Тревелфон
Никита Отзыв написан 24 мая, 2014 год
Развод для Буратин. Развод для Буратин.
Катя Отзыв написан 5 марта, 2014 год
Коли часто подорожуєш за кордон, виникає проблема бути постійно на зв'язку з рідними, колегами та друзями. Хоча в наш час це не так і складно зробити, завдяки новітнім програмам (Skype, Viber та ін.), але не всі телефони підтрмують цю функцію. Відомі українські оператори мобільного зв'язку надають такі послуги, як розмови за кордоном, розмови в роумінгу, аде скажу вам чесно- багато...  Читать отзыв Коли часто подорожуєш за кордон, виникає проблема бути постійно на зв'язку з рідними, колегами та друзями. Хоча в наш час це не так і складно зробити, завдяки новітнім програмам (Skype, Viber та ін.), але не всі телефони підтрмують цю функцію. Відомі українські оператори мобільного зв'язку надають такі послуги, як розмови за кордоном, розмови в роумінгу, аде скажу вам чесно- багато тут не порозмовляєш, дорого. Нещодавно відкрила для себе "нового" оператора - Домашній телеком компанії Датагруп. Особливо мене зацікавила нова послуга - Тревелфон. Послуга, яка дозволяє залишатися на зв'язку постійно. Ця послуга дозволяє здійснювати дзвінки в роумінгу зі свого номера по мінімальним тарифам. Для цього потрібно заключити договір з компанією, отримати свій номер, встановити на нього перадресацію перед від'їздом і відключити при поверненні. Також потрібно внести депозит на рахунок, у разі якшо ви їх не використаєте, вам їх повернуть. Послуга Тревелфон може бути як разова так і постійна. Я підключила разову послугу (для проби), коштує вона разом з депозитом 560 грн.. Їздила до Росії на тиждень, розмовляла щодня, кошти всі не використала. Буду й надалі користуватися цією посугою Тревелфон.
1 не согласен

Мобильная связь