Циклокутан инструкция

1 отзыв / 247 просмотров
Циклокутан инструкция

Гарний препарат

Анастасія Анастасія 10 апреля, 2020 год
Привіт, хто читає мій відгук.Хто шукає препарат для лікування і профілактики грибка нігтя,рекомендую Циклокутан лак.Лікар порекомендував саме цей лак, аргументуючи,що він є оригінальний, німецького виробництва.Купила в аптеці без проблем, ціна доступна. Упаковка укомплектована пилочками, спиртовими серветками і шпателем.Це дуже зручно для обробки нігтя.швидко висихає, не має запаху. В мене були уражені нігті на руках, за три місяці лікування нігті були... Читать отзыв Привіт, хто читає мій відгук.Хто шукає препарат для лікування і профілактики грибка нігтя,рекомендую Циклокутан лак.Лікар порекомендував саме цей лак, аргументуючи,що він є оригінальний, німецького виробництва.Купила в аптеці без проблем, ціна доступна. Упаковка укомплектована пилочками, спиртовими серветками і шпателем.Це дуже зручно для обробки нігтя.швидко висихає, не має запаху. В мене були уражені нігті на руках, за три місяці лікування нігті були здорові. Добре що Циклокутан є в Україні і доступний в наших аптеках.Рекомендую Циклокутан!!!
Лекарства
steroidsshop-ua.com