Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Цитокінін ТМ "Агросвіт" - Отзыв о Цитокінін, мазь для стимулювання росту рослини


Оценка автора: 5 из 5, просмотров: 593

Рейтинг: 5, всего отзывов 2

https://www.otzyvua.net/tsitokinin-maz-dlya-stimulyuvannya-rostu-roslini От Марианна33226https://www.otzyvua.net/user/33226, опубликован 11 января, 2017 годНаписать отзыв
Марианна 11 января, 2017 год Хочу розказати вам про моє цікаве відкриття, яке стосується росту та розвитку рослин.
Орхідея одна з найпопулярніших домашніх рослин, в мене вона звичайно теж є, подарували на новосілля. Я по догляду за домашніми рослинами новачок, але коли вона простояла рік і не було жодних змін у рості рослини, я задумалася і почала нишпорити по всіх можливих сайтах та форумах, але допомогли мені в магазині Агросвіт. Продавці порадили мені таку річ як Цитокінін, сказали що це цілюща мазь, яку треба нанести на оголену бруньку, тобто ввести всередину і магічним чином у рослини через деякий час зявляється ще одна брунька, яка ростиме і даватиме нові квіти. Насправді ніякої магії, пізніше я дізналася, що цитокінін міститься в тканинах рослин ,але в дуже малих кількостях і цього може не вистачати для росту рослини і щоб стимулювати цей процес можна його збільшити штучно.
В середині упаковці ви знайдете інструкцію із застосування. Уважно її прочитайте і чітко дотримуйтеся всіх дій, проводьте дану процедуру в рукавицях, щоб речовина не потрапила на шкіру.
Щодо моєї орхідейки буквально через місяць з'явилася перша брунька, яка потім дала першу квітку) і доречі його можна використовувати не лише для орхідей, а й для інших декоративних рослин! Тому якщо хочете милуватися в себе вдома квітучими рослинами сміливо можете використовувати Цитокінін ТМ “Агросвіт”.
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Цитокінін, мазь для стимулювання росту рослини

Цитокінін, мазь для стимулювання росту рослини

Для растений

Комплезим К ENZIM Agro

Рейтинг: 5
1 отзыв
ЭкоЦелл ENZIM Agro

Рейтинг: 5
1 отзыв
Целлюлад ENZIM Agro

Рейтинг: 5
1 отзыв
ТМ «СтимОрганик»

Рейтинг: 5
3 отзыва
Сетки затеняющие Biotol

Рейтинг: 5
3 отзыва
Фунгицид Скор

Рейтинг: 5
1 отзыв
Витавакс

Рейтинг: 5
1 отзыв
ДоброДар интернет-магазин

Рейтинг: 4.8
35 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться