімке. Зменшення процедур. Закриття кафе.

Полная некомпетентность Натальи Мосейчук

Андрей Андрей 14 октября, 2019 год
Наталья Мосейчук пусть лучше готовит материалы про то,что не знает."Наша футбольна збірна такого ще не досягала".Це сьогодні.Досягала!Коли за тур до кінця відбору вийшли на чемпіонат світу 2006р.Треба в голові мати щось ще окрім зЕлінського!

Вопрос о новостях.

Светлана Светлана 14 октября, 2019 год
Что то хорошее в мире происходит вообще? Вопрос о новостях. Почему у нас только негативные новости? Это такой минталитет или нас, я имею ввиду народ, специально травят такими новостями?

куриный помет

Дмитрий Дмитрий 13 октября, 2019 год
Плюсы опустились на самое дно. Ведущая Мосейчук стала какой то информационной потаскухой. Новостные передачи вызывают рвотный рефлекс. Все пашут на Монику Зеленски и его- ее крестного отца Беню КАломойского.

Гадко читать и смотреть новости

Гость Гость 12 октября, 2019 год
Служба новостей просто опустилась ниже дна. Каждый пост пытается разжечь ксенофобию и ненависть у людей. Кошмарная манипуляция общественным мнением. Чтение новостей на сайте сродни желтой прессе. Неужели сиськи инстаграмм девушек и информация о ретроградном меркурии и обрядах от ведьм и экстрассенсов новости достойные одной из самых популярных служб новостей. Выпуски вообще отдельная тема, театр одной актрисы Аллы Мазур. Все время... Читать отзыв Служба новостей просто опустилась ниже дна. Каждый пост пытается разжечь ксенофобию и ненависть у людей. Кошмарная манипуляция общественным мнением. Чтение новостей на сайте сродни желтой прессе. Неужели сиськи инстаграмм девушек и информация о ретроградном меркурии и обрядах от ведьм и экстрассенсов новости достойные одной из самых популярных служб новостей. Выпуски вообще отдельная тема, театр одной актрисы Аллы Мазур. Все время ржете над театрализацией новостей от нашего соседа и при этом сами им же уподобляетесь. Мусолит одну тему пол выпуска как в ток шоу и высказывает свои чувства, как ей тяжело переживать эти новости с охами и ахами, держит паузы и прочее. Новости должны доносить правдивую и четкую информацию, а свои переживания может оставить после выпуска. Пытаются влиять на массы. Добавили 3д графику, только это не улучшает новости. За этими припадками и картинками само качество новостей значительно страдает. Просто уже достало это дерьмо в уши...

Буллинг на художественной гимнастике

Гость Гость 3 октября, 2019 год
Помогите. Уже не знаю к кому обращаться. Неадекватный тренер. Было уже много жалоб, но люди , которые работают в высших инстанциях покрывают тренера, который ломает психику детей и не даёт развиваться возможным талантам по художественной гимнастике. Почитайте пожалуйста про нее сами. Мирошниченко Ольга Николаевна. Сумы. Художественная гимнастика.
Спасибо Вам , если хоть как-то отреагируете.
Хорошего Вам дня.

Сам негатив

Я Я 25 сентября, 2019 год
Подивитися зранку новини ТСН - зарядитись негативом на весь день! Жах! Ніяких новин, тільки одна суцільна драма.

Розкрадання держ бюджету

Доброжелательно Доброжелательно 18 сентября, 2019 год
В с Хлебодаровка Херсонская обл ,Чаплынский район, были выделены государство деньги 1000000 ,на скважену ,потому что в селе техническая вода в кране. В итоге 3 дня бурили, все воды и денег нет. У головы поселка Думбровская Т.В.и начальник по воде, появились дорогие новые машины приблизительно которые стоят по полмиллиона каждая,вот так в селе сделали питьевую воду. Цены на воду... Читать отзыв В с Хлебодаровка Херсонская обл ,Чаплынский район, были выделены государство деньги 1000000 ,на скважену ,потому что в селе техническая вода в кране. В итоге 3 дня бурили, все воды и денег нет. У головы поселка Думбровская Т.В.и начальник по воде, появились дорогие новые машины приблизительно которые стоят по полмиллиона каждая,вот так в селе сделали питьевую воду. Цены на воду техническую 10 гривень куб. Помогите пожалуйста разобраться мелицыя и начальство в роионе все едят с одной миски.

Корупция и воровство в Глухове Сумская область

Оксана Оксана 11 сентября, 2019 год
Здраствуйте! Хочу обратиться к вам с просьбой проверить Глуховскую міськую раду. Уже сентябрь месяц,а наша рада никак не примит городской бютжет. Позор.Городом управляет не мер Мишель Терещенко,а его секретарь,дипутати не ходят на заседания,в общем полий безпридел.Приедте ,разберитесь пожалуста!

Діти без книжок

Катерина Світайло Катерина Світайло 4 сентября, 2019 год
Шановна група каналу,я Світайло Катерина,мама учня 6-го класу,Боярської ЗОШ #2.,прошу допомогти нам в не простій ситуації,нашим дітям в цьому році не видали книжок,примушують купувати своїм коштом.Директор Маргарита Олександрівна вимагає(через класного керівника),щоб ми купували дорогущі зошити,але в тому році купувавши їх,ми не пройшли по ним навіть половини.То ж я не бачу з них користі.Окремо з нас збирають кошти на оплату тех... Читать отзыв Шановна група каналу,я Світайло Катерина,мама учня 6-го класу,Боярської ЗОШ #2.,прошу допомогти нам в не простій ситуації,нашим дітям в цьому році не видали книжок,примушують купувати своїм коштом.Директор Маргарита Олександрівна вимагає(через класного керівника),щоб ми купували дорогущі зошити,але в тому році купувавши їх,ми не пройшли по ним навіть половини.То ж я не бачу з них користі.Окремо з нас збирають кошти на оплату тех персоналу,який просто два рази на тиждень промиває брудною водою наш кабінет і беруть грошову винагороду з одного класу за навч.рік-2200грн.Навесні під приводом :кочегар буде топити ще один місяць,скиньтеся йому на заробітню плату,бо фінансування на нього нема,потім ще й
Вугілля треба докупити,ми також здаємо.Але саме найголовніше це за книжки.Будьте так ласкаві,допоможіть нам.Я намагаюсь боротися з дибілізмом який існує в нашій країні,і сподіваюся що я не сама в цій справі.Мій номер телефону для зв'язку:0934638497
Достоинства:
  1. Подобається кабінет,та діти в нашому класі.
Недостатки:
  1. Не подобається здирництво,побори вже дістали.
ТСН
ТСН (Телевизионная служба новостей) - это ежедневная программа на канале 1+1. По будням выходит 8 выпусков, в зависимости от дня недели, в субботу и воскресенье - по одному. Основным выпуском ТСН является вечерний, начало которого в 19:30. ТСН является одной из самых популярных программ новостей в Украине. Кроме выпусков новостей... подробнее

Телепередачи

Кто сверху? (Хто зверху)
Кто сверху? (Хто зверху)

Антизомби / Антизомбі на ICTV
Антизомби / Антизомбі на ICTV

Тайный Агент (Новый Канал)
Тайный Агент (Новый Канал)

Один за всіх (Один за всех)
Один за всіх (Один за всех)

Пост-шоу "Страсти по ревизору"
Пост-шоу "Страсти по ревизору"