Цымбал Елена Ивановна, педиатр

8 отзывов / 503 просмотра
Цымбал Елена Ивановна, педиатр

Хороший доктор

Людмила Людмила 21 декабря, 2020 год
К Елене Ивановне попала с сыном случайно, просто срочно нужен был педиатр (температура тела около 39) и мы побежали в ближайшую клинику (ЖК София) . Доктор понравилась. Спокойная, доброжелательная, нашла контакт с ребенком, рекомендации дала адекватные.

Педіатр (Софіївська Борщагівка)

Вікторія Вікторія 25 августа, 2020 год
Олена Іванівна приходила до нас на безкоштовний патронаж. Провела всі вимірювання, проконсультувала щодо вигодовування і режиму дня, розповіла про щеплення. Сподобалось, що розказала все доступно і зрозуміло. Можу рекомендувати цього педіатра всім мамам))

Хороший спеціаліст

Мар'яна Мар'яна 24 июля, 2020 год
Дуже приємний лікар, видно що професіонал. Гарне відношення до діток. Добре пояснює і багато часу приділяє на прийом. Хто за доказову медицину, звертайтесь!

Отличное обслуживание

Надежда Надежда 26 мая, 2020 год
Ходим к Елене Ивановне на патронаж, так как очень удобно. Не нужно далеко идти с маленьким ребенком, всего несколько шагов от подъезда.
Врач опытный, заслуживает на 5 звезд

Цимбал О.І. - педіатр

Мирослава Мирослава 20 мая, 2020 год
Регулярно ходимо з дітьми до Олени Іванівни на прийоми. Лікувала нас і при застудах, і при отруєнні. Тепер думаємо над щепленнями.
Лікарем задоволені!

Цимбал Е. И.

Дмитрий Дмитрий 7 мая, 2020 год
Приходили за справкой для ребенка в басейн. По предварительной записи попали на прием. Доктор понравилась. все ок

Хороший врач

Вероника Б. Вероника Б. 3 апреля, 2020 год
Были на приеме в Борщаговке, ответственная и внимательная. Будем ходить еще, так как довольны специалистом

Цимбал Олена Іванівна, педіатр і неонатолог

Гречанюк Інна Гречанюк Інна 25 марта, 2020 год
Прийшли до лікаря з підозрою на пневмонію, лікар оглянула і відправила на аналізи. Головне, що вчасно, бо діагноз у сина таки підтвердився((
Тому залишилася дуже задоволена роботою Олени Іванівни.
Рекомендую!
Детские врачи