Циклокутан отзывы

1 отзыв / 303 просмотра

Гарний препарат

Анастасія Анастасія 10 апреля, 2020 год
Привіт, хто читає мій відгук.Хто шукає препарат для лікування і профілактики грибка нігтя,рекомендую Циклокутан лак.Лікар порекомендував саме цей лак, аргументуючи,що він є оригінальний, німецького виробництва.Купила в аптеці без проблем, ціна доступна. Упаковка укомплектована пилочками, спиртовими серветками і шпателем.Це дуже зручно для обробки нігтя.швидко висихає, не має запаху. В мене були уражені нігті на руках, за три місяці лікування нігті були... Читать отзыв Привіт, хто читає мій відгук.Хто шукає препарат для лікування і профілактики грибка нігтя,рекомендую Циклокутан лак.Лікар порекомендував саме цей лак, аргументуючи,що він є оригінальний, німецького виробництва.Купила в аптеці без проблем, ціна доступна. Упаковка укомплектована пилочками, спиртовими серветками і шпателем.Це дуже зручно для обробки нігтя.швидко висихає, не має запаху. В мене були уражені нігті на руках, за три місяці лікування нігті були здорові. Добре що Циклокутан є в Україні і доступний в наших аптеках.Рекомендую Циклокутан!!!
Рейтинг 5 из 5 на основании 1 отзыва

ОРВИ Актив (ORVI Active)

steroidsshop-ua.com
steroidsshop-ua.com

Циклокутан цены в аптеках
  • Интернет-аптека «Не Болей»

• 398 грн. Циклокутан лак для ногтей против грибка 3г
  • Аптека Доброго Дня

• 450.5 грн. Циклокутан защитный лак для ногтей против грибка 3 г
  • Интернет-аптека "Альго-Фарм"

• 447 грн. ЦИКЛОКУТАН ЗАЩИТНЫЙ ЛАК ДЛЯ НОГТЕЙ С ПРОТИВОГРИБКОВЫМ ДЕЙСТВИЕМ фл. 3 г
  • Аптека Альго-Фарм

• Интернет-аптека Изабель