Центр дерматологии и косметологии НовоДерм отзывы

Львов, ул. Академика Сахарова, 82

venus-clinic.com.ua/
ґроівмаитімсроифівтлисрніяичьтсиуцофрливт снгфівлматья ґсролвіиаґть сгнимьтяґчс молгцура

Богдан Богдан 6 августа, 2019 год
Рекомендую вам ось цей сайт https://venus-clinic.com.ua/
Там знайдете відповіді на усі ваші запитання. Все дуже зручно і якісно

Богдан Богдан 6 августа, 2019 год
Я вам посоветую вот этих ребят https://venus-clinic.com.ua/
Там найдёте ответы на все ваши вопросы. Всё очень удобно.

суцільна безвідповідальність

Ірина Ірина 30 июля, 2019 год
Категорично не задоволена. Записувалася на конкретну годину і просила щоб повідомили якщо раптом щось зміниться, бо маю важливі справи після візиту. В результаті очікувала на прийом цілу ГОДИНУ, як на мене це знущання!!! Після чого прийом лікаря тривав 10 хв за які на швидку руку оглянув та відразу ж приписав лікування шампунями на рідинами на суму понад 2500 грн,... Читать отзыв Категорично не задоволена. Записувалася на конкретну годину і просила щоб повідомили якщо раптом щось зміниться, бо маю важливі справи після візиту. В результаті очікувала на прийом цілу ГОДИНУ, як на мене це знущання!!! Після чого прийом лікаря тривав 10 хв за які на швидку руку оглянув та відразу ж приписав лікування шампунями на рідинами на суму понад 2500 грн, більшість з яких потрібно було купити у них. На жодне з питань які мене цікавили не відповіла посилаючись на те що чекають пацієнти і за це я мала викласти не маленьку суму (за 10 хв прийому). Розчарувавшись цим візитом відвідала іншу клініку, у якій відразу порадили здати аналіз крові перед тим як ставити діагноз та дали вичерпні відповіді на усі мої питання ще й за значно ліпшою ціною. З огляду на все НІКОЛИ І НІКОМУ НЕ РАДЖУ цю клініку - пусте викачування грошей, часу та нервів.

Очікування більше ніж пів години на прийом тривалістю 10 хвилин

Ірина Ірина 24 апреля, 2019 год
Відвідала клініку на Сахарова, завчасно попередила щоб записали на комфортний для лікаря час, бо буду поспішати, в результаті чекала 45 хвилин!!! прийом вартістю 240 грн тривав 10 хвилин, де без жодних аналізів та детального огляду виписали лікувальні шампуні вартістю більше 1000 грн та не відповіли на жодне хвилююче мене питання щодо стану волосся, розчарована, більше не піду туди і нікому... Читать отзыв Відвідала клініку на Сахарова, завчасно попередила щоб записали на комфортний для лікаря час, бо буду поспішати, в результаті чекала 45 хвилин!!! прийом вартістю 240 грн тривав 10 хвилин, де без жодних аналізів та детального огляду виписали лікувальні шампуні вартістю більше 1000 грн та не відповіли на жодне хвилююче мене питання щодо стану волосся, розчарована, більше не піду туди і нікому не раджу

Клініка розпочинається з адміністратора...

Тетяна Бондарчук Тетяна Бондарчук 17 января, 2019 год
Як відомо, театр починається з вішалки. А клініка, з моєї точки зору, з адміністратора. Так от, деякий косметичний дефект на обличчі змусив мене зателефонувати сьогодні в Новоderm. Дівчинка - адміністратор, яка, до речі, імені свого не назвала, вислухала мене, паралельно розмовляючи з кимсь, хто знаходився поруч з нею, сказала, що лікар прийматиме з 15 год і що я можу приїхати... Читать отзыв Як відомо, театр починається з вішалки. А клініка, з моєї точки зору, з адміністратора. Так от, деякий косметичний дефект на обличчі змусив мене зателефонувати сьогодні в Новоderm. Дівчинка - адміністратор, яка, до речі, імені свого не назвала, вислухала мене, паралельно розмовляючи з кимсь, хто знаходився поруч з нею, сказала, що лікар прийматиме з 15 год і що я можу приїхати в цей час. Коли я приїхала в зазначений час адміністратор, мабуть вже інша дівчинка (судячи з її реакції) сказала, не приховуючи великого здивування, що приймають лікарі по запису і місць на сьогодні вже немає. Як Вам? Після мого логічного обурення мені запропонували почекати. Чекала я 2 год, а після огляду лікаря з‘ясувалося, що за певними протипоказами дефект ліквідувати сьогодні не вдасться. Про кваліфікацію лікарів сказати не можу нічого. Але до цієї клініки більше ні ногою, бо коли Ти звертаєшся до приватної установи (клініки), Ти розраховуєш на певний рівень обслуговування. А якщо в ній недолугий адміністратор, то закрадаються великі сумніви щодо всього решта

VIP сервіс

Таня Таня (Украина, Вінниця) 15 марта, 2017 год
Дуже давно шкала косметолога, маю проблеми з пігментаціює після народження дочки, дуже комплексувала з цього приводу. Була вже в багатьох "спеціалістів", і в клініках і в салонах, після їхніх процедур мені потрібно було ще 2-3 місяці щоб вийти на вулицю не ховаючи обличчя. Це були жахи, не говорячи вже про витрачені кошти які ніхто не повернув.
Вле все ж... Читать отзыв
Вле все ж рішила сходити в Новодерм. Дівчата на адміністрації не дуже приємні що мене відразу дуже відштовхнуло, але все змінилось після консультації і процедури.
Дівчина хоч і молодша від мене але компетентна. Відходила я курс лікування. Дуже задоволена, ніяких подразнень і все дуже стирильно і ціни там адекватні.
Дякую Катерині ви чудо.
Женя Женя (Украина) 30 ноября, 2016 год
Вчора був на консультаціі у трихолога. Якість ніяка!!!! Ій до трихологіі як мені до луни!!!Де ви таких берете?
Замість того щоб мені надати пораду та розписати комплексне лікування постійно говорила про те що неможливо нічого зробити та відправляла до терапевта.
Та зверніть увагу на те що попередній лікар досить професійно надав поради і було все розписано. Я у вас був 5 разів і такого ставлення лікаря непотерплю!!!!!
Чекайте на нові публікаціі в соц мережах,блогах та форумах!!!
Адрес: Львов, ул. Академика Сахарова, 82

Клиника Меднайс
Клиника Меднайс

Акнетин
Акнетин

Центр дерматологии и косметологии НовоДерм цены в аптеках
  • Аптека24

• 121.3 грн. Централ-Б N30 капсулы
  • Интернет-аптека "Альго-Фарм"

• 140 грн. ЦЕНТРАЛ-Б капс. №30
  • Интернет-аптека «Не Болей»

• 121.51 грн. Централ-Б капс N30
  • Аптечная сеть «Watsons»

• 145.3 грн. ЦЕНТРАЛ-Б капс. 30 Adipharm (Болгария)
  • Биокон

• 237.4 грн. Централ-Б капс. № 45

Ещё цены на Центр дерматологии и косметологии НовоДерм
Цены на Центр дерматологии и косметологии НовоДерм предоставлены сервисом Поиск лекарств в аптеках Украины